yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Barca jest sobie sama winna sytuacji rezerw. Uwierzyli, że perełki z LaMasii pociągną ten zespół same. Wystarczy zobaczyć jacy kiedyś gracze grali w rezerwach: np Nolito, Soriano....nie byli to gracze 17-18 letni. Nie da się ciągnąc zespolu na samym talencie. Potrzeba też doświadczenia. A to zostało zaburzone na tle oszczędności (bo lepiej płacić 5 - 18 latkom ni 1 doświadczonemu). Ale młodzież też musi się od kogoś uczyć.
0
Po co by mieli wydawać ok 30 mln euro na rezerwowego bramkarza? W Anglii do wzięcia będzie Szczęsny (tak serio), który prezentuje naprawdę solidną formę i wraca na wyspy. A ter Stegen to jedna niewiadoma. W niemczech geniusz. Drugi Neur się kształcił. DO Barcelony przychodzi i jak dziecko.
0
Tylko, że on przychodził jako pierwszy bramkarz i niekwestionowana gwiazd niemieckiej piłki. Numer dwa w Niemczech. Powiem szczerze. Mi się nie podoba i tak za dużo gra. LM i CdR. CB nie wygrał dzięki temu LM bo nie rozegrał ani minuty.
Posiadanie dóch dobrych bramkarzy to dobrobyt ale robi zgrzyt. Lepiej posiadać takiego doświadczonego Pinto
5
To właśnie były błędy Sergi. Dobrze, ze chociaż to zauważył. Wystarczy spojrzeć na pare akcji z którymi wychodziło Depor. Widać jak naszemu DM nie chce się biec nawet w stronę obrony. Za błędy się płaci. Nie ma się co oszukiwać, frajersko stracone dwa punkty. Powrót Leo nam nie wyszedł za dobrze. Gra genialne piły ale jednocześnie spowalnia grę, i znowu Barca kombinuje. Suarez z Naymarem pokazali jak powinno się grac. Prosta szybka piłka. Wpuszczenie rywala na połowę i szybkie wyjście zamiast zagęszczania pod polem karnym.
0
Prawdziwa ikona....człowiek, który nie korzysta ze splendoru i zawsze dba o dobre imię Barcy
1
Bzdura. Lewandowski to typowa pozycja Karima. I to jego by zastępować miał by Lewy.
Co do karnych. Jak toczy się pojedynek Messi CR, a takie toczyły się od wielu sezonów to się podbudowuje ego swojej najwiekszej gwiazdy. Jak się jest Bayernem i się nie ma konkurencji w lidze to trzeba trzymać cały zespól. Poza tym nie oszukujmy się. Największa gwiazda Bundesligi jak i samego Bayernu jest Muller. To jest taki typ "niemca' bez którego niemiecki zespół się nie obędzie. Taki Lampard Chelsea. Gerard Liverpoolu. Zawodnik od którego może nie zaczynasz wystawiania składu. Ale budowę drużyny na pewno.
0
Ludzie wy byście dawali szanse wszsytki. Zrozumie, że oni nie chcą szansy na gre przez 90min w CdR vs 3 liga. Oni chcą grac tyle co S.Roberto. Niby Munir i Sandro są graczami pierwszego zespolu. A co? Minut dostają wg siebie też mało. poza tym LE coś ostatnio odwala z ymi zmianami. ALbo robi dwie albo jedną., albo w cale co już jest mega dziwne
1
Mecz o pietruszkę ale dałbym zagrać Bravo aby nie było powtórki z poprzedniego roku, że nie był zwycięzca LM bo nie zagrał ani minuty.
0
Szczerze? Niech Real ma obsesje rekorow....hala mou aka wygralem lige ze 100pkt+
Mi do szczescia starczy obrona LM przez barce. Przed sezonem mowilem, ze jesli w momencie dopuszczenia Ardy bedziemy mieli -6 pkt w lidze to szansa jest. Nie sadzilem, ze moze byc na odwrot. Liga to by bylo marzenie aby utrzec nosa krolewskim po mimo takich problemow. A pozniej niech nadejdzie chwilowa bessa, bo nie oszukujmy sie triumfy kosztuja. Za tryplety placi sie ogromne kwoty a co dopiero za sekstety.
0
I tego należy żałować.......ja wiem, że oszczędzanie i wg....ale od wejścia Messiego gra siadła. A należało ten Real zbić, zniszczyć, i wetrzeć w ziemie aby podnosił się do stycznia.
2
MEssi wrócił i zaczęła się gra kombinacyjna :(......a nie gole najprostszymi środkami....eh....szkoda.
0
Po co?
Niech nie zabiera triumfu nad Realem. pobić Real bez messiego..................BEZCENNE!!!
0
Busi jest rewelacyjny do momentu kiedy go pilka nie minie, oraz z pilka zkierowany w strone bramki przeciwnika. Niestety jak go mina to gra na poziomie Barcy B. Ani faulu taktyczego ani walki ani predkosci. Marnie.
1
Zwrócicie uwagę, że grał zawodnik z opaską. tu chodzi o opaskę ze znaczkiem NIKE. Przepisy nie dopuszczają dodatkowych powierzchni reklamowych :D. R10 tez grał tylko do czasu z takja opaską. Później miał albo czarną albo jakiś rzemyk
0
Oby wlawnie Getafe sie zamurowalo i dalo nam grac. Wtedy gra przez skrzydlo Naymara z wejsciem w pole karne i szukanie faulu przy bajecznej technice. To jest to czego brak Alvesowi na lewej zrozumienia ze jak sie w jedzie w pole karne to obronca nie zwraca uwagi wylacznie na pilke ale i nogi.
3pkt dzis beda
0
Kwestia tego w jaki sposób zostało to zapłacone. Za równo w interesie Barcy było to, żeby wszystko odbyło się czysto. Interesów nie prowadzi się w ten sposób,że 17,1mln przelewamy na konto i wpisujemy do papierku a resztę przywozi pracownik w walizce bez żadnych pokwitowań.
0
Oczywiście, ze wiem. Szyderstwo wymyślone przez kibicow zazdrosnej druży o to jak postrzegana była marka barcy. Wole aby UEFA stawiała Barcę za wzór a inni krzyczeli UEFALONA niż ma byc to co teraz.
11
A ja się z nim zgadzam. Za jego kadencji powstała jedna z najlepszych Barcelona. Dług nie spadał tak kreatywnie jak za czasów ROsella...ale systematycznie spadał. I radził sobie bez 60-80mln w sezonie na reklamę. Wy musicie zrozumieć jedno. On ma rację. Tylko Katar daje takie kwoty (nam). Prestiż Barcy upadł strasznie nisko. Za Laporty Barca była na salonach. Słynne UEFALONA. A teraz? Za wszystko ganiana karana....bo i narobiono wałków. Zobaczcie ten sezon. Przychód największy w historii. Ale strata ogromna. Aż strach pomyśleć co by było bez Kataru. A tak nie można. Nie można uzależniać się od jednego mega kontraktu. I w tym Laporta ma rację.
0
Pomijajac, ze Barca przyjedzierezerwami z mlodziakami to zapewne beda sami idole. 19 let i Munir. Idol ciesli z villanoves
0
Oby nie. Swietny pilkwrz a ciagle grzanie lawy u nas zakonczy jego kariere. Czasem lepiej po prostu nie wracac
9
Bzdura...kiedy widziales Adriano aby wybiwgl regularnie 3 mecze z rzedu na jednej pozycji? 2 sezony temu? Kiedy byl jednym z pepszych skrzydlowych?
Prawda jest taka ze, ze jak grasz raz na 10 meczy, na pozycji byle bys gral to nie jestes w rytmie meczowym. Zobwcz kazus Bartry....siedzi, siedzi...wchodzi= tragedia. Meczdwa jeden z lepszych defensorow, krory juz dawno powinien grac bo poza defensywa potrafi wyjsc z pilka. A przerwa Piqe by sie przydala. To samo ma Adrioano. Jak wchodzi to gra abyczegos nie zjebac. Bezpieczniew. Jak stabilizuje forme....potrafi zejsc do srodka, huknac
1
Niestety kontrakty i przygotowania podpiywane są na długo przed tym nim wiesz ile ugrasz.
Fakt faktem mogli przewidzieć to, że mamy w drużynie pół topu ameryki południowej, i będzie Copa AMerica. Dlatego mogli sobie odpuścić już wcześniej. Mimo wszystko popatrzmy na Real. Mieli ławkę mieli wszystko a sypnęli się jak my. Ogólnie większość zespołów topowych zeszłego sezonu ma kryzys. A jest to w dużej części spowodowane ME. Z tym, że my mamy właśnie tą przewagę, iż u nas jest zmęczenie PO, a u nich szykowanie formy NA. WIęc uważam, ż eto my wyjdziemy na tym lepiej koniec końców. A przynajmniej chce wierzyć w to.
0
Mylisz się. Rzuć okiem na ławkę Realu w dzisiejszym meczu. tam tez straszna popelina. Nie oszukujmy się kto to jest Kovacevic? Kto to jakiś Casmiro. Sorry ale to sa gracze pokroju S.Robertom, Munir, Sandro. Nic wielkiego. A to, że grają w Realu to z nich jeszcze "wielkich graczy" nie czyni.
0
Nie oszukujmy się. Z taką ławką liga od poczatku była marzeniem. Skupmy się na pucharach i tyle. Fifa nam do....waliła a szczęście nie pomoglo.
0
Z jednej strony masz rację. Z drugiej nie. Żeby zagrac w Barcelonie trzeba prezentowac naprawdę wysoki poziom. A tu nagle okazuje się, że grasz z Levante u boku Messiego, Naymara i innych gwiazd i nie istniejesz. Twój wkład w gre jest....ZEROWY (hello Sandro). Albo jak Munir szalejesz i trcisz 9 na 10 piłek, czasami w taki sposób jak to ty byś sam sie pytał 'to ja dostałem piłkę" (hello Munir). Wejście Gumbau to też tregedia niestety była. Po zejściu Busiego (choć niewierze, że to móiwę) nagle środek boiska po linie obrony przestał istniec. Nagle Levante zaczęło rozgrywać piłką w środkowej części a nawet na 40. A to już o czymś świadczy.
Ale to tez wina LE. Za mało na nich stawia.
0
Niestety nigdy nie osiągnie w Barcelonie Topu bo jest tylko 4 obrońcą a nie założył bym się czy LE nie wystawił by i przed nim Rudego Francuza. Jak każdy gracz potrzebuje regularności, tej nie dostanie bo jest Pique, Mascherano, Vermalen,
0
Wg mnie Bartra zawodnik meczu. Messi 2 bramki, asysta, wywalczony karny...a poza tym 80 minut niewidoczny i pomijając, ze już nawet bez błysku to, bez niczego dla drużyny.
Munir przynajmniej się starał. Sandro dramat dziś. Nie istniał. Chyba jednka on lepiej czuje się na skrzydle albo na pozycji Iniesty.
2
A ja bym sie nie bawil Reus moze grac na pozycji gdzie Rafinia. A takze spokojnie moze zastapic kazdego z tridente. W takich okolicznosciach bym sie nie czail
6
Papier wszystko przyjmie. Wystosowanie pisma z zapytaniem nie wiele by kosztowalo. A mozna wiele ugrac
0
A ja się zgodzę z zestawieniem obrony. Rudy na lewej. Alba jest obecnie jednym z ważniejszych zawodników i należy go oszczędzać. Podobnie jak Iniestę. Zastanowił by się tez nad odpoczynkiem Suareza, choć on chyba jest nie do zajechania po Angielskich wojażach.