0

@Persyfl Byłeś kiedyś na sprawie sądowej? Wiesz jak ona się różni od tej gospodarczej gdzie wszystko POWINNO być na kwitach, fakturach, kontraktach, umowach? Teoretycznie każdą sprawę z zaległości finansowych powinno móc się rozstrzygnąć na podstawie kwitów. Należność, wezwanie do zapłaty, dowód braku płatności. Co tu trzeba wyjaśniać? Kto negocjował? Co negocjował? Wszystko powinno być na kontrakcie. Ale jak już doskonale wiemy w przypadku umów z Neymarami to co powinno być na papierze jest za plecami.

1

Kur.... Tylko nie kolana i więzadła.

0

No i się zaczęło. Zobaczymy ty śmieszkujących z tegp, że skoro Neymar się wyprowadził to nic mu się należało. Zobaczymy co tam giganci naszego zarządu popisali. Choć już sam fakt, że są przesłuchania jest dziwny. Wszystko powinno być na kwitach.... A tu jednak.

0

A może Prezes zrobi nam niespodziankę i poda się do dymisji pozwalając wybrać vice następcy?
No ale to nie w stylu Rosellowców.

2

I co zmieni konieczność posiadania agenta z licencją. I tak będzie negocjować "Wanda" a podpisze agent z licencją. Zawodnik dostanie prowizję za podpis która była by wypłacona wcześniej agentowi z rodziny.
Nikt nie nakaże zawodnikowi przymusowego wyboru reprezentanta i spotkań zarządu klubu z członkami rodziny potencjalnego transferu.
Tak więc raczej wszystko ubrane w piękne łatki. Najbardziej dostaną tacy jak Raiola który działają transparentnie na korzyść gracza i swoją. Zyskają chachmęciarze.

1

Również uważam, że Puyol dyplomatycznie poczeka na związanie z nową ekipą. Po co ma świecić oczami za to co ujrzy światło dzienne kiedy skończy się obecny zarząd, nawet jeśli sam nie miał by za wiele z nim wspólne

0

"Klub odmówił, ponieważ uważał, że osiągnięto już porozumienie, którego łamanie nie było sprawiedliwe" - dla mnie to jest kolejna kompromitacja tego zarządu. KLUB UWAŻAŁ!!!.....ale skoro "tatuś" uważał inaczej, bo syn mu dał do ręki argumenty to znaczy, że NIE BYŁO PODPISANEGO porozumienia, a tylko takie było wiążące. A hipokrytom komentującym w stylu O KOLEJNY tatuś gratuluje samodyscypliny. W sumie co za różnica 300tyś. euro brutto czy netto. Phi.

5

Jestem ciekaw z czego większość was śmieszkuje. Z Neymarem też zaczęło się od udowodnienia jednej małej rzeczy. A tu dowiedziono najważniejszego . Negocjowana kiedy nie można było tego robić. Pierwsza cegiełka muru obronnego już się zawaliła. A powiedzmy sobie szczerze Atle ma w dupie czy nam zamkną stadion czy dadzą 300 czy 300tyś. kary. Im zależy na udowodnieniu podpisania kontraktu wcześniej i uzyskania z tego tytułu 80 mln brakujących do ówczesnej klauzuli. Więc mają się o co odwoływać. A był przecież artykuł, że dokumenty na to co udowodniono dał jakiś wysiudany z kasy agent. Zarwz ktoś se przypomni, że jemu też należy się z 200tys. z jskiegoś tytułu a jak nie pokaże wcześniejszą umowę. W stprawie DiS Neymara do dziś zdobywa nowe dokumentu i mimo, że były płacone kary, zawierane porozumienia to jak są miliony do ugrania to trzeba próbować.
Bez względu na to jak to się skończy niżej zarząd znowu umoczony. Prowizje od prowizji od umów od praw. Wszystko pochowane w umowach za umowami. Aż strach czekać na konsekwencje działań tego zarządu. No ale to jak z 500+. Dajemy bo mamy.....TERAZ....to, że odbije się to za 5-10 lat. Kogo to obchodzi.

0

@xavi890 to nie koniecznie tak, bo akcje prawą też były super w wykonaniu Dembele. Ale to jest taki moment. Wszedł francuz, jedna dobra kiwka i nagle zaczęli mu grać a ten to wykorzystał. Wszedł Fati i zmiana. Dobrze było by to połączyć. Patrząc po tym jak się ustawiali Fati mega lepiej niż francuz trzyma linie spalonego w dynamicznej akcji. Natomiast Dembele jest dużo lepszy w biegu bez piłki. Dwa całkowicie inne style i.....ten jeden problem, że we dwóch są małe szanse aby zagrali razem.

0

@Misiekam Inny sposób startowania do i z piłka. Dembele bazuje na szybkości i idzie na pełnym gazie, a z piłką wypuszcza ją. Fati jest bardziej jak Messi. Gra z piłką przy nodze. Na wyjazdach gra z przodu nam nie idzie. I Fati w tych meczach co grał nawet jak zrobił coś fajnego nie miał komu grać. A zazwyczaj kończyło się wepchnięciem na 2 obrońców i próba dryblingu. Dembele jeśli "bóg" da zrobi coś takiego jak z Villarealem zostawiając obrońców z tyłu. Imponująco to wyglądało do momentu do kiedy Barca grała prawym skrzydłem.
No ale zobaczymy. Znając Valverde możemy zobaczyć w środku Rakic, Roberto, Vidal a z przodu Griezmann, Suarez, Perez

0

Dembele, Suarez, Grezmann
Fati duzo daje po wejść. Grając od początku mniej. Nie oszukujmy się Getafe bedzie chcialo nacisnąć od początku więc szybka kontra powinna być jak ta lala

3

@Coutinho007 Semedo dramatyczny. Ani w ofensywie ani w defensywie nie daje bic. Po prostu jest. Na obecnym etapie niech się skupi na obronie to da nam więcej.

1

@aiven bo przenieśli grę na lewe skrzydło

0

Nie wiem jak wy ale ja się boję o końcówkę. Tyle co mieliśmy pecha, odbitek, nietrafień. Nawet dziś "rotacja"

1

Do 2:0 +5 min graliśmy to co graliśmy od dawna. A później koszmary obecnego sezonu. Odpuszczenie pressingu. I to co najgorsze. Jeśli nie masz kontr to po co dajesz grać piłką przeciwnikowi? Naszym atutem zawsze było granie piłka i sporadyczne ataki przeciwnika. A teraz co? Pozwalamy innym grać? Dla mnie przy 2:0 to se mogli całą połowę klepać tiki-takę W ŚRODKU boiska i liczyć na prostopadłe podanie jak tamci ruszą. A tak oddaliśmy piłkę i nie mamy na to odpowiedzi. Słabo oj słabo.

3

Fajny moment meczu. Zwróćcie uwagę na Messiego. Brak ruchu, i pressingu. To jes powód dla czego tu Neymar nie może przyjść. Suarez + Messi to -2 do destrukcji. Luiz wiadomo bo to środkowy napastnik ale Messi powinien pracować ciut w defensywie.
Natomiast imponuje "poSimonowy" Griezmann, który gra w defensywie aktywnie. Ale na wyjazdach to jednak zaczyna nam stwarzać problem.

7

I teraz odpowiedzcie sobie czy gra na wyjazdach Barcy to taka wina Valverde? Coś z psychiką graczy jest nie tak. Brak pressingu. Niemrawość kluczowych zawodników i mamy wynik tragicznej gry. Jasne zmiana tego to rola trenera ale nie całkowita jego wina.
Pracować nad odpowiednim kandydatem za Valdka po sezonie ale dać mu spokojnie grać. Griezmann fajnie powalczył o ten aut od którego się zaczęło.

0

Szkoda gadać.....VvD bezapelacyjnie najlepszy. Ale ok dali to dali. Myślę, że w tym sezonie po 2 występach tez już powinien mieć pewną pierwszą trójkę.

0

@th@les Można albo zaryzykować albo właśnie przygotować grunt pod przyjście trenera. Ale w tym momencie nie ma zbyt wiele opcji na doświadczonego trenera. Raczej też nie ma co liczyć na młodych zdolnych w 2 miesiącu rozgrywek.
Dlatego zwolnieniu mówie nie. Ale szukaniu już opcji i praca nad nowym szkoleniowcem jak najbardziej. Zawsze mogą poprosić Lusia Enrique nie? Ale to raczej był by ten sam błąd co ZZ w Madrycie. Dlatego nie ma co pochopnie strzelać se w stope jak już strzeliło się w kolano.

0

Wszyscy widzimy, że nie idzie. Ale kogo weźmiecie w obecnym momencie? ALlegriego? Jest początek sezonu. Odpowiedź KOGOKOLWIEK nie jest rozwiązaniem,

2

Zwolnić Valdka. Zwolnić Valdka. A kogo w obecnym momencie zatrudnimy? Guardiola rzuci MC z którym wygrywa 8:0 stzrelając 5 bramek w 15 min? A może Kloop który jak chce to kupuje jak nie chce to nie kupuje, ale u nas to klub by mu na kupował graczy. A może MoU?

0

@aiven to już ktoś powinen powiedzieć Messiemu 2 sezony temu.

7

Wpuszczasz Messiego i Fatiego i zostawiasz 4 napastników jak ci kuleje gra w pomocy. Do tego wpuszczasz Vidala (za rękę nie miejmy pretensji zdarza się) który walczył i pokazał chociaż ambicję i wolę walki, ale nie jest to rozgrywający. I tadam masz obraz nędzy i rozpaczy.
Najbardziej martwi teraz fakt, że Arthur nie powinien schodzić na moment z boiska. No ale cóż takie czasy, że Real boi się Levante a Barca zbiera baty od Grenady.

1

Zajebisty pomysł wpuścić nieogranego Vidala na mecz gdzie nie ma kto rozgrywać. I odpowiedni czas na eksperymenty z Messim w środku. Może w końcu mocny wysoki pressing. Co za różnica czy 0:4 czy 1:2 jesli przegramy

0

Karny jak ta lala

0

Nie no taki mecz to na pewno jest moment na eksperyment z Messim w środku. Zdejmij tego Griezmanna i wpuść Arthura

0

Tam coś nie jest tak z murawą. ta piłka naprawdę dziwnie lata co nie tłumaczy jednak dramatu z przodu. Rakitic i Roberto jak najszybciej do zmiany bo nie istnieją

1

LOL wrócił Suarez, wrócił Perez a Semedo sobie spacerkiem

1

Dramatycznie to wygada w środku poza grą De Jonga który dwoi się i troi.

0

No nie mamy szczęścia. W tym sezonie jak się odbije to tak, że przeciwnik nie może mieć lepiej. Nie przeszło by po ziemi :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?