0

Masz rację. Mój błąd widać poprawiałem błędy i z automatu zamieniłem :D. Niech więc będzie rokujący :P

0

Powiedzym szczerze. Plota medialna.
Roberto nie jest raczej do wyciagniecia. Najlepiej prorokujacy gracz mlodego pokolenia u nas

0

Za 10-15 milionów? Brał bym w ciemno choć by na sezon.
Przypomnę tylko, że najlepiej wychodziliśmy na niedrogich transferach doświadczonych graczy. Marquez, Abidal, Larsson żaden z tych graczy nie zawiódł a wręcz był ważną częścią zespołu

0

Veermalen nie bedzie gorszy. Tu powinien byc faul taktyczny ale wiadomo, ze nie mógł

0

Dlaczego był ostatnim obrońcą. Zawodnik ewidentnie mu się urywał. Kartka jak nic

0

Zgadzam się. W sumie powinni to zrobić czy tak czy tak.

1

Szczerze to gdybym nie widział składu zapytał bym...CZY MESSI JEST NA BOISKU?

0

Jest Paco któremu szansy nie dają. Jest też ten gracz z drużyny rezerw.....co nam szkodzi.

0

Nie. Żadnych związków rodzinnych

0

Nadmiar atakujacych ktorzy poza klubem zawodza. Sam fakt ile ten koles mial akcji swiadczy ze dobrze iz zostal wystawiony. Mozna byc Gomezem i majac 2 kontakty z pilka mozna strzelic bramki w fianle LM. A mozna byc Messim miec bajeczna technike i sam na sam majac bramkarza na 14 metrze nie strzelic. Taki jest sport.

1

Jeśli messi nie odpali w meczu z Atle to słabo to widzę. Mocno ambicjonalny zespół, którego nie da rady pojechać na pół gwizdka. Jak z Atletico, Bilbao i Sevilla będzie 7 pkt to będzie rewelacja.

0

Nie o to chodziło. Chodziło o zarzut, że gracz podąża za pieniędzmi (dla mnie to oczywiste, bo kariera może trwać latami....a może trwać pół sezonu np. De La Red, Eduardo SIlva - z zadatkami na najlepszego napastnika i otwarte złamanie kości piszczelowej). Dla mnie gracz to normalny zawód. Dostał więcej, chciał być najlepszy to odszedł. W Barcie przez Messiego nie miał na to szans. Jego wizerunek psują afery pieniężne. Ale generalnie nie ma się co dziwić, że wolał zarabiać prawie dwa razy więcej. W Barcie osiągnął wszystko. A i tak słyszał, ze to zasługa Messiego. Więc nie ma co go oskarżać. Mam nadzieję, że Barca ich zmiecie w LM jak trafią na siebie. Ale czy tak będzie? Moize być ciężko

0

Gadanie, że poszedł za kasą jest śmieszne. Piłkarz to zawód. Im więcej zarabiasz tym jesteś lepszy. A przynajmniej za takiego cię uznają. Jak przebiega kariera piłkarza pokazuje przykład Dembele. Przyszedł za krocie i już go nie ma....NA DŁUGO. Miał być wielki a na razie "nie istnieje". Dla Neymara odejście było jedynym sensonym wyjściem jeśli chciał być najlepszy. A chce. W Hiszpani nie miał gdzie. Do Realu by nie poszeł bo tam CR, CR i CR. W Barsie z jakimkolwiek zawodnikiem nie rozmawiają dziennikarze LEO LEO LEO. Anglia to zbyt chimeryczny rynek. Nie wiadomo było do kogo dołączyć. A PSG buduje mega pakę. Co by o nich nie powiedzieć to są mega mocni. Jak popatrzycie na ligę to kto gra tam pierwsze skrzypce? Naymar. Asystuje, strzela, rozgrywa. Jest niekwestionowaną gwiazdą. NAJWIĘKSZĄ. Mbappe pięknie się wkomponował. I teraz należy se odpowiedzieć. Czy Naymar stracił? Zarabia więcej? Zarabia. Jest większą gwiazdą ligi niż był tutaj? Jest. Jedyne to czego brakuje to że PSG nie ma mega rywala pokroju Realu. Ale liga wygląda tak samo jak w Hiszpanii. Wygrana, wygrana, wygrana, sensacyjna wpadka, wygraną, wygrana wygrana. Brak rywala sobie zrekompensują w LM. Nie koniecznie ją wygrają. ALe mają naprawdę zadatki. Jedynym błędnym ogniwem PSG jest obecnie Cavani. Jest gwiazdą do momentu końca zeszłego sezonu. I jeśli zrozumie, że teraz musi zostać goleadorem (pokroju SUareza), a przestać być największą gwiazdą to myślę, że pozostali faworyci LM mogą być w czarnym tyłku. Nazwiskami w chwili obecnej nie ma drugiej tak mocnej drużyny jak PSG. Grają jak Barca za czasów 2 sezonu MSN. mają najlepiej grające na ten moment trio na świecie. Czy to utrzymają? To już rola Unaia. Puki gra Messi i Ronaldo Ney nie zdobędzie złotej piłki. Ale w chwili obecnej jest jednym z kandydatów do niej. A nie jednym z pomocników pomagających w jej zdobyciu.

1

ALe po co nam Paco choć by na ławce? Po co mieć napastików
Po co mieć lewe skrzydło. Alba bez zmiennika ogarnie

0

Różnica gry kiedy gra Busi a kiedy nie gra jest taka, ze z nim ustawimy zamek ale bez niego gramy po prostu szybciej.

1

W sumie tak zaczęli gadać o graczach poza łąwką. Co ma Ernesto do Paco. Toć nawet nie mamy na zmianę nikogo ofensywnego

0

W tym momencie gra. Uważam, że w momencie kiedy Katalonia ogłosi niepodległość Hiszpania całościowo odetnie się od Katalonii i taki mezalians nie będzie możliwy. Andora jest suwerennym państwem ale jest wielkością podobna do Monaco. Nie ma szansy stworzenia własnej ligi. Suwerenność Katalonii zakończy udział drużyn tego państwa w występach LaLiga. Tak naprawdę LaLidze może zależeć na Barcelonie. Wiadomo czemu. Ale po co jej inne zespoły? Ty akurat wiesz więcej o sytuacji tam. (mieszkasz tam prawda) więc możesz więcej powiedzieć. Naprawdę uważasz, że jeśli powstanie Katalonia rząd Hiszpański pozwoli na coś takiego?

0

Bo moga grac w lidze Katalońskiej jak powstanie tski kraj. Espanyol, Girona i pare mniejszych klubików. Chyba nie sądzisz, że w hiszpanii pozwolą na gre Barcy w ich lidze jeśli będzie pochodziła z innego kraju. Monaco jest złym przykładem. Bo księstwo jest państwem miastem praktycznie. Nie ma tam klubów by stworzyć ligę.

0

Zdajesz sobie sprawę, że oni zrobili pieniądze na tym z czego wcześniej pieniędzy nie było. Sprzedaż reklam na koszulkach itp. Dzięki temu klub zwiększył znacznie dochody. I dzięki temu miał pieniądze na czary mary przy kontraktowaniu Naymara. Dodatkowo jak. Myślisz. Jeśli Sandro jest oskarżany za szfindle finansowe to ile wziął od Kataru za reklamę dla siebie? Jasne tego mu nie udowonią ale każdy wie co jest na rzeczy. Krzyczeli, że Laporta kradł i fałszował księgi. I co? Do dziś nic mu nie udowodnili a dodatkowo przegrali swoje oskarżenie. Względem finansów należy też zwrócić uwagę, że to oni prowadzą obecne księgi więc nie trudno o tzw kreatywną księgowość. Bo może sie okwzać, ze w momencie przejęcia w władzy nowa ekipa zacznie kadencję z mega długiem księgując to co jest ładnie przenoszone. Jak choćby przykład Neya. Pieniądze są zabezpieczone ale moze okazac sie ze zaplaca po sporze sadowym np w 2020. Więc w ktory rok zaksieguja "wychód kasy"? Ale puki nie zaplaca uslyszysz, ze zarobili 50mln czy 100. I takich walkow jest mnóstwo.

1

Miałeś kiedyś, Romario, Stoiczkova, Ronaldo, Rivaldo, R10, Messiego. Znajdą kogoś. Era po messim i Cr7 bedzie piekna. Bo nie bedzie Tytanow wsrod zwyklaków. I choc kadrowo wygladamy na ten moment blado wobec Realu ty mysle ze sobie poradzimy

2

Można mówić, ze Dala niewiele zrobił. Ale widać było jak po jego zejściu Barca całkowicie grę przeniosła na lewe skrzydło. Było tak do momentu jakiś skurczów Digna. Tak to Vidal nie za dużo by pograł. Z Drugiej strony nie wiem czy to on nie był by lepszą opcją na skrzydle z przodu. Widać, ze potrzeba mu gry ale z Nelsonem tam mogli by młyn zrobić

0

W końcu!!!!!nietykalnego zdejmuje. Może mu się zachce grać

0

Na razie nic nie pokazuje ale 2 bramki strzelil i to się liczy. Dodatkowo to pierwszy zawodnik Barcy od dawna który atakuje piłkę głową od przodu a nie bokiem co zwiększa dynamikę uderzenia. Może to nie będzie drugi Iniesta ale na pewno wartościowy zmiennik dla techników i opcja na mecze walki.
A może wygryzie Busiego na trochę

1

To co robi busi w obronie to kryminał

0

Chłopaki co wy bierzecie? W zeszłym sezonie Denis to ledwo zasługiwał na ławkę. Kiedy wchodził to nie wiedział gdzie jest bo na pewno nie było go na boisku. Natomiast cieszy to co zrobił Paulinho. Kto z naszej drużyny poza Suarezem i Messi potyrafił by przyjąć na siebie obrońcę i go przepchnąć. Zobaczcie sobie powtórkę bramki z kamery od przodu. Ewidentnie widać, ze koleś ma świadomość, że za chwile zostanie walnięty nastawia się na to i obrońca się odbija. Wprowadzony z sensem do gry w systemie rotacji może naprawdę okazać się tym czego nam trzeba. Moze zastępować Rakitica i Busiego. Na ten moment dużo lepsza opcja niż Gomes.

1

Powiedzmy sobie szczerze. Bez okresu przygotowawczego za szybko wszedł. Naymar też miał duże problemy z adaptacją w warunkach wielkich oczekiwań.

0

Inaczej na sprawę patrzą ludzie ze strony fanowskiej. Inaczej żyjący tam. Barto jest znana osoba. Na pewno ma duze poparcie. Kwestia tego czy jego przeciwnicy sa wystarczajaco liczni.
On nie poda sie do dymisji. Dostal votum zaufania przy wyborze i tyle. Chyab ze go zacznie prokuratura ciagac.

2

I tu właśnie uważam iż właśnie te budy będą gwoździem do trumny Barto. Gdyby było ich sporo mógłby spokojnie ocenić ilość zebranych głosów. Bowiem zwróćmy uwagę, że duża część wziela karty i doniesie. Bowiem nic o takiej zbiórce nie wspomina zbierający, a na pewno duża część na to sie zdecydowała. 1/3 juz ma. Myślę ze będzie bardzo blisko celu albo go osiągnie.

0

Oby Islandczycy i Turcy utarli nosa Chorwacji

0

Zapłacenie za gracza z jednym dobrym sezonem 150 jest absurdem. CO innego za gracza Liverpoolu ktory pokazuje od jakiegoś czasu, że warto się nim zainteresować. A tak mamy gracza bez połowy okresu przygotowawczego, z którym nie wiadomo co zrobić. ALe ok. Co tam mamy 220mln wydajmy je od reki.
Nie zgodzę się też na takie podejście, że transfer Nay coś zmienił w kwotach. 100mln to mega dużo. I tyle to można dać za mega gwiazdę, która z pewnością na razie gracz BvB nie jest. Równie dobrze mogliśmy kupować Vardyego Mahreza. tez gwiazdy ligi angielskiej.....przez sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?