0

Za taką cenę jak chcą to musi pokazać piękną grę.

0

@CatalanVeBFCB tylko ten 30 latak o obecnie chyba najlepszy z tych 4 podobnych. Im szybciej Valverde zrozumie, że miejsce Rakitica jest tam gdzie gra Busi tym więcej będziemy mieli pożytku. Busi może se grać na Camp Nou Rakitic resztę. Bo Busi po prostu jest obecnie za słaby. Może ławka go trochę ochłodzi. A Ivan? Myślę, że siedział bo nie chciano ryzykować urazu z uwagi na możliwy transfer. Dla mnie wyjdzie w 1 składzie w następnym meczu kosztem Roberto

7

@MessiUltras A może tego właśnie nam trzeba. Braku w przodzie wymuszającego gre Fatiego i Pereza. Może dzięki temu taki błąd jak zrobił Perez nie będzie go kosztował sezonu na ławce, bo po prostu będzie musiał grać. Kiedyś mieliśmy Pedro który na 1 dobrą akcje robił 3 przeloty. Ale był tym czego nam potrzeba. Może kiedyś zrzucimy tą presję: ŻE MUSIMY, bo Real to i Real tamto. Bo kupują Hazarda to my Grizmana. Dlatego właśnie nie ma u Nas Guardioli. Bo w MC buduje sobie zespół ma stabilizacje. Zrobi 4 transfery z których wyjdą 2 i nikt go za jaja nie wiesza, że odpadł w ćwierćfinale LM. Bo grali kosmicznie ale szczęście sprzyjało lepszym. Ja czuję, że wielu kibicom w tyłkach się poprzewracało od wspaniałej Barcy Xaviego i Iniesty z Puyolem. Natomiast mUSKI zaćmiewają 3 LM Realu z rzędu. Dlatego półfinał LM, finał CdR i wygrana Liga to mało. Kiedyś to był by mega sezon. Obecnie to dno. Ja się zgodzę, że za Valverde gra jest mniej ofensywna ale taki to typ trenera. Chcieli ofensywy było brać tego łysola z Rayo co przegrał 10:2 z Realem ale gra Rayo wyglądała rewelacyjnie. Radosny szczęśliwy futbol.
Sezon się zaczyna. Mam nadzieje, że wrócimy do gry. I nasi nowi zawodnicy zaistnieją.

0

@AxelF W meczu bez Varu nie dało się zagwizdać każdej sytuacji. Ale w tym przypadku rękę zasygnalizował asystent z boku. Jeśli masz możliwość to zobacz, że sędzie główny nie zareagował dopiero jak boczny zszedł na końcową linię podjął decyzję. Na powtórkach nawet nie widać aby konsultował to z VARem. Taką rękę TRZEBA zagwizadać. To tak jak by sędzie nie gwizdnął karnego LM dla MU w Paryżu.
Tu ręka jest klarowna. Wystawiona. Odstająca od ciała powiększając jego obrys. A zawodnik odnosi korzyść z zagrani piłki ręką. A czy zrobił to specjalnie. To oczywiste, że nie ale jak idziesz z ręką do przodu musisz się liczyć zagraniem nią. Dlatego tak często widać Pique po prawej stronie pola karnego gdzie chowa ręce za plecy.
Wg mnie mógł zagwizdać. Mógł pewnie też nie. Ale myślę, że niezagwizdanie było by dużo większą szkodą dla meczu.

0

@AxelF Mówie o tym, że gdyby takiej ręki nie zagwizdali na korzyść Barcy. Właściwie każdego. Każdy kto nie dostał by karnego za taką rękę wg mnie został by oszukany

0

@AxelF dla mnie pchnięcie Fatiego i Roberto były karnym. Nie dyskutuje o tym bo sędzia nie podyktował. Jeszcze Roberto jak Roberto. Ale Fati pchnięty barkiem bez piłki nawet nie w walce o nią. Dla mnie czysty karny. Podobnie jak ręka Pique

1

@michelos widziałeś sytuacje De Jonga kiedy była szansa ze dostanie druga żółta kartkę? Czy ktoś tam się zastanawial co miał zrobić z ręką? Skakać można. Ale w definicji wyskoku nie masz opisane co robić z rękami. A na pewno nie unosi się ich w górę. Znaczy unosi ale jak widać gdy w nią dostaniesz jak to jest interpretowane. A gdyby podzielić twój widzenia to równie dobrze mógł skoczyć z rękami na literę T albo robiąc wiatrak, bo co z nimi miał robić. W tej sytuacji powiększył obrys ciała. Zablokował dośrodkowanie więc odniósł jak najbardziej korzyść. Chciał bym twoje zdanie zobaczyć gdyby przeciw Barcie tak ktoś zagrał i nie dali by karnego.

1

@Bisz ale co ty mówisz o wyskoku. Ręka na wysokości głowy, na poziomie 2.5 metra. Szybciej bym się bronił że twarz przed piłką osłonił. Karny 100proc. Już dwie akcje wcześniej nie gwizdneli mu bo była nabita z bliska. Jeśli dla Barcy by takiej ręki nie gwizdneli to to był by skandal. Zresztą jak widać na powtórce to asystent albo VAR dali znać bo sędzia w pierwszym momencie nie gwizdnął. Piłkarz osasuny po prostu wrzucał piłkę a Pique wpakował się z ręką w wyskoku w nią. Co innego gdyby stał i dodatał. Dla mnie sytuacja klarowna jak w Psg vs Mu w LM w zeszlym sezonie

0

@Bisz gdyby była na korzyść Barcy i by nie podyktowali mówiono by o skandalu. Czysty karny. Jak się gra ręką na 2.5 metra to czy przypadkowo czy nie tak się kończy. Wystarczy zobaczyć, że rękę a w zasadzie łokieć ma na wysokości głowy w wyskoku.

0

Tak jak większość.... Jak się gra ręką na 2.5 metra to niestety nie ma wytlumaczenia. Zdarza się.

3

@sagmar73 Nie przesadzaj. Jaka jest wina Valverde, że Pique macha ręką na wysokości 2.5 metra?

5

Z 4 dopliczonych minut realny czas gry 1.20 minuty. Demony Lierpoolu. Pochodzimy pogadamy zamiast zapier...........

0

@_Specjalista Ale o czym mowa? Ręką jak nic. Gdyby było w drugą stronę to co byś powiedział. Czysty rzut karny.

0

No i mamy to co chcieliśmy. Przejeliśmy kontrolę i ją oddaliśmy

0

Znowu dziura w środki. Znowu nie rozgrywają przez Arthura i jest dramat.

0

Boże oglądabnie Sergio B. boli. Ten człowiek nie ma czucia piłki kompletnie

0

Trzeba strzelić 3 bo będzie dramat

2

Zobaczcie jaka różnica jest gdy piłkę rozgrywa ktoś kto coś chce z nią robić. Arthur nakrywa ich wszystkich czapką. Może jeszcze nie ograny ale jakoś to już wygląda.

1

@LionelM95 Ciebie nie zatkał. Posypuję głowę popiołem

4

sypie głowę popiołem. Przepraszam, że śmiałem wątpic w 16 latka

1

@yoli odpowiadam sobie i sypie głowę popiołem. Przepraszam

0

On naprawdę wpuścił 16 latka do ataku gdy nie istnieje nasza pomoc? Rafa na rozegraniu? Czizas

0

@Dari0G Człowieku odpal google i wpisz sobie to hasło. Nawet na chłopski rozum: "genny" od genu do kontuzji. Pierwsze hasło jakie wyskakuje słownikowo:
kontuzjogenny - Słownik SJP: czyli podatny na kontuzje.

0

@barteq przynajmniej gra i dostaje piłkę. Reszta nawet nie istnieje. Busq w linii obrony. Więcej niż on rozegrał Langlet. Nie da się grać tak jeśli Roberto jest na prawej pomocy a Holender na lewej, a środka nie ma.

4

Dramat. Już mniejsza o to, że oni strzelili jedną bramkę z jednego strzału. My nie stworzyliśmy NIC. Zero. Żadnej akcji. Serio?

0

Gdzie jest Busi w konstruowaniu ataku. Gdzie jest środek rozegrania. Skoro nie ma ataków skrzydłami trzeba podciągnąć na środku ale z kim jak nasz super DM chowa się w linii obrony. Roberto już może zejść na prawą obronę bo z Samedo zabijają się o własne nogi.

0

Roberto na 25 min 1 przy piłce. Busi dno, ale przynajmniej kartka za faul a nie gadanie. Nasza pomoc to dramat. Jedynie Holender coś próbuje ale za bardzo wyrzucony na skrzydło.

0

20 min i nic. Nie stworzyliśmy nic.

0

Ja je.....co się dzieje z tą drużyną, że wyższy pressing i nie wiedzą co robią. W zeszłym sezonie końcówka to samo

0

@Dari0G Kontuzjogenny to zawodnik podatny na kontuzje. A takim jest Samu nad którym wisi ryzyko rozwalenia kolana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?