0

Nasi się znowu gubią. 3 depor przed polem karnym i nikt sie z przodu nie cofa. ALe mecz Bomba są emocje jest fajnie...

0

Czas na Tito. Pora Song out, wchodzi Bartra i busi do obrony i Ceska do tylu

0

Nie gadajcie. bramka stadiony swiata nie do wyciagniecia.....ale zaczynam sie martwic.

0

Ja wiem ze ta bramka troche przeslanaia prawde. Ale chodzi o to, że barca sama laduje sie w klopty nieporadnoscia i nieumiejetnoscia zabicia gry kiedy trzeba. W obecnym sezonie mamy też dużego pecha. Zauważcie, jak często piłka po zbiciach odbicach idzie prosto pod nogi zawodnika druzyny przeciwnej stojacego w polu karnym albo na czystej pozycji przed.

0

Barca sam sprawia se klopoty. Zamiast uspokoic gr i poklepac na srodku zeby uspic gre to wdaje sie w szybka gre na kontry.

0

TO co zrobili nasi gracze przed roznym to skanadal. Stali w czterech na boku i tylko jeden biegal. Reszta jak pacholki.

0

Teoretycznie duzy blad Busiego. Bylo faulowac taktycznie przy polowie boiska i przerwac akcje. Czasem MD tak musi. Ale widac ze przy 3:0 nie chcial żóltej lapac. No szkoda.

0

Haha....zona poszła sikać, ja juz krzycze i p[odskakuje. Ona wraca i pytanie 0:2...JAJA SE ROBISZ?

0

Myślę, że zagra. Tito da odpocząć Pedro który miał duży udział w grze La Furia Rocha.
Marzy mi sie aby wystawić tak wygladajaca na boisku konfiguracje Tello-Villa-Messi. Mogło by być ciekawie.

0

Bedzie super cięzko. El Riazor to gorący kocioł.

0

Mnie natomiast martwi, że Fabs i Messi grają właśnie fałszywe role. O ile Fabsowi to pomaga o tyle MEssi gra za głeboko cofnięty środka. Gdzie te akcje z podcinkami na bramkarzem, gdzie zbiegnięcia ze skrzydła. Nie ma ich właśnie przez to, że to Messi kreuje gre.

0

Dobra decyzja klubów. Chcą promować siebie także za granicą. A to jest najłatwiejszy sposób. Tym bardziej, że lwią część kosztów o ile nie całość pokrywają Chinole.
Barca z Realem nie chcą bo burzy to ich właśny system przygotowań ala tourne po Azji. Z resztą na tym rynku i tak mają dość mocną pozycje.

0

Kamil689, 19 minut temu:
Zgoda ale ktos musi siedziec na lawce. Pedro/messi/Cuenca/Tello to przyklady ze mozna grac od najmlodszych lat. Ale tez spaczyly ciut innych gracyz. majac 21lat i brak podstawowego miejsca odchodza. A zobaczcie kiedy zaczynal Puyol/Xavi/Iniesta....chodzi oczywiscie o gre w podstawowym skladzie. Iniesta to nawet za Rejkarda nie byl podstawowy gracz.

0

Nie rozumie jednego...że akurat w naszym klubie indywidualne strzelanie bramek nie było najważniejsze a liczył się styl gry. Może i dużo ladował do siatki (jak na 1 sezon) ale Barca grała bez polotu i bez pomysłu. A tak nie powinno być.

0

A Iniesta znowu lekki uraz. Nie zagra z Białorusia

0

I tak Montoya z Alba i messim tytul Man of the Mech. tyle co wniosl spokoju to glowa mala. Szacun dla kolesia.

0

Nie ma co patrzec na Albe w ataku. Widac obaj z Adriano maja zabezpieczac prawe skrzydlo gdzie pewnie zagra Ronaldo. Obaj maja ciag na bramke wiec tez bedzie zagrozenie z tamtej strony.

0

Niehc odejdzie. Własnie dlatego, że jest super piłkarzem i jeszcze mógłby trochę pograć jako charyzmatyczny bramkarz.

0

Moim zdaniem duży błąd TITO. Powinien dac zagrac Bartrze/Montyi. Wystep Puyola w GD był 100 razy ważniejszy niż w tym.

0

Nie ważne panowie. niech bedzie i 3 miechy oby w końcu wyleczxył się na 100%. To i tak wygladało tak poważnie, iż możemy się cieszyć, że to nie koniec kariery.

0

Ja pierdole. Otwarte zlamaie...kurwaaaaaaaaaaaaaa mowilem

0

Tak patrze i obserwuję i zastanawiam się. naturalny wybór środka na GD to Iniesta, Xavi. Tylko co z Fabsem? Coś mi sie nie widzi miejsce dla ALexisa w meczu z arcy rywalem.

0

Chyba pora na S.Roberto i Tello.

0

Eric_Abidal_22, 29 sekund temu:
na pl-sport nie scina

0

kur...czaki
Nie ma sie co cieszyć z powrotu Tarzana. On w GD by wlożył całą duszę jak w każdy mecz. Oby tylko nic mu się nie stało bo potzreba nam go w Niedzielę bardziej niż dziś.

0

Lepiej zeby Pedro odpoczal. ALexis w takim meczu wlasnie moze formy nabrac.

0

Zgadzam się z opinią co do czerwa dla Sergio. Mógł dać spokojnie bo zatakował wyprostowaną nogą w piszczele kiedy pilki już nie było.

0

Mazi, 17 minut temu:
No właśnie rozciągnięcie gry na skrzydła powoduje brak jakiegokolwiek stylu. Zgniatamy przeciwników jak walec do ich własnego pola karnego i walimy na skrzydła.I to nie daje niestety efektu bo nasi nie potrafia grać górą (ani dosrodkowania, ani walka w powietrzu). Ale gdy dochodzi do akcje w starytm stylu gdzie Messi pcha się środkiem i może zgrać szybką piłkę na bok bezpośrednio w pole karne działaja. To trochę martwi, że stare jest skuteczne a nowe nie. Ale trudno. Narazie Vilanove bronia wyniki. CHoć styl gry nie za bardzo. natomiast do wielkich pozytywów należy zaliczyć fakt, że Tito potrafi robić zmiany które wreszcie coś dają i nie boi sie zmienić kontrowersyjnie. Co było mankamentem Guardioli.

0

Pgla, 3 sekundy temu:

Fabregas będzie ZM!
Będzie :D za dwa dotkniecia pilki :D

0

uffffffffffff

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?