yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W tej akcji był faul ale przed polem. Przewrócił się dopiero jak w nie wbiegł.
3:0 i po temacie. A tak....uf uf
2
Kurde strzelać bo będziemy płakać....
0
Kur...mać. Już nawet mógł by odejść. Po prostu żal faceta. Mieć mega talent i mieć tak zwalony organizm, że nie wytrzymuje. Gdyby w walce. Gdyby w ostrym wejściu ale po prostu rusza i więzadła, mięśnie siadają :(
1
A co napisałem wczoraj podczas meczu?
Tylko nie Komar. Zła pogoda i murawa nie na jego nogi.
To druga poważna kontuzja bo za taką należy uznać miesięczną przerwę. DOdatkowo podobnie jak w przypadku pierwszej nie jest to wypadkowa jakiegos zagrania tylko stanu nóg chłopaka. Oby nie był szklany.
0
Kurcze. Ależ żal tego Vermy. To taki pierwszy rezerwowy/3 obrońca.
1
Niech nie wpuszcza Komara na taki mecz. Ma za słabe nogi na taką pogodę, takie wślizgi. mam złe przeczucia :(
2
Akurat zrozumiałeś dobrze tylko on napisał to z użyciem złego wyrazu.
2
To już lepiej było chyba go sprzedać nawet za grosze i całkowicie się pozbyć. Jakiś kompletny dramat.
4
Tak serio. Po co nam był Dembele na prawe skrzydło? Jeśli to zastępca Naymara to ktoś pomylił strony
0
Nie chodziło o martwienie się Messim. Chodziło o miejsce dla Cou.
0
Ktoś mi wytlumaczy na jaką pozycję my go kupiliśmy?
Kupiliśmy za 100+ mln Dembele. Na pozycję.....prawo skrzydłowego!! Czyli tam gdzie gra Messi. Ale ok. Messi dużo schodzi do środka.
Teraz kupiliśmy Cou na pozycję 10 w środku gdzie schodzi Messi. To gdzie ten Messi ma w końcu grać? .
Ten transfer wg mnie zrodzi same problemy. Od dawna nie mieliśmy takiego balansu w defensywie. Co przeklada sie na swietne osiagniecis. A dlaczego? Bo w końcu wracali wszyscy poza Suarezem i Messi. A teraz znowu zostanie to zabużone , choć Cou w Anglii sie wracał bo tam bronią wszyscy. Nie wiem też jak oni chcą zmieść "Osamę" i Cou w jednym składzie. Chyba ze cou ma grac za Inieste
2
Za każdym razem za którym grał będąc w wiekszym stopniu odp za ofensywę niż defensywę
2
Zgadzam się. Morata pokazał jak to wygląda. Powiedzenie prawdy niezgodnej z polityką klubu albo, że mu wisi z kim gra byle grać i mieć mega formę na MŚ skończyło by się skandalem i wieczną ławą.
0
No i teraz tak. Ma zostać? Jak zostanie będzie siedział, Jak gra prezentuje się nie wyśmienicie ale bardzo dobrze i powyżej oczekiwań.
1
Być moze jako kibic Liverpoolu ma lepsze info podchodzące pod wizje jego klubu.
Ja jestem w stanie się zgodzić, ze Liverpool nie będzie chciał puści gracza bo buduje własny mocny skład.
0
Teroetycznie po sezonie jestem skłonny zgodzić się z tym. Także Rafinia powinien odejść. Za rzadko gra aby miał znaczenie dla zespołu. A jednak w mojej opinii powinno się stawiać dużo mocniej na S. Roberto i pozwolić mu eksplodować.
1
Rivaldo zażądał większych pieniędzy i możliwości gry na swojej pozycji, bo był największą gwiazdą klubu, która praktycznie samoistnie ciągnęła ten wózek wówczas. Pożałowano mu tego i odszedł. Za to nie nawidzę Van Gaala. Dla mnie nie Messi a właśnie Rivaldo jest najlepszym graczem Barcy Ever. Choć najbardziej lubiłem Lusia Enrique
1
Taka przewaga pozwala ogrywać miej grajacych zmienników oraz kogoś z młodzieży dając odpocząć gwiazdom.
Jednocześnie EV ma teraz ból głowy aby przygotować dobrze zespół do LM,
0
Należy zapytać gdzie był by dziś Verma gdyby ominęły go te nieszczęsne kontuzje. Grał wyśmienicie jak na zawodnika który ostatnie lata spędzał w szpitalu.
Vidal jest nam potzrebny.Z nim gra na prawym skrzydle wygląda super.
Dla mnie zawodnikiem meczu S. Roberto. Co on potrafi wyjść z piłką i rozgrać to poezja. Ewidentnie najważniejszy zawodnik do utrzymania z młodego pokolenia.
0
Oj ostatnio roznie z tym bywalo.
2
Naszym problemem na dzisiaj jest Busi. No doslownie dramat. Ani przytrzymania pilki. Ani rozegrania. Nie potrafi pdoac na 5metrow. Mam nadzieję ze bedzie jak ostatnio. Rakitic na dm. VIDAL i Samedo na boisko. Roberto do srodka.
1
A może jak byście spojrzeli dobrze to tam kluczowymi słowami są:
"NA WŁASNYM STADIONIE" A nie rodzaj rozgrywek
0
Klub nie może rozmawiać z zawodnikiem o kontrakcie i transferze bez zgody klubu macierzystego jeśli ten ma kontrakt dłuższy niż pół roku. PSG nie mogło rozmawiać z Naymarem. Rozmawiało z jego ojcem.
0
Wczoraj to co raziło to na siłę uszczęśliwianie Messiego piłkami.
Dla Barcy jak widać po powyższym meczu najważniejsze to otworzyć wynik. Nie ważne jak i kto. Strzelą i gra się dużo luźniej.
Oby tak było z Realem. Choć tam intensywność będzie pewnie masakratyczna. Co do wczorajszego ustawienia to zajebiście to wyglądało po wejściu z Vidalem. Znacznie bardziej podobała mi się Barca z Rakiticiem na DM, niż Busim, który po prostu z piłką przy nodze jest WOLNY
0
Valverde powinien zdjąć bBusiego.Wiadomo, ze może iść kontra i tzreba będzie faulować.
6
Denis ma problem jak gra od początku. Nie dźwiga chyba presji.
Powinniśmy iść po 2 bramkę bo może być fatalny przebieg zdarzeń.
0
Chyba troszkę nie tak. 1 miejsce w grupie daje mecz rewanżowy u siebie
0
Zagrać Dignem na środku. Dlaczego? Dlatego, że ta opcja może być niedługo niezbędna. Mamy spore proeblemy w środku i kolejna kontuzja na tej pozycji mogła by być dramatem. Tak więc chcąc nie chcąc Verma trzeba oszczędzać i chuchać na niego. Swoją drogą zawsze kiedy grał tragedii nie pokazywał więc to solidny zmiennik
1
Świetny mecz i tyle. Celta wykorzystała co miała a mogła wygrać. My nie strzeliliśmy tego co mieliśmy. Paulinho i Piqe po minięciu bramkarza. Paulinho i Messi z główki z 5 metrów. Zdarza się.
Ja bym najbardziej za nie wykorzystaną sytuacja przeczepił się do Gerarda., Miał całą bramkę wolną przed minięciem bramkarza. No ale cóż. Bywa. Taka jest piłka.
0
Ma talent. Kwestia tego jak ułoży się sytuacja w Barcie. Iniesta powoli odchodzi na boczny tor choć nadal ma papiery na prowadzenie gry do przodu (eh sam nie wierze w to co mówię). Rakitic, mówcie co chcecie ale to już nie jest to. Tak naprawdę zostaje jedynie Paulinho, który myślę jest w stanie podobną do tej formy utrzymać w trybie ciągły.
I teraz piłeczka po stronie naszego klubu. ALbo wdrażają S. Roberto i Denisa.Albo kupują "Verattich" za grubą kasę. Dla Aleni drugie wyjście było by lepsze jeśli jest cierpliwy. Jeśli natomiast pomoc stworzą wychowankowie to może być problem z miejscem dla niego.