yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast w twoim ustawieniu jest jeden błąd. Przy deóch cofających napastnikach nikt nie zostaje z przodu. Widać, ze jak Griz się cofa to Perez zostajw w przedzie. Jak zagra Antek i Messi to w przedzie na prawdę będzie wiało pustką
40
Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.
0
@Tumek super wyprowadzenie, szybki. Jasne, że mu trochę nogi odcina na takim tempie jak koleś siedzi większość sezonu. Ale widać, że ma potęcjał
0
Nie mamy szczęścia w tym sezonie z odbitkami. Jakiś pinball od dwóch graczy i w światło bramki przy słupku. I tak 2/3 bramek. Jak nie w okno to przy słupku, to w przeciwną stronę niż bramkarz, albo w okno.
3
Tsunami działa samo na własną szkodę. Są świadomi tego, że jeśli na meczu cokolwiek stanie się przedstawicielom Madrytu to międzynarodowa opinia publiczna ich zniszczy. A bez niej nie mają jakiejkolwiek szansy zaistnienia bo nawet gdyby Katalonia wyrwała się a nie zostanie uznana to nie będzie "istnieć". Dlatego w ich interesie jest zaistnieć pokojowo w trakcie meczu, najlepiej na tle triumfującej Dumy Katalonii. Jednak nie biorą pod uwagę radykałów i psycholi skłonnych do ekstremalnych, żeby nie powiedzieć ekstremistycznych zachowań. A wystarczy taki jeden aby zepsuć cały efekt.
0
@FCBurza z Mallorco go zdjął. Dlatego zakładają, że wyjdzie.
0
@pluszek wynik jak wynik. Każdy punkt to pieniądze w budżecie więc czy rezerwy czy nie każdy musi walczyć. Mieć milion albo trzy a iche mieć to jednak różnica
0
@Chwytliwy za kogo jak my teraz sobie ledwo w obronie radzimy
1
@Piotrek83 gdyby tylko jeszcze chciało mu się biegać
1
W tym meczu gra Roberto to majstersztyk. W końcu oderwał się od obrony i włączał się do każdej akcji ofensywnej zespołu. Jego najlepsze akcje są wtedy kiedy dostaje piłkę na wybieg i może pracować balansem ciała. W obronie spóźniony w 2 akcjach w tym w tej w której Pique mógł zobaczyć czerwoną. Ale naprawdę solidny występ Roberto. Widać, że pewność zagrania 3-4 meczy z rzędu bardzo mu pomogła. Ta rywalizacja z Semedo nie wychodzi ani jednemu ani drugiemu na dobre.
0
@AlberoLuqe ciężko powiedzieć. Jeśli gra idzie szybko to koleś sobie radzi. Zejście do środka rozegranie ma. Gorzej idzie mu gdy musi się zatrzymać i wycofywać piłkę oraz nagle ruszyć z pozycji stojącej w przedzie. Kompletnie też nie jarzy jak próbuje mu wychodzić Griezz
3
@BarcaZaurus123 walka, walka, wychodzenie na pozycję na wybieg kiedy nikt mu i tak takiej piłki nie zagra.....ale w defensywie piłkę na linii zatrzymał. Taki średni występ.
0
@Arkon Roberto. Koleś był w każdej ofensywnej akcji meczu. A w defensywie nie zawalił nic. To pokazuje jak ważne jest zagrać 3-4 mecze na jednej pozycji bez presji. Stary dobry Roberto z balansem ciała i grą pod Messiego. Dobrze to się oglądało.
0
Założymy się jak siądzie nam rozegranie? Zejść powinien Ivan
0
@A_Gomesinho_21 po co? Z jego agresywnością i zdolnościami do spóźniania wślizgu na takiej murawie będzie czerwo jak nic. Zresztą nie ma za kogo nawet. Rakitic koncertowo w rozegraniu i asekuracji. Franki i Arczim to jedyne źródło przytrzymania piłki którzy z Firpo wyprowadzają piłkę. Messi z Suarezem dziś dużo słabiej i mniej ruchu. Griezmann walczy ale kompletnie nie rozumie się z Firpo
0
Ter Stegen też niech się ogarnie z podawaniem na przyjęcie bo piłka skacze ciężko ją opanować
0
Przy takiej piłce w poślizgu rozegranie będzie nam kuleć i tyle. Albo gramy szybko albo długie piłki nie ma innej opcji
0
@Litman na takiej murawie ciężka walka. Bo jest mało zwrotny. A niestety nikogo nie mamy na zmiane
10
O to co robi pressing na wysokości 30 metra. Można dostać kontrę ale to przeciwnik częściej się pogubi.;
0
@Niente tylko, że nie mógł dać karnego i czerwonej kartki bo wcześniej był faul...wyprostowane ręce na plecach, pchnięcie więc o czym mowa. Var się spisał i nie ma nad czym dyskutować.
1
@Kamiloza91 dokładnie tak jak mówisz.
0
@Tasde jesli przy przyznawaniu nagrody brac asysty, bramki, dryblingi to grwcz defnsywny nigdy nie mial by szansy na zwycięstwo. Więc argumentowanie nagrody np. Złotym Butem jest absurdalne.
2
@payn100 dokladnie jak mowisz. Ale moze przyjdzie ktos kto stwierdzic po co mi wydac 100mln jak mam gracza z talentem na 150. Tylko czy ktos da mu szansę i czas bo prawda jest taka że rywalizacja z Realem odbija się na całym klubie. To się jednak powinien pójść po rozum do głowy stwierdzić że jest to pora na przebudowę klubu być może można się spodziewać jednego lub dwóch słabszych sezonów po to aby kolejne były na najwyższym poziomie.
1
Czy ktoś widział w ogóle co gra Williana w tym sezonie? Z piłką przy nodze i ciągiem do przodu to jest taki podobny jak Iniesta. A dodatkowo dużo solidniejszy w obronie. Aczkolwiek jeśli mu się kontrakt nie kończy cena będzie horrendalna. Ale to jego gra i dwóch młodzików w tym sezonie sprawia, że Chelsea jest tak wysoko
17
CO to w ogóle za zwrot za historyczne osiągnięcia? Tzn. że jak w 4 był by zespół drugoligowy (mało realne ale nie niemożliwe) to musiał by dopłacać za grę z Barcą i Realem, bo nie ma żadnych osiągnięć?
No ale cóż to hiszpańska piłka. Angole już dawno zrozumieli: inwestuj w małych to urośniemy wszyscy. Hiszpanie nadal tkwią w zaścianku. Mamy Real i Barce i na tym będziemy robili hajs. A później kończy się tak (choć to dane z sezonu 2016/2017), że Championship (II liga angielska) ma większą frekwencje na meczach niż La Liga. A Lagune One ma tylko o połowę mniejszą frekwencję niż Hiszpanie. Angielscy potentaci robią transfery za wielką kasę we własnej lidze bo wiedzą, że ta kasa idzie w rozwój ligi, a za granicą oszczędzają. Prawami z TV dzielą się praktycznie równo a na różnice największy wpływ ma miejsce. Dodatkowo w pucharze mocniejszy zespół zawsze gra mecz na boisku rywala, Liverpool, MC, Totki jeżdżą na boiska Ligue One i nie płaczą.
Natomiast w Hiszpanii ciągle i wciąż dmuchamy bańkę dwóch klubów. Wiadomo, że Walencja się nie wycofa bo 3mln to 3 mln, a nie 0. Ale na boga. Tu Real z Barcą i Atle powinny tupać. My buduję markę tego SPH. My w 4. Dzielimy po równo. Różnice w oparciu o osiągnięcie. A i Federacja swój kąsek zarobi. Opcjonalnie można było dać więcej Mistrzowi i zdobywcy CdR co sprawia, że jeszcze bardziej by się opłacało o to rywalizować. Szczególnie o CdR do którego uczestnicy dopłacają w przypadku zdobycia. No ale cóż lepiej później płakać skąd takie horrendalne sumy mają w Anglii. A no mają. Bo jak jest rywalizacja to jest zysk.
2
Może należało by odpowiedzieć na pytania dlaczego nagle tak Anglia odjechała z kasą?
A to dlatego, że zainwestowała w małe kluby, którym teraz opłaca się szkolić zawodników, a awans z "II ligi nie wiąże się z problemem zapięcia budżetu" tylko racjonalnego gospodarowania otrzymanymi pieniędzmi w osiągnięciu jak najwyższych celów a nie walki o byt i utrzymanie. Ale to trzeba zrozumieć a nie iść w ciemno, że zysk należy się największym i tylko im. Najwięksi różnice wypracowują gdzie indziej niż w bonusach od federacji i z praw telewizyjnych. Dodatkowo najwięksi płacą mniejszym klubom Angielskim wręcz zawyżone kwoty. Bo nikt mi nie powie, że w momencie transferu VvD był wart ile za niego dano. I takich przykładów jest masa. Tam za byle grajka w zakresie własnej ligi płaci się 20+mln. A po co? By mali i średni także kupowali mocnych graczy i stanowili konkurencję. I później taką ligę chce się oglądać. Jak widzę Aston Ville z Liverpoolem gdzie w 10 minut przeprowadzanych jest ok 15 akcji, to aż chce się oglądać. A to gra beniaminek z najlepszym zespołem w Europie obecnie.
Jak dalej tak pójdzie to i niedługo Niemcy zbudują marketingowo ligę silniejszą niż Hiszpańska.
3
@monsterrize co to ma za znaczenie. Lewemu latwiej strzelac gole niz Messiemu niz Messiemu w LaLiga? Pewnie jak by jeden i dtugi trafil do Polski to by po 1000 strzelili. Takie klasyfikscje sa absurdalne. Koles z ligi estonskiej strzelil 28+ bramek i jest za Lewandowskim. Smiech na wode bo wychodzi na to ze aby wygrać taka klasyfikację to musial by strzelic w lidze sam 80 bramek. A pokazcie mi ligi gdzie druzyny strzelaja 80+ a co dopiero pojedynczy zawodnicy.
Pomine tez fakt ze Lewy bedzie mial w samej lidze 6 meczy mniej niz Messi. Ale co tam
3
@MokrySum juz dano wrocil, tylko mial 4 mecze kary
0
@kejdzi właśnie te porządne akcje. Brak wyjścia donprostopadłej piłki. Jedynie Grizz to robi ale nikt tskich nie gra. Nie mozna tez nie odniesc wrazenia ze Messi ostatnio podaje za slabo. Przy tej sam na sam Francuza musial sobie przyjac i poprawiac piłkę. Mecz temu podanie z bramka ze spalonego Vidala to samo gdyby byla normalns sytuacja obronca raczej by zblokowal. Maly to mankament ale jest. Cos tam nie klei sie w przedzie i widac jak Grizz sie meczy. On nawet w rozegrania nie uczestniczy bo jak zejdzie do srodka w tyl to nie ma skrzydla do rozegrania. Jest trochę czasubi trzeba to skorygować.
Ten mecz pokszuje też jedną prawidłowość. Messi biege drużyna gra
0
@HolyGoalie97 za blisko. Nie bylo czasu nanpol kroczku