yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boze jak inaczej wyglada gra jakzagęszczą połowę przeciwnika i grają pressingiem. my kiedyś tak graliśmy cały czas. CZAŁY CZAS LUSIE ENIRQUE
0
Matko boska czemu mu to podskoczyło?
0
Ty wiesz na czym polega gra 3 obrońcami? To jest przejściowe miedzy 3-4-3 a 4-3-3. Nie zdejmie Mathie bo prawe skrzydło Atletico dziś jest spojone. Natomiast w Roberto wjeżdżają niemiłosiernie.
0
Muszą stracić bramkę aby zrozumieć, ze bez biegania się nie da? Czemu tak zawsze musi być.
3
Znowu Messi stoi. Obrona i pomoc wybijają na oślep a nawet nie ma kto pobiec po tą piłkę. Sorry ale tak nię nie da bronić jak nikt nie robi ruchu w przodzie.
2
Sle czemu mu dogryzasz. Jego wypowiedz jest ironią do obecnej sytuacji. Akurat kolo do rze sie prezentuje i mamy szanse go wystawic. To interesujemy sie jakis zamiennikiem na pol roku. Moze wlasnie teraz potrzeba postawic na zawodnika ze szkolki. Dac mu szanse. Dwa mecze na rozegranie. Niech Roberto odpocznie. Jasne. Szansa sie pojawila na Lige. Ale wczoraj jej nie bylo. Nadal "teoretycznie' mamy 4pkt straty i zalezymy od Realu. Wiecz czemu po prostu nie zaryzykowac. Uda sie to sir uda. Tak samo z Psg czy przegramy 4.0 czy wyhramy 3.0 nie robi nam roznicy. Liczy sie 4.0 dla nas. Jest szansa to po co placic 10mln teraz i w lato z 40 za cancelo jak byc moze w sskolce bedsie talent.
0
Traci kontakt z rzeczywistością
0
Co ma za znaczenie oszczędzanie się. jak trzeba biegać. To jest egoizm jak myślisz o sobie by grac do 40 a nie grac dla drużyny. Właśnie mówili przed chwilą o tym co było prawdą. Mamy brak balansu w fromacjach. Skrzydłowi czyli ney/messi nie bronią. Roberto to nie Alves biegający po całej długości z żelaznymi płucami. I nie nadąża a dodatkowo ma braki. Brak formy Busiego i ALby. I masz komplet. Zwykłe "ogórki" potrafią w nas wjechac i pograc na naszej połowie w klepkę co kiedy się nie zdarzało. Kiedy Busi był fenomenem? Gdy był pressing. Iniesta wtedy czarował bo był odciążony. Masche z Pique zmieniali się na przedie i obaj grali na szybkości jako ostatni. Teraz często bronimy w 3/4. Nasza pomoc to goryle we mgle.Nadal gramy przez bramkarza ale stojący bez ruchu Messi nie robi różnicy. nie ma klepki. Przecież my z 4-5 razy nie potrafiliśmy w tej części sezonu wyjść przez połowę meczu na połowę przeciwnika
0
Mówcie co chcecie. Messi powinien usiąść na ławce. Strzela, kreuje, potrafi zaczarować ale tylko przez chwilę. Pozostałą część meczu po prostu się snuje po boisku.
0
Mocno nas stłukli. Małe szanse, ze się podniesiemy. Próbować zagrać coś w rewanżu jak się uda to się uda. Jak nie to nie.
Może potrzebny był nam taki sezon zimnego prysznicu. taki przyszedł za Rejkarda. Później za Pepa. I się podnosiliśmy
0
Jak nie strzelimy dwóch to nie ma nas. Jedna pozwoli wierzyć. przy 4:2 może co ugramy
0
Patrząc na nich to widzę, ze my tak piłką graliśmy. Ale obecnie nam przecież nie zależy już na posiadania. Tylko bez posiadania to my nie istniejemy na boisku. Nie wiem jak LE tego nie widzi. Dodatkowo jest dziura bo Suarez i Messi zostają a nie ma pressngu. naymar też zostaje ale wspomaga jednak skrzydło. Problemem jest, ze my nie umiemy grac na pressing i posiadanie przeciwnika. Nie ma naszego prssingu i wszyscy się gubią. jak siadamy na przeciwnika to jest spoko. Rozbijamy większość akcji. Zobaczcie, ze bramki są wynikiem nie wyjścia za połowę podczas rozgrywania swojej akcji.
1
2:0 to nie tragedia ale lepiej iść w 3:1 niż tak zostać.
Biją nas rozegraniem i to wszystko. Busi goryl we mgle na swojej połowie. Gomes nie istniej. Iniesta gra ale nie dziwmy się po takiej kontuzji nie będzie najlepszy a jednak jest.
0
Boże jaka dziura w środku. Maskara.
0
Nie mamy pomocy. Poza Iniestą nie istniejemy w środku. Biją nas na głowę. Busi nie istnieje bez pressingu z przodu.
0
I co Panie Enirqe? Nie gramy piłką?. Akcja w starym stylu. trochę techniki. Trochę magi. I gra piłką daje to co zawsze. Goleeee
0
Strasznie się to ogląda.
0
Można być ślepym ale faktom nie ma co zaprzeczać. Messi od \dłuższego czasu po mimo, ze w akcjach, których bierze udział napędza zespół to przez resztę spotkania po prostu stoi. I krytyka jak najbardziej mu się należy. Podobnie jak LE za to właśnie, ze go nie potrafił wcześniej zmienić. Natomiast to co robi defensywa to jest tragedia. Wczoraj strata Vidala (ok zdarza się) i nie miał kto ratować. Pique mylący się. Linia nie potrafiąca się ustawiać. Roberto nietrzymający lini spalonego i zawsze spóźniony do wrzutek. Nie przez ofensywę ale właśnie defensywę potraciliśmy tyle pkt. A winą należy tu obarczyć trenera, który odszedł od wysokiego pressingu igraniem piłką, bowiem w chwili obecnej często mamy nawet na swoim stadionie problem z wyprowadzeniem jej za połowę.
0
Kiedy siedział na ławie LE go trzymał. Załozymy się, że go wystawia na sprzedaż latem?
0
Od dłuższego czasu defensywa to nasza tragedia. Martwi też coraz częstsze stanie Messiego.
0
Dokładnie jest jak piszesz. Mecz o puchar to jeden mecz. A mi się wydaje w odróżnieniu od przedmówcy, ze jednak przez CdR będą grali w LE gdyż my zagramy na 100proc w LM
0
Oczywiście, że powinna być uznana. Ale sędziowie się mylą. Nam też strzelono bramkę w tym sezonie, której nie uznano i był by inny wynik. Co nie zmienia postaci rzeczy, że graliśmy słabo. i gramy tak od dłuższego czasu.
0
Ale dlaczego ty się dziwisz? Ja wcalę. Celta ma cel. Finał CdR, bowiem awans do niego daje im 100% pewność gry w pucharach. A liga na ich poziomie jest wyrównana. Mogą być 5 a mogą 11.
To kwestia przewartościowania priorytetów. Z Realem trzeba by było podjąć wojnę na całego a i tak szanse nie koniecznie mają, bo Real na ambicji i chęci zemsty. Szybciej rezerwowi coś ugrają niż pierwszy skład. Zresztą oni skupiają się na środku przyszłego tygodnia i tyle. I nie ma co płakać. Sami postawiliśmy się w takiej sytuacji.
1
Być może bramka Suareza ustawiły mecz.....ale taką drużynę ogląda się z przyjemnością. A wystarczyło aby Messi zaczął biegać a zespół postawił pressing. I jest gra.
3
Ci co obwiniaja sedziego sa niepowazni. Skandaliczna gra naszwgo zespolu i super ambicjonalne klepanie Betisu. Oni wepchneli co mogli a mogli wiecej. Niech rnriqe walnie sie w leb. Nie grac pilka? Jak gralismy pilka a mecz nam nieszedl to tragedia byla 30 metrow od bramki przeciwnika. A nie jakas obrona czestochowy.
0
Dlaczego na koniec? Dlaczego intensywnosc i pressing pojawia sie na koniec.
Teraz potrafia? A przez 37 min 2 polowy nie umieli za linie wyjsc i 2 podan wymienic. LE traci kontalt z rzexzywistoscia
0
To jest podsymowanie. Brz ruchu w przodzie nie mozna nawet dlugiej pilki grac bo komu
0
Niby tak. Ale nie przesadzajmy, ze nie mamy graczy ktorzy nie potrafia przytrzymac pilki podac z 2 razy. A wyglada to w pomocy dramatycz ie. Jak Messi stoi to nic nie gramy. Jak sie cofnie to cos rozgrywamy ale wtedy dziura w przodzie
0
To straszne jak zaprzepascili umiejetnosc posiadania pilki. Moze im na tym nie zalezy ale do momentu strzelenia bramki to gra idzie nam jak krew z nosa
0
Skłądniał bym się do ustawienia Asa. I chęciami (Vidal) i rozsądkiem (Pique na ławie aby odpocząć na Atle)