yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozne to dkandal. Tylu samu graczy w bialych co nassych. Boze jak jestesmy niscy to zageszczajmy nawet jak w 10 mieli bysmy stac polu karnym
0
Boze juz niech bedsie 4.1 bo to znowu bedzie dramat do pierwszej straconej. Co by nie powiedziec Juve z genialna taktyka i irytujacym faulujacym Mandzukicem ktory robi im zlota robote.
0
lag albo opóźnienie w transmisji :(
0
3:0 wisi w powietrzu
0
4x zagrali to samo. A nasi jak goryle we mgle.........wbiegają w pole karne. Ale to wina przodu to oni powinni przed zabezpieczać.
0
Powtórzę to jeszcze raz. Nie mamy środka pola w formie. Zmiany ciągłe rotowanie nie pozwala zgrać i wypracować czucia. Potrafią grać ale dziś to za mało. I tak dobrze, że dominują i ich spoychają. Ale w tyle dalej dysproporcja bez wracających Messiego/Neymara
11
Ja jestem ciekaw ilu z was wie jak zaczynal Iniesta i kiedy on zaczal regularnie grac w Barcie. Bo mi wie wydaje, ze ostatnie co pamietacie to czas Pepa wprowadzanie wielu nowych od rasu do skladu. A tak naprawde z tej druzyny Pepa to jedynymi graczami starszego pokroju ktorsy zaczynali grac od mlodego wieku to jedynie Puyol. Iniesta byl 2 rezerowym, Xavi zaczal grac z uwagi na braki na tej pozycji. Valdes bo byl wychowankiem i nie byl gorssy od tych ktorych kupowali czyli Hess, Rustu. A mial mniejszy kontrakt. Tersz tylko boom ze musza grac mlodsi bo Monaco, bo BvB. Nas podobnie jak i Realu nie stac na prsystopowanie. A jesli. Bysmy chcieli pograc mlodymi to nalezalo by zrezygnowac na sezon albo dwa z wyscigu szczurow. Zbudowac kadre gdzie 5 rezerowych to typowa LaMasia i dawac im szanse bes wagledu na wyniki. A tak mamy Denisow Rafinie ktorsy zagraja mecz, dwa i siedza na lawce. Tak naprawde LE przesadzil z pewnymi rotacjami a pewnych w ogole nie robil. Nalezalo grac iniesta 2-3 mecza i odpoczynek. A nie koles jest bez gry a jak gra to uraz. Bo nie jest w rytmie meczowym. Zestawienie na 2-3 mecze tej samej pomocy tez by nie zaszkodsilo. Nawet z Gomesem i Denisem. Moze w koncu by zalapali. A tak mamy kibel i dramat w pomocy jak by grali ze soba 1 raz
0
To juz dawno nie jest wyznacznik niczego. Nie dosc ze graja najwiecej kolejek to jeszcze sobie wspolczynnik ligi powtworzyli. Bo niby gdzie indziej latwiej sie strzela...... Czyli zeby gdzies w naszych okolicach wygrwc zlotego buta trzeba strzelic na chwile obecna 56. Jak messi walnal 50 e sezonie to zwyciezca musial 100. Mizerna kpina z tej nagrody.
Oby wygral ten z Ligi portugalskiej i utarl nosa poostalym.
0
W tym sezonie wyjazdy to dramat. Męczymy się albo po prostu przegrywamy. jak by zespołowi "musk" odłączało. Nie wiadomo co się dzieje, ze nie grają. Nie ma wyjścia LE musi grać Iniestą cały czas a nie oszczędzać go w co drugim meczu, Po prostu potrzebujemy go w formie
3
Oszczędzanie Iniesty też ma swoje skutki. nie jest w rytmie meczowym ale jednak potworzył trochę gry w środku nie to co Denis i Gomes. Messi dziś super rozgrywał ale w ataku tragedia.
0
Nie karnego nie było. pchnał go przed polem karnym. Ale spalonego nie było. Narzekanie na sędziego bzdurą. naymar sam sobie jest winny. A my powinniśmy grać a nie żebrać o czerwone.
0
Ty mas zpretensje do sędziego? Za co?
0
Iniesta....chyba za Denisa
1
Nie wiem czemu ten LE ma takie klapki na oczach. Przecież my większość pkt tracimy właśnie wtedy kiedy mamy pomoc Gomes/Suarez bo oni nie umieją przytrzymać piłki i jest dziura. Jeszcze Suarez daje radę w grze do przodu. natomiast Gomes umnie znaleźć się w sytuacji ale na koniec nie wie co z piłką zrobić.
0
Gra cudownie......
0
SHow to robi LE wystawiając kolejny raz Gomesa na wyjeździe gdy ostatnio nam nie idie na wyjazdach. A on uparcie gra nim
2
A tam nie ejst tak, ze sa baraze? Chyba zaden zespol nie awansuje bezposrednio
0
Nie brac go. Nie ma dla niego miejsca. A szkoda chlopakowi psuć dobry moment kariery.
4
Pomijajac, ze z zawodnikiem nie mozna prowadzic dyskusji transferowych i kontraktowych jesli ma kontrakt dluzszy niz rok, to calkiem ciekawy news
0
Ja pamiętam bramkę Koemana z Sampdorią z meczu w telewizji, a miałem wtedy 11 lat. Poza tym z tamtego meczu pamiętam obrzydliwe koszulki Barcelony. Nic więcej. Ale jednak pamiętam. Pewne rzeczy zostają.
3
Żaden Unze. On będąc asystentem LE ma wypracowane bardzo podobne schematy i wizję a poza tym ma już ukształtowaną wizje poszczególnych graczy. Czyli kogoś lubi kogoś mniej. Ma przyjść ktoś nowy. Z własną wizją i wymieść tych co są nie potrzebni. Inaczej zmiany będą kosmetyczne a gra będzie wyglądać jak obecnie
0
Pomarzyć możemy.
O transferach nie ma co dyskutować. przychodzi nowy trener i to on będzie decydował. Mam nadzieję, że zarząd mu nie będzie skłądu układał.
0
Hehe az mi sie nie chce wierzyc. Po tych meczarniach w srodku pola wiele razy pisalem, ze nezalo Messiego przesunac do pomocy bo w przodzie mamy kim ukuc. Oj Enrique czy ty mnie czytasz?
0
To jest po prostu bieda z nędzą. Aby nie można było porozmawiać o toczącym się meczu bo nie gra Barca. Jak człowiek się wypowie to porozdają bany.
0
Sport ma racje zagrają standardowo i tak też wyjdą na PSG
0
No sęk w tym, ze musiał. Bo akurat jego LE rozliczał z każdego nieudanego zagrania.
0
Powiem m tak. Żadnych transferów. Biednemu wiatr w oczy ale sytuacja sprawia, że trzeba wymyśleć wyjście. I ono jest w LaMasi. To jest właśnie szansa dla mlodzieży. Kiedy jak nie teraz pod presją rzucić go do walki. A zapłacić 10mln za transfer na 12 meczy to bez sens.
0
Boże. Jak gra wygląda całkiem całkiem to miesza.
0
I teraz z "contry"
0
Boze jak inaczej wyglada gra jakzagęszczą połowę przeciwnika i grają pressingiem. my kiedyś tak graliśmy cały czas. CZAŁY CZAS LUSIE ENIRQUE