1

Ci co narzekają na pomoc są śmieszni. Zobaczcie ile Iniesta z Rakiticem grają dziś w obronie. 90proc piłek zostaje rozegranych przez defensywe właśnie. Dziś nie potrafią przesunąć ciężkości rozegrania na środke boiska. I to jest raczej wina obrony bo jest nie pewna. Rafinia do zmiany. Munir gorzej sie nie zaprezentuej a Sandro może tylko lepiej. ROberto ladnie naprawde ladnie.

4

Każdy na prawo do swojego zdania. I twoje szanuje......ale poniosło cię :D

2

Odegard to jest inny przypadek, bo z nim w Madrycie przebywa rodzic. Poczytaj sobie co było powodem zawieszenia w przypadku wszystkich zawieszonych.

2

Ten fragment tyczy się meczu Liverpoolu z Alaves.....kiedy to płakałem po samobójczej bramce w dogrywce.....piękne widowisko.

0

Fifa/Uefa popadły w szaleństwo. Rasizm, nienawiść, chuliganka jak najbardziej ale przesadzają z tymi flagami (i nie chodzi tylko o katalonię, ale i np Lecha). To jest włąśnie nakrecanie spirali nienawiści. A kluby są wobec tego bezbronne. jak można karać Barce za finał Ligi Mistrzów. Kto do groma jasnego jest organizatorem meczu? kto wpuszcza kibiców z flagami na stadion skoro są zabronione Barca? Ja się pytam jak kluby mogą odpowiadać za zachowanie swoich kibiców na wyjazdach skoro to nie one odpowiadają za bezpieczeństwo. Skandal za skandalem. To samo z gwizdaniem na hym. Ok wg mnie to zachowanie to również skandal ale jaki wpływ na to ma Barcelona jako klub albo inny zespół ?

0

Raczej plotka. Za dużo transferów już w Liverpoolu porobili aby Adama miał szanse pograć dużo.

15

Wielka szkoda naprawde mial niezly presezon

2

MoU to demagog i bajkopisarz ale nie nazywajmyngo glupcem. Przeciwko komu on mial wystawiac autobus? Przeciw polowie Barcelony ??? Nie przesadzajmy. Wynik sparingu nie ma znaczenia choc idzie w swiat. Dla trenera tak naprawde w sparingu liczy sie mozliwosc zastosowania danej taktyki. I jej realizacja. Kazdy cos sprawdzil i jest zadowolony. Nikt nie wyjdzie na tournee pokazowym autobusem aby grac na 0:0 bo nie takie sa zalozenia pokazowych meczow. Taktyka i sprzedaz koszulek...to sie liczy na objqzdach

1

Co wy macie z tym wiekiem. 28-32 lata to dziadki? Proszę cię ogarnij się. Jeśli piłkarz nie jest obciążony kontuzjami spokojnie gra na poziomie do 35roku.
Poza tym Transfer obrońcy nam nie jest potrzebny. Nawet jeśli odejdzie Adriano (czego przez szacunek dla niego mu życzę). Akurat w obronie mamy przepych i wystarczającą liczbę graczy aby obstawili całość sezonu. Środek to Bartra/Piqe/Mascherano/Vermalen/Mathieu....prawe skrzydo to już w ogóle jeśli Douglas utrzyma formę. A lewe niepodzielnie dla ALby, który gra praktyczn ie zawsze i tylko sporadycznie znalazło by się miejsce dla "rudego". Barca jeśli ma gdzieś przeprowadzić transfer to w pomocy....opcjonalnie kupić Loerente....bo to tez jets opcja na granie w przodzie czegoś innego.
A tak naprawdę ten sezon to radze się nastawić na spokojny raczej beztytułowy sezon.

0

Za 20-30 mln nawet bym się nie zastanawiał. Może to prawda, ze powstał by problem ze zmianami w przodzie ale ten rok trzeba przeżyć. Nie ma cię co nastawiać na tytuły i mega osiągnięcia. Liga była by marzeniem, dlatego to chyba jest najlepsza pora na ogrywanie młodych i wyczyszczenie skłądu. Pedro i tak nie pogra za dużo, żal go na takie marnowanie bo serio ma talent. A skoro można zarobić to czemu nie.

0

Munir to tak naprawdę zastępca dla Suareza. Sandro może grac wszędzie, także na Ofensywnym Pomocniku. Poza tym Sandro wydaje się mniej zmanierowany i rozgwieżdzony

0

E tam gadanie. Właśnie dobrze zacząć w naszej sytuacji z ciężkimi rywalami. Obciążenie sezonu nie jest duże i powinno byc dobrze. Gorzej jak byśmy przed półroczem grali ciężkie mecze z Atletico, Valencią. Wtedy można by narzekać bo zespół był by zajechany brakiem poważnych zmienników. A tak? Będzie dobrze.

0

Co by nie powiedziec o końcowych działaniach zarzadu. Od momentu obiecia władzy przez obecnego (jeszcze prezesa) dobrze się zachowują. Zaklepali transfer. Decyzje pozostawili zarządowi. Tamten raczej się nie wycofa bo 3,7 mln nie chodzi piechotą ale ARda to jeden z 3 najlepszych konsków na obecnym rynku transferoiwym

1

Też uważam, że przyda nam się taki walczak. Tym bardzije, że on dubluje się pozycjonowaniem z Iniestą, co daje szanse na grę Rakiticiowi, Rafini. Tak naprawdę to po transferze Ardy można już tak naprawdę zakończyć okieno dla nas, i czekać na informację, o tym czy Munir i Sandro dołączą do pierwszej drużyny co chyba powinno nastąpić.

1

Z połaczenia wypowiedzi Hiszpański + pomocnik to Isco albo Koke. O ile 2 nie do wyjęcia to Isco jest możliwy. Arda? Byli byśmy mocno defensywni w pomocy

1

Sorry ale Bartomeu kłamie. Wyciąga Rosellowy argument który upadł. Twierdzi, że tak ugruntowali sytuację finansową klubu, że teraz ma się tak świetnie. Z tego co pamiętam Rosell zarzucał Laporcie "czar" finansowe i przekety. Miał pokazac księgi ...i dupa. Nic nie pokazał. Podobnie jak obecny zarząd tak i poprzedni Laporty przedstawiał księgi finansowe i też z nich wynikało jak zmniejszali dług. Dodatkowo nie oszukujmy się. Obecne wyniki finansowe Barcy są też wynikiem osiągnięć rozpoczętych za kadencji zarządu Laporty. To wtedy nastał nagły boom na markę "BARCA". Nie trudno jest znaleźć sponsoró jak każdy sie bije o możliwość reklamowania się przez Barcę. A czy Rosell a później po nim Bartomeu tak wyprowadzili na prostą Barcę.....transfer Naymara pokazuje jak to wszystko było robione. Swojego czasu Laporcie zarzucono słynne zegarki. Ja się pytam w takim razie czy trzeba płacić firmie 400tyś euro za obserwację dwóch graczy? Ja to zrobił by jeden człowiek wyznaczony do tego za 1/10 tej ceny.
Laporta nie był świety. Roselll to kryminalisty i oszust. Kwestia tego jak ocenić Bartomeu, który kiedy trzeba było odciął się od tego drugiego i jakoś wyprowadził klub na prostą. Pomijając, ze wczsniej brał udział w nagłym upadku wizerunku BArcy

0

No tak było od zawsze. Choć w przypadku rezerwowego bramkarza to jedno wielkie nieporozumienie :D

2

Eh Douglas Montoya Alves Vidal? Gdzie tu sens?
Pora Daniego już chyba nadeszła. Nalezało go puścić i tyle. Przy takiej jego formie Vidal będzie siedział na ławce i będzie dupa a nie rywalizacja. No i co zrobic z pozostała dwójką. Na ich miejscu już bym pakował się z Barcelony. Ponadto kolejne pytanie ....jaki był w ogóle cel kupna Douglasa? Nie dostał szansy. Nie grał. Nie był powoływany.

0

Haha SUPRISE!!!!
Swoją drogą pomimo, że go uwielbiam lepiej jednak chyba aby zwolnił miejsce młodszym ze szkółki tym bardziej, że będą uciekać z 3 ligi jak szczury z okrętu,
Chyba, że serio jest rozważana jego gra na prawej defensywie.

3

Mylisz się. Świetna gra Barcy to w dużej mierze zasługa Iniesty i powrotu do jakiej takiej formy. Xavi/Rakitic grają dobrze ale oni rozgrywają piłkę. To Iniesta jest właśnie tym graczem, który robi różnicę w środku pola. To jego balans ciałem, przyspieszenie minięcie zawodnika ma diametralne znaczenie dla gry Barcy...czego aż tak może podczas meczu nie widać.
Barca ma obecnie trzech takich graczy. Messi Naymar i właśnie Iniesta. Naymar gra na lewej i dość mocno na skrzydle, Messi na prawej i on akurat jeździ jak chce i gdzie chce. Natomiast własnie iniesta gra środkiem (ze wskazaniem lewej strony). To on jest odpowiedzialny za zrobienie przewagi. Za otrzymanie piłki od obrony i przyspieszenie jej. Jesli on nie zagra zobaczycie starą Tiki-Takę powolną graną po obwodzie.

2

Aż dziw bierze. Bo tak naprawdę mieliśmy bardzo mocny skład. Munir, Sandro, Adama, Babunski, Halilovic, Dongue....to nie są anonimy. Większość z nich poradziła by obie zapewne już teraz w Primera (nie koniecznie w Barcie). A tu taki zonk. Oj sypnie sie skład bo będą uciekać chłopaki.

1

Zwracanie uwagi na zagranie Naymara to skandal. Nalezy zobaczyć w jakiej strefie to było zagrania i jak wyszło. On tym zwodem minął po prostu zawodnika. I niech ktoś powie, że nie było faułlu. Obiega go a ten złapał go ręką nie pozwalając biec. Poza tym sorry ale dla mnie to zwykłe pieprzenie głuot. Jaki był wynik meczu wtedy? 7:0? Te zagranie to było pastwienie się? Szybciej pastwieniem się była tiki-taka do tyłu. Nie ma w ogóle o czym mówić. Piękne zagranie a nie robienie afery

0

Chociaż od początku byłem na nie ekipie Rosella to trzeba powiedziec, że obecny prezydent kiedy trzeba było położył uszy i zadziałał dla klubu jak trzeba było. Nie próbował być gwiazdą i działał sprawnie i właściwie. Chyba jemu należą się największe podziękowania za zakończenie w jako takich nastrojach czasu i z twarzą władzy ekipy Rosell. Kiedy trzeba było to nie bał się odmówić podanie ręki i powiedzenia słowa przeciw Sandro...co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Nie będę go wspominał jako złego prezydenta.....ale już pora kończyć kapitanowanie.

0

słysząłeś o czymś takim jak budowa zespołu ? Myslisz, ze wystarczy komus wysunąc niechciany towar w poistaci SOnga z mega kontraktem którego łykną bez zastanawianie i oddadza do tego jednego z najlepszych swoich graczy? Trochę pomyślunku. To nie boli. TOzumiem, że gdyby byli napaleni na zawodnika jak kiedys Guardiola na Ibre. Ale nie w takim przypadku

0

1

Komentarz usunięty

1

TO co prezentuje teraz Busi to kryminał. Kur.....to jego zasrany obowiązek zacisnic obrone i się cofać zamiast tego kretyn nawet nie przepchnie przeciwnika. Jak zawsze lepiej żółtą dostać za gadanie niż za faul taktyczny.
Masakra co prezentuje ten gracz gdy idzie a gdy nie.

7

1:0 biore w ciemno. Obecnie w lidze nie ma znaczenia styl. Liczą się tylko zwycięstwa i spokój 4 ppkt celem koncentracjhi na LM i finale CDR

0

Hymm ale on wyraznie zeznal, ze to z powodu prosby Tito Villanovy przyspiszyli transfer i zaplacili drozej.....
Kwesia tego jak to sie interpretuje

0

Prawda jest taka, ze obecny prezes nie powinien sie kompromitowac i startowac w wyborach. To by dopiero byla strata wizerunku dla Barcy jak by wygral po czym zostal skazany i zamkniety....masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?