yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli co? Rosell wróć?
Powiem tak On i Barto powinni mieć zakaz piastowania stanowiska za ich wałki.
0
Sorry ale co to za system oceny zawodnika w 1 kolejce euro jeśli bierze pod uwagę formę od 1 stycznia? To jakiś żart?
Przedmówca dobrze mówi.....
1
Taka informacja ze strony SPORTU nie jest dobra. Nie oszukujmy się. SPORT i Mundo nie piszą przeciwko Barcelonie. Więc jeśli decydują się wyciągnąć jakieś niesnaski to coś jest na rzeczy. Gdyby napisali coś w podobnym stylu o jakimś graczu RM to raczej szukanie prowo, sensacji itp. Jednak w drugą stronę nie jest już tak fajnie.
POza tym nie oszukujmy się. Co by nie powiedzieć Masche od kilku lat jest podstawowym zawodnikeim Barcy. Piquye gra słabo-fantastycznie-słabo. Mascherano trzyma solidny dość wysoki poziom non stop.
0
Z tym Vidalem to dziwna sprawa...grał...grał całkiem nie zle mu szło i nagle pach....żadnej minuty. Aż dziw
0
Uważam tak samo. Deklarował , że woli grać na DM. Tam została luka po Vidalu, który ogarniał cały środek od DM do OM. Ale Juve lubi takich zawodników jak Mascherano....dlatego nie traktuje tej wiadomość jako plotki. Z drugiej strony zakup mocnego obrońcy jest bezsensownym jesli mamy dwójkę Pique/Mascherano bo 3 będzie się masakratycznie przebić. Jednak Argentyńczyk trzyma równy i wysoki poziom. Czasem lepszy czasem gorszy od Pique ale znacznie równiejszy
0
Francja bedzie grała na dwóch napastników. Wysuniętego Żiru i cofniętego gracza Atletico. Kevin to raczej z ławki poogląda Euro
0
Bzdura.
MArc mógł sobie grac jak było +10. Teraz każdy podstawowy gracz jest na wagę złota. Nie ma mowy o jakimkolwiek błędzie, które przydarzały się Niemcowi. Teraz jeden błąd jedna zabawa z piłką może kosztować nas mistrzostwo.
Poza tym Marc był kupowany jako bramkarz nr 1. ALe miał pecha a my szczęście, ze znaleźliśmy Claudio. Patrząc na ich gre ja bym nie uronił łzy gdyby Barca musiała szukać za 2-3-4 sezony nowego podstawowego bramkarza po odejściu/zakończeniu kariery przez Bravo. Niestety za Niemcem bym nie płakał. tak czasami jest, że niespodziewany transfr okazuje się strzałem w dziesiątkę. Jak choćby kiedyś Rafa Marqez
2
Nie przesadzaj. Karny to nie gol. Udowodnil to nawet zawodnik naszej druzynyw 93 wybijajac pilke reka na linii pola bramkowego podczas meczu MS Urugwaj Ghana.
Aczkolwiek mogla byc szansa. Prawda jest taka, ze przegraliemy na wlasne zyczenie. To co sie stalo z druzyna jest nieslychane. Na przestrzeni 5 meczow umarli. Niegrala zadna formacja. Dobrze ze obecnie sie odrodzili
2
Dlatego już wiesz, ze mama od początku wiedziała co dla Ciebie najlepsze :D
0
MC mający reprezentanta Angli na bramce szuka nowego podstawowego bramkarza.....ehe jasne. I bierze rezerwowego bramkarza Barcelony kiedy do wzięcia jest grający non stop Leno.
Bądźmy poważni. Zrozumiał bym już MU liczace się z ofnsywą Realu na DDG ale MC? Bajka pisarczyków.
2
Pilnować formy i zdrowia zawodników. Lepiej zremisować niż sprowokować frustratów do kopaniny. Defensywa zaczyna wyglądać u nas blado w liczbie graczy. Ale szczerze to wolał bym zobaczyć widowisko na miarę 3:3 z pierwszym hattrickiem Messiego niż miazgę z Królewskich
14
Czy Mathieu zawiódł w jakimkolwiek ważnym meczu? Nie. Zdarzają mu się gorzesz spotkania (Villareal), ale to cholernie solidny obrońca. przypomnijmy, że na SB też grał i nikt nie płakał z powodu jego gry. W obronie dużo lepszy niż Alba. No i silniejszy fizycznie. W ataku sporo słabszy, ale potrafi się podłączyć. Jeśli Barca narzuci swój styl (a pewnie tak będzie) jst gorsza opcją niż Alba. Jeśli Real pójdzie na wymianę ciosów jest znacznie lepszą opcją bo z uwagi na gorszą szybkosć nie zapuszcza się tak często z rajdami. A Neymar sobie poradzi.
3
Na linii jest zwinniejszy i skoczniejszy niż Bravo. Ale to wszystko. Kiedy on stoi miedzy słupkami czuje niepewność. Bravo choć przychodził jako zmiennik okazał się rewelacją. Jego talent eksplodował po 30. Tak naprawdę to w chwili obecnej to Marc kradnie mu minuty. I nie jestem pewien czy posiadanie dwóch bramkarzy tej klasy wyjdzie nam na dobre.
1
W obronie czasem się zdarza. Natomiast martwi ta sytuacja Naymara na 3:1 kóra mogła zamknąć mecz. Minął 43 rywali w polu karnym. 12 metr cała bramka ....jak tego można nie strzelić? Ale cóż zdarza się. DObrze, ze przy takim ciśnieniu bez ciśnienia a nie gdzie trzeba liczyćyć bramki gole i spotkania do końca.
0
Realna cena za Adriano to może z 2,9 mln. Jednakże świadomi tego, że Adriano poświecił się kiedy musiał i został nie robił bym mu przeszkód jeśli chciałby odejść za darmo.
12 mln za Bratrę? To chyba nieRealna cena za zawodnika, który gra ogony....i to jeszcze mało ogonów.
4
Powiedzmy sobie szczerze. Transfer nieRealny. Nie sądzę aby kogokolwiek było stać na wyciągnięcie go z Byernu gdzie jest jedną z najwieksych gwiazd i gwiazdą ligi. Spójrzmy też prawdzie w oczy. Z Bayernu od niepamiętnych czasów nie odszedł nikt....kogo Bayern nie chciał by sprzedać. Akurat Bawarcycy mają taka moc ekonomiczną, że nie straszne im Reale, Barcelony, Menchestery. A powiem więcej chcieli thiago to wzieli. Chcieli Xabiego to wzieli. Chcieli Vidala mają. To raczej Bayern bierze kogo chce. I od lat prowadzi solidną politykę. Tam nie uświadczymy transferów z tzw DUPY za krocie za nie wiadomo kogo. Potrafią wyłożyć krocie za zawodnika niebędnego do koncepcji trenraa. Marinez/Vidal a potrafią ściągać młodych obiecujących.
0
Mamy ten konfort, że wisi nam czy oni nam czy my im manite. Ważne aby wsycy wyszli cało z tego meczu a nie z połamanymi przez jakiegoś frustrata (hello Ramos, Marcelo, Isco) niezadowolenie z wyniku.
Mnie cieszy, że od kilku lat w miarę spokojnie możemy przygotowywać się do końcówki sezonu. Jak pokazały wcześniejsze wygrane finały właśnie wtedy kiedy Barca nie musiała się bić o ligę do ostatniego gwizdka potrafiła osiągnąć najlepsza formę i wznieść się ponad swoją (wysoką ;)) przeciętność.
LaLiga jeśli niebo nie zwali nam się na głowę jest nasza. CdR wielka niewiadoma. Sevilla potrafi grać w jednomeczu o stawkę i my też. Ale finał jest pewny. Więc czekamy. Tak więc najważniejsze skupić się na LM
0
Nie do kupienia. Chyba, ze przejdzie do Juventusu na lata
2
W PS obowiązuje transfer request. Jeśli zawodnik zażąda aby go sprzedać bo wpłynęła oferta to klub ma obowiązek podjąć negocjacje określając cene sprzedaży.
2
Ci co mówią, że powinien odpuścić IO są nie powazni. Przypomnijmy.....Igrzyska odbywają się w BRAZYLII!!!
8
Winnym sytuacji jest tylko i wyłącznie klub. Do czego to dochodzi aby z zawodnikiem mającym kontrakt do 2019roku negocjować już nowy na początku 2016r. Absurd. I chcą mu podwoić. To możemy miec pewność, że w 2019r będą renegocjować kontrakt na nowo choć będzie obowiązywać do 2022r. I co?. Znowu mu podwyższą!!!. Bo jakoś nie spotkałem się aby zawodnicy nawet bez formy lekko schodzili z kontraktu o połowę.
Nie tak powinno być. Klub powinien podnieść płace Naymarowi o 2mln i on powinien się cieszyć, że jego gra na to pozwoliła. Zamiast tego trwa walka medialan o MEGA kontrakt.
To samo z Messi. Ile razu oni mu już podnosili pensję? Podniesiono CR więc Messiemu też trzeba....absurd.
Każdy zawodnik powinien rozumieć, że to oni są dla klubu a nie na odwrót. To dzięki TEMU klubowi i grze w TYM zespole ludzi osiągnęli tak dużo. Sorry ale Naymar i Messi nie są warci tyle aby razem brać 1/5 rocznego przychodu instytucji o nazwie Barcelona bo nie zapominajmy, że to też sekcja koszykarska, halowa i hokejowa oraz żeńska.
Swojego czasu klub pożegnał się z Rivaldo (bo chciał zarabic więcej) choć nikt tego sobie nie wyobrażał. Pożegnano tez magika R10. Zawodnicy odejdą. A Barca zostanie.
Takie podejście do tematu grozi załamaniem finansowym. Już sukcesy osiągane ostatnio i tak wpływają na klub mega obciążając, z premiami do wypłaty.
Nie jets to nam potrzebne. Messi ma jeszcze kontakt długo długo. Naymara też powinni uspokoić choć on jest inwestycją na przyszłość. Plotki o rozmowach z RM tez można włożyć se w ^%^
0
Powiedzmy sobie szczerze....nalezy wierzyć, że eksperci od Designu wyczynią cuda jak w obecnym sezonie. Byłem pierwszy, który płakał na poziome pasy bo w projektach wyglądało to dramatycznie. Wyszła koszulka....i szok....wygląda zjawiskowo. Ja czekam na ten drugi komplet ze stójką na wzór japoński i mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy to w stroju pierwszego zespołu.
0
Barcelona i RM same zapedziły się w kozi róg i są w carnej.......
Naymar ma kontrakt do 2019 a na poczatku 2016 pracują aby już mu go podwyższyć. To w 2019 będą nowu go podwyższać choć będzie miał do 2022. Nie tak powinno to wyglądać.
W chwili obecnej Messi z Naymarem stanowią prawdziwe zagrożenie dla naszych finansów. Sami we 2 pochłoną niedługo 1/5 rocznych przychodów...PRZYCHODÓW!!!!
Nie tak powinno być, bo to zawodnicy są dla klubu a nie na odwrót. Ludzie mówią, że Perez próbuje ściągać Naymara. Kto w to wierzy?? Poczytajcie prawo w tym zakresie. Naymarowie nie maja prawa rozmawiać z Perezem o kontrakcie inaczej Realowi grozi zakaz transferowy a Naymarowi zawieszenie. Albo Perez płaci klauzule i zaczyna rozmowy z Naymarem bez udziału Barcy albo nie ma żadnych rozmó bez zgody Barcy. Rozmowy można prowadzić bez zgody klubu dopiero na rok przed końcem kontraktu. Swojego czasu Chelsea została ukarana za coś takiego. Więc powinno się raczej ograniczać takie pdowyżki. Toć przed Naymarem jeszcze 3,5 sezonu gry na starym kontrakcie, a oni już chcą mu prawie PODWOIĆ pensje.
0
To, że nie podoba ci się czyjaś opinia znaczy tylko tyle, że nie musisz się z nią zgadzać. Ja podobnie jak przedmówcy uważam, ze Nolito za 18 mln na ławkę jest nam zbędny. Dodatkowo jest to gracz o profilu Naymara/Messiego. A ci praktycznie nie schodzą jeśli nie jest to konieczne. Więc raz marnował by się, poszły by zgrzyty.Mówiło się o F. Torresie. I choć nie lubię tego zawodnika to uwaząm, że nawet bez formy daje większą możliwość w przodzie niż Nolito. Może grać na skrzydle jak i szpicy. Technicznie przy wzroście jest niesamowity. Świetnie gra głową co daje właśnie opcje lepsza niż Nolito. Przy stylu gry Barcelony miałby naprawdę duże szanse n odbudowę formy. Dodatkowo można go wypożyczyć. A tak naprawdę to nie potrzebujemy w zimowym okienku nikogo. Już dawno nie mieliśmy tak mocnej sytuacji kadrowej. Jasne, że to się może zmienić. Ale trzeba być dobrej myśli. A w razie czego jednak zaufac temu Munirowi. S.Roberto też był pośmiewiskiem przez 3-4 sezony. A teraz się zastanawiajaą cyz nie pojedzie na Euro
0
Nie pojedzie na Euro.
Pojadą grający Neuer, Leno i bramkarz Hanoveru bo Niemcy to Niemcy i wola wziąć 3 na oswajanie się z atmosferą.
0
odśwież umysł Wajda nakręcił 3 część Człowieka.....o Wałęsie
0
Dość już wypożyczeń. Do tej pory opychamy Tello gdzie się da czekając na koniec kontraktu. Sprzedać z opcją pierowokupu albo wyrównania każdej oferty.
0
Dlatego też ten projekt ma małe szanse w proponowanej formie. Aż w oczy razi: bez aromatycznej kwalifikacji mistrzów krajowych, ALE....kluby z "historią".
Powiedzmy sobie szczerze jeśli w tej lidze zagrały by same kluby z Bundesligi, LL, Serie A, PS to odpowiedzmy sobie szczerze 3/4 rynku europejskiego praw poszło się im walić. Nie oszukujmy się początkowy Haype nakręci koniunkturę. Ale po 2 latach nudnym będzie oglądanie 10x Barca Arsenal. Dodatkowo gdzie znaleźć miejsce na te 10-20 meczy w sezonie? Kluby zaczną odpuszczać LM. Prawa z pieniędzy do niej pójdą się....tymtrymtym i tak naprawdę narobią sobie jedynie wielkich strat. Trzymam kciuki.
0
Nikt nie przyjdzie w zimie.
Nie dadzą za Nolito 18mln ani teraz ani latem, ani w ratach, bo po prostu nie jest nam potrzebny taki zmiennik
0
Ironia losu....schodzi Messi i Suarez ładuje od razu.
Leon spowalnia mu po prostu grę.
Mówicie co chcecie. Ale na ten moment gramy lepiej bez Messiego niż z. Szybko prosto i skutecznie.