yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
reus a jeszcze lepiej Igła
0
W obecnej formie i przy obecnej masie ciała nie nadaje się już. Nie jest to lis pola karnego który dostawia tylko nogę ale gracz który zawsze bazował na szybkości startu do piłki, zwinności i dynamice (bez jakiejś bajecznej techniki). Obecnie E2 tego nie posiada.
0
Higuaina brał bym w ciemno.
Ograny w Hiszpanii. I dla dekli twierdzacych ze wykorzystuje 1/5 proponuje popatrzeć przy jakim stylu ataku. Bo akurat to jets taki sęp pola karnego. Tu dostawi tam wepchnie.A taki ktoś Barcie byłby potrzebny.
0
Tez uwazam ze na taki kontrakt trzeba zasluzyc gra...a nie przeszloscia gry.
Tak to powinno wygladac. Jestem najlepszym zawodnikiem na swiecie to mam najlepszy kontrakt....a nie chce najlepszy kontrakt a pol sezonu przestalem. Oby w przyszlym sezonie wrocilo choc 3/4 starego Leo
0
Busi jest w tym momencie cieniem DM. Nie ma pojęcia po co jest na boisku i co zrobić z piłką. Xavi też nie istnieje. Alexisowi sie nawet nie dziwie. jak był w formie nie grał. Jak jej nie ma oczekuje się cudów.
1
Zrozum kolego, ze oni machali na zarzad. Sezon nie byl tragiczny. Porazka w finale CdR - zdarza sie. Real to nie kelnerzy. No i slupek Naymara. To bardziej pscyhika byla bo takie bramy to przed barcelona to on strzelal ze zwiazanymi nogami
LM - porazka z Atletico ktore prowadzi w lidze z ktorym Barcelona meczy sie caly sezon. Na dodatek, porazka nieznacza. Jedna bramka. Choc w stylu dramatyczna. A z drugiej strony...ile kurna takich bramek na. 0:1 na CN mozna stracic. Siadla jak siadlo szczescie. Jedna z najpiekniejszych bramek tego sezonu LM. Na Calderon zabraklo szczescia i tyle.
Jedyny dramat to liga. I porazki w stylu 24 strzaly z czego 20 z pola karnego i 0 goli.
Ale z drugiej strony. Czy ta liga az taka tragiczna? 3 druzyny graja wyrownanie. Real przegrwa mecze bezposrednie a leje malych. Barca/Atle punktuja sie na wzjajem traca pkt w meczach niespodziankach. Niby szansa nadal jest. Ale trzeba liczyc na jedno potkniecie Atle/Realu i znowu wszystko w naszych nogach. Kwestia czy sie potkna. W Anglii nikt by sie nie dziwil. Tam z uwagii na podzial kasy z praw TV kazdy chce dawac jak najlepsze mecze aby jak najczesciej byc pokazywanym. Hiszpania to inna mentalnosc. Ugrac okreslona ilosc pkt i szkoda sil na Real/barce. Lepiej postawic autobus. Moze wielcy sie o niego rozbija.
2
Akurat alves w ataku w tym meczu byl niezly....w obronie to dno...niestety nie potrafi przystosowac sie jak Adriano do faktu ze kiedy nie idzie w defensywie nalezalo by odpuscic w ofensywie i realizowac podstawowe zadanie.
Dalej....taktyka TATY nieobliczalna. Gramy mase na skrzydlo i bezsensowne wrzutki. I wcale nie chodzi o to ze mamy niskich graczy bo mozna dosrodkowac po ziemi na mlyn. Ale jaki jest sens czegos takiego jesli przy ataku pozycyjnym w pole karne wchodzi jeden/dwoch graczy?
Ja widze od 2-3 sezonow problem...i tyczy sie D.Alvesa....on sie boi gry jeden na jeden. Za rzadko scina i wchodzi w pole karne/linie biegu obroncy na ksztalt rajdu Bale z CdR. Montoya bije go tutaj na glowe....ten natomiast ma problem z psychika do przyjecia pilki i strzalu/ostatniego zagrania. Fenomenalnie zabiega za obroncow na ksztalt pedro. I koledzy potrafia go dostrzec. Ale pozniej....dramat.
Fabrgas....chyba jednak jasno powinno sie postawic sprawe. Albo gra na rozegraniu zamienia iniesta/xavi + s.roberto. Albo niech odejdzie. Poczatek sezonu niby genialny. Ale kazdy wie jak sie gra przy wynikach 6:0 kiedy wychodzi wszystko. Pozniej w sezonie niewidoczny...ale tez dlatego ze nie ma stalego miejsca na boisu.
Song. I po meczu jest problem. W takiej wersji jak wczoraj wole go bardziej niz busiego. Niby ociezaly i anemiczny w przodzie ale gracja i zrozumienie nadejdzie. Natomiast w tyle? Chyba mial wiecej pojedynkow cialem niz Busi przez caly sezon. Dodatkowo....koles kurna potrafi dostrzec grozna akcje i przerwac ja faulem. Tego Busi nie potrafi nigdy. On woli zolta kartke zostawiac na dyskusje z sedzia. A pozniej jak lala puszcza obrone.
No ale nalezalo by sie zastanowic. Albo busi/masche na. DM w przyszlym sezonie. Albo odejscie Mascherano (o ile w ogole bedzie mozna kogos kupic). Bo nie ma sie co oszukiwac Mascherano to w tym sezonie na obronie 12 gracz przeciwnika. Wole zdecydowanie Bartea/Piqe. A i nie wiem czy nie lepiej bylo by tego Songa ustawiac w obronie.
0
To się nazywa brak szczęścia i problem z psychika.
trochę skuteczności i wciągnęła by Barca tak grający Atletic nosem.
Szacun dla Songa. Świetny mecz. I przede wszystkim to czego nie potrafi Busi. Wycięcie w środku boiska.
0
Ja się pytam gdzie są ci którzy wychwalali pod niebiosa "oszczednego Sandro" a wylewali wiadro szczyn na "skorumpowanego Laporte".
Jak sie maja zegarki Laporty do utopienia nazwy "Fc. Barcelona" przez Rosella?
Przeciez tu i 3LM by nie pomogly.
0
Niech zdejmuje Messiego. CO on gra w ostatnich 2-3 meczach to tragedia.
Problemem jest fakt, że ostatnio gra oparta była na tylko takim składzie pomocy/ataku.
0
Prawda jest taka, że to Messi zawalał dziś nam mecz. Statycznie, bez pomysłu bez ruchu, bez zgrania na skrzydło. Xavi się dostosował.
0
Sorry ale Martino daje dziś dupy po całośc. Toć taka tragedia jest z tyłu, że szok. W srodku też. Gorzej grać się nie da. Na boisko ROberto/Song/Fabs
Xavi nie istniej. Busi niewidoczny
0
Mascha w formie. 2 ostatnie mecze i 3 kluczowe minięcia się z piłką.
0
UCZCIWIE!!!!
przy 2:3 nie wierzyłem....
0
Ja się pytam gdzie jest busi? Czemu ten DM nie potrafi w srodku pola jebnąc gracza wyprowadzającego kontre?
0
Boże kiedyś wkręcił by jeszcze w ziemie obrońce
0
Mówiłem....dziś tylko Iniesta.
W sumie to mecz mógł by się już skończyć.
0
Masakryczny skład. Bez Pedro?Alexisa na flance nie mamy raczej czego szukać. Nie będzie zagrań w uliczkę bo nie będzie komu grać. Tak naprawdę teraz liczyć trzeba na geniusz Iniesty.
0
Niewystawienie Alexisa/Pedro to samobójstwo.
To właśnie oni a nie Messi w ostatnimi czasy w GranDerby mają więcej sytuacji poprzez schodzenie do środka za plecami obrońców.
0
Jak bym słyszał kibiców RM z poprzedniego sezonu....pokarało nas MU teraz pora dostać najsłabszego.
Bzdura. barca ma problem koncentracji na słabszych rywali w tym sezonie. jak mamy grać to z Bayernem/Realem albo Chelsea choć tych ostatnich wolał bym uniknąć. Bo to zbyt defensywny zespół z problemami w przodzie. Więc się zabunkruje jak to zawsze ma w zwyczaju MOU.
0
W środku dziura jak nie wiem co. Kur...na ławce jest Sergi...niech złazi Naymar. I song za Busiego. Bo nic lepszego nie poradzimy.
0
Ja się pytam gdzie jest Sergio B. Ani w pomocy ani w defensywie ani pomiędzy. Jest mega dziura. Tak jak byśmy grali w 10.
0
Haha panie Rosell oskarżał pan poprzednika Laportę o machlojki a teraz z pana szafy zaczynają wypadać trupy. I wychodzi na to, że poprzedni prezes wraz ze swoimi kolegami to przy pana ekipie pikuś którego wciąga pan nosem w kwestiach szeroko pojętej 'kreatywnej księgowości"
0
Juz mecze z Chelsea pokazały, że jak nie strzelamy na wyjeździe w Angli to później pod ciśnieniem odpadamy. Tak więc minusujcie ale szybciej biorę 2:1 w plecy niż remis 0:0.
0
Reusa to bym brał w ciemno i nawet nie pytał o cenne. W chwili obecnej jeden z najlepszych kreatywnych graczy na świecie.
0
To co mówiłem wcześniej. Pedro na lewej szalał Pedro na prawej nie istnieje.
0
Sorry ale Busi to dbil. Ila razy można zrobić to samo w obronie?
0
Headliner9
Źle piszesz. Fabs gra dobrze ale dziś jak widziałeś mało go na 9. Więcej rozgrywa (gdzie jest Xavi?). Brak nam po prostu szybkiego wyjścia tylko Pedro coś z ALbą próbują. Iniesta ściąga wszystko na lewo. Choć jest wyrożniającym się zawodnikiem. ALves widać uważniej w obronie (i dobrze) ale widać Mało na ALexisa który potrafi się zastawić skręcić kogoś 1na1 w miejscu. I tego mi brakuje. Generalnie nie wygląda to źle. Jeśli Messi wejdzie koło 70min i będzie 0:0 to będzie dobrze. Problem tylko za kogo. Bo Pedro ewidentnie szaleje na lewej a na prawej był tłem. Fabregasa pewnie nie zdejmie a Alexis schodząc zostawi skrzydło. Na tą chwilę powiem szczerze pryz takiej grze nie wpuszczał bym Naymara.
0
Kurcze nic przez ALexisa nie grają. On lepiej potrafi zamieszać niż Pedro z piłką przy nodze.
0
Busquets jak zwykle bez "musku" kiwa się jako praktycznie przedostani obrońca. Brawo.