0

Jesli Alba gra wyżej niż 3 naszych pomocników to o czym mowa kur.... My gramy 3 DM. Niech przesunie Rakitica za Suareza i dziura zniknie

0

@lukas10 ktoś pisze te artykuły, a przy tym naprawdę się napracowano. A mi jako kibicowi Barcelony zależy na rzetelnej wiedzy, ale i potrafię docenić czyjś trud. To niby 1 osłonięcie (teraz już dwa) ale ktoś kto dla mnie pracuje na moich wejściach zarabia. Teraz jeszcze te wiadomości są ciekawe. Ale jak wystartują to będzie: Neymar chrząknął, Barto wzdycha bo Neymar chrząknął. Dlatego jest to dla mnie tragedia, że zaczynamy temat od stycznia

0

Ja pier......liczylem, że kabaret zacznie się po Finale LM. Wtedy będzie 3/2/1 i milion newsów o MoNeyu. A tu od Nowego Roku? Serio......?

2

@Lionello nie to żebym się czepiał. ALe jest szansa, że jednak żadna Barcelona nie wygra

0

@FDJ niestety ale tak jest u nas i w Realu. To zarząd/klub kupuje graczy a nie trener/menager. Więc nie dziwi, że czołówka woli pracować w lidze Angielskiej. Tam rządzą klubem jako menagerowie. Tu są od wystawiania składu i zbierania batów jak nie idzie albo laurów jak wyszło.

0

@FDJ kiedy ostatni raz widziałeś Messiego wychodzącego do prostopadłej piłki sam na sam z bramkarze. Człowieku ogarnij. Rok 91 goli to był JEDEN rok w życiu. Kosmiczny, nieosiągalny nawet dla Messiego, aby się choć zbliżyć do tego. Wtedy też miał całkowicie innych ludzi za sobą. Iniestę który potrafił minąć 2-3 zawodników z piłką w kierunku bramki przeciwnika. Z ludźmi w formie życia. Takich ludzi może mieć. Ale czy ci się podoba czy nie to nie ten sam Messi. Nadal potrafi walczyć, kiwać, rozgrywać, strzelać. Ale każdy widzi, że nie ma tej samej dynamiki. Nie ma tego pressingu porywającego cały zespół. Ludzie się starzeją i to jest nieuniknione. Dla Barcy najważniejsze co powinno teraz być to przekonanie Messiego do tego aby grał 60-70 min na maksa i schodził na zmianę. I tak będzie wielki. Tylko ktoś musi mu to wytłumaczyć. A kończy się tak, że człapie 90proc czasu co pokazują kilometry. Nie pomaga w obronie, przez co cały zespół musi gonić. Proponuje zobaczyć mecz z Realem. Dwa razy ruszył się do obrony, dwa razy odzyskaliśmy, dwie groźne kontry poszły. Poza tym stał i dziura na środku i prawej stronie jak Czarna Dziura. Taka jest prawda. Jak nie wraca 9 + Messi to ktoś to musi uzupełnić. To widzą ludzie którzy oglądają coś poza golami i nie tasują się że MEssi był najleszy przy 0:4 z Liverpoolem bo zagrał 2 genialne podania. Jak mam skill w nodze to zagrał genialne piłki na klepisku, na CN, Bernabeu. Ale mogą to być przebłyski, a nie piękna gra. Poza tym nie oszukujmy się. Jak Messi był by zmieniany grając intensywniej w ten sposób utrzymywał by wyższą formę i organizm do MŚ. Bo tak naprawdę to zapewne jest jego ostatnim marzeniem. Mistrzostwo Świata dla Argentyny.

A tak nie ma się co oszukiwać. Czy X czy Y czy Z. Przebudowa Barcy zacznie się PO Messim. Do czasu gdy będzie grał wszystko będzie pod niego. Chyba, że znajdzie się ktoś kto dotrze do niego i uzmysłowi, że czas kiedy BYŁ NAD KLUBEM minął, a teraz musi być dla klubu. To pokazywali u nas wielcy gracze. Xavi, Iniesta, Puyol. Czasem trzeba umieć odpuścić aby ze sceny zejść niepokonanym.

6

@FDJ tylko, że wtedy Messi był z półtorej raza szybszy i miał kogo innego do grania na skrzydłach. Na tą chwilę to Messiego powinno się ściągnąć na pozycje 10 do rozgrywania za klasyczną 9 i dwoma szybkimi skrzydłowymi.

1

@ViScAAA Gadu gadu. SpH to pieniądze. Zarobić 9 mln a zarobić 5mln to lekka różnica. Jest i będzie ciśnienie na to. Możemy sobie gadać, że to władze Pucharu przeniosły go tam. Ale bez zgody i interesu klubów nie było by o tym mowy. Każdemu zależało na kasie z tego i taka jest prawda.
Nie oszukujmy się też. Jeśli dojdzie do El Classico to wiemy jaki będzie boom na gadżety, prawa telewizyjne itp. Zresztą nawet derby Madrytu już budzą wielkie zainteresowanie. Dlatego nie ma co gadać tylko wygrać to w wielkim stylu i tyle.

0

Wiem ze latwo się mówi. Ale jesteśmy hegemonem ligi od dekady. Siłowo Puiga do składu pchać. Na pewno będą mecze co nie wyjdą. Ale będą takie co i wyjdą. Zaprocentuje to w następnym sezonie

1

@pienaar z jednej strony masz rację. Z drugiej to piłka nożna. Biznes i medialność. Mbappe ma 2 lata kontraktu. Za rok trzeba będzie przekonać Szejka a ten będzie niechętny. Mbappe walnie focha to Szej tez może i może skończyć się rokiem bez gry. Z drugiej strony śmieszni sa ci co mówią, że się sprzeda jak weźmie kase Szejka. Gracz z Francji. Najmocniejszy klub z Francji. Propozycja najwyższego kontraktu na świecie. Oparcie projektu o niego. Bycie główną postacią ligi. Możliwość zostania legendą bo zdobycie LM z Realem i Barcą to jedno. A zdobycie z PSG to jednak wyższy poziom. To przemawia za PSG ale czy wystarczy. Ja uważam, że podpisze.
Co do transferu do Realu. Real o nim marzy i może chcieć budować projekt na nim. Z drugiej strony mają Rodrygo i Vinciusa + Hazard. Jeśli oni odpalą dla Mbappe nie będzie miejsca. A jak pokazał Real już wcześniej (co niestety obecnie udziela się Barcie) napakowanie składu gwiazdami nie gwarantuje dobrej gry. I tu jest szasna dla Barcy i innych klubów. Należy zauważyć, że u Nas nadchodzi era post-Messi. Ktoś tą pałeczkę będzie musiał przyjąć. Mieliśmy Ronaldo, Rivaldo, R10, Messiego......kto wie czy agent nie powie Kilyan to twoja szansa. ZObacz co osiągnął były gracz PSG idąc do Barcy. Nie musiał grać w Realu by Bernabeu mu klaskało. To taka fantazja ale w sumie nie jest aż tak nieprawdopodobna na przestrzeni dwóch lat.

4

Powinniśmy sobie odpowiedzieć: Czy to nam tak zależy na sprzedaży aby brać jakąkolwiek cenę. Czy to Inter chce kupić a próbuje się wykpić groszami.

1

@Fohin Co do Dembele to całkowita zgoda. Wg mnie ma takiego skilla, że głowa mała. Przyspieszenie, balans, gra obiema nogami. Ale z organizmem nie wygra. Jeśli ma pierwiastek kontuzji to nic nie dadzą diety, prawidłowe prowadzenie. Vermalen łapał wysoki poziom gry po 1 meczu. Byłby topowym obrońca świata bo NIE BYŁO drugiego takiego który przez taki czas za każdym razem wracał na wysokim poziomie. I co? 2-3-5 meczy i uraz. Trening. Uraz. Spacer. Uraz. Nikt i nic z tym nie dał rady zrobić.
Uważam, że Komar da nam dużo. Jeśli będzie grał. Jestem jednak pragmatykiem i jak by dało radę wziąć za niego 80 mln to pozbył bym się problemu. Podobnie jak z Umtitim. 30-35mln i niech idzie. Bo czekanie na wybuch kolana nic nam nie daje. Być może nic nigdy się nie stanie ale ryzyko jest. Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Trzymamy zawodników ryzykownych i dających nam co raz mniej. Presja Realu i potrzeby głównego wyniki jest tak duża, że nikt nie chce przeprowadzić rewolucji. A ona jest niezbędna. Co najśmieszniejsze można ją było zrobić. Ale 3 LM Realu wywarły taką pressję, że zarząd nie wytrzymuje. Bo jak ktoś mówi, że finał CdR, Mistrz LL, półfinał LM to słaby wynik to chyba jest po prostu głupi. Sukces w europie najwiekszego rywal oraz sposób odpadnięcia z LM 2x z rzędu zaćmił nam umysły i oczekiwania. Poza tym obecne pokolenie widziało najpiekniej grającą Barcę na świecie. Drużyna z Enrique nie była już tym samym. Ale wybroniła się wynikiem. Teraz po prostu wszystko nam będzie nie pasować i tyle

1

JEstem konserwatystą. Odszedł i drzwi powinny się zamknąć. Ok piłkarsko pasuje nam pod ostatnie sezony Messiego. Tylko, że.....jego styl życia i kontuzjogenność sprawiają, że ten transfer jest obciążony wielkim ryzykiem sportowo-finansowym.
Powiedzmy sobie szczerze. Z problemami jakie mamy w ataku, obronie to te formacje wymagją wzmocnienia. Klub nie potrzebuje kolejnego transferu na pozimie ~150mln który tylko robi większy dym w formacjach gdzie mamy naprawdę konkurencyjność. Griez, Messi, CoU (bo 120 nikt nie da), Fati, Perez, Dembele. Kurde, kiedyś graliśmy grajkiem znikąd co się zowie Pedro. Zainwestujmy w Pereza i Fatkiego jak ich mamy. Na co nam powroty do przeszłości.

0

@Midast A ja się jednak nie zgodzę. Prawdziwa przebudowa i zmiana stylu zacznie się od momentu odejścia Messiego. Póki on będzie gra będzie zawsze wyglądać tak samo bez względu na skład. Zawsze będą szukac jego i podporządkowywać gre w dużym stopniu pod jego osobę. Skąd plotki o Neymarze? Bo chcą to podtrzymać co mamy jeszcze jakiś czas. Wg mnie to błąd ale cóż. Środek pola mamy. Franki i Arthur to nasza przyszłość ....chyba że coś w nich nie pyknie. Czy jesteśmy w stanie wkomponować ALenie/Puiga? Pewnie tak ale musiał by ktoś im zaufać na przekór wynikom.
Gra Lautaro? Obecność Griezmna pokazuje, że zaprzepaściliśmy umiejętność grania prostopadłych piłek na wybieg. Coś co było domeną pod obecność Etoo, Henrego. Ale wtedy tez był ktoś jak R10 który grał takie piłki. Xavi z kółeczkami spowalniał i podaniem przyspieszał. Iniesta grał do przodu mijał jednego, dwóch następnych brał na siebie i były przestrzenie. Teraz tego nie ma bo....linia ataku jest stateczna, a pomoc nie ryzykuje zagrań do Grieza jak by się bała reakcji Messiego. Wystarczy obserwować Francuza jak rusza się w ataku. Ile razy rusza do wybiegu a nikt po prostu nie gra. I to się nie zmieni w erze Messiego już. On musiał by zacząć biegać i tyle. Ktoś musiał by do niego dotrzeć i wyjaśnić lepiej istnieć 70 min, niz nie istnieć 90 i liczyć, że będzie TEN JEDEN MAGICZNY MOMENT. A co na to Messi. Mess prowadzi swoją grę. Jego ostatnim pragnieniem jest MŚ. Nie ma się co oszukiwać. Pod to podporządkowuje już całą swoją karierę. Dociągnąć do roku rozgrywek w Katrze i podjąć ostatnią walkę. I niestety my jako klub cierpimy na tym. Choć nadal daje nam wiele.
Osobiście powiem tak. Bayern CoU nie wykupi. Już rozmawiał bym z nowym trenerem czy nie widzi jego obecności. JEśli tylko zaczniemy grać szybciej on się powinien odnaleźć. Nowa Miotła. Koeman? Mniejsza o to kto. Ale już ktoś powinien układać plan.

0

@MensculinVeB z podanych info wynika , że musiał zagrać w 60proc ponad 45 min. A zagrał w około 50proc. Za to miał bonus i tego wg mnie nie dostanie. A chce 50proc kwoty. Natomiast za LaLige z podanego info wynika ze miał oddzielny zapis. Jak mówię ciężko dyskutować o tym kto ma rację, nie widząc zapisów kontraktowych.
Z jednej strony nie składał by jak nie miał by szans i podstaw do składania. Z drugiej zarząd Barcy pokazał już nie raz, że potrafi sobie coś wymyślać i nie zapłacić kasy.

1

Z tymi występami raczej nie wygra. Ale 50proc za mistrzostwo jeśli je zdobyliśmy? Wtf? Należy zauwqżyć ze sprawa trwa od miesiąca, a Vidal walczy dla klubu i robi co może gdy gra, co raczej pokazuje jego profesjonalizm. Nie wiem jak jest ale na moje to Barca bardziej korzysta wizerunkowo na ujawnieniu informacji tuż przed okienkiem. Poza tym w czym problem. Organ rozstrzygnie kto ma racje.

1

Jak kolega powiedział. 4:2 z Juve gdzie obroniliśmy karnego. Wyrównany mecz. Dali grac Juve w 2 połowie. Z Betisem przegrywali od początku. Dwie identyczne bramki. Cisneliśmy całą 2 połowę. Gol w ostatniej minucie meczu.
Real natomiast 1:0 z PSG i porażka 0:2 z Villarealem. Zawodnik z nr 9 Villarealu niesamowity klej w bucie i gra po presją. Przy 1:0 wziął na siebie 3 obrońców Realu i zaliczył asystę. Przy 2:0 minął w tłoku 4 obrońców Realu. Choć trzeba przyznać, że warunkami fizycznymi Madryt odstawał. Jak by dzieciaki 2-3 lata młodsze przyjechały. Z PSG tak nie było.....nie dam palca uciąć ale chyba Francuzi nie mają ani jednego białego młodzika ;)

0

@Mroziu
Na youtube można obejrzeć wszystkie mecze i live

10

Człowiek pokazujący, że czesto upór, ambicja + duża doza szczęścia potrafią sprawić, że zaistniejesz w piłce na najwyższym poziomie.
Koleś jest typowym średniakiem ale w rękach odpowiedniego człowieka był kluczem do wielu naszych sukcesów. ALe....no właśnie ale.....trzeba było na niego stawiać. To dokładnie ten sam zawodnika co w chwili obecnej C. Perez

1

Widać widzą w nim coś co sprawia ze siw nada. Tak naprawdę można by cofnąć Fatiego bo potrzebuje gry regularnej.

0

@KataloniaMyLive nie wymienisz trzonu kadry jak byś chciał za dotknięciem magicznej różczki. Busi zostanie do końca kariery. Suarez poprzez super kontakt z Messim nie do ruszenia jeśli sam nie zrezygnuje. Nie ma miejsca na GrieZ, Cou, Messi, Neymar, Suarez, Fati, Perez.
Tak naprawdę dużym problemem w składzie jest Messi. Zabranie mu Suareza sprawi ze moze stwierdzić iz jest smutny i mu się nie chce. Jesli przyjdzie Neymar Suarez nie odejdzie bo wroci NSM.
Dlatego powrotowi Neymara mowie nie.
Na DM powinni blagac Kante aby przyszedł. Wtedy De Jong Arthur Ngolo + Puig, Alenia, Vidal, Busi z lawki i u siebie i by byl balans środka. Ale to marzenia

0

@Midast nie uda się ten numer z Suarezem. Nie wiem cay w przyszłym sezonie da radę go nawet odstawić od składu. Za dobry układ z Messim. Ciężko z tym walczyć. Gdyby bylo latwo już teraz by ich trener sadzał na ławę. Bo nie widzę sensu w graniu oszczędzającym się Messim przy 4:1. Wolw widzieć go w pelnej krasie przez 60-70 min. Niż człapiącego 90.
Martinez fajny piłkarz. Ale czy dla nas? Wyjscia do prostopadlych pilek. Swietna gra głową. Ekstra tylko my nie gramy prostopadłych piłek i wrzutek. Tylko klepe

1

@michal1899 zgadzam sie z wyjątkami. Roberto spokojnie starczy. Spokój w obronie a jak nie musi się konctrować na defensywie potrafi wiele dać w ofensywie. Cieszy podejście def>>>ofe bo taka jego rola. Nie każdy musi być Alvesem. Semedo dźękujemy. Aż śmieszne wydaje się te przed sezonowe albo będę podstawowym albo odchodzę. Nie ma żadnej podstawy by grać. Tragiczny w defensywie, z przeblyskami ofensywie. Dużo za mało z jego z strony.
Firpo. Kiedy gral wyglądał na solidnego. Problemem jest tonze jak Griezmann pasuje do szybkiego stylu gry. Inaczej nie potrafi się wpasować. Jak wielu innych np. CoU.
Ivan powinien odejść. Busquest skończy tu karierę. Ale dał bym mu do rywalizacji Kante. Wtedy będzie kluczowym zmiennikiem. Bo Francuza raczej nikt nie przebiega i nie zajedzje.
Suarez. Nie wierzę że da się odstawić od składu w pryszłym sezonie. Chce grwć ciągle i wciąż. Super mecze przeplata z meczami nie istnienia choć i tak mam wrażenie, że wiele więcej w jego grse zależy od Messiego niż niego samego. Gdy gra Leo i mu nie idzie Suareza nie ma. Gdy Leo nie ma Suarez potrafi zrobić coś z niczego. Powiem szczerze, że jeśli przyjdzie nowy trener to rozważył bym na jego miejscu wpasownie Cou na lewe i Griza na prawe. Pomyślnie nad Messi/Suarez na srodku. Obecność Messiego na prawym skrzydle to już teraz problem dla defensywy gdyż kompletnoe nie wraca i nie pomaga.
Robić miejsce dla młodych. Nie koniecznie tych ze składu. Albo mocno na któregoś postawić. I dać mu czas na ogranie błędy. Całkiem inaczej psycha wygląda jak wiesz, że za jeden błąd nie odstawią cię na rok

1

Todibo - sprzedaż z opcją pierwokupu, wlvo wypożyczenie do jednego klubu na 2 sezony, z opcją powrotu jeśli nie rozegra określonej liczby minut. A tak bez możliwości skrótu. To powinno pozwolić mu grać.
Vidal/Rakitic - jeśli sa chętni sprzedać jednego. Albo wypożyczenie z obligatoryjnym wykupem. Nie popełniać błędu z Intereowaniem się Rafinhi. Kwota od razu ustalona i przymus. Inaczej zatrzymać i pracować nad transferem letnim. Obaj mogą nam jeszcze sporo dać ale.....kiedyś trzeba się po woli od nich odcinać. Szczególnie od Ivana.
Jak pokazuje obecny sezon paradoksów pomoc potrzebuje przemodelowania. Jeśli wróci Arthur to potrzebujemy kogoś jak Vidal. Busi zostanie raczej do końca. Pomyśleć na Kante jeśli chce opuścić Chelsea, albo spróbować Eiksena. Za darmo. Top5 asystentów w ciągu ostatnich 10 lat na świecie. I za darmo. Więc potencjał jest. Kwestia czy w/w chcieli by do Barcy. Bo to zasadnicze pytanie.
Napad - pomyślał bym o wypożyczeniu Pereza. Koleś ma potęcjał ale musi grać.a gdy wraca Dembele małe szanse na to. Fati i Perez mogą zostać zmarnowani bez regularnej co tygodniowej gry. Gdzie był by Messi jak by mu dawali po 10 min koncowek albo trybuny w co drugim meczu.
Trener Valverde - osoba paradoksu. Sezona bez porażki u siebie. LaLiga, Półfinal LM, Finał CdR w zeszlym sezonie, LaLiga, CdR wczesniej. Przekleństwem byly 3x LM Realu. I koszmarne mecze z Roma i Liverpool. Wyniki są ale styl gry dramatyczny. Kwestia tego czy gramy dla stylu, czy dla pucharów. Co zrobi klub jak wygramy 4 puchary? LL, CdR, SPH, LM? Mało realne ale jesteśmy w grze. Co wtedy? Z mojej perspektywy Barto kulturalnie powinien porozmawiać ze bez wzgledu na wyniki wyplaca co sie nalezy po sezonie. Podziękuję za pracę i rozwiaza umowę. W tym momencie powinni już dogadywać trenera. Czy Koeman, czy ktoś inny. Niech uczy się jezyka, niech obserwuje rynki. Niech już myśli o składzie na sezon. Spokojna rewolucja bez ofiar. I może uda się nie załamać zespołu po rozwaleniu trzonu pomocy opartego na Busim, Rakiticu.

1

Koleś przyszedł, uspokoił niepokorny styl życia. Jakoś nie czytamy artykułów o piciu, jeździe po pijaku co mu sie zdarzało. Daje naprawdę dużo. Transfer? Ok. Czasem trzeba. Barca chce 20mln? Niech Inter da jak Arturo zakceptuje to wszyecy zadowoleni. Ale jak śmieszny Inter chce powtórki z Rafy to olać ich ciepłym mocze. Jeśli chcą wypożyczyć to z OBLIGATORYJNYM WYKUPEK za ustaloną kwotę a nie ja z brazylijczykiem. Za dużo, za drogo, nie możemy. Barca się frajerzy i tyle. Wypożycza zawodników na takie umowy, że są nie do spełnienia. Cou po sezonie wraca. Ktoś wierzy w Bayern płacący nam 120mln? Vidal swoje lata ma. Kontuzja, załamanie formy i transferu nie bedzie. Wiec po co ryzykować? Mamy zawodnika co się sprawdza. Korzystamy albo zarabiamy. Paulino sprzedaliśmy i choć sporo dał nikt nie płacze kasa się zgadza i jest ok. A śmiesznym jest sluchanie ze Interu na 20mln nie stać.

0

Oszczędzał energię! No żesz kur....czaki. Co to w ogóle jest. Po to mamy zmiany. Niech pogra 60-70 min na dynamice i zejdzie odpocząć. Wtedy w te 70min będzie po sprawie. Przy 3:1, 4:1 też można już robić zmiany. Niech odpoczywają w szczególności starsi: suarez, messi, busi, albo kluczowi de Jong, Pique. Zamiast tego ciagle i wciąż ci sami gracze, zmiany w 80 min. I narzekania ze ktoś nie jest w formie jak siedzi pół sezonu a później mam nagle wziąć ciężar kilku meczy.
Można też sobie odpuścić granie takimi Semedo. Co wchodzi przy 4.1 i mu się nie chce skoncentrować albo do piłki skoczyć. Forma kolesia wskazuje, że nie powinien liznąć murawy. A czekają na to Wague i Todibo.

0

@Ramon derby miejskie zawsze na ciśnieniu. Jeśli damy radę strzelić 2 bramki w miarę szybko będzie spokojnie. Jeśli będziemy się męczyć jak zawsze na wyjazdach to atmosfera się podgrzejw i będzie mega ciężko. Drużyna powinna wrócić do klepaniq piłką. Mam wrażenie, że ktoś w Barcie zatracił te wyczucie momentu i wszystkim się wydaje ze jak przez 2-3 minuty będziemy sobie podawać piłkę na środkowej linii to będzie tragedia i narzekanie na brak ataku. A tym kiedyś właśnie kontrolowaliśmy mecz. Duzo klepania. Akcja. Pressing. Klepanie. I kolo zamknięte. Zamiast tego dajemy przeciwnikowi grać na naszej połowie z nie broniący Messim na prawym skrzydle. Więc sami prosimy się o problemy

0

U nas niestety tak zawsze.
Nie ośmieszać się wypożyczeniami. Od razu transfer definitywny bo skończy się jak z Rafinhia. Cou też prezentuje fajny poziom ale już się mówi, że ustalona kwota za duża. To po co ją było ustalać?
Jeśli wypożyczenie to z bezwględnym wykupem po sezonie. Albo sprzedaż od razu. Sprzedać też Rakitica. Go wyszyści miejsce. Pomyśleć może o transferze Kante jeśli nas stać i na prawdę opuści Chelsea. Albo pomyślwć o Eriksenie. Choć on pewnie zaklepany. Koleś jest w top asystujących graczy ostatniej dekady. A to chyba jednak coś znaczy.
Tak naprawdę przychodzi moment kiedy trzeba powiedzieć sobie dość i podziękowwć pewnym graczom po mimo tego że moga sie jeszcze przydać. Ale jak tak sie patrzy to skladu nigdy sie nie wzmocni i zamknie drogę inny. Taka sama sytuacja jest z Semedo. Sprzedać póki są chętni.
Może w końcy pogodzić się ze trzeba odbebnic ten slabszy sezon i pozstawic na mlodych. Wague, Alenia, Puig

0

@juliacicha chyba nie bo ten warunek dotyczyl meczy w LaLiga (przynajmniej ja tak zrozumialem a nie wszystkich). A z drugiej strony byl jakis news ze sie dogadali aby byl w 2 zespole i mial szanse na gre

2

@tbas bo łapią inny rodzaj kontuzji. Czesc kontuzji Dembele moze byc wynikiem nieprawdlowego prowadzenia. Fati doznal urazu w trakcie pojedynku w Clasico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?