0

Frajerem jesteś ty. Walczyli niesamowicie. Zdecydował przypadek. Myślisz, że koleś skaczący w murze częściej niż ty skaczesz do sklepu zagrał piłkę specjalnie ręką. To jest odruch. Zasłaniał twarz. Jego bląd, że z wystającym łokciem. A dla nas nie fart, że Bale akurat kopął tak, że posżło w niego. Tyle. taki jest sport.

0

Prawda jest taka, że SB to średniej klasy defensywny pomocnik. Grał rewelacyjnie w momencie kiedy Barca stosuje wysoki pressing. Wtedy potrafi się odnaleźć. odebrać piłkę i coś z nią zrobić. OD momentu kiedy Barca nie naciska na rywala jest jak goryl we mgle. Gubi się. Jego zagrania i próby wymuszania faulu są dramatyczne. Czasami miewa całkowity lag "musku". Mascherano bije go tu na głowę.
Na ten moemnt obciążenie a nie pooc dla zespołu. jeśli była by nieżła oferta w granicach 20mln sprzedawał bym nie patrząc się. Prawda jets taka, że Barca potrzebuje gruntownej przebudowy. Widac jak mocno jest uzależniona od kreatywnych pomocników typu Iniesty/ Ale, żeby oni mogli kreowac to DM musi czyścić. A Sergio nigdy nie był wirtuozem defensywy. Natomiast obecnie zatracił i zmysł w przodzie. Co w połączeniu z błędami jakie popełnia dyskwalifikuje go do obecnego pierwszego składu. Gdy na boisku jest Mascha często widzimy Pique wchodzącego w pole karne. jest wymienność pozycji. Busi natomiast tylko się snuje.

2

Szacyn dla polskiej drużyny. Wielkie spotkanie w ich wykonaniu.

0

Barca nie istnieje bez środka pomocy. Możemy ni miec napastnika ale ewidentnie widać co znaczy rozegranie. Nie ma kto nawet zagrać prostopadle do Suareza.

0

Lać na rekordy Messiego. Barca to nie Messi. Jak Wygrają Ligę i LM bez jakiegokolwiek rekordu argentyńczyka to chyba tylko on będzie niezadowolony.
CO by nie powiedzieć ostatnimi czasy Messi za dużo się panoszył. Pora udowodnić, że nadal jest najlepszy.,

0

szczerze? Dopóki C.Bravo gra jak gra Niemiec powinien siedzieć. Takie, życie. Możesz być 10 razy lepszy źle się wstrzelić i przeciwnik wykorzystuje szanse. Jak to się robi pokazał Lopez w Realu.

1

Bardzo dobry zakup. Może rację mają ci, co mówią, że na LM i trudne mecze będzie za słaby ale w lidze gra się 38 meczyków. I potrzeba niezniszczalnych ludzi grających solidnie własnie z tymi średnimi zarodnikami.
Jedynym żalem z jego przyjścia i Vermalena jest fakt, że Bartra ma przesrane.

0

Dla mnie zawsze najtrudniejszy w ocenie jest Montoya. Geniusz z przodu. Wyjście na pozycję i przyjęcie piłki to 15 w skali od 1-10. A poźniej nagle następuje system off "musku" bo inaczej tego nie można nazwać. Dosłownie nie wie co zrobić z piłka. i gra tak jak by zamykał oczy i byle kopnąć piłkę w swoje lewo.
Naprawde powinien ktoś z nim popracować.

0

Masz rację, ale nateraz przegrał dwa razy i to się liczy. Atle jeśli Mandzukic albo Grizman sie nie odnajdą ze skutecznością to nie pogra jak w zeszłym sezonie. A Real to Real z ogórkami będzie wygrywał.
Za nami dwa trudne mecze z Villarealem i Bilbao z którymi zawsze sie meczymy o ile nie wyskoczymy z jakaś manitą. Natomiast Real stracił punkty tam gdzie je najczescie zawsze zdobywał. TO cieszy.

0

A widzisz w tym jakiś problem? To zmartwienie RM. Poza tym Bale ciąga po skrzydle niemiłosiernie bo był skrzydłowym i grywał w obronie więc ja w tym nie widzę nic dziwnego.
Zmiana pozycji zawodnika to nic dziwnego w dzisiejszych czasach. Czasem sie udaje czasem nie.

0

tylko gdzie fabs grywal? Na 9.

0

Adriano i Xavi. Za wczesny czas aby Rafinia grał uż sam. VIllareal nigdy nam nie leżał. Tu potrzeba doświadczenia. ALba gra super i ma super wejscia ale Adriano potrafi lepiej uderzyć i rozegrać na wysokości linii pola karnego.

0

Oddał bym go za darmo gdziekolwiek....nie dlatego, że jest za słaby. Podejrzewam, że 10 meczy z rzędu w pierwszej 11 i był by w super formie....ale jego nieobecność daje Barcie więcej niż obecność.
Przede wszystkim....rywalizacje na DM. W końcu wysokimi obrońcami można stworzyć rywalizacje DM Busi-Mascha.
Sergio od dwóhc sezonów to je w ogóle nieporozumienie. Taki normalny pomocnik....nic więcej. A nam trzeba DM który zamiast pieprzyć głupoty i łapać zółte kartki za dykusje w ważnych momentach wytnie akcje w zalążku równo z trawą. Nam potrzeba faceta w ważnych meczach grającego na pograniczu dwóch żółtych albo i czerwonej kartki. Nam potrzeba faceta któy jak trzeba to wjedzie w nogi biegnącego zawodnika. A podawac piłki na bok każdy potrafi.
taką osobą jest Mascherano. Za niski na obrońce i mający problemy w walce powietrznej (choć błyskotliwy i nie do przejscia) ale genialny na DM jeszcze z czasów Liverpoolu.
Stworzyć taka rywalizację i gwarantuje że w połowie sezonu będziemy mieli Sergio z najlepszych czasów. Albo sfrustrowanego rezerwowego. Ale na pewno super defensywnego pomocnika.

0

spiepszylismy....

0

Jeśli wypożyczenie to tylko do Hiszpanii.

4

Bzdury gadasz...
Winnym sytuacji jest Busi. Nie gra się nieodpowiedzialnie głową w tył jeśli nie wiesz kto jest za toba. Chyba, ze grasz piłkę w kierunku bramki rywala.
Barca od 3 sezonow cierpi właśnie przez próby ratowania czasem beznadziejnych piłek.
Mascherano zawinił ale był w pełnym biegu. Moim zdanie napastnik po prostu pozwolił w siebie wpaść co było najracjonalniejsze po tym jak sam mówisz wypuścił piłkę dość daleko.

0

Nie można winić Masche choc teoretycznie lepiej bylo puscic chyba te 1na1 ale inaczje to w meczu wyglada.
ALe winnym calej sytuacji jest Busi.
Rakitic DM Busi na obrone.Za takie granie nie lubie Barcy. Czasem zamiast wybic pilke przed siebie to na konkret trzeba trzymac

0

I po kłopocie kto gra na DM :D
Damy rade i bez obroncy. Powinnismy grac 3 w obronie.
Czerwo sluszne

1

Ewidentnie brak srodka ataku i prawego skrzydla. Rafinia nie schodzi i nie scina w pole karne jak PEdro

0

I gdzie podziali sie ci co spodziewali sie ze mecz Laliga bedzie tym czym Puchar Gampara

1

AKurat Bojan to nie miał szans zaistnieć w Barcie. Rywalizował najpierw z Etoo pozniej z Ibra a pozniej z Villą. W ostatnim sezonie grywał więcej ni Etoo. Wygryzł Ibre. Co mógl więcej zrobić skoro na niego nie stawianio.
Ten Munir Powinien na czas absencji Suareza być włączony do składu. Potrzebna jest alternatywa dla Pedro.

3

Sandro Rosell i jego liczenie pieniążków na każdej płaszczyźnie.
Gdyby Laporta nie był Katalońskim patriotą śmiał by się teraz w boki.

0

Kluczem jest tu "...Zubizarreta uważnie przygląda się..."
On będzie się przyglądał a inni kupią. Zubi to nieporozumienie na obecnym stanowisku

0

Mam nadzieję, że nie będzie to wyglądac jak wynika z opisu. Jak ktoś w ćwierćfinale załapie wykluczenie za kolejną żółta to nie gra i tak w półfinale.

0

Żałuję, że MAsipowi nie dano naprawdę szansy. SPokojnie mógł pełnić rolę drugiego bramkarza. Drugi równorzędny bramkarz nie był nam potrzebny bo będzie to rodziło zgrzyty. Jeśli postawili na Niemca to powinni mu dać zaufanie tak jak MU De Gei który pierwszy sezon miał fatalny. A teraz?

0

Pewnie dlatego, że Bojan gdzie poszedł to się nie sprawdził a tak naprawdę dobrze grał tylko w Barcelonie gdzie nie miał niestety szans się przebić bo musiał rywalizować z Etoo a później Ibra. I jest innym typem napastnika niż Morata (proponuje porównać wzrost). Poza tym Morata super gra w reprezentacji młodzieżowej Hiszpanii. Aczkolwiek 20mln to tez uważam, że dużo. Ale, że nie z mojego portfela to co nas to obchodzi.

1

bezsensu. Albo było się skupić na Niemcu albo na nim. Pozycja bramkarza jest newralgiczna. Bramkarz musi miec pewność stałości nawet jak zagra 2-3 mecze słabiej. Popatrzcie co robił De Gea w pierwszym sezonie w MU. Dramt. A poźniej?

0

reus a jeszcze lepiej Igła

0

W obecnej formie i przy obecnej masie ciała nie nadaje się już. Nie jest to lis pola karnego który dostawia tylko nogę ale gracz który zawsze bazował na szybkości startu do piłki, zwinności i dynamice (bez jakiejś bajecznej techniki). Obecnie E2 tego nie posiada.

0

Higuaina brał bym w ciemno.
Ograny w Hiszpanii. I dla dekli twierdzacych ze wykorzystuje 1/5 proponuje popatrzeć przy jakim stylu ataku. Bo akurat to jets taki sęp pola karnego. Tu dostawi tam wepchnie.A taki ktoś Barcie byłby potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?