0

No cóż wrócił Messi i skończyło się wracanie drużyny do obrony. 4 graczy Barcy na 7 Betisu we własnym polu karnym. Rewelacja.

0

Wyszły po prostu. Należy zwrócić honor. Gorzej jak by nie wyszły i poszło by na 2:2. Wtedy nie miał by kto grać piłką. Przytrzymać jej i rozegrać.

0

Gol!!!!!!!!!!!!!!

1

Cou out? bez jaj. Takie zmiany panie trenerze w takim meczu?

1

Z jednej strony jest jak mówisz. Z drugiej nawet w tej sytuacji co zepsuł podanie do wychodzącego Alby umie się znaleźć gdzie należy. Przy przechwycie na 20 metrze też. Ewidentnie brak pewności i ogrania.

0

Może lepiej nie co? Niech se klepią nawet 100procent posiadania piłki nie wychodząc ze swojej połowy. Każdy chce widowiska. Mielismy już je i niech mecz się kończy :D.....chyba, że Manita z 5:0 dla Pique

5

Bo miał kolorowe buty dlatego go widziałeś :D

1

Z włochami jest ten poblem, że oni w gąszczu się nie czają w obronie i wycinają po pęcinach. Nie jest to moim zdaniem dobry mecz dla Dembele na pogranie.
A chłopaki graja fajnie. Widać, że jeśli ktoś z głowa ułoży gre bez Messiego to da radę. No i zauważyć trzeba, że grają w ataku dużo dużo szybciej niż z Messim który zwalnia szybkie akcje. Ciekawy jestem jak Paco odnalazł by się w takim systemie zamiast Rafini

0

To tylko część prawdy. Sorry sle z takim składem Real nie powinien się kompromitować z takimi rywalami. A ustawienie, taktyka i wykorzystywanie tego co się ma jest już rolą trenera za którą można go winić. Nikt nie powiedział, że Perez mu obiecal miliardy euro i kogo za marzy. Ma co ma i tym ma grac

0

To się nie uda. Oby nie wrócił. Po prostu Barca nie jest dla tego typu napastnika. Nam potrzebny silny napastnik potrafiący grac tyłem do bramki rozegrać. To nie Paco, który odnajduje się w szybkim ataku, dostawieniu nogi skręceniu rywala na szybkości. Natomiast nasz system gry jest mega trudny dla napastnika. Który musi się rozpychać robić miejsce. U nas nie ma dziesięciu piłek w pole karne na strącenie. Jesli już jest to Alba do Messiego. Widać to szczególnie po problemach Semedo i Dembele kiedy wjeżdżają na skrzydle a nie ma komu zagrac wzdłuż bramki bo nikt nie atakuje stając przed polem karnym albo lekko wycofani. Tu Paco już sie nie odnajdzie

18

Widać Simone umiał trzymac go twardą ręką i wyciskać to co najlepsze

2

Szansa dla rezerw. Po to kurde w końcu są

0

A ponadto jest klubem uczestniczącym w większości afer. Członkowie zarządu którzy wywodzą się z poprzedniego byli oskarżani o różne malwersacje. Przypomnę też, iż za rządów Laporty też wszystko wyglądało pięknie. Dopiero nowa władza i dostęp do ksiąg pokazały, że robiono wałki. Więc i tu będzie podobnie. Pozycja Barcy ns rynku transferowym jest dramatyczna. Kontrakty jakie podpisują to skandal. Później są mega problemy ze sprzedażą graczy. Transfer Paulinio też niesie za sobą podejrzenie malwersacji bo bardzo dziwnie to wygląda.
Myślę, że im szybciej pożegnamy obecnego prezesa i jego pomysłowo kreatywną ekipę tym lepiej dla naszego klubu. A trofea? Też będą.

5

Tragedia to jest Busi. 2 ostatnie minuty w doliczonym czasie. Koleś miał 7 razy piłkę przy nodze. 6 razy w bok raz do tyłu. Boże można tak? Po co nam taki gracz? Pachołek. I to jest tragedia, że on zaczyna rozgrywanie. Nie jest dziwne, że on ma tyle przestrzeni. Po prostu jego przeciwnicy nie muszą kryć. W destrukcji (nie mylić z obroną) to może jest genialny ale co gra do przodu to tragedia. A później z Suareza się ciśnie. Jak DM nie umie zagrać prostopadle przez środek to tak jest, że napastnik nie istnieje.
Jak oglądam w ostatnim czasie Busiego to po prostu rzygam tęczą. A później czytam 100proc celnych podań. Policzyli mu odległość najdłuższego? 5 metrów. Nic a nic. Szkoda Arthura, że boi się jeszcze uderzyć z dystansu. Paradoksalnie jak to jest, że trener zdejmuje dwóch najlepszych i najbardziej chcących graczy? Bo to Cou z Arthurem robili grę. Messi w stardadzie LaLiga 2 połowa przechodzona. Ale choć próbował.

0

Masz rację. Jest od strzelania tylko, że dziś nie miał żadnego podania aby nawet oddać strzał. W jedynej sytuacji gdzie realnie mógł strzelić podał do COu ale tam obrońca zczyścił na 5 metrze przy sam na sam prawie

2

Zabierzcie tego Busqetsa z boiska. Koleś jest tragiczny. Do kogoś innego niż Messi potrafi zagrać na 3 metry. Do Messiego gra na 10 metrów tak niecelnie, że tragedia. Ani przyspieszenia ani rozegrania. Rakitica na DM i właśnie Dembele na pozycje Cou

3

Bzdura. Suarez robi to co ma. Przpycha się rozpycha walczy o pozycję. Sabotażystą tą jest Busi grający jedynie do tyłu albo w bok. Ten koleś ma czasem pół połowy otwarte do przodu. A zachowuje się jak piłkarz podwórkowy grający na alibi. Byle nie starcić.

14

Szczerze to Arthur jest dla nas zbawieniem. Rewelacyjnie.

2

To raczej nie wina Pique. Verma trącił piłkę, tak, że głowa Pique w ogóle nie ustawiona do piłki jak powinna i po plecach mu poszła piłka.

5

Nie jest to do końca prawda. W Barcelonie dużo musisz grwć pod Messiego a akcje są zazwyczaj prowadzone całą drużyną a nie na szybkości. Paco gra wszędzie gdzie mu pozwolą. Jest świadom swoich umiejętności co pokwzywał fakt, ze chcial rywalizować o miejsce. Niestety w Barcelonie nie chcieli na niego postawić. Zawsze i wszędzie grał Luis. Czy strzelał czy sie przewracał. Ok Paco może jakoś nie wykorzystywał szans. Alw jak dostajwsz szanse meczpwa na 15 minut co 10 mwczy to o czym mowa.

4

Grał bym Arturem i Cou . Sorry ale Rakitic pod formą, która myślę bardziej wynika z przemęczenia niż z realnego spadku formy. Jednak grał dużo za dużo w zeszłym sezonie i na MŚ.

7

Oglądasz czasem PSG? Ja nie. Ale skład drużyny potrafię zerknąć choć by na livescore i wg tego portalu praktycznie w każdym meczu wychodzi w pierwszym składzie. Po mimo tego, że z pkt widzenia Paryżan stroi fochy to nadal gra w podstawowym składzie. Więc nie wiem skąd wziąłeś te niełapanie się. W reprezentacji to oczywiste. Na jego pozycji mają lepszych graczy. A może inaczej. Bardziej doświadczonych i ogranych.

0

Zgadzam się. Pomijając kawałek o Pique. Jest bez formy ale może chxe go przełamać. Langlet nie będzie grał w lidze. Umtiti w LM. Musi mieć o obrońce w formie. Choć ja bym postawił na Vermalena w środku. Na boku to nieporozumienie

0

Zmieniają i dobrze. Co jakiś czas powinno sie to zrobić. Tak samo jak zrobia nam koszulki w kratkę i bankowo dobrze się sprzedadzą bo będą czymś nowym.
Jedynie osobiście co mi sieę nie podoba to rezygnacja z napisu FCB na herbie. Ale nie za dużo mam do gadania

0

Zrobić jedną akcję przez 40 minut po stracie drugiej bramki. Sorry jak ktos obwinia trenera jest niepowazny. Messi po prostu człapie. Nawet ruszyć nie probował. Dotknał piłki 3 razy od tamtej pory.
Jedyny który choć się stara to CoU. Ale jak ofensywny pomocnik musi się cofać na 30 metr po piłkę to gdzie jest DM? Busi potrafi podać na 3 metry w bok. A w tym meczu nawet tego

1

jak messi się nie ruszy to niech zejdzie. Bo wszyscy się na niego patrzą i boją się ruszyć.

1

matko boska. Co oni grają. Nacisnąc na te Leganes. Bo będzie kaplica.

3

Dobra zmieniam co powiedziałem. przy pierwszym golu tez była tragedia w obronie. Verma spóźniony. Pique nieobecny. Ale jak sie patrzy jak nasi biegają to jak by czolgi z I wojny swiatowej. Ledwo co się poruszaja. Brak dynamiki startu i szybkosci. Masakra

0

Co my robimy w tym sezonie w obronie to sie w glowie nie mieści.
Przeciwnik robi 2-3 akcje w meczu i strzela 2 bramki. Pique to powinien usiąść na ławce na poł sezonu chyba. O własne nogi się zabija w 3 z rzędu meczu. Po prostu skandal to co sobą prezentuje obecnie. PRzy 1-1 nie ma co mówić. Dośrodkowanie w martwy pkt obrońcy. Zdarza się.

0

Nie grać once the gala. Tylko właśnie w takim meczu dać odpocząć zawodnikom. Grali przecież w niedziele. Więc powtórka
Vidal Arutur. Można też wyjść Munirem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?