0

Thiago mój boże, łatwiej nie będzie :(

0

Messi gwiazdorzy :(...bez przesady ale zahcowuje się niewłaściwie.

0

Co robi z graczami ciśnienie :d....eh Jordi

0

Dawać Songa. Kogoś kto uspokoi środek.

0

No co oni robią w defensywie to masakra. ALe njbardziej WKURWIAJĄCE (bo nie ma innego słowa) to jak ALexis stracił i nawet nie ruszył do tyłu.

0

Thiago raczej nie zobaczymy ale może lepiej SOnga za pedro. Opcjonalnie Ville, bo gożej nie będzie.

0

Ale my jesteśmy rozleniwieni. Sporadycznie ktoś pokazuje taką klasę jak Betis dziś przeciw nam a my zamiast cieszyć się meczem narzekamy :D

0

Więcej szczęscia nie będzie. ALbo 3:1 albo będzie krucho.

0

Brawo ALba. Tak trzeba było!!! Koniec i kropka. A alexis to żart co zrobił.

0

TO jest żart/ Ja rozumiem filozofia własnej gry. Ale czasem tzreba walnąć 70metrów do przodu i tyle. NMie przesadzajmy z tą zbawą. A nasi to robią bo żeby ostatni obrońca się kiwał to są zarty.

0

To się zaraz źle skączy. Co oni robią to masakra.

0

Długo mieliśmy pełną ławkę i możliwość wyboru :(

0

Powiedzmy, że narazie wyrównany choć oficjalnie już należy do Messiego :D choc najlepiej by było 1more. I bez zadnych wątpliwości.

0

Hen
Alexisa nie ma na boisku.

0

Nie ladnie tylko narazie Iniesta nie gra na lewym skrzydle lecz rozgrywa a Fabs niewidocznie snuje sie po boisku. Nie ma ruchu z przodu i nie ma komu zagrać.

0

Za często ostatnio tym samym składem. Naprawdę prosiło się posadzić kogoś z pomocników i wyjść 3 napadziorów. No coż. Nie ważne jak oby nadal -11 w madrycie.

0

Co wy z tym Pedro? Toć jego pozycja w pierwszej 11 jest niepodważalna i szybciej Messi(co prawda z uwagi na uraz) dziś nie zagra niż on. NIkt tak nie robi ruchu w przodzie i zamieszania w obronie. Pozaten śietnie schodzi do piłek granych w uliczkę. Może ze skutecznością w tym sezonie padaka ale akurat to jak gra dla zespołu wybacza mu to.

0

Wolał bym aby za Generała wyszedł któryś z napastników Tello/Villa/Alexis. SOrry ale nie możemy ciagle sobie pozwalać na grę w pierwszym składzie 4 głownymi pomocnikami. Potzrebne nam jest jakieś urozmaicenie do zmian w wypadku gdyby mecz nie szedł.

0

Troche bzdury gadacie. Klub podpisał z nim i tak kontrakt kiedy wiadomo było, że jest chory. Teraz zawodnik sam powinien zrezygnowac z częsci pensji jeśli nic nie robi. Klub i tak zapewnia mu opiekę medyczną. A wiadomo, że jeśli się wykuruje i wóci to będzie walczył o miejsce z ALbą.

0

Jeśli nie graja na zwłokę i nie ściemniają to mogło być tak, że dostał takie lekkie uderzenie w kolano. Te z takich najgorszych. trafisz milimetr dalej poboli i nic. Dostał w jakiś nerw i kolano siadło. Oby był zdrowy jak najszybciej.

0

Ja pierdole po minie widzać, że mogł zerwać więzadła kolanowe.

0

I bnyło się sępić na rekord. Super.

0

Ten skład pokazuje, że dos Santos raczej pożegna się z Barcą. Bo sorry ale jeśli zawodnik pierwszego składu nie wychodzi w takim meczu to nie wiem w jakim. Rafinia błyskotliwie na początku. Widac, że jak zespól gra w przodzie to chlopak se super radzi. Sergi Reberto tak jakoś ni jak. Iniesta z niego zaden i grom go wie co ma grać na boisku. Tello bezbarwnie dzis niezłe wrzutki ale brak dryblingu 1na1. Thiago mało widoczny. Niestety najgorzej Villa. Saplił 3 akcje (ten wolny to już wogle skandal). Ciagle zostaje na spalonym uniemożliwiając zagranie długiej pilki. Nie cofa się do rozegrania czym uniemozliwia szybkie właczenie skrzydeł.

0

Oby nie choć opcja wysokiego gracza kusi. Bogactwo w ataku i tak mamy za duże biorą pod uwagę szkółkę. Na środek mamy Ville, który i tak nie jest tam wystawiany. Więc nie ma potrzeby kolejnego środkowego napastnika ściągać.

0

Ja też bym wystawił Messiego raczej od 70 minuty niż do 70 ale myślę, że powinno być ok.

0

Z bramkarzy z całym szacunkiem dla Ikera w obecnym roku najlepszy był Buffon. Może i Iker wygrał Euro ale Buffo też nieźle grał. A we włoskiej stanowił jeden z najpewniejszych punków Juve które wygrało dużo więcej niż Real a i prezentował się lepiej w rozgrywkach ligowych.
Co do obrony. Napewno brak tam miejsca dla Pique ktory miał strasznie nierówny rok. A można powiedzieć, że był wręcz słaby. To co robił na poczatku roku i na poczatku obecnego sezonu wylklucza go z tego grona. Mascherano jak najbardziej. CHyba największa niespodzianka obrony. To co grał od początku roku to kosmos. Obecny start ligi nie udany ale i tak trzymł poziom. ALba..cięzko mi powiedzieć. Nie wiem jak grał poza Barceloną. Chyba jednak można znaleś lepszego na jego pozycji.
Pomoc...tutaj to wogle kosmos. Weźmiemy Iniestet to jak nie wziąść Xaviego który niby zagrał swój sezon życia. Alonso z Ozilem też dzielili i rządziliw RM. A ten pierwszy tak samo jak nasi decydował o sile Hiszpani. Toure, Hazard, Pielo też kosmici w tym roku. Hazard we francuskiej lidze mega gwiazda to samo w Chelsea. Pirlo kreator juve i reprezentacji włoch. No i kto wyobraża sobie MC bez Yaya? A gdzie nadal miejsce dla Rausa i błaszczykowiskiego ktorzy też niesamowici są w obecnym roku?
W napadzie tez dylemat Messi/CR7/Aguero/RvP/Ibra/Lewandowski każdy stanowi o sile i tytułach swojego zespołu.

0

I w sumie Marca ma rację. Koleś wbił piłkę do bramki z jakiegoś metra. Jeden z rzutów kamery pozostawia wątpliwości czy by się piłka wkręciła w bramkę. Ten gol jest kwintesencją samobója. Ja wiem, że jest ciśnienie na bramki Messiego. Ale prosze was. Tak samo jeśli już w artykule jest wspomnienie o bramce CR7. Ta sama sytuacja, piłka w światło bramki leciał a nie zaliczyli mu 'OFICJALNIE". I mówię to jaka kibic Barcy od 1990roku.

0

Fajnie, że piszecie o Barcie-B ale mogli byście też się postarać o gole z meczu.

0

mekston
Źle mówisz. Piłka miała rotację wykręcającą piłkę ze światła bramki. Nie jest możlie uderzenie rotacji wkręcającej z lewej nogi tak jak uderzył. Musiał by uderzyć z fałsza. Wtedy piłka keciła by sie (nazwijmy to) przeciwnie do wskazówek zegara wkręcając się w lewo czyli kierunki bramki. A piłka na filmie ma odwrotna rotację.

katalonczyk0101
No zgodnie z przepisami nie bardzo można.

0

Żałośnie to wygląda.
Rimkevicius 35 bramek pozycja druga na liście. Leo Messi 21 bramek lider klasyfikacji. Sorry ale to wypacza idea piłki nożnej. Ja rozumiem wszystko, że nbiby liga słabsza i wogle ale ludzie, żeby taki koleś wygrał w zeszłym sezonie, to w swojej lidze musiał stzrelić 101 bramek.
Kpina po prostu.
No i oczywiście co do bramki to ewidentny samobój. Skierował piłkę wogle w innym kierunku. Nie był to jakiś rykoszet albo odbicie. Klasyka "swojaka" ale cóż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?