yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy jak w takim meczu sprawdzi się trener. Znowu zmiany w 80-85 minucie, czy damy pograć zawodnikom i spróbować ruszyć coś w meczu. Bo generalnie mogli byśmy już iść do szatni.
0
Jeśli będzie im żal wydać 2 miliony więcej i któryś z wymienionych go weźmie to w trybie natychmiastowym podziękował bym Zubiemu i Rosellowi. Na rynku nie ma tak klasoyhc bramakrzy w takiej przystępnej cenie i w takim wieku.
0
No proszę was Messi?
0
Barca-the-best,
Varca nie zagra 3 obrońcami. Nie grali tego w tym sezonie i raczej nie ma opcji żeby zagrali.
Dla mnie wszystko jedno jak w lini pomocy byle nie z Fabregasem na 9.
0
Zawodnicy jakoś jeszcze wybronią się z gry. nawet Sergi Roberto w drugiej połowie zapoczątkował parę fajnych akcji.
Natomiast dla Matrino ocena 0. Po prostu ZERO. Żadnej reakcji na wynik. Gracze sami uratowali mecz. Ale już w pierwszje połowie nalezało przyznać się do błędu. Zając Roberto i cofnąć Fabregasa. A później? W 75 minucie wynik 5:2 i po meczu. O zmiany prosiło się już dawno./ Ale po co ogrywać zaowników. Po co później mieć jako takiego Tello. Po co Songowi minuty (pewnie i tak sprzedany zostanie...oby), lepiej będie go wystwić na cały mecz i patrzeć jak przewraca się o własne nogi. Po co ALvesowi po kontuzji dac pograć i go nie przemęczać. Po co mieć 3 obrońce w formie? A tak naprawde tego który jest naprawdę na tą chwilę najlepszy.
0
Bravo trenerze. Zmiana w 88 min przy wyniku 5:2
0
Nie nie można tegoi było zrobić w 75 minucie? Te 5 minut to se pograł
0
Kur....odpoczynek dla graczy. po co zajeżdżać ALbe. Nie ma Adriano? Po co Busquest ma się męczyć daj SOnga bo później jest katastrofą raz na 7 meczy. Tello też by mógł z 2 razy po skrzydle bez presji pociągnać przy takim wyniku. JEZU.
0
Ja wiem, ze wynik teraz pokazuje co innego./ Ale gdzie zmianny. Martino nie ma pojęcia co się dzieje. Teraz przy takim wyniku ogrywaj sąga ogrywaj Tello. Daj czas im zaistnieć a nie po 7 min człowieku./
0
Dałbym Pedro strzelać. Miałby szanse na 5 bramek.
0
Spalony.
0
Kurna panie TRENERZE gdzie są zmiany. Czy nie widziesz dziury w środku boiska?
0
17min drugiej połowy i żadnej konstruktywnej akcji.....super.
0
Cały Sergi B. IUdzie groźna kontra...to na co ją przerwać i nawet dostać żółtą. Ale lepiej pierdzielić sędziemu i za to dostawać 90% kartek.
0
NO nie potrafią dziś przytrzymać piłki w środku. Boże zdejmuj Roberto i niech Cesc zejdzie na środek.
0
Jak zjebaną psychikę ma Busquets skoro idzie do sedziego po kazdym nie swoim faulu i krytykuje.
0
fafera,
Nikt. Pedro przebieg całe boisko 3x jak kiedyś Ronaldo.
0
O boże Pique. Sam chyba zauważył, że nie da rady rywalizować na sybkości z nim.
0
Ja pierdole. Mętalność barcy. Dopadło go 4 i zmaiast wybić w auta to próbuje głupot
0
Getafe cos stzreli. A u nas znowu brak środka.
0
Prawda jest taka, że gra nam nie idzie. Tak czy tak. Nie zasłużyliśmy na taki wynik przy 2:0. Może Getafe nie gra cudownie. Ale strzelili nam bramki tak jak tracimy je od długiego czasu. Stały fragment i zejście w pole karne na prawym skrzydle (jakoś z lewego to się dzieje sporadycznie).
A my? W środku nie istniejemy. W przodzie Cesc to pomyłka. ALexis z Pedro walczą ale ewidentnie brak 9 która stała by w przodzie i wyciągała/rozciągała środkowych obrońców. Teraz widać czemu MEssi jest taki potrzebny. Bo w środku boiska idąc z piłką w przód potrafi minąć 1-2 zawodników i ściągnąć tych ze środka. A tego nie ma.
0
Ci co hejtowali Pedro mieli rację. Bo ten gracz to tragedia. Teraz widać czemu. Kiedy ostatni raz widzieliście go po lewej stronie gdzie można zejść do środka na prawą nogę? Dziś tam jest i co?
0
Hahahahaha
Pedro Getafe 3:2
0
Pedro na lewej stronie jest 2 razy lepszy niż na prawej.
A tak serio w 60min Cesc do tylu. Roberto out i DOngu na boisko.
0
Dzisas...
0
Zresztą zawodnik getafe przy 1:0 pokazał. TRAFIĆ W BRAMKĘ z 5 metrów i nie ma opcji.
0
Boże prawie jak Cesc w meczach gdy nie idzie. A wystarczy po ziemi i trafić w bramke. Ale nie. Jak nie idzie to zamykają oczy i na siłę.
0
Sorry ale te podanie do MAscherano w bok do Pique to bandytyzm. jak obrońcta tak w ogóle moze zgarać???
0
Temu kto mówił że czuje że pedro coś strzeli mówie: DZIEKUJE!!!
0
Maciek069,
Pewnie dlatego, ze obecnie mamy na boisku w napadzie 2 skrzydłowych i jednego pomocnika