4

Możemy sobie gadać a i tak wiadomo, że dostaniemy PSG/Bayern
A Real Leicester City albo Monaco

1

Sorry ale nie pierdzielcie na Gomesa. gra poprawnie. Nic nie zepsół. W defensywie bez zarzutu. Zobaczcie natomiast ostyatnią akcje jak Pique mało nie strzelił swojaka. W tej akcji piłka mineła Busiego na środku boiska. 5 graczy Realu zdążyło dobiec a on stanął. Po prostu stanął. Iniesta jak wejdzie to za Rakitica

1

Mecz to tragedia. Aż szkoda gadać. margines błędu się skończył.
Na ten moment i tak mistrzostwo zależy od nas samych. 25 kolejek do końca. Wygranie 25 meczy daje nam mistrzostwo bez patrzenia się na nikogo. Oby tak się stało :D

11

Piękną powtórkę pokazali. Widac jak na dłoni, że Busi nie raczył się ruszyć nawet za tym co strzelił bramkę. Dopiero jak piłka do niego leciała.

0

Ma6ko boska. Ja rozumiem Gomez zwalił. ale do cholery Messi z Naymarem stanęli jak kołki. Gomez zdarzył wrócić a oni nawet w ekranie się nie pojawili. Eh

0

Wytłumaczcie mi czemu przy 1:0 nagle zaczeli biegać. Ludzie LE ma mega problem ze zmotywowaniem ofensywnych graczy do robienia czegokolwiek. Dopiero jak przegrywają to zaczyna się walka z czasem.

1

Kurde. LE pomyśl. Nie idzie to postaw na srodek Messiego aby coś wykreował. Rakitić z Busim jakoś na defensywnym zagrają. na prawe skrzydło Rafinia.

0

Tylko, że nie miał kogo wystawić w środku obrony, zeby zastąpić Busiego Mascherano. Busi od długiego czasu prezentuje dramat. Rakitic jak by nie musiał bronić to też coś pokarze.

0

Matko boska. CO oni grają. Poza Suarezem to Messi z Neymarem nawet łaskawie do tyłu nie raczą potruchtać.

0

Co robi Marc to jest skandal. Ale Busi i tak go bije na głowę

0

Żadna, co jednak nie stanowi podstawy do siedzenia na boisku i czekania 2 minut. Postaw się w odwrotnej sytuacji. Tez było by fajnie jak by Barca goniła wynik? Prawda jest taka. But spadł. Jeśli został uszkodzony to należało iść i go wymienić. Nie ma innej opcji. A kłócenie się z sędzią nic tu nie zmieni.

0

Porównywanie kontraktów nie ma za bardzo sensu jeśli nie zostały zwarte w tym samym roku. Mu zdaj się ma kontrakt do 2018. Myślisz, że nie pocisną w nowym więcej niż my? Myślę, że niestety dadzą radę. Marketingowo Real jest wyżej niż my. Drużyny z Anglii też dają radę. Ale to nie ma znaczenia. Należy brać wg swoich możliwości.Fajnie, że taki wynegocjowali. Dodatkowo jest to wstęp na rynek azjatycki. Japonia jest mega technologicznie. Dobrze Barca się tam będzie kojarzyła i jest to rynek wysoko rozwinięty przywykły do wysokich cen za dobra luksusowe. Ja jednak wolał bym firmę chińską, gdyż jest to największy rynek docelowy dla nas. Ale jednocześnie i najtrudniejszy, bowiem krociowe zyski są niszczone przez wszechobecną produkcję podróbek.

6

Jesli masz rozerwany but, pekniete sznurowadla (a przypomne, ze nie mial buta na nodze) to nie probujesz kombinowac z nim siedzac na murawie tylko lecisz wymienic but, sznurowadla czyli to co zrobil Messi i tak. Ale po uplywie 2 min. Jak myslisz gdyby Barca gonila wynik to by mu tyle to zajelo? No wlasnie.
Tak jestem kibicem barcy

6

Tu sie z toba nie zgodze. Roberto podobnie jak Alves swietnie graja na skrzydle w ofensywie. Roznica miedzy nimi jest taka, ze Alves mial zelazne pluca a dodatkowo gral w okresie kiedy Barca niszczyla posiadaniem pilki, rozegraniem, i kontrola meczu. Jesli warunki takie wystepuja to i Roberto gra swietnie bo ma mniej zadan w defensywie. Natomiast kiedy spotykamy sie z zespolem pokroju MC ktory narzuca nam styl gry. To taki Roberto ledwo wychodzi za polowe. Bowiem poprostu jest za wolny i za slaby aby grac tu i tu. Zreszta przyklad Digna pokazuje te samo. Zobacz jaka jest roznica miedzy nim a Alba. Drugi zabiega Naymara podlacza sie, rozgrywa. Digne jak sie podlaczy to wrecz sciaga drugiego gracza na Naymara. Z pilka boi sie pojsc 1na1. Nie wiem czy on zanotowal z 5 dosrodkowan w tym sezonie. Jak wroci Alba to siadzie Lucas na dlugo na lawe. A z Roberto mamy inny problem. Nie ma zmiennika dla niego. Nie wiem czemu LE tak nie cierpi bylego gracza Sevilli.

0

Mówicie co chcecie ale Braca od dawna nie grała tak słabo. To co robili w doliczonym czasie to wstyd.

Szacun dla obrońcy Sevilli za psychiczne podejście Neymara w akcji sam na sam. Odciąć mu Suareza i popłyną z fantazją jak nic.

Ale i tak super bo liczą się3 pkt.

12

Mascherano 3 słabsze mecze a później ostoja Barcy w tym sezonie. Co robi ten niziutki facet to poezja

0

Aż prosi się o zmianę i wejście Turana do walki a Rakitic na DM. ALe nie poczekamy do 78 min.

1

Barcelona nie istnieje w pomocy. Nic a nic nie rozgrywają. Nie potrafią przytrzymać. Boże jak my zależymy od Iniesty.
Tyle mineło a jaką akcję my zrobiliśmy? Żadną

2

Zgadzam sie calkowicie, ale jednoczesnie pytam? I kto ma zagrac za niego? Nie mamy kim zastapic ani jego ani opcjonalnie maschy w obronie. Po mimo takiego skladu jestesmy w czarnej......
Mnie martwi brak gry dla Ardy ktory byl wmega forme. Niestety LE zabija ofrnsywnych graczy bedacych na gazie. Zero oowaznych szAns dla zmiennika suareza. Zero wejsc Ardy za Messiego/Neymara. Chyba nie o to chodzi.

3

Busi od poczatku sezonu zasluguje na lawe. Wolny to wolny to sie zdarza. Ale to co on robi z pilka to jest skandal. Po prostu tragedia. W tym meczu powinny byc juz 3 bramki na jego koncie

0

Nie można chwalić Messiego za nierobienie niczego. Próbował starał się i było to widać w pierwszej połowie. W drugiej poza akcją bramkową nawet raz nie pobiegł do piłki.

2

TO co prezentują nasi to jest katastrofa. Niby kontrola meczu ale to nadal 1:0. Wystarczy jedna akcja. Messi na stojąco, Suarez na stojąco. Reszta bez zaangażowania i bez staranności. I co odwala LE. Właśnie w takim meczu trzeba coś ożywić. pierwsza zmiana w 70. Brak szansy dla Paco. Masakra

0

No ale to widad naeet przy wolnych jaka sila uderzenia dysponuje Suarez w porownaniu do Neymara i Messiego. Choc i Messi w ostatnich 2 latach potrafi silnie uderzyc..

1

Haha. TO teraz sobie odpowiedzcie jakie lata świetlne jest PL przed innymi ligami jeśli tam mają najdroższe prawa a rodzime telewizje nie pokazują większości meczów na żywo. Szacunek za marketing.

2

Bądźmy poważni. Z taką grą to on powinien siedzieć na ławce w MC

2

Przecież nie można było wybić w pole. Tak jest jak bramakarz zawala dwie bramki w meczu. Bravo Mats. Potrzeba nam takich ludzi jak ty.

0

Ale nasi pojechali. Mówcie co chcecie mogą być bez formy ale z Bravo w bramce ta obrona istniała, a teraz zabijają się o własne nogi.

0

Piueknie Mats. Pieknie. To już któryś raz kiedy gra piłkę na środek i ma problem z celnym podaniem do nogi.

14

W zesżłym sezonie jak zaczął grać szło mu dobrze. Nie słabo. Nie rewelacyjnie. Po prostu dobrze. I nagle coś się stało. Coś co sprawiło, że LE nie wystawił go ani razu bez względu czy szło czy nie szło. Nie wiemy o wszystkim ale coś jest nie tak. Wystawienie 3 środkowych obrońców i lewego bez wystawienia nominalnego prawego po mimo jego posiadania było wyraźnym prztyczkiem w nos Vidala.

0

Nie przesadzasz? Jestem kibicem Barcy od 1991 roku ale takie zakrzywianie rzeczywistości jest absurdem.
Może CR nie zagrał mega mistrzostw europy. Ale kiedy go potrzebowali to w meczu z Węgrami dał im to czego potrzebowali. W finale doznał kontuzji i to był jego wielki dramat piłkarski. A LM to jednak klasa. Można sobie fantazjować, że strzelał ogórkom ale z takimi ogórkami gra też Barca. Strzelić tyle bramek co on i utrzymywać się na najwyższym poziomie od lat to klasa sama w sobie. Dodatkowo podparta w tym roku tytułami. LM i ME. Nic ważniejszego nie mógł wygrać. PRzy tym naprawdę fajna forma i gra Messiego i Suareza bledną w tym roku.
Jako długoletni kibic Barcy śmiało mogę powiedzieć. Od lat Złota Piłka (czy co tam teraz będzie) nie była tak oczywista jak w tym sezonie. Niestety wygra ją CR.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?