yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi 15 strat w tym 10 udanych dryblingów. Z czego 7 zakończyło się stratą bo chyba udany drybling mu liczono jak okiwał jednego zawodnika. Jefynie wypuszczenie Griezmanna i bramka powinny byc liczone jako udane zagrania. A nie sorry jeszcze wycofanie do Vidala i wystawienie na strzał na 30 metr do Suarez. Zawodnika meczu? Strzały celne? Z 30 metrów z wolnego w środek, ze srodka z 25 metra w 1 połowie. I wrzutka z wolnego z boku ktorej nikt nie siegnal a wylapal bramkarz czyli policzone jako strzal. Zawodnik meczu? To dopiero hipokryzja!
1
No tak dryblingów. Czyli jak pierwszego przeszedł a na drugim się zatrzymał to i tak liczymy udany drybling na pierwszym graczu. Wystarczy odpalić pierwszy lepszy skrót 1 połowy i widać, że już tam ma z 5 strat. Ten mecz to była tragedia w wykonaniu Messiego a i tak robią z niego bożyszcze. Bo w jednej akcji zrobił fajną asystę. Ale masa strat. Tragicznie bite wolne (te na wrzutkę) bo o tych strzałach z 28-30 metra nie ma co wspominać.
Poza tym podaje się statystykę tylko tych korzystnie wyglądających. Może zarzućcie pełną statystykę. I po co wspominać nagle o byciu najlepszym strzelcem drużyny? To chyba ni jak się ma do statystyki meczu z Interem.
Prawda jest taka. Jak tak dalej będzie się traktowało Messiego, chuchało, dmuchało, a za porażki oskarżało drużynę z jego wyłączeniem, to jeszcze długo, długo nic w europie nie ugramy. Nim nie skończy kariery. Jest geniuszem , ale na boga jak gra słabo należy mówić, że gra słabo. Wtedy może w końcu ruszy go ambicja. BO zamiast tego mamy człapiącego zawodnika który od 80 minut stał w miejscu, nie wracał ze spalonego, nie pobiegł do żadnej kontry w której nie podanomu piłki do rozgrania. Sorry ale jak dla mnie bardzo słaby występ Leo. I możecie sobie mówić co chcecie. Ale nikt mnie nie przekona do farmazonów geniusza odpoczywającego na boisku celem dbania o swój organizm na przyszłość. Bo kończy się jak z Romą, Liverpoolem. Lider jak nie idzie to ma grać ile może, to ma biegać i porywać zespół do walki. Zamiast tego mamy słupek w ziemi. I żeby było jasne. Rozumiem, że jest po kontuzji. Ale na boga jak ktoś pluje na nas nie mówmy, że deszcz pada.
Swoją drogą kto w finale MŚ nie strzelił 2 sam na sam. Kto w CA nie strzelił karnego. Ale wszyscy byli winni tylko nie Messi. Jak widać Barcelona zrobiła się FC Messi, gdzie trzeba robić wszystko był szczęśliwy. Dlatego nigdy tu nie zobaczymy trenerów pokroju Kloppa obecnego Gurdioli czy nawet Tuchela. Bo w tym klubie stawia się zawodnika ponad drużynę.
0
@robertocarlos76 to jest problem barcelony. Nie koniecznie trener tu robi transfery. Jasno było to powiedziane przy Malcomie, że to transfer klubu dlatego EV nim nie grał. Co do Griezmanna mam takie same podejrzenia. Bo nie wierze, że trener kupuje prawoskrzydłowego napastnika mając tam Dembele i Messiego. W tym klubienjuż od czasów środkowego Villi grającego na lewym skrzydle były problemy. Dlatego mam niestety obiekcje, że nigdy nie zobaczymy tu prawdziwego menegera jak Klopp albo obecny Guardiola. Tylo po prostu trenerów od taktyki i wystawiania zawodników zakupionych przez klub.
0
@Qaz123 jeśli trener wymaga od niego gry na lewej to znaczy, że czegoś od niego oczekuje. Zmiana stron to nie jest zmiana klimatu z tropikalnego na arktyczny. Człowie nagle nie przestaje umieć grać w piłkę. Może nie dośrodkujesze tak jak z drugiej strony. Może nie zejdziesz do środka ale nagle nie przestajesz umieć bronić. Semedo jest dramatyczny w obecnym sezonie. Pół biedy o atak. Gorzej, że w obronie.
0
@Roobo typowy napastnik. Nie ma go a jak jest szansa ma zrobić to co zrobił.
0
@Vold94 słuchaj ja bym nawet nie kwiknął jak by puścił głowkę, którą wybronił. Ale to co dziś puścił + ten gol ze spalonego to serio średniej jakości bramkarz POWINIEN obronić. A niestety takich bramek w tym z sezonie puścił więcej.
0
Serialnie żal mi Grizmanna. Biega, walczy i nie ma nikogo do swojego stylu gry. Czasem można zobaczyć jak stoi na lewym skrzydle i nie wie co ze sobą zrobić. Ani prostopadłej, ani na wybieg, ani szybkiej piłki. Więcej niech szukają Messiego który człapie. Semedo to prezentuje się na poziomie Recy. Sergi Roberto w przodzie nic, o tyle dobrze, że chociaż w obronie nie zawala.
Mats kolejny mecz broni genialne strzały i puszcza jakiegoś szczura na początku. Ewidentnie jego wina. To nie miało prawa wpaść. A jeszcze szykuje nam się Arturo Vidal. I o ile zmieni Busiego to będzie ok bo FdJ pójdzie na DM o tyle czuje, że trener może podziękować holendrowi
0
@Osioł Mają takie wyjście bo nasz defensywny pomocnik zapomniał na jakiej pozycji gra. Idziemy wysokim pressingiem a on atakuje jako 3 najwyżej ustawiony gracz. Serio? Ja zawsze myślałem, że rolą DM któreym jest Busi jest rozbijać ataki na środku w obrebie lini połowy. A tu mamy gościa który szarżuje na pole karne po chwili 2-3 szybkie podania i nie ma kto bronić. No dramta po prostu. W rozegraniu jeszcze większy. Zauważ, że Arthur już mu piłki nie podaje bo on po prostu spowalnia gre. Poza zagraniem do Semedo nie pokazał nic
0
W jaki sposób można oskrażyć o coś trenera. Nie można. Jak? Kiedy zespół praktycznie nie gra. Semedo to jakies nieporozumienie. Busi gubi się sam ze sobą jak nie ma komu podać na 5 metrów. Arthur mu nawet piłki nie podaje bo widzi iż spowalnia grę.
2
Messi jak ma zamiar stać cały mecz niech zejdzie. Serialnie. Ok pewnie zagra coś genialnego ale do ....uja pana nie może tak być, że drużyna biega a jeden koleś se chodzi. Nawet ze spalonego nie raczy tyłka ruszyć
0
Mats tragedia. Co w światło to puszcza. Ale Barca nie ma pomyslu na sfinalizowanie akcji. Busi to jakies nieporozumienie w tym sezonie. Większe zagrożenie dla nas niż przeciwnika
1
@Tridente2015 Laporta przyjął klub z mega długami po Gasparcie. Odbudował go wizerunkowo i tytularnie. Miał mega szczęście. Trafił Guardiole i Tito oraz pokolenie graczy ze szkółki. Dzieki temu zredukował dług. Ale tytuły też kosztują. Paradoksalnie w sezonie 6 tytułów zapłaciliśmy najwięcej i wcale się to nie pokryło. Ale jego okres rządzenia jest naznaczeniem wyjścia z kryzysu i zadłużenia. Bo chyba mi nie powiesz, że to Barto z Rosellem spłacili te 300 mln i teraz jesteśmy na czysto?
Prawda o tych rządach wyjdą na jaw (przynajmniej w jakiś części) jak nastąpi zmiana
23
@Greenalley Laporta zadłużył klub? Serio? Rosell z Barto mu to zarzucili. Mieli wyciągnąć księgo i to pokazać. I co? Nawet się z nim sądzili. I co? Laporta wygrał w sądzie. Naczytałeś się bajek. Z których obudzisz się jak wyjdą długi obecnego zarządu. Transfery w 100milionów same się nie robiły. Nadal wisi prawdopodobne zadłużenie wobec Neymara - 40mln które jest zdeponowane ale póki jest klubu jest jego aktywem.
No ale każdy ma prawo do swoich osądów. Ja bym chciał zobaczyć Laporte za sterami ponownie. Nie na darmo mówiono wtedy Uefalona co znaczy nie mniej ni więcej, że mieliśmy dobre relacje w Europie. Skończył się Laporta i zaczął się upadek Więcej Niż Klubi. Neymargate i kary ktore lykala Barc, ban transfetowy, obecnie negocjacje bez zgody z Griezmannem. Swiat to widzi. Gorzej umoczonych prezesow niz Rosell i Barto nie można chyba miec.
0
@Coutinho007 raczej o debiut w tym sezonie w pełnym wymiarze czasu, gdzie spadnie na niego odpowiedzialność za wynik.
26
Nie ma się co szczypać. Po to jest w składzie aby grać jak trzeba. Gorszego debiutu niż Firpo nie zaliczy raczej. A jak widać Firpo się po dramacie odbudował.
Skoro kupi to się nadaje nie?
0
Myślę, ze to ostatni sezon Ruiza w Barcie. Pora ruszać dalej a miejsca dla niego nie będzie.
8
Patrzcie i oglądajcie Semedo. Co ten czlowiek wyprawia to mózg staje
0
TO co zdejmie Busiego czy Arthura?
0
@kkbarca brać 80 pocałować w rękę i życzyć szerokiej drogi. Bo jeszcze się skończy, że posiedzi u nas do końca kontraktu i pójdzie w świat za darmo
3
Panie trenerze zrób Pan zmianę. Daj pograc temu Vidalowi bvo w następnym meczu znowu wpuścisz go na mecz walki bez rytmu meczowego i cudów będzie oczekiwanie.
0
Widać, że sędzie się pogubił. I w jedną i w drugą stronę niweczy wysiłki drużyn. Chyba 0:2 obstawił
0
@Kamiloza91 Wygrajmy choć jeden mecz w spokoju co?
0
Największym bólem jest to, że nie mamy kim zastąpić nawet Suareza. On nie może grać całych meczy. Co Vidal za niego I griz na sródek? Normalnie dramat co nam z kadry zostaje. Tłum pomocników i zero ofensywy. Dembele choć ma talent powinien być na siłę wypychany z klubu.
0
Dlatego Perez nadaje się tu. Tylko do szybkiej gry. A widać, że Roberto dziś zostaje z tyłu. Z drugiej strony przynajmniej nie ma takich obaw sz tyłu jak z Semedo.
1
Tego się nie spodziewaliśmy co?
0
Grać swoje. Wdrożyć Tiki-Take niech biegają. Wykorzystać wtedy skrzydła
1
Problemem jest Busquest. Bo gramy 2 w środku. No człowiek nie istnieje dosłownie.
0
@meusek A co ma zmienić trener w tym co tu prezentujemy. Kogo wpuścić. Jedyna racjonlna zmiana to zdjęcie Busiego bo gra taki piach że .......reszta nie gra źle. Powinni spokojn ie pograc TikiTaką neich tamci biegają. I wczęsniej czy później wpadnie
3
Uparł się na tego Roberto ktory jest tragixzny w obecnym sezonie w pomocy.
0
Nie rozumiem takiego podejścia. Chcesz do Barcy to czemu się sądzisz. Dlatego, że uważa, że mu się to należy? Jestem ciekaw ilu z nas mając rzeszę prawników nie podjęło by się sądzenia o 40mln euro. Nawet jak szansa wybrania była by na poziomie 10proc. No proszę was.
A już tak z innego punktu widzenia. To nie Neymar się ośmiesza sądząc z nami tylko Zarząd Naszego Klubu romansując z jego transferem. Zawodnik publicznie wyśmiał Barto a ten z niewiadomych przyczyn biega za nim. Ja jeszcze rozumiem jak to by miał być zbawca. Albo sytuacja Realu ok przepraszamy cię CR7 podwyżka ci się należała. Ale ten zawodnik po prostu "wyśmiał ludzi z klubu, napluł na klub, wykorzystał każdą możliwość aby wyciągnąć z nas jak najwięcej, robiąc to bez skrupułów", a ludzie którzy ośmieszeni zostali w prasie po swoich wypowiedziach, że na pewno zostanie teraz walczą o niego. WSTYD PRZED SAMYM SOBĄ.