0

Tak samo PSG moze wygrac z kazda z tych ekip.sily sie wyrownaly.

2

Jak chce być najlepszy musi odejść. A że będzie zarabiał najwięcej to dla niego dobry początek. Być może z nim w składzie PSG coś ugra. Oby nie odwróciła się karta dziejowa. Kiedyś my kupywaliśmy brazylijska gwiazde od nich. Co nam dala chyba nie musze mowic.

0

Jak to się mówi: kto mieczem wojuje od miecza ginie. Co to w ogóle znaczy wywieranie presji. Kiedś było prościej. Kluby siadały i dpgadywały. Teraz astronomiczne kwoty i bajońskie pieniądze w Anglii sprawiają, że za byle kopaczy płaci się 50mln. Więc nie ma się co dziwić Liverpoolowi, że nie pusci za grosze Filipa. Tym bardziej, że ich stać na niego. Naszym problemem jest fakt ze poszlismy na wojnę z Arabuskim Psg bo nam się wydawało, że nasza pozycja jest tak mocna. I być może tak było. Być może ten jego zwolniony manager był po naszej stronie. Sęk w tym, że akurat PSG może sobie pzowolić nw to aby zabić karierę Marco nie dając mu grać i gwizdać na nasze miliony. Z drugiej strony pokazali, że jeśli będą chcieli to kupią każdego. A że u nas akurat jest mega gracz mający bakcyla do zbijania kasy.... No to my mamy problem. Co do wpłacenia klauzuli ostatniego dnia to nie wierze w to. Takie sprawy nie załatwiają się w 5 min. Posuje się fax i będzie dramat. Tu wykupi tam go nie zarejestruja. Tego Naymary nie zaryzkują. A co do Votum dla Prezesa. To myślę, że sprawa jest przesądzona. Nie przez to, ze wyszly walki. Tylko dlatego, ze nagle wszystko. Doslownie wszystko w klubie sie sypnelo. We wszystkich sekcjach a oni nadal nie woedza co zrobić

0

Ale powiedzmy sobie szczerze. Powie, ze interesuje go PSG a nie uda sie zapiac kontraktu to bedzie misl przechlapane w Barcelonie. A ze nie ma mocnej psyhiki kazdy wie. Tak powiedz z tatusiem ze byly to spekulacjr i po miesiacu ucichnie.

0

A ja ci powiem. Możesz nazywać jego ojca świnią. Ale ma łeb do zarabiania NA synu albo DLA syna. Wynegocjował zajebistą umowę ze swojego punktu widzenia? Jeśli to prawda, że w poniedziałek zaplacą mu 26 mln za to, ze rok temu przedłużył kontrakt syna a we wtorek załatwi synowy transfer do PSG to należy go nazwać GENIUSZEM a nie świnią. I należało by postawić przed plutonem tego ko z naszej strony wynegocjował takie warunki. B\o prowizję to można było płacić w momencie zamknięcia okienka transferowego. Ale kto przypuszczał, że rynek oszalej i ktoś da 200+ mln.

2

Nawet czytając tylko prasę można dojść do prostego wniosku. Nie ma tematu transferu Naymara z Barcelony. Jeżeli Naymar ma przejść do PSG to nikt się nie będzie pytał naszego klubu czy chce go sprzedać czy nie. Wpłacą klauzule i tyle udziału Barcy w sprawie.
Albo Jest też druga opcja. Psg pokazuje w ten sposób łapy precz od Marco albo żegnajcie się z Neyem.
Natomiast ten Pan powyżej pokazuje jak słaba w chwili obecnej jest organizacyjnie Barca. Żeby nie potrafili wymóc na zawodniku prostgo stwierdzenia. Chće odejść, albo: Gazety gadają bzdury.

1

Ten Lee prezentowany był jaka przyszła wielka gwiazda. Naprawdę miał talent.

3

ALe na tym ma to właśnie polegać. Sprzedajesz 2-3 najlepszych graczy rocznie za astronomiczne pieniądze przy czym za nich kupujesz 5 do zespołów młodzieżowych i dwóch tanich ale perspektywicznych do kopania w 1 zespole, Tak robił nawet Szahtar. Nie bał się wydać za Brazylijczyków po 10-15 mln, a później sprzedawali ich po 30-40. Monaco nie jest w stanie utrzymać gwiazd. Finansowo jest ale nie prestiżowo. Dlatego zespół będą budować na Glikach, starzejącym się Falcao. Graczach solidnych i dających stabilizację. A "młodymi" będą handlować. Sukcesu pewnie nie powtórzą. Ale ćwierćfinały spokojnie mogą osiągnąć.

0

Dani ALves pożegnał się z Juve. Przeprosić go i wziąć. Na sezon mamy mega gracza znającego klub. Żadne Bellariny za miliony. CO do Verattiego. Tylko on. Skupić się na nim i tyle. Na nim można budować pomoc od zera.

1

3 mln za nic nie znaczącego gracza. Szerokiej drogi cześć i czołem.
Czy wy myślicie, że on idzie do pierwszego składu Bayernu. A tamci MC, Monaco?
Taka kolej rzeczy. Nie ma miejsca dla wszystkich. Jak byl taki dobry można było zaoferować lepszy kontrakt. Ludzie on grał w Juvenalia B. 4 zespół Barcy.

0

Vermalenowi dadzą najprawdopodobniej odejść za darmo bo nikt nie kupi zawodnika który psuje się na pół roku, co pół roku.
Mathieu raczej zostanie. nikt mu zarobków takich nie da bo nie prezentuje dobrej formy. A dla Barcy to niezły zmiennik. raczej na grę liczyć nie może ale w razie W lewe skrzydło i środek może pokryć. Racjonalnym było by wziąć kogoś młodego za niego ale znając nasz klub...no cóż.

0

Puki Busi będzie tyraktowany jak nietykalny to nikt się nie przebije.

0

3 mln to mizerna kasa za gracza z drużyny rezerw? Nie przesadzasz?
Pokaż mi graczy realu i innych wielkich klubów, którzy sprzedają drożej. Ten koleś był po prostu wychowankiem, kóry nie miał szans się przebić. A Barca jak i inne kluby Hiszpańskie nie może oferować profesionalnych kontraktów graczom poniżej 18 roku życia. tym zawsze Angole bili nas na głowę. Prawda jest taka, ze dobrze iż odszedł. Należało zawalczyć o jaką klauzule na przyszłość w ramch pierwokupu i tyle.

0

Ludzie. Nie ma miejsca dla wszystkich. Wszystkich byście chcieli do 1 drużyny dać. Za takie MSN to kotś wchodzi sporadycznie. W pomocy (choć nie gra dobrze) masa graczy do minut. Po prostu nie ma dla nich miejsca. Iniesta Xavi nie robili kariery od 18 roku życia. Iniesta zaczął grać regularnie w wieku 24 lat. Ale zespoły budowane na młodzierzy Monaco/BvB oraz kuluby Portugalskie tworzące mega graczy z NoNamów kuszą strasznie. I nie dziwne, że odchodzą. Mogę być graczem Barcy B. Być może 3 ligowca. A graczem AS Monaco grającym w Lidze Mistrzów. Wybór dla człowieka, który będzie żył z piłki jest chyba prosty

0

TO pokazuje jak mocna przyjacielsko była ta ekipa.

0

Masz rację. Też uważam, że ligę krajową wygrać ciężej niż LM. Sęk w tym, ze Real wygrał i to i to.

0

Dlatego, że nie chełpię się Messim i potrafię być krytyczny wobec niego? Dlatego piszę bzdury? Moim zdaniem bzdury piszą ludzie umniejszający osiągnięciom CR. Ci którzy cokolwiek by nie zrobił powiedzą, że to zespół, fart, sędzia. Od wielu lat uważam, ze Messi jest lepszym piłkarzem. od wielu lat grał lepiej nawet jak wygrywał Ronaldo. Ale w tym sezonie nie widzę możliwości aby uznać go za lepszego. Potrafił zagrać fenomenalnie aby następnym meczem przykryć te osiągnięcie. Znikał. Miał przebłyski. W końcu jest najlepszy na świecie. Więc potrafi. Ale niestety CR złapał formę na koniec sezonu i pozamiatał osiągnięciami Messiego.
Wielu pisze, że na CR pracował zespół a on dostawiał nogę. No tak Cóż za problem walnąć 8 bramek w 3 meczach. W tym 2 półfinałach i finale. Po prostu stał i czekał. Sęk w tym, ze strzelił 2 Juventusowi,którego Messi nie dotknął. Strzelał Bayernowi, którego słabym nie można nazwać było. Osiągnął to co nie było dane innym. Był królem strzelców LM. Stwierdzenie, ze potrzebował więcej meczy niż Messi jest kpiną. Grał więcej bo wygrał ten turniej. To chyba oczywiste. I strzelał w tej części rozgrywek gdzie Messi nawet nie zagrał. No dosłownie Hipokryzja. Widać wg kibiców mojej drużyny lepiej strzelać w mało znaczącej fazie grupowej. Niż w półfinałach/finałach. No brawo za logikę.

0

Co do LL zgoda. Oni mieli kilku kluczowych graczy którzy objawiali się w odpowiednich momentach. Ramos na początku i w środku sezonu. Isco środek i koniec. I końcówka CR. Choć właśnie jego forma na koniec dała Realowi mistrzostwo.Realowi który nie grał ładnie w LL. I tak naprawdę wygrał ją dzięki naszemu gapiostwu i słabości.

0

Tak tak właśnie będziemy sobie to tłumaczyć. Bo Messi strzelał w grupie to jest lepszy. Bzdura. Akurat Messi nie pokazał nic w meczach z 1 PSG i obu z Juve. Czyli najważniejszych bo na najwyższym szczeblu jakim grała Barca. Natomiast akurat CR strzelał w tych najważniejszych. I to czy mu wykreowało to drużyna czy nie nie ma znaczenia.Strzelał gole w najważniejszej części rozgrywek do której nasz zespół nie dotarł. A co do samych bramek. Nie ważne czy wepchał je nosem, uchem, głową, czy strzelił ze spalonego skoro je zaliczyli. Strzelił kiedy musiał. I kiedy zespól tego potrzebował. Nie jestem fanem ROnaldo. Irytuje mnie i drażni jego pozerstwo. CO nie umniejsza temu, że dał Realowi to czego nikt jeszcze nie osiągnął. A skoro dostał w sezonie gdy wygrał ME w którym nie pokazał nic. To możecie być pewni, ze dostanie to w sezonie gdy zrobił coś historycznego. notabene w sezonie który miał najgorszy od lat. CO nie zmienia faktu, że był najlepszy.

16

No mówienie, że Messi powinien być najlepszy to jest dopiero grzechem. Gra wyśmienicie. Ale do bycia najlepszym potrzeba trochę więcej niż błysku w meczach z Getafe itp. Mozecie zarzucić ROnaldo, ze grał słabo do tej pory. Bo grał. Ale w najważniejszej cześć sezonu pociągnął zespół załadował bramki gdy należało. Dał zespołowi NAJWAŻNIEJSZE TYTUŁY. Ligę i Ligę Mistrzów, ktora została obroniona poraz pierwszy w historii. Do tego został Królem strzelców tych rozgrywek. Cokolwiek Messi by nie zrobił w tym sezonie nie wygra Złotej Piłki. Bo po prostu czarował ale nie był najlepszy. A genialne mecze przeplatał tragicznymi gdzie znikał. Albo zrozumie, że lepiej być wielką gwiazdą do 33-34 roku życia. Albo oszczędzającym się truchtaczem do 40. Kwestia tego jak abstrakcyjne kontrakty może jeszcze dostać i po co. Jest naszym najlepszym graczem ale na boga zaburza dysproporcję finansową klubu. Nie może być tak, że klub płaci 1/10 rocznego budżetu jednemu graczowi podwyższając kontrakt co 1.5 roku. Wielcy gracze naszego klubu kiedy nie dawali rady grac na najwyższym poziomie odchodzili. A ten zamierza się oszczędzać. No to oszczędzając mamy CdR. Real z podwójna koroną i osiągnięciem, którego nikt nie dokonał. ALe nadal przyklaskujmy, ze takiego Messiego jak oglądamy potrzebujemy.

1

Jak dadzą 22mln za zawodnika który ponad pół sezonu spędził na kontuzjach to będzie cud.

4

Jedna z największych gwiazd kobiecej piłki. Bramkarka Stanów Zjednoczonych Ameryki. Mistrzyni Świata. Masz ty pojęcie widzę. A powiedziała samą prawdę. I Boniek swoim tekstem pojechał jak szmaciarz. I nasi piłkarze to oszuści.

1

Miejmy nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i kupi dobrego gracza na prawą stronę, który będzie konkurencją dla niego. W cale nie potrzebujemy Bellarinów za 50 mln. Kiedy grał pokazał, że w obronę jest dużo lepszy niż Roberto. A w ataku ma potencjał jeszcze większy. Przede wszystkim to czego nie mieli inni nasi prawi obrońcy poza ALvesem . Zimnej głowy do ostatniego podania.

0

Pod sam koniec. 86? Ot taki gest i symbol ze strony LE, który prawie mu skonczył karierę w Barcelonie

0

Haha. Są strzały nmie do obrony. I taki strzał był nie do obrony od lewego slupka do 3/4 bramki. Samo okno poza zasięgiem bramkarza

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

9

Aż mi wstyd za Barcę z takimi karnymi.

0

Aha, Dzięki za wytłumaczenie. Myślałem, ze takie podejście można mieć na podwórku a nie jak za grę zarabia się ~10milinów euro.
Woli ścisłości to przykład z tego meczu. To samo zrobił przy golu na 2:1. I wielu akcjach bramkowych w tym sezonie. Na to nie ma wytłumaczenia. Gra na DM. Od pierwszej do ostatnie minuty. DM w ostatniej to mógł nie faulować na żółtą kartkę, a nie że się nie wrócił.

4

Powrót Busiego przy tej ostatniej przedostaniej kontrze mistrzostwo świata. Dobiegli wszyscy poza napastnikami .....i defensywnym pomocnikiem. Jak nie przyjdzie trener który nimi wstrząśnie to mamy dwoch chodzących graczy

0

Ja się pytam co w tej akcji zrobił Busi. Biegł i biegł i po prostu stanąl. On jest świetny jak jest pressing. Ale jak go nie ma to po prostu dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?