yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kur....ewidentnie mamy problem w środku. Nie mam też nic do Martino ale do cholery nie widzi, że trzeba tam większej siły. Cesc tam by pasował ale nie lepiej na 9 gdzie go nie ma. CO mamy grać w przodzie jak nie możemy przejść środka.
0
EH ceas na 9 to goryl we mgle bez Messiego za plecami.
0
Jak się nie strzela z 4 metrów stojąc przed bramakrzem to się później przegrywa 1:0
0
Montoya jest genialy z wyczuciem tempa i wchodzeniem (i to już pokazał kiedyś z Realem w 92 min) niestety ma blade pojęcie o przyjęciu, prowadzeniu piłki i zrobieniu z nią CZEGOKOLWIEK.
0
Boże pique
0
A jednak MD miało lepsze dojście niż Sport. Szkoda że Cesc na środku.
0
skubi07
CO do Rosella to o tym panu szkoda gadać. Niech jego kandydatura jak najszybciej się kończy. Finansowy model Barsy to nie jedyny jaki w tym klubie powinien istnieć. Od momentu jego przyjścia zgrzyty na każdej linii.
Zarzuty finansowe stawiane Laporcie jak by nagle zniknęły a coraz więcej pojawia się wobec Sandro. Jego obecność coraz bardziej przeszkadza niż pomaga barcelonie.
A co do Neymara. To jest w Barcelonie dla tego, że chciał w niej być.
0
Atletico trzyma poziom od 2 sezonów. Mając taką perspektywę jak mistrz Hiszpanii nie wierzę w to że pękną. Jedyna opcja to kontuzja Costy/Koke. To by ich zgniotło. Osobiście mam nadzieję, że będą walczyć do samego końca zarówno z nami jak i RM. Oby ta liga była jak najciekawsza jak najdłużej.
0
A ja włąśnie Cesc posadził bym na ławce. Niby coś tam kopał w 2 ostatnich meczach ale wygląda jak podmęczony i bez finezji. Niech Sergi ROberto spróbuje od poczatku jak to jest w poważnym meczu. I niech MArtimo nauczy się, że 60 min to dobry czas na zmianę na kluczowych pozycjach kiedy nie idzie.
0
Co by tam niebyło i tak zapowiada się cięzki mecz. Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy.
0
No boimy się z jednego prostego powodu. Po mimo niestarcenia zbyt dużej ilości bramek nasza obrona w tym sezonie kuleje. Dużo ratował VV ale po kontuzji forma niepewna. A MC na chwilę obecną posiada taką siłę ofensywną jakiej nie ma nikt. Nawet RM. Dodatkowo to zespól kompletny. Wykończenie z bliska, strzały z daleka. A fizycznie nie wydają się możliwi do zabiegania tiki taką tym bardziej, że część składu i to ta dominująca doskonale ją zna.
No ale zapowiada się świetne widowisko. A prawda jest jedna. Jak po finał to po kolei: MC, MU, REAL, BAYERN
0
Muntoya jest tragiczny. jak można tak dobrze wychodzić do piłek i tak nie mieć pojęcia o podawaniu jej.
0
Cesc nie istnieje dzis. A song jak kolek.
ZMiany i ty szybko.
0
Gdzie jest kur....na fabregas w środku ataku? Ja się pytam....GDZIE? jak tam częsciej stoi SOng
0
Tylko, że reklamowanie czegokolwiek jak i noszenie napisów pod koszulką jest zabronione. I skończy się karami.....to tak jak z tym pokazaniem gaci przez któregoś z piłkarzy (nie pamiętam którego)
0
Ja wiem też, że każdemu się wydaje iż piłkarze mają kontrakty...10mln i pach. Ale tam są premie za występy za dokonania za osiągniecia.
I nie dziwię się, że trener mając taką pomoc....
Xavi/Iniesta/Busi/Cesc z których gra tylko 3 ma problem ze znalezieniem czasu na wpuszczenie Songa/Sergi ROberto. Nie wpuszcze ich bo potzrebuje pierwszych 4 w formie. Poza tym. Barca to atak atak atak. To właśnie ofensywni gracze dostają więcej szans w ataku. Jak prowadzisz 3-0 i ciągle to nie zmieniasz obrońców tylko napastników i atakujesz dalej.
W BArcie im dalej do tylu tym młodzi mają mniej szans na pogranie. Pokazują to przykłady Montoy, Bartry którzy zaczynają grać tylko w przypadku kontuzji. Natomiast z przodu sami popatrzcie....Pedro/Cuenca/Tello/DOngu/Adama....gracze któzy zagrali super przez pewien okres czasu a później pach. Nie ma minut, nie ma gry, nie ma formy.
Taka jest barcelona cyz komuś się podoba czy nie.
0
Maz
Nie rozumiesz właśnie dla tego, że podajesz przykłady graczy którzy w wieku 17 byli w poczatku szczytu talentu. Messi z Roo w wieku 17 lat mogli śmaiło grać bo byli lepsi niż inni zawodnicy w drużynie na ich pozycji. DLatego grali.
Natomiast w Barcie masz teraz Puyol/Bartra - Montoya - Song/Roberto - Pedro//Tello którzy czekają na minuty. Ci zawodnicy grają mniej niż podstawowa 11. Każdy z nich chce grać. Każdy czeka. Więc gdzie miejsce na wpuszczanie młodych? Trener dał szanse pograć młodemu. Mógł też wpuścić Dongu. Dla sanabri nie starcza miejsca. Taki Roberto nie ma szans grać bo gdy gra nie prezentuje wiele więcej niż Xavi. Dodatkowo Barcie ostatnio nie idzie choć ciężko nazwać stratę 5pkt w 15kolejkach jako słaby wynik (ale bywały lepsze).
Ja wiem, że w głowie wszystkim się poprzewracało jaką to my mamy szkółkę ale nie jest możliwe robienie wolnego miejsca w powiedzmy w pierwszje 14 rok rocznie. Tak naprawdę kto z młodych utrzymał się z ostatnich lat. Messi, Busi, Pedro, Pique (odkupiony). I nikt więcej. Reszta rezerwa. ALe też trzeba zauwazyć kiedy np tacy gracze jak Iniesta zaczynali grać. Czy on w wieku 18 lat był gwiazdą Barcy? Nie on wieku 23 lat był rezerwowym.
Młodzi chcą odchodzić niech od chodzą. Piłkarz to zawód. Musi zarobić przed emeryturą. Nie każdy będzie czekał do 25 lat aby dostać szanse. Taka jets piłka. Kibicuje Barcie to marze o tym aby wejść w 94 minucie i stanąć w murze. To spełnienie marzeń. Ale jak trenuje i jestem w formie a widzę, że moje szanse są małe na grę to odchodzę i szukam szczęścia gdzie indziej.
0
Za poźno.....trzeba było tą zmiane robić jak byłą walka w środku
0
Czasem brak jaj do prostego wybicia na 70metró do przodu tak się kończy.
Dadzą rade...spokojnie
0
Tiki-taka jak za starych czasów...ale nie ma nikogo na środku kto potrafił by się odwrócić z piłką. problemem jest chyba fakt, że Xaviego "nie ma" dziś na boisku....
Dawaj Sergio Roberto Martino. Gorzej nie będzie. A może na szybkości coś pójdzie.
0
Bardzo dobra decyzja sędziego nie płaczmy...trzeba grać.
0
Jak pisałem za długie korki ma bo widać, że nie tyle się slizga co wyrywa całe połacie murawy
0
Za długie i za twarde korki ma.
0
Dobry mecz zobu stron. Dawno się z taką przyjemnością Barcy nie oglądało...
0
Neymar za bardzo na skrzydło schodzi. To samo co ALexis w drugim swoim sezonie. Jak jest bliżej środka od razu jest zagrożenie.
0
Oiera nie wpuszcza. Pinto za długo nie grał. Potrzebuje formy i gry meczowej....zobaczycie, że jeszcze dobry duch klubu zostanie zbawcą zespołu.
0
To by był niezłe... Rosell walczący jak Don Kichot z długiem Barcy wpędza go w jeszcze większy +100mln
0
Dobra zmiany.....
Niech wejdzie S.Roberto za Xaviego. Przy 3:0 mozna juz tego oczekiwac.
0
Xavi to w ogóle jest na boisku????/
0
Kluczowy moment mecuz to wejscie Iniesty ktory pootrafi stworzyc przewagę i przytrzymać piłkę w środku...