5

Zdejm,ij Busqetsa bo już nie jest w stanie się poruszać.

2

To się skończy 5:0 jak trener nie zrozumie, że należy przejąć środek pola. Toć my nie możemy wyjść z połowy.
Człowieku ogrnminij na co ten Vidal jak nie ma kto piłki przytrzymac.

0

Mieliśmy 2 100proc. Ale to gra z tyłu nas zabija. Oni nie kontrolują meczu.

1

Ilez trzeba czekać zeby zrozumiec ze klucz twki w srdku. Ciagle rozne to wod na mlyn Liverpoolu. Alba nie ma dnia. Zdarza się. Ale nie ma asekuracji Busi to jest dramat samego siebie.
Arthur bo nie jestesmy w stanie piłki utrzymac.

1

Jak nie strzelimy odpadniemy. Nie ma co wieszczyc ale bedzie wygladalo jak z Roma. Beda sie pchac i wepchna na 2.0 poznie drama. Musimy stzrelic i po meczu

0

Busi do przodu dzis o dziwo super ale w obrobie dramat

0

Mozna tak powiedziex z drugiej strony cou alba i suarez byli w 3 na bramkarza. Przesadzil Alba

0

Alba cos ty zrobil najlepszego. Bez przesady 3 na brqmkarza

0

Nie umieja wyjsc z polowy. Od razu bylo wiadomo ze Arthur ktory potrafi przytrzymać i rozegrac a nie Vidal.
LIVE jedzie na takim gazie ze szok.

0

Też tak uważam. EV będzie chciał kontrolować piłkę a nie walczyć z Liverpoolem. Tak więc trzymam kciuki aby gazety nie miały racji.

0

Nie pamiętasz chyba ile w Arsenalu tracił meczów na kontuzjach. Ciągle i wciąż mini urazy i urazy.

2

Żebyśmy się nie zdziwili. Liverpool z Firmino i Mo byli groźni ale przewidywalini. A jaki zwierz jest najbardziej groźny? Ranny!
Mamy wyjść zrobić swoje i do domu. Bez wdawania się w prowokacje, szarpaniny itp.

0

W przerwie wakacyjnej powinno się popracować nad jego fizycznością. 2 urazy mięśniowe bez kontaktu z rywalem + 2 razy mega pech z kontuzjami (ręka i więzadło). Jeśli będą mu się powtarzały urazy w przyszłym sezonie naprawdę rozważyć możliwość sprzedaży.
Daleki jest od wyrzucania kogoś ze składu tym bardziej z takim skillem ale z kontuzjmi się nie wygra. Przykłady Verma, Cesc, "Bejl", Woodgate, Owen. Ktoś kto ma predyspozycje do kontuzji łapie je z niczego.

1

Tylko przy 3:0 nam potrzeba regulowania tempa gry aby nie powtórzyło się jak na CN, że nas zamknęli na własnej połowie z której nie mogliśmy wyjść. Po to Arthur, bo idzie w prawo, robi kółeczko i przenosi cały ciężar na lewo. Na prawdę to dobrze wygląda choć on Rakitić i Busi razem raczej średnio grają do przodu.
Prawda jest taka, że powinniśmy zagrać o bramkę. Jeśli wyjdą z takim nastawieniem o będzie dobrze. A jak wyjdą z nastawieniem jak w meczu z Romą to wszystko zależy od tego jak szybko stracimy gola.

0

Bez Roberto i z Vidalem z przodu pomocy i Arthurem jako rozgrywającym. To brazylijczyk zapewnia nam kontrole i bezproblemowe wyprowadzenie piłki. Vidal chce grać szybko na klepkę ale nie ma z kim (poza CoU). Dlatego Artek aby uspokoić grę i odciąć Busiego od rozgrywania bo co robi to zgroza.

0

Dlatego, że będą rywalizować o miejsce.
Ciężko mi uwierzyć aby ktokolwiek kto przyjdzie za EV postawił na tych dwóch wychowanków razem w składzie. A w pomocy mamy taki tłum, że słabo to widzę. Puig jeszcze sezon może wytrzyma w 3 lidze. Później będzie chciał odejść. U nas pasuje stylem jak pójdzie na wypożyczenie to zaginie bo nabierze innego stylu gry.
W jego przypadku będzie potrzeba trochę szczęścia. Jak u Langleta. Choć tu potrzeba dużo więcej. Jest Arthur, jest "nowy holender" i pełna obsada starych graczy Busi, Rakitic, Vidal, Alenia. 6 na 3 pozycję chyba, że będziemy przechodzić na 442. Ale i tak słabo to wygląda dla młodziaka.

2

Puig sam jest crakiem. W drugich połowach przygasa ale co ten chłopak ma ciąg z piłką. Chyba jedyny zawodnik z Barcy poza Messim który ciągle gra do przodu. Lewa prawa ale ciągle do przodu. Aż przykro, że mamy taki ścisk w środku i nie ma jakiego miejsca zająć. Prezentował się lepiej niż Alenia choć widać, że musi popracować nad fizycznością. Oby go nie zmarnowali.

0

Poszukaj artykułów na ten temat. Chodzi o muzułmańskich właścicieli i różną symbolikę znaków w niedalekiej odległości od chrześcijańskiej stolicy.
Jest trochę tego w necie.

0

Plotki. Raz, że nie zrealizowali swoich celów. Dwa, że nic nie stoi na przeszkodzie inwestować w PSG i inny klub. W Romę nie zainwestują bo już było pisane, że na przeszkodzie stoi pobliski Watykan. Innym klubem był Milan.

1

Proponuje przejrzeć rankingi jakie nazwiska wygrywały ZB i wtedy się wypowiadać.
Jakimś idotyzmem jest tworzenie takich współczynników. Żeby wygrwć ZB zawodnik z Polskiej ligi musiał by strzelić samodzielnie więcej bramek niż strzeliły całe drużyny ligi. A tak naprawdę gdzie łatwiej się strzela? Grając w Barcie czy w jakieś Lechii? Więc wprowadzanie współczynników jest rozwiązaniem z dupy.
Ale cóż żyjemy w czasach gdzie bogatym wszystko się ułatwia.

0

Kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi.
Wyraziłem tylko swoje zdanie. Tak jak @Barca_Big_Moment . Nie każdy musi klaskać. Ja akurat doceniam Valverde za to jak gramy. Bo w końcu umiemy zagrać pod wynik. Ale nie mam tez klapek na oczach. Wygraliśmy 3:0 ale o Liverpool był lepsza drużyną. Tak naprawde należy ocenić kto grał o jakie cele. To nie był Finał w postaci jednego meczu. Tylko dwu mecz. Bramka Salaha (zamiast słupka) albo druga jak by Milner tylko skierował piłkę w bok i był było dramatycznie. Z drugiej strony dwa gole Dembele może Rakitica w pierwszej połowie i Vidala w drugiej i mógł być pogrom.
Ale to tylko gdybania.
Wynik mamy świetny. Tak naprawdę wystarcza nam jedna bramka na wyjeździe, którą Barca zdecydowanie może strzelić bo Live będzie musiało próbować nas zgnieść.
Ale to @Barca_Big_Moment ma rację. Nie kontrolowaliśmy meczu kompletnie. A ratowały nas indywidualności (mats messi) i przypadke (kolano Suareza, poprzeczka i słupek były po "naszej stronie" w końcu są z CN ;). Jednak nie ma co ślepo klaskać. Drugi identyczny mecz mógłby się zakończyć w drugą stronę. I nikt mi nie powie, że taka byłą strategia EV. Bo to raczej nasza gra miała wyglądać tak jak grał Liverpoo.

18

Co by nie powiedzieć koleś wykonał wspaniałą robotę. Przygotował zespół fantastycznie. Ok poza jedną sytuacją (która skończyła się wybiciem z lini bramkowej i słupkiem po dobitce Salaha) nie mieli za dużo ale kompletnie dominowali w meczu. Tak stłamszonej i nieporadnej Barcy nie widziałem do momentu 2:0. Nie potrafiliśmy utrzymać piłki 5 sekund. Nie potrafiliśmy wykonać 5 podań. Nasza pomoc nie istniała. 2:0 nas uratowało. Po 3:0 Liverpool zagrął Va Bank. Gol na 3:1 zostawił by dwu mecz otwarty. Nawet 4:1 było lepsze. Tak będą musieli czekać na cud (choć z taką grą kto wie).
Dla Dembele karny.....za 2 sytuacje.
Swoją drogą karny ku...dla całej drużyny. Ktoś mi wytłumaczy jak na tym poziomie gracze nie są w stanie uderzyć lewą nogą? Najpierw Rakitic z 7 metra podaje choć wystarczyło potoczyć piłkę w światło. Później 2 razy Suarez. Vidala to skarcił sam Messi bo miał piłkę na swojej nodze a szukał podania. A Dembele to nie wiem co zrobił. Łudzę się, że ten ostatni strzał to piłka podskoczyła na jakimś wzgorku bo aż nie możliwe jest to jak trafił w piłkę.

0

O. Kurczaki tego sie nie spodziewalem

3

Kur... Czlowieku wpuwc Arthura bo nie moga utrzymwc pilki w srodku. BUSI z Roberto nie istnieja. Zeby w 55min u siebie grac na czas? Mamy 72 minute pora przejac kontrole choc na chwile

2

Zgadzam się. Busi w defensywie jako tako ale w rozegrwniu dramat. Potrsebny Arthur do akontrolowania srodka

3

Slabo to wyglada. W srodku nie moga przejac inicjatywy

0

Ivan z 5 metrów nie podawaj!

0

On bedzie gral w Segunda

0

Srodek bedzie wygladał Busi, Rakitic, Arthur. Raczej nie widać innej opcji. I to jest ból bo w tym ustawieniu rządzimy na środku oraz do 30 metra ale później do przodu cienizna.
Vidal w 2 połowie na walkę.
W obronie zagra Roberto i to też nie ulega wątpliwości. DLatego, że lepiej broni...a może inaczej. Nie chodzi tak głęboko do ofensywy i nie wdaje się w dryblingi co nie poskutkuje stratą piłki i szybkim zagraniem na Mane przy nieobecnym obrońcy.
Eh ten 1 mecz u nas nam nie leży. Bo to zawsze będzie gra asekuracyjna by nie stracić a nie jak najwięcej strzelić.
W sumie nie wiem czy nie chciał bym aby Barca poszła na totalną wojnę z The Reds bo przy takiej grze damy rade z Cou na prędkości, Messim w formie i walczącym Suarezem. A najgorsze co nam się może trafić to jakieś 2:1, 3:1

0

Zagrał 1 mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?