0

0

Podniecanie nim się jets bezsensowne. Jeśli wytrzyma psychicznie pewnie będzie dobrym graczem. Jeśli będzie chciał grać JUŻ ma małe szanse. Kiedy nie ma kontuzji w obronie ile razy go widzieliście? CHoć nie ma co mówić ostatnio szlaeje. ALe podobnie było z Montoy'a

0

Możecie się śmiać i minusować przedmówcę ale taka jest prawda. Ramos jest jednym z najlepszych obrońców świata. Ostatnio obniżył loty i nie wytrzymuje presji psychicznej w Realu. ALe takiej klasy zawodnik przydał by nam się w defensywie. Plus nie ma się co oszukiwać. Bije na głowę w grze głową każdego z naszych grajków może poza ALexisem.

0

Nie ma sie co ekscytowac. Gdy jest Mascherano Marc ma raczej male szanse gry. Tym bardziej ze w Barcie zmian na stoperze raczej sie nie robi jesli okolicznosci nie zmuszaja. A prawdaa jest taka ze graczom potrzeba gry. Dos Santos ja ma troche to prezentuje sie niezle. Tello gdy gral w zeszlym sezonie tez byl super, podobnie jak Montoya. I przyklad tego osstatniiiego pokazuje jak oni potrzebuja kopac. Zeszly sezon wystrzal formy. W tym szansa z przymusu i tragedia i malo o wlasne nogi ie nie prze

0

CI co właśnie narzekają żyją w sferze marzeń. Wygrywanie po 5:0 pomieszało wam w głowach. Barca nie strzeli 4 nie gra z polotem i nie rozjeżdża przeciwnika to musi znaczyć, że gra słabo. Bzdura.
To był właśnie dobry mecz. Kontrolowany cały czas. Jasne Celetic mógł strzelić. Każdy wiedział, że będą groźni z powietrza: My, Oni, Komentatorzy. Ale poza tym nie mieli nic.
JA właśnie cieszę się, że potrafimy wygrywać mecze trudne. CZęsto właśnie trzeba tak jak w zeszłym sezonie z PSG na określony wynik z tyłu i to wystarcza.

0

Nie song potrafi uderzyc i zagrac cos innego niz Busi ktory podaje albo w uliczke albo na 3 metry i nic wiecej.

0

...a i zapomniałem. Pieniądze, pieniędzmi ale nie tylko to się liczy w życiu i klubie. Stosunki między ludzkie i tradycja są równie ważne. A z tymi wartościami ROsell nie ma w ogóle doiczynienia.

0

Rosell to chachment. A zmiana statusu to wał jakich mało. jaka inicjatywa ma szanse wyjść jeśli trzeba będzie zebrać 18tyś głosów. Ja rozumiem jeszcze jak votum szło by 10 razy w roku. ALe w przeciągu 10 lat były 3. SŁownie trzy. Czego Rosell tak się boi?
Niech ten człowiek odejdzie bo niszczy ten klub od środka.

0

Boże nie narzekajcie. takie mecze stanowią o mistrzostwie. Trzeba grać i wygrać nawet jak nie idzie. Najgorzej to dla nas jak ALmeria strzeli i zacznie się nerwówka.

0

Nie ma się co oszukiwać Real derby wygra w przedbiegach. Atletico wygrywa tam sporadycznie (w zeszłym sezonie a wczesniej, 12 sezonow wczesniej) a poza tym słabo gra vs Real. Niestety ale są takie mecze gdzie występuje kompleks pewnej druzyny i zazwyczaj koncza sie jednakowo tak jest np w meczach Real Atletico. A np juz Barca Atletico jest odwrotnie. Toi my mamy zawsze z nimi mega problem bez wzgledu na dyspozycje i forme. Tak samo jest u nas np z Villarealem.
ALe licze na dobry meczyk.

0

DeCoo
Chyba ciut nie doceniasz Rayo

0

Mozemy sie zalozyc, ze zagra Pedro. Fajnie bylo by jak by bylo Pedro, Messi, Tello

0

Wszędzie kasa i kasa. Rosell zapomniał, że nie wszystko obrać się wokoło kasy. Barca za Laporty miała szacunek. Naprawdę było o niej głośno nie ylko dzięki wynikom sportowym. A ten gamoń w 2 lata rozmienił to na drobne.

0

Zgadzam się z przedmówcą. Nie osiągalny. Poza tym kosztował by pewnie z 40mln. Cech powoli zmierza ku końcowi i Courtois pisze się na następce.
Lepiej brać Ter STerghena w zimowym okienku.

0

Nie ma co rozmawiać o Ikerze. Barca na pewno by zyskała na tym transferze. Ale sam Iker by tu nie przyszedł. Nie jest to ortodoksyjny Hala Madryt ale jego całe, życie jest związane z kolorem białym i nie wydaje mi się, że zaryzykował by swój prestiż i madycką twarz

0

Możecie mówić, że herezja ale za ostatni sezon dałbym Cr7. Choć tak naprawdę to największy wkład w genialne osiągi swojego zespołu miał Ribery.

0

Ma po prostu swoją wizję. A że Barca od dłuższego czasu gra tak jak wygląda jego wizja to jeszcze lepiej. Na razie nie ma co oceniać. Jego wkład w przygotowanie jest mały. Co innego taktyka. Ja w tym sezonie chciałbym laLige i będzie ok. Niech Tata zrobi jakiś transfer pod siebie. Nie wpłynie na zespół. Na razie przeją schede i ladnie to wygląda.

0

NO to przegrałeś zakład z celnym strzałem :d

0

Szkoda, że Tello nie wszedł na lewą. Bo widać, że nie istnieje. A Neymarowi nigdy nie robiła strona różnicy.

0

Jeśli Cesc będzie w takiej formie to nie długo będziemy pamiętać historii Thiago.

0

Szacun dla trenera. Tak powinno być. 6:0 i niech Messi odpoczywa. Inni też pograją. Ale jak patrze na ławkę to aż łza się kręci. Każdy powinien zagrać. I szkoda mi Bartry/dos Santosa/ROberto.

0

Bramka na 7:0 ma pomylony link i jest to bramka DOngou

0

I po takim meczu (choć to była zabawa) chciałbym się zapytać....
DLACZEGO NIBY BRAMKI MESSIEGO W PD MIAŁY BY SIĘ LICZYĆ BARDZIEJ W ZŁOTYM BUCIE NIŻ TE W EKSTRAKLASIE?
Ze swoim skillem nawet przy takiej zabawie powinien PEWNIE z 10 strzelić.

0

ALexis pokazał, że potrafi pracować dla zespołu i oddać asystą piłkę którą może strzelić. To cieszy. PEdro natomiast jesy świetny do zejścia w uliczkę i szybkiej gry z kontry czego ostatnio w Barcie brakowało.
Sezon zapowiada się przednio w ofensywie. W defensywie natomiast mam nadzieję że trener zrezygnuje z Luizów itp i kupi jakiegoś kreatywnego obrońcę do 10-15mln. Francja wydaje się dobrym rynkiem na to.

0

Tylko, że akurat za sukces Barcy nie odpowiadają wymienieni przez ciebie poniżej gracze. Więc nie ma co zapominać o pozostałych...

0

I dobrze, że nikt z Barcelony z nim nie rozmawiał. Miał kontrakt do wypełnienia na miarę jego możliwości. Grał dużo jak na młodego gracza który rywalizuje z Iniestą i Xavim. Wolał odejść, to życzymy powodzenia sukcesów. Sorry ale kontrakt trzeba respektować. A to, że ktoś się interesuje danym graczem nie jest od razu podstawą aby mu dawać coś więcej.

0

Montoya się gubi ale na jaki skład on gra. Bayern praktycznie najmocnieszym co ma. A my piknikowo

0

Co do rządów Rossela, to źle mówisz. On od dawna prowadzi politykę finansów zwanych kreatywnymi. Wykazał dług Laporcie ale ksiąg nie pokazał. Ok postawił mu zarzut rozrzutności i potrafił to udowodnić (kolacje, zegarki) i nic poza tym.
Na tą chwile pokazuje sam, że zarabia ale przeczytanie sprawozdania to nie księgi. Socios za Gaspara też nie pozwolili by na wpędzenie klubu w taki dług gdyby to było takie oczywiste.
Podajesz jako przykład ligę niemiecką. Ale tam marketing tworzy sama federacja. Napędzając ją dla klubów. Najlepszym wzorem dla nas powinien być Arsenal który utrzymując poziom (może nie samego Topu Europejskiego) czołówki i grą młodzikami spłacił praktycznie całe zadłużenie wraz z budową stadionu a nadal stać go na drogie transfery.

0

Mój ulubiony gracz w historii Barcy ever. Ale powiem tak. Mamy problem ale nie róbmy "skur.syństwa" Celcie. Myślę, iż Luis"21" Enrique by się nadał ale zabierać trenera zespołowi który rozpoczął projekt to chore. Tym bardziej iż jest wolny Bielsa który był łączony z Barcą jeszcze przed Villanovą. A myślę, że dużo trenerów by nie odmówiło wzięcia zespołu "na rok". Wyjściem jest też taki pan jak Frank Rijkaard który raczej dał by sobie radę z zespołem.

0

Dość tego. Żygam tym już jak czytam o Naymarze + Messim.
Każda wypowiedź o Naymarze jest w kontekście "Z MESSIM". Nie można nic powiedzieć, że naymar jest dobry bo z Messi musi być lepszy.
Naymar przyszedł do nas tworzyć własną historię i karierę. I albo się dogadają albo nie. Naymar to nowa gwiazda. Nowy piłkarz, który ma się pokazać w Barcelonie. I nikt nie będzie płakał jak będzie lepszy niż Messi i sam przejdzie do historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?