4

Alelluja! Jeśli temat MoNEYa umarł serialnie to jest to nasz największy transfer tego lata.
Co do Umtitiego to trochę nie wierzę aby zaryzykowali kontuzjogennego za kontuzjowanego, natomiast my w tym momencie nie mamy zastępstwa. Tak jak chciałem sprzedaży Samu kiedy była szansa na Holendra tak teraz mówię nie.

3

@ściah Slavia u siebie będzie groźna. Stawiam, że grupę z 4 pkt skończy.

1

@kosa96 Barcy. Oficjalna dystrybucja. Może napisz do Polskiego FanClubu tu ze strony. Oni pewnie będą coś organizować. Za pewne do Pragi

1

@kosa96 Pewnie dość spore. Aż tyle tego nie jezdzi

2

@zibiku bzdura juz tera wiekszosc prawdziwych ekspertow uwaza ze Bayern nie wykupi Cou jak nie wykupił Jamesa. Cena jest kosmiczna a oni az tak nie szastaja powyzej 100mln

1

@BARCELONISTAnr1 Długo byłem zwolennikiem jego talentu. I nadal nic nie mam piłkarsko do niego. Nigdy nie odstawia nogi. Nie olewa. Nie gra asekuracyjnie. Kilkukrotnie ratował nam tyłki. Ale liczenie na niego to taka ruletka. Może się nie sypnie a może ścięgna padną. Ja jestem zwolennikiem czystego rozwiązania. Sprzedamy to musimy go zastąpić kimś innym.
Z drugiej strony. Gdyby była gwarancja, że będzie zdrowy to czemu nie. Dający sporo rezerwowy. Ale takowej niestety nie ma. A jego wartość i tak poleciała na łeb na szyję. Ale taka jest piłka

1

Rafa jest problem. Jego dobra postawa wprowadza zamieszanie. Nibybjest zbawienna na obecny kryzys. A z drugiej jeśli zostanie to będzie zabierał miejsce Perezowi, gdyż w chwili obecnej jest bk po prostu piłkarsko lepszy i lepiej zna wymogi 1 drużyny. Wg mnie czas Rafy się skończył. Pora aby ruszył dalej a Barca sobie już go odpuściła, tak jak przyszedł czas D. Suareza, Delafeu kiedyś Bojana. Czasem nie ma sensu odgrzewać starego kotleta choć by wyglądał apetycznie. Za duży mamy tłok do grania.

3

Szejku Akbar! Bądź milosciwy i roztocz parasol ochronny nad swoim synem Monyeymarem i zamknij go w złotej klatce. Niewierni z siedliska zła jakim jest Barcelona nie mogą go dostać.
Boże jeśli my naprawdę chcemy go kupić to ten zarząd powinno się wywieźć na taczkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Sportowo a raczej umiejętnościowo Ney ten transfer ogarnie. Inna kwestia czy zdrowie mu pozwoli. W jednym z newsów na temat transferu do Madrytu podali fajne info. Mianowicie, że Real żąda odszkodowania w przypadku nawrotu kontuzji która przydarzyła mu się x2 w PSG. I to jest "realne" podejście. Kupowanie gracza mającego problem ze śródstopiem to nie oglądanie się na kolano Umtitiego.

0

Oby Perez się zaadaptował, bo wygląda naprawdę dobrze. Taki drugi Pedro. Paradoksem jest Rafa. Gra wybornie. I teraz sprzedawać czy nie. Bo jednak jak wróci Messi i Suarez to będzie zabierał minuty Perezowi. Tak naprawdę to największy problem robi się obecnie z Dembele. Przestaje być potrzebny. I nie ma na to wpływu jeden dobry mecz drużyny i dobra postawa kolegów. Tylko własne probl3my z głową i brak koncentracji e meczu. Drugi Balotteli

0

@norbo80 masz rację, ale chodzi też o coś innego. Z piłką przy nodze coś wymyślił i zrobił to co wymyślił. Debiuty często kończą się masowymi stratami albo graniem na alibi do najbliższego gracza aby tylko nie popsuć. A widać, że dzięki temu, że wynik był jaki był to mlody mógł sobie pozwolić na pewne ryzyko. I dobrze na tym wyszedł. Myślę, że jeśli kontuzje nas nie ominą to mamy szanse go jeszcze zobaczyć w meczu domowy. Jeśli nie to może na koniec sezonu w meczach o pietruszkę. Na ten moment bardziej chciałbym adaptacji Pereza bo widać, że choć nie ma prawej nogi to jak łapie luz potrafi zrobić dużo z piłką, a co ważniejsze i bez.

0

@German chyba jednak mamy za bogata ławkę aby dla niego znalazlo się miejsce jeśli kontuzje nas nie dopadną. Oby choć Perez dał radę bo po mimo braku prawej nogi prezentuje się wybornie. Jednak jest Barca bez Messiego o ile jest wysoki pressing i kontrola piłki

0

Olejcie tego Neynara w końcu i tyle. Niech ta tragifarsa sie skonczy. Bledna polityka co raz bardziej się objawia. Ale jesteśmy w stanie przeżyć jeden mar y sezon. Może będzie to dobry moment aby pograć szkółką.

9

@DamianPSV
Półfinał LM, Finał CdR, mistrz kraju. Hamuj zapędy bo akurat trenerem Valdek jest znakomitem a ze ma inny pomysł na grę niż nam sie podoba? Trudno nie my go wybralismy.

0

@BronekVeB Tak. Ale za swoją posatwę i ekscesy dyscyplinarne. Ale nigdy mu się nie zdarzyło "pluć" na kluby w których grał. A Neymar ewidentnie to robi

0

@rutek71 Nie ma znaczenia jak dobzi jesteśmy z przodu jeśli nie umiemy skontrolować piłki w środku i pod własną bramką. Choć fajnie to wyglądało na papierze Alenia z Roberto nie udźwigneli tego grania razem.

0

Błędy Valverde. Dlaczego Jeśli wystawia ofensywnego Roberto to i ofensywnego Alenie. Rakitic obligatoryjnie musi z Busim grac? A może dobrze było by za Robverto busiego na przejcie środka i rozbicie ataków. Bo tak to zerowa chemia z graniem do przodu

0

A ja myślę, że po takich cyrkach będą gwizdac i buczeć jak będzie przy piłce. Szybciutko psycha mu siądzie. W sumie dobrze za cyrki jakie wyprawia w klubach.

0

Mam cichą nadzieje, że będą negocjować...ciągle i wciąż. I psikus na koniec. Jednak nie. W sumie to go nie potrzebujemy. Cześć i czołem. I niech se zostaną ze zgniłym jajem. Nawet jak by to miało nas kosztować wypłatę tego "pobytowego" dla Neymarów

1

@Banan070 Super. Zderz swoje pomysły z wizją Kloppa. Przychodzę do klubu...nie kupuje nikogo bo chcę zobaczyć kogo mam. W następnym sezonie kupuje JEDNEGO obrońce z czego śmieje się cały piłkarski świat. Bo drewniany, bo wysoko podciąga getry, bo cena z kosmosu. Po czym koleś zostaje MVP ligi, prowadzi zespół po Puchar LM. SUper. A my musimy myśleć , że nas będzie ratował koleś który nas olal ciepłym moczem.
Naprawdę to co się dzieje obecnie w tym klubie jest nie do przyjęcia. Podpisywanie kosmicznych kontraktów tak, że później ciężko kogoś sprzedać. Aż śmiech bierze, żeby na rynku nie było chętnego na Cou. Rozumiem Bale który ma kosmiczne pieniądze, był bez formy, i jest szklany. Ale nie za magika środka pola któremu nie poszedł sezon bo po prostu sposbem gry nie pasuje do klubu.

0

@lukas93 Nie założył bym się. Od początku wszystkie media trzymaly opcje Cou+100mln. Teraz pojawiają się różne wariacje w typie, że Barca daje Rakitica, a PSG nie chce. A za chwile, że PSG żąda Rakitica a Barca nie daje.
Ale Cou + Ivan bym się zastanowił. Z drugiej strony może próbować sprzedać Brazylijczyka do Bayernu a Ivana za rok do Włoch?

2

Jesli zgodzą się na 10mln + Cou to serialnie idę kibicować Realowi do momentu aż zdymisjonują tego "typa" co zarządza tym klubem. Mam nadzieje, że to tylko plotki dziennikarskie. Jeśli nie to Barto idź się lecz. Nie masz honoru. A nawet jak już jesteś w stanie przełknąć gorzką pigułę jaką zafundował nam Neymar to "sranie" milionami euro jak Tywin Lanister złotem nie jest ci dane.
Proponuję też zobaczyć co Neymar wyrabiał w każdym klubie jakim był. I przypomnę, że jeszcze mamy mu do zapłacenia "pobytowe".
Ten transfer to była katastrofa prestiżowa dla Barcy na cały świat. A teraz jeszcze raz chcą się ośmieszyć.

0

@Qaz123 Oglądałeś jakikolwiek mecz kiedy Barca idzie z kontrą której nie wyprowadza Messi? To obejrzyj i zwróć uwagę, że on wcale wtedy nie biegnie do czegoś takiego. A spowalnianie polega na usilnym szukaniu go w każdej sytuacji. Ale do tego trzeba dorosnąć aby umieć skrytykować postawę jakiegoś zawodnika.
Ajax grał jak z nut. Ale mówisz o zasłudze trenera? To czemu Bayern Ten Hagga nie grał w taki sam sposób? NO właśnie. Odpowiedni zawodnicy odpowiedni styl.
Można zarzucić Valverde wszystko ale nie to, że nie potrafi ustawić zespołu. To, że zespół nie reaguje na boisku na to co się dzieje nie jest wyłącznie winą trenera. Ciężko obarczyć Valverde stratą bramki na 4:0 dla Liverpoolu. TO po prostu zawodnicy sobie zrobili "wolne" od gry i biegania. Valverde to można winić za wystawienie Vidala i Roberto w pierwszym składzie a nie za to, że Messi sobie chodził po boisku gdzie słuszną reakcją było zapieprzanie do pressingu aby nie mogli sobie grać piłka. Nie winą Valverde jest to, że Busi przy 3 bramkach jako DM nie był obecny w obrębie pola kalnergo tylko gdzieś zaginął. I nie jego winą były błędy Alby (ale tego można usprawiedliwić, bo źle zagrać może każdy) u niego raczej wynikło to z presji i samej gry a nie z niechęci.
A trener? No sorry ale jeśli półfinał LM, finał CdR i Mistrz Ligi to mało no to sorry. Nie każdy mecz da się wygrać. My nie wygraliśmy dwóch. Z czego styl w jednym rzutuje na opinię wszystkich o trenerze. Co by jednak nie mówić wyniki jakie osiągneliśmy są naprawdę dobre.

0

@Midast A ja w przeciwieństwie od malkontentów zgodzę się. Ivan z Busim powinni rywalizować o pozycję DM. A granie w przodzie pozostawić w/w

0

@exeqtor Nudny futbol jest wynikiem obecności Messiego pod którego wszyscy grają. Po sparingach widać, że gdy nie muszą się oglądać na króla to potrafią grać szybko i kombinacyjnie. No ale Messi też robi nam swoje...

0

Zastanawia mnie jak w całym meczu grał Perez bo po obejrzeniu dłuższego skrótu naprawdę prezentuje się świetnie.

0

Liczyłem, że zwolnią dla mnie 21, ale trudno. W tym sezonie mogę wziąć to co zostałow ;)

0

O żesz......bez Sergio? No to hym....ciekawie.

7

@Thierry_Henry no wlasnie z takich meczów można to wywnuoskować. Tym bardziej, że Puchar Gampara ma jakieś znaczenie dla Barcy. A jest świetna okazja do Busi/Rakitic Arthur de Jong. Prawda jest taka, że Ralitic powinien obecnie rywalizować z Busim o miejsce. A w składzie z nim grac gdy trzeba zabic mecz i kontrolowac pilke. Nie ma się co oszukiwać (wyłaczając Holendra) ze to Arthur obecnie jest najlepiej grającym pilka pomocnikiem w druzynie. Tylko trzeba mu ciągłości i pewności do grania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?