0

Powiem ta. Nigdy mi się to nie zdarza ale w którymś komencie do poprzedniego meczu rzuciłem, że to kwestia czasu ile bramek strzelimy. To se postrzelaliśmy. Najgorsze co nas może spotkać to strata bramki bo później dobrze ustawiony autobus i troche szczęścia i płyniemy.

2

I to jest szansa jaspera.....GG MatS ale nie pobronisz w Barcelonie

0

Akurat laporta ma prawo krytykować zarząd bo to wyprawiali i robią jest maskarą. Choć nie powiedział nic odkrywczego

0

Być może zagra. Z CR mają jakąś nadpobudliwość na punkcie występów. A tak naprawdę chyba lepiej było by aby odpoczął i zaleczył porządnie uraz. W końcu mecz na CN. Alaves to ALaves. Mogą mieć dzień konia, ale bardziej prawdopodobnym jest, iż przyjmą minimum 4 w siatce.

0

Nie przejdzie. Inaczej taki zapis uniemożliwiał by sprzedaż zawodnika w końcowym czasie okienka. Myślę, że nic z tego nie będzie

1

Po co nam ten Paco jak Munir dawał radę. Lepiej gorzej ale dawał radę. Gdyby tylko grał. A tak stworzyli precedens z przodu. Wiadomo, że MSN będzie chciało cały czas grać. Jest Arda, w środku jak wróci Iniesta też jest młyn. Grom go wie z Vidalem bo S. Roberto poczyna sobie fantastycznie. Niby fajnie jest mieć bogactwo. Ale LE nie jest jakimś "zmiennikiem" zmiany wprowadza po 70+. Składem ostatnio nie rotuje. Szczególnie z przodu. A przy tylu dobrych graczach nie utrzyma formy dla nich wszystkich

0

PO presezonie lepiej było trzymać i ogrywać Munira niż kupować głodnego gry zawodnika, którego obecność stworzy problem w ataku. No ale cóż

9

Sprzedali Mustafiego wiec nie wyprzedadza wszystkich. Oby nie przyszedl. Nie potrzebny nam wieczny zmiennik za 30 mln

0

Od tego roku mialo tak byc, ze mogli by na siebie trafic. Niestety platiniego juz nie ma i pa.

0

Kiedys mielismy tez mega sklady a zdazalo nam sie odpasc na rzecz Dynama Kijow. Dlatego autor ma racje. Szanowac trzeba kazdego przeciwnika i postarac sie awansowac jak najszybciej

3

Czemu nie zawierzyć Munirowi?

3

Myślę, że gdybyś zarabiał na życie piłką nożną to nawet uwielbiając Barcę nie mrugnął byś okiem gdybyś mógł być pierwszym bramkarzem za 6mln rocznie a rezerwowym (po niesportowej rywalizacji) za 3mln.

Swoją drogą w tym co pokazali obnaj....co przemawia za MatSem poza wiekiem? NIC

6

Zgadzam się z autorem posta. Najbardziej boli, że CB przegrał rywalizację w sposób niesportowy. Pierwszy sezon pomogła kontuzja Marca. W drugim nie musiał udowadniać, że jest lepszy bo to Niemiec udowodnił, że jest gorszy.
Jedno co cieszy....On na pewno zyskał na przejściu i finansowo i być może sportowo bo teraz musi udowodnić, że jest lepszy od Harta.
Mnie natomiast denerwuje wybór nowego bramkarza. Po co dają tak silnego konkurenta dla Niemca. Znowu przegra miejsce w składzie z Jasperem i zacznie się płacz. Przecież kelner nie kupują i muszą się liczyć z tym, że ten podejmie walkę. Tym bardziej, że nie jest stary, nie przychodzi ze słabiaka i był pierwszym bramkarzem.

1

Swoją wspaniałą grą dałeś tytuły i triumfy Barcie. A pożegnano Cię, bo uznano, że młokos płaczący w gazetach będzie lepszy.
Powodzenia Claudio.

4

Po co kupować MAtsowi takiego konkurenta toć Jasper za chwile pokaże, iż jest lepszym bramkarzem i zacznie się płacz medialny naszego nr 1.
Prawda jest taka, że w chwili obecnej sprzedajemy najlepszego bramkarza jakiego mieliśmy od lat, będącego ostoją reprezentacji i naszej bramki przez dwa ostatnie lata, który to tak naprawdę sam mógł narzekać, że był wyśmienity a dostawał za mało minut przez Niemca. Zamiast tego grał i nie marudził.
Lepiej było już zostać z Matsem i Masipem, że ten pierwszy nie czół konkurencji

0

Wykazać błąd przy rzucie wolnym na 1:1 bramkarzowi to się po prostu ośmieszyć. Kto kopał w piłkę wie, ze ten strzał był nie do obrony przez nikogo na świecie. Strzał majstersztyk.
Żart z Alvesem nawet śmieszny. Roberto rewelacyjny choć nadal nie rozumiem co stało się w klubie z Aleixem Vidale. Co zrobił, że LE pomija go na całej linii choć w zeszłym sezonie puki grał grał naprawdę przywozicie.

0

A mnie zastanawia skąd się u was wzięło to, że City na gwałt potrzebuje bramkarza grającego świetnie nogami?
Hart jest pierwszym bramkarzem reprezentacji angielskiej. Może nie jest w szczycie formy ale to klasowy bramkarz. Top na wyspach. Śmieszne wydaje się to, że non stop pojawiają się newsy o tym kto będzie bronił w naszej bramce, za którymi postępują newsy kogo to City nie chce kupić. Bravo. Ok. Ter Stegen Ok. Nie wydaje się wam, że jak by sie na kogoś zdecydowali to już było by po temacie? City jak kupuje to się za przeproszeniem nie pier....dzieli w długie tyrady. chcieli Nolito. Jest Nolito. chcieli Jesusa mają Jesusa. A nie kupmy 1 bramkarza Bracy. Nie chcą sprzedać? Kupmy drugiego.

2

Diego Alves to świetny bramkarz. Oby szybko pokazał, ze jest godny 1 w naszym klubie.
Żal mi zarządu. Sprzedać lepszego bramkarza z uwagi na wiek. Eh.....

2

To cieszę się, że uważasz jak uważasz. Ja mam wręcz przeciwne zdanie. Gdyby MATs wziął się za bronienie, a nie nieczystą walkę o miejsce u dziennikarzy, to mógłby mu się należeć jakiś szacunek.
W tej chwili jednak Bravo bije go na głowę. To co pokazuje w reprezentacji i między naszymi słupkami przyprawia o zachwyt. Nawet będąc laikiem bramkarskim widać gołym okiem różnicę, kiedy na bramce stoi CB a kiedy Niemiec. Porównanie gry nogami to już w ogóle kosmos. Jedyną przewaga Niemca jest młodość i gra w powietrzu (której Bravo też nie ma słabej). Choć tak naprawdę na przedpolu gra Niemiec dramatycznie.

Prawda jest jednak tak, ze posiadanie dwóch takich bramkarzy stwarza nam problem. Niemiec dostaje za dużo minut przez tą LM i obaj są niepewni. Na chwilę obecną Bravo jest bezdyskusyjnie lepszy i jeśli kogoś mielibyśmy pożegnać to imho Marc może się dla mnie pakować już dziś do CITY.

0

Przykład Leicester City pokazuje, że dla Ligi i oglądalności spektakularne zaskoczenie i świetna gra malutkiego zespołu więcej daje niż wałkowanie ciągle i ciągle tego samego kotleta.
UEFA się przejedzie na tym

12

Powiedzmy sobie szczerze. Niemiec nie ma podstaw żądać niczego bo jest po prostu słabszy. Natomiast rozgrywanie walki o miejsce poza treningiem i bramką jest po prostu żałosne. Przychodził kiedyś do nas Rustu a wygryzł go nieznany Hesp. Jesli tzreba będze to sprzedawał bym Niemca.

3

Jest dobry. Moze za na zmienika i gdzie indziej by bronił. Ma ten problem, ze przychodząc jak nr1 złapał kontuzję a zmiennik wystrzelił z późnym talentem na miarę jednego z topowych bramkarzy obecnie. Nie ma bata. Niemiec powinien siedzieć na bramce. Bo to co pokazuje kiedy gra nie uprawnia go do narzekania iż jest lepszy niż Claudio. Jednak go rozumiem, bo czuje szanse, że może być wielki i szkoda mu czasu

0

Wysoki kontrakt i zapewne brak zainteresowania ze strony innych klubów sprawił, że się opłacało. Ktoś powie ale Ruski go wzięli. Wzięli bo był za darmo.

2

Claudio Bravo. W chwili obecnej bramkarz topu, ciagnacy reprezentacje do sukcesow jak i nie zawodzacy w Barsie. Skandalem jest uleganie presji niemca ktory prezentuje sredni poziom kiedy gra, tylko z uwagi bo jest mlody. Andre przegral miejsce w sportowej rywLizacji. Byl bramkarzem nr 1 jednak kontuzja i wspaniala gra Bravo sprawily ze wywalczyl se miejsce . ja uwazam ze to on powinien bronic i w lidze i LM. Daje nam spokoj i pewnosc. A jak pokazuje wiele przypadkow 30+ dla bramkarza to nie problem.

1

Troszke przesadziłeś z tym Top PO. Ale Leverkusen było innym zespołem. Inaczej gra się na skrzydle w ofensywnym zespole grającym o puchary niż w zespole środka dołu tabeli gdzie rozegranie ciąży na tobie. Możesz być wirtuozem, ale jak nikt nie będzie miał zdolności skończenia tego co wykreujesz to pozostaniesz niezauważony.
Proste przykłady: Nolito - w Barcie B mega skuteczny gracz. W Barcelonie nie istniał. odszedł Nieistniał Trafił do Celty odpowiadającej mu stylem gry Gwiazda. Czy to jest gracz na miarę MC? Wątpię ale swoją postawą pokazuje, że w odpowiednim zespole można zdziałać wiele. Drugi Soriano: W Barcelona B w 79 meczach 55 goli w 4 lata. Zły wynik? Niby mógł odejść lepiej. poszedł do marnego Red Bull Salzburg. Może w EUropie nie istnieje ale niekwestionowana gwiazda ligi austriackiej przez 5 sezonów 112 bramek w 131 meczach. Wiem, ze w dobie CR, Messiego, Suareza nie robi to wrażenia ale 20+ goli na sezon to kiedyś zabijały by sie o niego najlepsze kluby na świecie.
Taki sam jest włąśnie Alen. Albo dostanie szansę albo nie. Przypomnę wam, ze obecnie wsyscy mają ciśnienie na granie. BO dużo mlódych wybio się przez Barcę od podstaw (Messi, Busi, Pedro). Ale przypomnijcie sobie kiedy gwizda Iniesty zaczęła świecić? Za Rejikarda. A u niego on był rezerowym wchodzącym do gry. I tak powinno być z Alanem. Zdecydowanie lepsza opcja nisz Rafinia, który tak naprawdę nigdy nie zaistniał.

0

Zgadzam się w części co do Alena. Co do Bartry też uważam, że kiedy grał nie zawodził a przynajmniej prezentował wyśmienity poziom na czas jaki miał na prezentację. Bo nie oczekujmy od gracza który pojawia się raz na 10 meczy z czego pewnie na 15 min aby był wirtuozem. Gracz defensywny musi mieć czucie linii, zgranie z całym blokiem, przegląd pola a bez gry tego nie ma. Szkoda, ze odszeł bo zasługiwał na bycie 3 defensorem. Ale co do Untitego to nie ma co zakładać. Zobaczymy co zaprezentuje

8

Skandaliczny krok zarządu. Jeden z motorów napędowych w klubie do którego był wypożyczony. jeden z lepiej grających w minionym sezonie w Hiszpanii w klubie nie z topu. A oddają go za 5 mln do klubu, który na koniec tabeli niby wyraźnie się utrzymał a tak naprawdę przez długi czas gał dno.
Mylą się tez ci co mówią, ze na wypożyczeniu się nie gra. Należało wypożyczać go do Hiszpańskiego zespołu. Zespoły z dolnej części tabeli nie mogą sobie pozwolić na nie granie takim graczem co zresztą pokazał sezon. Kontraktu też nie miał jakiegoś kosmicznego bo przechodził do Barcy B, więc to tak naprawdę wyrzucenie naprawdę dobrej perełki. Powiedzmy sobie szczerze. Taki Realowy drewniany Morata odnalazł się w Juve bo oni grali na każdy froncie i mial się gdzie pokazywać. W czym będzie grał HSV, żeby Alen się pokazać na miarę wykupu? To już transfer w jedną stronę.

1

Czyli co? Rosell wróć?
Powiem tak On i Barto powinni mieć zakaz piastowania stanowiska za ich wałki.

0

Sorry ale co to za system oceny zawodnika w 1 kolejce euro jeśli bierze pod uwagę formę od 1 stycznia? To jakiś żart?
Przedmówca dobrze mówi.....

1

Taka informacja ze strony SPORTU nie jest dobra. Nie oszukujmy się. SPORT i Mundo nie piszą przeciwko Barcelonie. Więc jeśli decydują się wyciągnąć jakieś niesnaski to coś jest na rzeczy. Gdyby napisali coś w podobnym stylu o jakimś graczu RM to raczej szukanie prowo, sensacji itp. Jednak w drugą stronę nie jest już tak fajnie.
POza tym nie oszukujmy się. Co by nie powiedzieć Masche od kilku lat jest podstawowym zawodnikeim Barcy. Piquye gra słabo-fantastycznie-słabo. Mascherano trzyma solidny dość wysoki poziom non stop.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?