yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kluczowy moment mecuz to wejscie Iniesty ktory pootrafi stworzyc przewagę i przytrzymać piłkę w środku...
0
Ewidentnie mają problem z przejęciem dominacji w srodku pola
0
Jupp, Diego, Conte tak powinno wyglądać zestawienie trenerów.
0
Jezu wreszcie... Tello i lewa noga....jednak potrafi....nie było tragedii, świat się nie skończył :D
0
Dobra chyba pora na zmiany...tak aby zmiennicy mieli też czas....na pewno Iniesta żeby podtrzymać formę.
Powinien wejść też Tello
0
Ja się tylko pytam czemu przy 2:0 potrafi strzelić spokojnie w światło bramki a gdy jest ciśnienie jak z Osasuną wali w chmury w 2x lepszej sytuacji??
0
Pedro na praw skrzydło ianczje słabo to wygląda.
0
Co do Bartry tak jak szybko wzbił się na wyżyny tak teraz obecnie znowu będzie tylko 4 obrońcą.
0
Jak tak patrze na powtórkę bramki Jese to VV nie miał szans. On zawsze robi taki mały naskok przed wybiciem i wtej sytuacji też to zrobił. I dostał piłkę 3/4 metra od nogi. To było do wybronienia i to w dość prosty sposób nogami ale nie kiedy jest się złapanym na wykroku.
0
SOrry ale się wyżale a później to przypomne. Zobaczcie kurwa akcje bramkową dla Realu. Ja się pytam czy nie należało na środku faulować Ronaldo? Czemu czemu czemu po raz kolejny tak się dzieje, że naszym zawodnikom brakuje odwagi. Zółta kratka? Trudno ale tak należało. A tak nerwówka.
0
Songu jak można zagrać tak genialnie aby zagrać tak beznadziejnie? On powinien mieć chyba soczewki :D jeśli już tam widział Pedro
0
Alexis Bajka
0
No proszę pana chyba nie o to chodziło. Xavi/busi ok ale Iniesta?
0
Dobrze w przodzie Alexis. Ale chyba tzreba Songa za Busiego. ten nie może grać agresywnie i przerywać akcji taktycznie.
0
Nie istniejemy :(
0
Dziękuje Tata
0
Konieczna zmiana.....
Może song ale na pewno Alexis na odciżaenie bo Fabregas nie istnieje
0
Wygląda to tragicznie....
0
jak nie zaczną biegać to się źle skończy. My kontrami nie nadrobimy bo warunkami fizycznymi przegrywamy i w defensywie i w ataku....
0
Spójrzcie sobie na ostatni mecz. Co tam robi Puyol to poezja. Człowiek legenda. broni twarzą, nogami, klatą. Nigdy ale to nigdy nie cofnął głowy gdy inni nie wystawili by nogi.
Hańbą dla klubu jest oszczędzanie na takich graczach panie ROsell
0
Tak jak skrytykowałem Sergio po ostatnim meczu to dziś zgarał w defensywie dokładnie tak jak nie zagrał z Osasuną. Był wszędzie i dobrze przerywał. Tak powinien grać DM
0
Co do Pedro to wielu nie zauważa kiedy on grał najlepiej....wtedy gdy Barca miała 9 i wtedy gdy pierwsze seozny święcił Messi w roli fałszywej 9.
Teraz tak naprawdę jego rola umniejszana jest przez to, że tym środkiem nie ma kto walić albo ciągnąć z piłką. Kiedy na boisku mamy ALexisa i Pedro zobaczcie jakie tunele ma Messi. Jego rajdy są w dużej mierze zasługą powyższych ściągających mu obrońców do boku a nie ma środka nie ma Pedra. Nie przystosował się do gry na skrzydle w skrajnej pozycji jak ALexis. Nie ma takiej techniki i nigdy nie będzie miał. Dla tego jego gra wygląda dobrze tylko wtedy gdy Barca gra wąsko i środkiem ale do tego potrzebny jest nam Messi.
Dodatkowo mecz z Osasuna obnażył jak bardzo cierpimy bez ALexisa, bez jego wyścigów i przepychanki z obrońcami. I może to skrajna opinia ale śmiem twierdzić, ze w meczu z Osasuną pod obecność Naymara w takiej formie brakuje nam właśnie faceta od czarnej roboty jak ALexis niż rajdu messiego.
0
Występ Fabregasa i Montoy należało by uznać katastrofalne.
To co robili w tym meczu woła o pomstę do nieba. Jasne można powiedzieć, że nie wyszło całej drużynie ale to się zdarza. Natomiast to co robił montoya z piłką w przodzie wołało o pomstę do nieba i może być porównywalne wyłącznie z zejściem na prawą nogę Tello. A niby było tak dobrze 2-3 sytuacje gdzie aż prosiło się o strzał. Potrafił się znaleść, wyjść ale im bliżej bramki tym bliżej do zabicia się o własne nogi.
Fabsa broni to, że potrafił się ustawić w dogodnych w sytuacjach. Ale wykończenie? Dlaczego ten sam zawodnik w meczu lekkim i przyjemnym potrafi z zimną głową położyć bramkarza strzelić, lekko w światło. A w takim zamknąć oczy i puścić taką rakietę, że Jacek ZIeliński z Legii aka "WYJAZD 60 metrów" dalej by się nie powstydził. Masakra jakaś.
No i Sergio Busquets.....aż nie wierzę. Bohater meczu bo posłał 2 super piłki w przód. Sorry ale rolą DM jest coś innego, a jak ja widzę kolejny raz Sergio który przy szybkiej kontrze drużyny przeciwnej rozkłada ręce aby nie potrącić ścigającego się z nim o piłkę gracza to aż mi się chce płakać. Jasne Osasuna oddała jeden groźny strzał, ale problemów z kontrą nie miała, co było raczej zasługą obrony i dobrze kierowanej gry defensywnej przez Puyola. Natomiast Sergio gra na ALIBI. On nie potrafi perfidnie w wyrafinowany sposób przerwać kontry. Większość kartek dostaje za kłócenie się z arbitrem zamiast za taktyczne przerwanie akcji. A że potrafi się ustawić, że ma dobry procent podań, że ma parę przechwytów? Jasne na tym poziomie i dominacji barcy na boisku każdy by miał. Na tą chwilę Song bije na głowę Sergio w grze defensywnej.
0
Robertinho
A skąd te przypuszczenie, że plujemy jadem bo to modne? A może to ty nie potrafisz zrozumieć, że wiele osób nie zgadza się z tym co Rosell robi? I może to właśnie jak ty podążasz ślepo w niego wpatrzony? Może to właśnie tobie on wmawia, że kasa jest najważniejsza.
Ja się dziwię tym ludziom, którzy krytykują tych którzy "krytykują" odpowiadając im, że jak nie kasa to co? to sprzedajmy Messiego za 200mln kogoś tam jeszcze. Z 5 chudych lat i będziemy potęgą finansową z ok 300mln na plusie. I wtedy zacznijmy budować zespół na sposób MC, Monaco, PSG....super potęga za własne pieniądze Made in Rosell.
Ta prawda jest taka, że Barca jest na debecie od czasu Gasapra. Laporta spłacił część, Rosell też. Tylko, że Laporta zbudował coś mega potężnego nie niszcząc wszystkiego co było związane z klubem. A Rosell to wszystko rozwalił. Walcząc z każdym o wszystko.
Gdzie kwity na Laporte panie Rosell...obiecywał pan rozliczenie ze złodziejami. A wychodzi na to, że to pan kradł w Brazylii. A pana tłumaczenia są na poziomie Mourinio. Pozytywne rzeczy widzę a negatywne akurat przeoczyłem.
0
Musi się czuć strasznie pewnie. Inaczej to strzał w kolano...
Swoją drogą niszczy wszystko i przekracza pewne granice.
Przykład z 1mln mniej dla Puyola. Można było to uwarunkować przez % rozegranych meczy. A tak tarzan zgodził się bez szemrania bo Barca to jego życie ale jak to wygląda. Lepiej Messiemu dać 3 mln więcej 3 lata przed końcem kontraktu, żeby był szczęśliwy? A temu zabrać? Człowiekowi który w mecuz nigdy nie odstawił nogi, ręki, głowy. Kóry łapał kontuzję bo grał kiedy tzreba było zamiast się wyleczyć. Bravo prezydencie!!!!
OSZCZĘDNOŚCI... TYLKO TO SIĘ LICZY PANIE ROSELL???
0
Ale to chyba tak powinno być? Kiedy jest Messi dużo gra się pod niego. Dużo jest kreowane przez niego. I generalnie gra opiera się na nim. A kiedy go nie ma to fajnie ze inni potrafią udźwignąć ciężar. Nie ma się też co oszukiwać, że bez Messiego gra wygląda inaczej. I stosowane są inne formy ataku
0
Boże jaka ta europa słaba. STrzelisz dwie bramki i juz jetes bohaterm i chcą cię Menchestery Barcelony i inne ten tego ....eh bajki.
ON to mógłby co najwyżej Barce-B wzmacniać.
0
Nie ma się co wygłupiać. Brat Ter Stergena i na ławkę bramkarza z rezerw.
0
To pokazuje jak słaby jest obecnie Kamerun.
0
To Rosell z zarzadem wyczyscili grunt. Ja sie pytam czemu socios nie mogli decydowac co sie znajdzie na koszulkach, kiedy Rosell podpisywal umowe na reklamy. SIę pytam czemu ma służyć instytucja kary za przynoszenie strat? Przyjdą chude lata (jak dla realu) i co zarząd żeby się utrzymać będzie wyprzedawał zawodników???
Większość z uchwalanych rzeczy wygląda na uchwalone w celu "długoterminowym"...i zaistnieje podczas działalności następnego zarządu.
BO tak....Rosell za swojej kadencji stadionu nie wybuduje. Co do koszulek to socios może zdecydują, która ładniejsza, bo wszystko co miało być podpisane w ich kwestii istotnego zostało już podpisane na dłuższy czas.