0

Bzdura, współpraca Roberto Samedo wychodzi świetnie. Nie raz Roberto był w obronie gdy nie było Nelsona. Vidala wpuścił bym za Rakitica. Nie grał bym tak defensywnie.

1

No właśnie. DLatego w innych krajach Puchar cieszy się zainteresowaniem całego kraju. A w Hiszpani od lat jest w 1/16 -1/8 czołówka LaLiga i rok w rok to samo.
Dlatego własnie w innych krajach stawia sie na rozwój reginów i małych zespołów. W Anglii jak 4 ligowiec dociera wysoko to całe hrabstawa mu tam kibicują. Do dziś pamiętam finał amatorskiego Calais z mistrzem kraju Nants. Wygrało Nants 2:1 ale przy jeden zero cała Francja skakała a przy 1:2 płakała. Niedawno mielismy PSG vs Les Herbiers myslisz nie nie potrafili tego sprzedać? Na czym liga angielska zarobiła największe krocie? Na mistrzostwie Leicester City. A w Hiszpanii co? Od la pamiętne ALcron na RM i długo długo nic. Przez dwumecz. Sorry ale puchar to nie jest pole treningowe. Kadra ma 23 osoby. Ale korzystasz z rezerwowych albo nie. Każdemu zależeć powinno tak samo a nie, że mocny ma wywalone. W Anglii tez grają młodzieżą. Do pewnego etapu. Później zaczyna się gra na serio. Ale Hiszpanie wolą promowąć piłkę na Barcie i Realu. Ostatnio i na Atle.

0

Dokładnie. Nie ważne jak grasz. Ważne byś wygrał. Madryt zdobywając LM nie zachwycał w finałach. A jednak wszystkie wygrał. Atle grało spektakularnie a przegrało 2 razy

1

O jakiej losowości mówisz? Bo nagle każdy mecz się liczy? I nie można sobie pozwolić na zlanie wyjazdu do Sevilli?
Żeby wygrać masz być najlepszy. Więc albo grasz albo nie masz pucharu. Proste

3

A dla mnie powinni przyjąć wzór Angielski. 1 mecz i rewanż w przypadku remisu. Z tum, że mecz rozgrywany na stadionie slabszej drużyny. Wyznacznikiem miejsce ligowe z poprzedniego roku. W Anglii tak grają. I nikt nie płacze , że bywają finały bez topowych drużyn. Na Wembley mają komplet a i w tv potrafią sprzedać. Nie wsystko trzeba ustawiać pod wielkich.

0

Wynik często nie świadczy o grze. Spójrz na nasz wynik dwumeczu z Romą z poprzedniego sezonu.

0

Niech wpuści obrońce i Pique da na środek ataku. Trzeba spróbować zgnoić Białych maksymalnie a w sobotę skończyć ligę.

0

Matko boska. Sami się prosimy. 3 def pomocników i nie umiemy sekundy piłki utrzymac. MEssi niech ruszy kopyta bo to od niego wiele zależy. Niech zacznie biegać bo robi się dramat

0

Najgorszy na boisku Busi. Jeszcze w defensywie coś pokazuje ale do przodu boi sie po prostu dać kroka. Ludzie w dzisiejszych czasach jedyne co potrafi to podac w bok na 5 metrów? Dramat. Dembele nie ma z kim pograc na szybkości. Suarez ucieka z pola karnego. Messi tez musi coś ruszyć. jak nie z przodu to w środku bo źle to wygląda w jego przypadku. Nie istnieje

1

Oby Roberto Vidal w pomocy.
Niech ten Rakitic odpocznie. Bo już sam nie wie co ma grać. Chyba ze jak przedmowca mowi 4/2/3/1 wtedy Rakitic i Busi z tylu.

0

To zmiana Semedo na ROberto uspokoiła grę. Choć wolę Portugalczyka w grze to od drugiej połowy lewym skrzydłem Sevilla nie poprowadziła praktycznie żadnej akcji. Roberto nie włączał się do ofensywy i chyba to było decydujące. W pierwszej połowie na naszym prawym skrzydle panował CHAOS

6

Tragiczny Busqi. I zajebisty pomysł z wystawieniem Umitiego w takim meczu po takiej przerwie. Raqkitic poza asystą tez nie bardzo wie co ma robić. REWELACJA

3

Felipe? Kiedyś Si! Obecnie już nie. Ponadto podstawowy gracz Atle w roli zmiennika w Barcie? EEE nie raczej nie

0

Sandrito Rosell prawie jak Mandela kurde. Że też ludzi spotyka taka tragedia za niewinność....oh wait.
Najlepsze Atletico w tym sezonie. Ale szczęście im sprzyjało przy golach. MY też z Lyonem zagraliśmy jeden z najlepszych meczy w sezonie ale zabrakło szczęścia i Suareza nie cierpiącego na zaburzenia kirunkowo- ruchowe :D

0

O dziwo środek nie zawodzi choć ewidentnie brak im odwagi. Roberto jedzie środkiem i.....staje bo boi się wejść w pojedynek. Do tej pory najwięcej dają nam strzały z 20 metra. I moze warto by było skusić na takie Rakitica Busiego i Roberto

0

Co do pomocy zgoda po całości. Co do Suareza.....nie ma kogo. Po prostu nie ma kogo. A Messiego na 9 nie postawi z uwagi na fakt, że prawdopodobnie przy tym ustawieniu bedzie rozgrywał wracając się.

0

W mojej opinii nie mamy szansy na LM z jednego prostego powodu. Nasza pomoc nie funkcjonuje. Busi skupia się wyłącznie na destrukcji, a rozegranie poza przebłyskami polega u niego na podaniu piłki 5 metrów w bok, przy czym robi to wolno i anemicznie. Rakitic w destrukcji jakoś gra. Gdzie jest w ataku nie wiadomo. Czasem wbiega z 40 metra. I to jest problem. Dwóch graczy którzy grają prawie na pewno w ogóle nie istnieje na boisku. Vidal choć by się dwoił i troił nie ogarnie środka z przodu sam. To jest po prostu dramat, że kontuzja Artura (który miał być zmiennikiem) sprawia, że nie mamy kim grać. Możecie się nie zgadzać ale kiedy kolejny raz zobaczycie jak CoU albo Messi cofają się po piłkę to zrozumiecie. No ale trzymamy kciuki. Może coś odpali samo z siebie. Lyon powinniśmy przejść spokojnie nawet w obecnej formie i warunkach. Ale im dalej w las....

1

Co robi Busi to jest skandal. Ale gdzie są podczas rozegrania razem z Rakiticem to chyba sami nie wiedzą.

2

Jedynym mankamentem Alby w obronie jest wzrost. Na początku miał z tym problemy. Teraz nadrabia to pozycjonowaniem i przepychaniem. A jego prędkość sprawia, ze nie raz ratuje nam sytuacje i w środku i po prawej stronie obrony. Natomiast w ataku mankamentem jest strach przed pojedynkami 1 na 1. Bo mógłby częściej wjeżdżać w pole karne z piłką szukając faulu na swojej szybkości. No ale nie można mieć wszystkiego.

0

Przy 120 milionach powiedział bym: Szczęśliwej drogi, już czas. Nie ma co stac przy niektórych transferach. Być może nie pasuje po prostu i będzie się męczył. Zainwestować mądrze pieniążki i może się uda.

0

Tak najprawdopodobniej było. Może jednak należało zostawić skrzydło Albie a Alenie wepchnąć w środek. No ale było mineło. Na SB o dziwo idzie nam łatwiej

0

Wpuszczenie Aleni na skrzydło było błędem. Siadła gra. A i Alba miał stronę zamkniętą. Alenia jest ewidentnie na środek.
Messi poza pierwszymi 5 minutami niewidoczny.

2

Lol. Chyba oglądaliśmy inny mecz. Koleś miał rozegranie. Przegląd pola. Z piłką przy nodze był jak Arthur. Jego problemem był brak czucia odległości i tempa kolegów. Widać jak chciał grać z Semedo. Gdyby dostał szanse w 3-4 kolejnych meczach to mamy super pomocnika w formie. A tak zgaśnie.
Natomist kompletnie nie przemawia do mnie Rakitic i Roberto. Wracając do Aleni normalny występ w trudnym meczu. Oby grał więcej.

1

Tu się zgodzę. Dla mnie przyjście Arthura było całkowitym nieporozumieniem. A obecnie jest to wg mnie najlepszy transfer od Ter Stegena, ktorego de facto też nie chciałem bo był Bravo

0

Nie dostal. Wpuszczenie kogos. Na 8 min nie nazywajmy szansa. A tym bardziej mecze gdzie gra druzyna tworzona z przypadku. W takich meczach Malcolm był najlepszy. Jasne partaczyl sytuacje. Wyborne sytuacje. Ale juz sam fakt ze w meczu zdarza mu sie raz, albo dwa byc sam na sam pokazuje ze jest potencjał. Potrzeba ogrania. 2-3 meczy. Tak bylo z Osmanem i Vidalem.

1

A ja na ŚO bo koleś naprawdę ma talent w nogach. Może nie być go cały sezon a wraca w 1-2 mecze łapie formę. Naprawdę niezły gracz zniszczony przez jakąś wadę organizmu, który po prostu nie jest w stanie wytrzymać obciążeń profesjonalnej piłki.

0

Jedyne co można porównać to chyba warunki fizyczne. Bo, żeby miec styl gry to trzeba grać.
Kuopują go bo jest młody perdpektywiczny i za darmo. Ma być 4 obrońcą.

1

Porównać młokosa do czołowego obrońcy Francji nono.

0

Tak naprawde nie ma już co gadać. Jest u nas i oby dał dużo dobrego

0

PEwnie dlatego, że Klopp nigdy nie dostał drużyny ze ścisłego TOPU ligowego a potrafił stworzyć pięknie grające zespoły ze średnich i dobrych zawodników. Jest to trener na wzór Guardioli, który wprowadza graczy POTRZEBNYCH a nie tych za których można wydać miliony i muszą grać. Abstrahując koleś wydał na obrońcę 80mln. Ludzie łapali się za głowy i mówili "debil". Jak się okazuje koleś jest najlepszym obrońcą ligi w tym sezonie i nikt nie pamięta o cenie.
Patrząc na to kogo obecnie kupujemy i ile znaczą dla naszego zespołu aż strach pomyśleć co ugrał by Guardiola wydając równorzędne kwoty a nie grając jakimiś Pedrami/Keitami/Abidalami. Prawda jest taka, że zespół potrzebuje równowagi. Graczy takich jak Rakitic, Vidal, a nawet S.ROberto (który de facto co raz mniej mnie przekonuje). Graczy zadaniowych, walczących do upadłego, poświęcających się dla drużyny (faul Roberto gdy Pique nie nadążył), w odróżnieniu od tych co grają gdy idzie a gdy nie idzie są jak goryle we mgle (Busi - ani w obronie anie w ofensywie nie ma go).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?