0

Nie powinniwyjść w takim składzie. Powinien usiąść na ławce któryś z pomocników Xavi/Iniesta/Cesc bowiem daje to w poxniejszym czasie możliwość zmiany sposobu gry. A widać, że gdy wychodza w 3 Cesc jest jakiś zagubiony. Ja bym postawił na dwójkę Cesc/Iniesta i Villa/Tello w wyjsciowej 11, choć stawiał bym na Davida bowiem Athletic nie jest zespołem który tylko będzie się bronił. DLatego będzie więcej miejsca i lepsze szanse na kontratak.

0

Lm w dużej mierze zależy od dyspozycji na stadionach rywala. Przywozisz z tamtąd bramki to łatwo ię gra u siebie. Barcie nie wychodzi granie pod presją i konieczność odrabiania więcej niż jednego gola. Wtedy nie gra swojego i spieszy się. A jeszcze jak nie strzelą w 1 połowie to wogle cisnienie skacze. Wystarczy spojrzeć na zdobyte tytuły. Kiedy mamy kożystne wyniki na wyjeździe finał jest nasz.

0

Raczej zagra Montoya. Adriano jest bardziej ofensywny ale gorzej gra w obronie.

0

CHłopak musi mieć nerwy ze stali. Bowiem najprawdopodobniej przez 2-3 lata nie znajdzie miejsca w składzie. Obecnie w napadzie mamy aż problem.
Villa/Tello-Cuenca/Pedro/ALexis....każdy z nich chce grać a miejsce jest dla dwóch. O ile Tello nie jest w pierwszym składzie to widać, że Tito go temperuje. CHłopak jest w super formie a nie gra bo to wywołało by problemy. Raz, że chciały odrazu do 1ej drużyny. Dwa, że kosztowało to by czas gry Villi/Alexisa a oni jak narazie mają wiekszy PR.
Dlatego Gerard musi się uzbroić w cierpliwość. Najpierw Tello później on.

0

Rosell robi to pod siebie. Będąc przedsiębiorcą eliminuje dużą część kontrkandydatów których majatek nie sięga bagatela 80mln euro.
Ja się natomiats pytam gdzie są dokumenty na Laporte panie Rosell o których ciagle pan gadał ale niczego nie pokazał??? WIele szumu o nic. ALe wybory nadciagają a Laporta znowu może kandydować więc powolutku robimy pod siebie.

0

O już znalazłem:
Papiss Cisse - Chelsea vs Newcastle

tylko się źle wyraziłe. W tym roku,nie sezonie.

0

I tak nie ma najpeikniejszego gola, który padł w tym sezonie. Było tow lidze angielskiej a piłka po strzale kolesia złamała wszelkie prawa fizyki....nie pamiętam kto ją strzelił.

0

Ha ha. Patrze na ta listę i tak: Bedzie Messi, CR7 i kto? Pewnie RvP. A zabraknie takich tuzów poprzedniego sezonu jak Ibra/Naymar/Aguero/Falcao/Cavani.

0

Iniesta nie dostanie tej nagrody bo obaj pozotali panowie mieli kosmiczne sezony. Z trenerów to MoU albo del Bosque. Obecność Guardioli jest nie porozumieniem w tym gronie. Za Special5 przemawia najlepszy sezon w klubowej pilce pod wzgledem ligi i masakratyczna skuteczność. Natomiast z "Boski" obrona Mistrzostwa Europy.

0

I po bramce widać jak mamy słabą motywacje. Gol powinien zostać uznany. 2:2

0

Sorry ale zasługa Villi tu żadna. bramkarz szkoda że wogle nie poszedł za pole karne. Ja nie wiem czy on stał w świetle bramki. Ale gol is GOLLLLL

0

Tak patrzać przez pryzmat prawie 40min. Najbardziej zawodzą Sergi Roberto który wogle nie istnieje. I Tello, którego gdyby nie pokazała kamera na zbliżeniu, to nie widać by było wogle na boisku. Thiago daje radę. Także Villa.

0

Wogle Adriano to koleś, którego Barca powinna trzymać z pocałowaniem ręki. Siedzi na ławie bez względu czy jest w formie czy nie. Nie kaprysinie wprowadza złych emocji. Żadko mu się zdarzają wpadki i słabe mecze. Raczej gra na przyzwoitym średnim poziomie a potrafi też zagrać błyskotliwie.

0

Widać, jak Villa chce. Ale przez to ciśnienie połowę szybkich kontr pali. DObrze że rozprorwadzający piłkę to widzą i mu wtedy nie podają.

0

Zgadzam się ze ALAVES fajnie do meczu podeszło. CO za różnica czy 5:0 czy 0:2. Im tylko 3:0 (dla nich) coś daje daje. I na pewno warto o to grać. 1 na milion się uda. A może właśnie teraz.

0

"dezkrit, 38 sekund temu:
dlaczego na szpicy w ataku gra Thiago, a Villa mimo takiego składu gra na skrzydle?"

Pewnie dla tego zeby sie ograć do tego co będzie grał normalnie.

0

Hym sądze, że nie wystawienie Deulofe jest sensowne. Mamy w przodzie problem bogactwa i ciezko znaleść minuty dla podstawowych graczy więc szkoda rozbudzać nadzieje kolejnej mlodej gwiezdy.

0

Thiago zdecydowanie niżej. To po jego głupiej stracie był karny.A co najlepsze nawet nie pofatygował się aby wrócić po niej i zostawił Puyola i Pique samych vs biegnący gracz.

0

W sumie też nie tęsknie. Miejsca nie ma dla będącego w niezłej formie Tello, który nie gra dla drużyny B a siedzi na ławie. A co dopiero dla Cuenci

0

Brawo. Więcej zabaw.......bo przy 4:0 to nie tzreba grać tylko nie chcieć już dobić przeciwnika.

0

Szkoda z Tito zmienia nastawienie z poczatku., Juz zmiany powinny byc. Niech se pogra Tello i Song

0

He he. Rosell zrobił podwaliny pod to z Ktar Fundation. Ale yślę, że socios nie darują mu tego w wyborach.

0

Eh masakra. Jak gdzies kontuzja to w Barcie. Co to się wogle dzieje w tym sezonie to szok.

0

Ten sezon wogle jest ciut dziwny. Super strzelcy (Messi, Cristiano) bez wsparcia graczy ktorzy ustzrelili by 15+ goli. Sami ciągną zespół pod wzgledem bramkowym. Zadziwiające też jest jak Messi jest innyna CN a jak inny na wyjazdach.

0

Zdecydowanie gol kobiety i Ghanijczyka najlepsze

0

I znowu. Kto tak kur.....gra w obronie, żeby podac do przeciwnika we własne pole karne.

0

Ma jaja. Tak powinien zmieniac trener.

0

Brawo tito za zmianę.

0

Padaka w obronie. Ciezko z przodu. Ale Tito dobrze zespół prowadzi. Szkoda, że obrońcy zachowują się jak jeźdzcy bez głowy. Teraz prosi się o zmiane Alves-Montoya, Mascherano-Bartra

0

Jak nasi nie strzelą to nie ogarniemy. Za duża liczbą atakujemy a Mallorca w końcu zaczełą kontratakowac 5-6. Ale to jest skandal, że kolejny raz z wyniku 3:0 i pełnej kontroli meczu jest nerwowo. Ta druga bramka i ręka to się zdarza. Ale ta pierwsza to nie mogę dosłownie przeżyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?