0

Dobrze ze chce wypożyczenia. CHce się ogrywać iu być w formie. Kiedy gra w przodzie nie błyszczy ale w defensywie jest raczej bezbłędny. Nie oszukujmy się myślałem, że nigdy tego nie powiem ale kariera Puyola dobiega końca. Nie przez brak formy bo ten nadrabia sercem, ambicją, walecznością i zaangażowaniem. Ale przez przesrane i coraz częściejsze kontuzje. Więc Montoya niech czeka na swoją szanse. Nie wiadomo jak potoczy się sprawa Abidala i ALvesa. Adriano będzie raczej zmiennikiem Alby w przyszłym sezonie. Więc i Martin swoje dostanie.
U nas z obrońcami ostatnio padaka. Więc należy liczyć, że mu się uda. Bo po co płacić krocie za kogoś jak dobrego mamy u siebie.

0

Sezon życia w Barcelonie ADriano a tak zmasakrowany kontuzjami :(

0

Z tą Galatą to niech Castilliczycy się nie cieszą. W mojej opini trafiając tylko Juve mogło być gorzej. Turcy to nieobliczalni fanatycy. Jak im mecz na SB siądzie i nie polegną z 3:0 a daj bóg jeszcze coś strzelą to bym się na miejscu Blancos obawiał Istambułu.
Dla nas los dość łaskawy. Ibra na ciśnieniu będzie chciał coś udowodnić i to rozwali pełen schemat. Jak znowu nie zaliczymy spektakularnej wtopy 2:0 na wyjeździe to będzie dobrze.

0

Prawdopodobnie stworzenie takich rozgrywek jest nie możliwe bo nie odbywało by się pod egidą ani UEFA ani FIFA. I najprawdopodobniej organizacje te wprowadziły by konsekwencje i dyskawalifikację za odmowę udziału w LM i tyle temacie.

0

Mecz będzie na nPremium czy na nSport?

0

sclorrer
Zgadza się. Mu wg mnie też lepiej zagrało taktycznie od Realu ktory do gola na 0:1 dominował ale później nic nie pokazywał. MU taktycznie to potwór. ALe nie ma graczy takiej klasy jak RM i w tym królewscy pewnie upatrują szansy.

0

Mecz z Milanem będzie piekielnie trudny dla nas, z uwagi na to, że nasza obrona kuleje w tym sezonie i traci masę głupich bramek. Co innego gdyby było 3:1 w pierwszym meczu. A tak trzeba 2 strzelić (i myślę, że to jest spokojnie do zrobienia). Gorzej z nie straceniem niczego (a Milan potrafi ukuć w szybkiej kontrze albo po rożnym). A jak juz dojdzie do tego to potrzebujemy 4 bramek a strzelić tyle słabemu Milnowi (ale zawsze milanowi) nie jest tak prosto. Dodatkowo Barca w tym sezonie ma mega pecha. Zobaczcie ile bramek straciliśmy po jakiś rykoszetach odbiciach które leciały pod nogi rywali. VV też jakoś cienko w tym sezonie. Wolałem gdy puszczał głupie bramki a bronił piłki nie do wyciągnięcia. Obecnie ciąga wszystko, co jest do orbonienia, a nie ma jakiś spektakularnych obron.

Malaga nie przejdźie Porto bo Smoki są zespołem który potrafi trafić na wyjeździe. Myślę, że zwycięstwo 2:1 Malagi zakończy ich udział.
Valenci też nie ma. PSG u siebie nie zwykło przegrywać ciężkich meczy. CO prawda dużo remisują ale im remis teraz wystarcza.
MU-Real o dziwo większe szanse dam Madrytowi. MU u siebie nie różni się zbytnio od tego na wyjeździe. WIęcej...w tym sezoie u siebie traci znacznie więcej niż na wyjazdach. Dużo zależy od RvP. Myślę, że zdecyduje 1 bramka.

0


proszę :D

0

Myślę, że zagra Tello.
Obrona powinna być taka jak na mecz z Milanem bo pewność meczowa i zgranie jest potrzebne akurat w tej formacji jak w żadnej innej.

0

No i jest to odpowiedź na pytanie kto będzie pierwszym bramkarzem. A Barca będzie w spokoju mogła przeszukiwac rynek bez zbednego rzucania 10-30mln za jakiegoś bramkarza na dynamice.
Może część ma racje, że Pinto to już nie czołówka światowa. ALe to nadal dobry bramkarz i zobaczycie jak wystrzeli kiedy będzie grał w trybie ciągłym w dużej ilości meczy a nie nie 1-2meczyki w miesiącu.

0

Najbardziej boli fat, że któryś raz z rzędu sami się krzywdzimy przy wyniku 2:0. Stajemy i nic nie gramy. Eh.

0

Ha ha.....na własne życzenie. No coż...zdarza się najlepszym...ale czemu zawsze nam :D.
Nie ma co płakać.

0

Widać, że się oszczędzają przed pucharem. Ale Messi 2 połowa na stojąco. Podobnie jak z Malgaą. Znowu gubią się w obronie. Eh przewaga pkt rzuca się na mentalność.

0

Najpierw ustawiał celownik...:D

0

uuuuuuu

0

Brazylia sama sobie jest winna. Od zawsze bazował na wielkich offensywnych gwiazdach grających w wielkich klubach. I nagle gdy sprawa się rypła nie potrafi się odnależć. Piłkarze z kraju kawy nie są już takim motorem ofensywnym w najlepszych klubach świata. To teraz graecze defensywni robią większe kariery. A brazylia nie potrafi odciąć się od starych gwiazd. Dlaczego nie ma powołań dla gwiazd z Ukrainy??? Toć skoro w Lm mistrzów są w stanie walczyć z potentami to i w reprezentacji dadzą radę. Ale lepiej powoływać Kakę.

0

ŁukaszNidzica,

Co do Tibo to stanowczo nie.
Musimy zrozumieć, że Barca potrzebuje określonego typu bramkarza. RUchliwy, skoczny, zwinny, bardzo dobrze grający nogami. A nie wielkoluda super ogarniającego na lini bramkowej. Bowiem styl gry barcy sprawia, że nasz bramkarz musi wyjąc w meczu tą 1-2 interwencje a nie ciagle walczyć z dośrodkowaniami na lini bramkowej.
Myślę, że jesli Barca będzie szukać na rynku toraczej Hiszpańskim. Może któryś z bramkarzy Valencji. Albo Diego Lopez.

0

Powiem szczerze. Szacun pełną parą. Nie wiele osób by się na to odważyło. Ale być może wypalił się zdobywając co zdobył. I nie czuje wogle rywalizacji w klubie gdzie raczej ma pewne miejsce bez względu na to czy jest w formie czy nie.

My co prawda zostajemy z probleme, bo Barca o dobrych Bramkarzach zawsze mogła pomarzyć ale myślę, ze damy radę.

0

EL Capitan. Tarzan kantem głowy :D

0

WIna PInto. Powinien wybić w pole i tyle.

0

Też myślę, że Pep zamordował taki talent. Bojan przeplatał dobre występy ze słabymi. Ale kiedy był w formie potrafił grać lepiej niż Ibra. Ewidentnie pokazywał, że się nadaje. ALe jego problemem była zawsze konkurncja z wielkimi graczami....Etoo, Ibra, Villa. I to go ciut przerosło. Kolejny mankament to fakt tzw "kazusu Messiego', który ostatnio dotyka Barcelone. A mianowicie faktu, że coraz młodsi wychowankowie chcą grać w 1 składzie. I chcą minut. Messi zaczął młodo więc czmeu JA NIE MOGĘ? przykładem jest Tello który nie jest członkiem 1 drużyny a rezerw. Który pomimo formy został pozbawiony miejsca bo są inni gracze 1 składu (ALEXIS VILLA) którzy by nie grali i tworzyły by się konflikty. Z drugiej strony tworzą się inne konflikty...a mianowicie, że wychowankowie (wielkie talenty) poodchodza. Niestety ale miejsca nie starczy dla wszystkich.

0

Liczyłem na Arsenal. Szkoda. Milan źle trafić bo to zespół jak Real. Ze słabymi zagra słabo z mocnymi zawsze się zmobilizuje.

0

Ha ha....szacun dla Espanyolu nawet jak nie podołąją. Pokazują, jak cięzko gra się w Hiszpani. Napewno nie zasługują na spadek z taką grą......ale teraz Real ruszy.

0

Puchacz123
Bzdury gadasz. Po messim to właśnie PEdro jest najlepszym napastnikiem obecnie. I wcale sie nie liczy to ze nie strzela. Liczy się to, jak współpracuje i co robi dla zespołu.

0

Dla mnie to właśnie on jest "BOGIEM BARCELONY". Nie było od niego lepszego.

0

Fajne jest to, że można część meczy było zobaczyć na EUrosporcie.

0

Raczej bez Tello będzie, jeśli Alexis ma siedzieć. W koncu to on jest w pierwszym składzie i potzreba mu gry. Szkoda troche Tello, że jest w takim zawieszeniu miedzy Barca(gdzie ostatnio nie gra wogle) a Barca B (gdzie też nie gra).
Jestem zwolennikiem Tello bardziej niż Cuenci. Ale trzeba mu regularności.

0

Thiago mój boże, łatwiej nie będzie :(

0

Messi gwiazdorzy :(...bez przesady ale zahcowuje się niewłaściwie.

0

Co robi z graczami ciśnienie :d....eh Jordi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?