yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Cr7 też mówili wszyscy jaki jest zajefajny. Po odejściu okazało się to polityką klubu.
Ciągłe wspominanie o Messim to takie rzyganie tęczą. Nie jest kompletnie to potrzebne. Najgorsze natomiast jest to, że wyciągają kawałek wywiadu wyłącznie z tym. Nie ważne, że piłkarz udzielił wywiadu. Ważne, że wspomniał o messim.
2
No właśnie dużo mniejsze. Bo łatwiej mu zrobić wynik na graczu za małe pieniądze, który jest talentem i będzie grał z powodu braku innych graczy. W Barcie raczej szans na ściąganie i ogrywanie młodych wilczków nie ma. Nasze obecne transfery to poakzują. Nawet na potęcjalnie słabszych nie wychodzą Malcom, Artur. Poza tym Nasz trener ma jakąś manie zmian po 75 minucie, kiedy tak naprawdę nie wiele już one wnoszą.
1
Kurde. Wkurza mnie to niemiłosiernie, że przy każdym wywiadzie czytam MESSI MESSI MESSI.
To była promocja Nike i CoU. Na co wszędzie wplatać Messiego. To tak jak polskie media o Lewandowskim. Niedługo będziemy dziękować Messiemu, że oddycha
1
Rafy nie lubie ale nie zgodzę się. Potrafi zagrać konstruktywnie, szybko. Tylko potrzebuje kogoś do tej szybkiej gry. Na pewno nie spowalniającego Roberto. Zresztą oni obaj grają po prawej stronie co jest kolejnym bezsensem w tym meczu
5
Sorry ale wystawianie pomocy Rafa S.ROberto w takim meczu jest słabym żartem. Czemu on gra jednym schematem w meczach łatwych w ktorych powinny być rotacje. Zamiast tego w takich meczach eksperymentuje. Eh
0
Oczywiście, że są. Tylko inne kluby nas nie interesują. SOrry ale jak klub nie potrafi sprzedać Paco, Gomesa, Rafini to jest po prostu dramat. Rafe rozumiem. Kontuzjogenny, ale po niezlej rundzie wiosennej. Natomiast pozostała dwójka? W miarę młoda. Perspektywiczna. Nie potrafić takich graczy opchnąć za 20-30 mln? Tzn tylko jedno. Wysokość kontraktów jakie posiadają jest tak dramatycznie wysoko, że nikt ich nie chce. Bo tak kupowała Barca. Drogo i zachęcała wysokimi kontraktami. Na rynku nie mieli siły przebicia i tym się ratowali. Transfer Dembele to najbardziej udowodnił. BO TRZEBA BYŁO KUPIĆ. Nawet ten moment pokazuje w jakiej czarnej d...ziurze się znaleźliśmy. Dzień w dzień news o lewym obrońcy. Jak by Guardiola z Rejkardem tak robili Messi nigdy by nie zagrał w pierwszym składzie. Bo prawda jest taka. Jak nie pozwolisz graczowi pograć to masz dupe wołową nie gracza. Brednie o dawaniu szans młodym. 15 minut co 10 meczów. WoW.
Powiedzmy sobie szczerze. Gracze jak Busi Pedro Keita nigdy by nie zagrali ud 2-3 ostatich trenerów. Nawet przykład S. ROberto to pokazuje. Lepiej było grać pomocnikiem na skrzydle niz Vidalem, który grywał genialnie a później siedział 2 miesiące na ławie. To po co takich graczy się kupuje?? No raczej nie poto aby ich nie móc sprzedać.
0
Tak tylko patrząc na kluby które zarobiły najwięcej to wiadomo od razu, że sprzedały 1-2 zawodników. Barca sprzedała ilu? Widać na rynku jaki mamy problem ze sprzedażą kogokolwiek. Mega wysokie zarobiki, mega długie kontrakty. To jest po prostu porażka tego zarządu
3
Panie Tebes. Równy podział praw z transmisji telewizyjnych. Duże kwoty pieniężne dla zespołów, które awansują + MEGA WYSOKIE WYMAGANIA JAKOŚCIOWE, co do stadionu, jego wyposażenia, infrastruktury, zdatności. I wtedy Pan może marzyć o dogonieniu "organizacyjnie" Bundesligi, bo brytoli raczej Pan nie dogoni.
Mocne małe kluby. Mocna infrastruktura. Mocniejsza cała liga, bez spadających dachów i pagórkowatych płyt boiska.
Liga nie może zainwestować w kluby? Tak ciężko dać pieniądze, które mają być inwestowane w stadion, z czego będzie się trzeba rozliczyć? Nie. Lepiej siedzieć i liczyć kasę, że ma się 3 gigantów i 2 mocniejsze zespoły na 20 drużyn w tabeli.
0
Pojedzie S. Roberto bo jego będzie najłatwiej zastąpić.
0
Klub ma do tego prawo? Ma. No to zawodnik, żeby nie wypadać z gry powinien do końca odpłacać grą i zaangażowaniem. Inaczej przesiedzi sezon na trybunach i tyle z formy.
7
A ja twojego avatara ;)
0
Oczywiście, że jest zastępstwo. Kwestia taka, że musi grać. Inaczej skończy się jak z Paco.
Inną sprawą jest, że obecnienie na rynku wszystkie opcje 9 są takie same. Icardi, Firmino, Wagner.
Niczym nie różnią się od Paco. Więc tak na prawdę po takich zakupach jak dokonaliśmy ostatnio należało by teraz przystopować i zbierać grubszą kasę na kogoś kto wystrzeli. Bo będziemy się jeszcze cieszyć z bramek Suareza rok albo dwa. Ale już widać w nim po woli frustrację, choć ma momenty, że odpala i gra zespołowo.
Jeśli on i Messi nie zejdą poniżej pewnego poziomu to możemy być spokojni w lidze. Ale trzeba już myśleć, co będzie po Messim. I kategorycznie zakończyć farsę z coraz to wyższymi kontraktami dla niego.
0
Rabiot robi głupotę. Powinien powiedzieć, że chce odejść ale dopóki jest piłkarze PSG to odda nerkę za ten klub. Przeżyć ten sezon. Agenta wysłać do topowych klubów, żeby zobaczyć co oferują. I za rok z kartą na ręku jaki wolny gracz znaleźć dobry klub z wysokim kontraktem.
1
Bez szydery: Dziękuje.
0
Marketingowo 100 lat za Angielską to muszą robić takie kroki. Niestety do puki nie zrozumieją, że to w małe kluby powinno się ładować kasę a nie promować wyłącznie Real i Barcę, do puty będzie to trwać.
W Hiszpanii Barca, Real, Atle, Valencia i Sevilla mają monopol na sprzedawanie drogich graczy. Inni ratują się klauzulami. Ale tak naprawdę można wykupić tam kogo się chce. W Anglii za zwykłego grajka startuje się od ceny 5-8mln....funtów. Tam 15-20 drużyna ligi wydaje więcej niż 7 w Hiszpanii. I dlatego po woli nie muszą inwestować w promocję Ligi. Azja, Ameryka powoli jest ich. Nawet włoskie średniaki zaczynają wydawać pieniądze. I to grube. A Hiszpania nadal żyje z wypożyczeń. Nawet Valencia niedawno stała na pograniczu bankructwa.
Jak tak dalej pójdzie to i my sobie będziemy mogli w Polsce zamówić mecz LaLiga przy zrzutce kibiców.
0
Tak oglądałem. Mimo wszystko był młodym świetnym graczem. U nas dostawał szanse. I wg mnie świetnie rywalizowął z Etoo i Ibra. Ale medialnie nie mógł ich przebić i nikt by na niego nie postawił. Toć w sezonie Ibry w Barcie to właśnie Bojan grał na koniec sezonu robiąc dużo więcej niż Zlatan.
2
Prawda jest tak, że jeśli ma talent, to ktoś musiał by mu zaufać i dać grać. Inaczej przepadnie. Przypomnijmy sobie karierę najbardziej bramkostrzelnego gracza w historii drużyn młodzieżowych Barcelony. BOJAN KRKIC. Jak dziwnie by to nie zabrzmiało to gdzie by nie grał w Barcie dawał radę. Był wystawiany do rywalizacjo z genialnym wówczas Etoo a później z Ibrą. Tylko to były wówczas gwiazdy, które musiały grać. Bo ile kosztował Ibra a jak medialny był Bojan. I skończyło sie po równi pochyłej. Podobnie Delafeu. Jsk dać mu grać pokazuje talent. Ale jak gra ogony kopie się w czoło. Tak wię jeśli Ricky ma zaistnieć to w ciągu sezonu dwóch trener musi po prostu powiedzieć. Nie potrzebuję milionów na gracza bo mam go w szkółce
1
Dlatego, że w klubie gdzie zarząd targany jest aferami i skandalami szum medialny trzeba odwrócic wynikami. A przecież Real zdobył 3 LM z rzędu. Więc jak to tak. Barca musi być największa, najlepsza. Musimy budować na TERAZ a nie NA PRZYSZŁOŚĆ. I to jest właśnie przyczyna czemu tak się dzieje.
Dlaczego Mbappe ma taką mega formę. Bo kupiono go i oparto na nim grę. Ok u nas Dembele miał kontuzję, ale naprawdę nie zaufano mu. Gdyby zagrał 10 meczów z rzędu to można o nim coś powiedzieć. A nie po 2 meczach po 15min gdzie rozdzielały je 3 spotkania. Jeśli się ma młodego perspektywicznego gracza to albo się nim gra albo się go psuje. Brednie o DAWANIU MINUT. Minuty to można dać 17 żeby mu pokazać: Dobrze pracujesz i masz nagrodę. Graczowi pierwszej drużyny zapewniasz pewną grę. Albo rotując albo wystawiając go w pucharach albo z innym pomysłem. A nie dajesz mu ogony i sezon na ławce. Przykład takiego S.Roberto. Już poza klubem, a kontuzja gracza i zmuszenie wystawiania go w składzie pokazały, że daje radę.
CO do tematu wiadomości. Wziąć do składu Juan któregoś: Miranda i Marc Cucurella. Dla mnie obojętnie. Wolę drugiego ale to trener ma wiedzę, co który daje. Obaj pokazali, że do przodu jest ok. A z tyłu jak nie ma dobrego dowodzenia to jest chaos. Ale jeśli Juan Cucurella pokazał, że warto mu zaufać to tak należy zrobić. A jak się nie sprawdzić sprzedawać. I tyle.
1
Jeśli przyjdzie za taka cenę jak podają to jak promocja.
Osłabieniem nie będzie a poprowadzić grę potrafi.
Być może transfer na sezon. Ale nawet jak zagra tylko kilka dobrych meczyków, to narzekać nie można. Nie oszukujmy się. Liga jest podzielona. My, Atle, Real jeśli nowy trener ogarnie. Valverde musi zrozumieć, że ligę trzeba dawkować rotacją składową. Zeszły sezon mu się ułożył. Chciał wygrać go jak najszybciej i skupić się na reszcie. Kryzys głęboki i chwilowy przyszedł w najgorszym momencie. I po to taki Vidal. Aby wygrać nim ligę w momencie dużego obłożenia meczowego. A możemy się założyć, że jeśli coś pójdzie nie tak to dostaniemy z Anglii całkiem przyzwoitą ofertę za niego.
0
No cóż powrót formy Albo zamknął mu jakąkolwiek szanse.
Po co Marc się pcha tam. Widać boi się formy Jaspera
1
Matko boska. To teraz Gomes kolejny sezon u nas.
5
Ty tak serio :D?
1
Powiedzmy sobie szczerze. Barca kupowała drogo a dodatkowo dawała wielkie pieniądze na kontraktach. Dlatego teraz są tak wielkie problemy ze sprzedażą graczy typu Gomes, Rafi. Co to w ogóle za pomysł z ponownym wypożyczeniem Brazylijczyka do Interu? To naprawdę lepiej zrobić promocję i sprzedać go za 20-25mln gdziekolwiek się da. To samo z Gomesem. Naprawdę lepiej stracić te pare groszy zrobić miejsce, zaoszczędzić na kontraktach bo z roku na rok ci zawodnicy lecą z ceną na łeb na szyję. Bo czego się spodziewać jak jeden łapie ciągle kontuzję a drugi jak wchodzi to zachowuje się jak goryl we mgle.
Sami tez powinni spuścić z tonu. Widzą, że w ofertach nie przebierają (bo wszystko to ploty) z reprezentacji wylecieli. W klubie szans na grę nie mają. Więc na co czekać. Chyba, że liczyć kasę.
Tak naprawdę za Gomesa jeśli ktos by dał 30mln to całować w stopy i nie korzystać z faxu tylko lecieć choć by na piechotę z kontraktem. Rafinia na upartego może jako zmiennik zostać. Ale to śmiech jeśli tak podoba się Interowi, a ten nie jest w stanie wydać 30mln na niego. Jeśli ma być wypożyczenie to z obowiązkiem wykupu bezwzględnego za rok.
Niech ten zarząd się w końcu skończy i całkowita wymiana. Bo na rynku po prostu się ośmieszamy. Już pal licho kupowanie. Ale nie umieć sprzedać zawodników od 2 sezonów. 4 okienka trensferowe spania?
1
Hahah. O ironio. No cóż Markowi pozostaje poskarżyć się w gazetach i zapowiedzieć odejście z reprezentacji. Z Bravo się udało. Względem Manulea też jest perspektywiczny. Może i tu się uda....
Mimo wszystko przykre co go spotkało.
4
Wiara w ostateczny sukces a chlodne spojrzenie z obiektywnym uwzględnieniem sytuscji Barcy B sprawia, że to on ma rację a ty się mylisz
1
Trenerze są piękne akcje. Są bramki. Jest rewelacyjna gra.
Ale jest 70min. Może jednak jakaś zmiana? ALbo nawet 3?
Messi, Iniesta, Suarez out i standing "ołwejszyn"
2
To nawet nie wina tych piłkarzy tylko trenera. bezwzględnie. Wszyscy widzieli co się działo. Gdzie są zmiany? Gdzie zmiany. Tak teraz wpuści żeby się rozgrywali. Zajebiścier. Ale wcześnie Umtiti nie wiedział gdzie jest to Vermy nie mógł.
2
Serio Andre Gomes? Naprawdę?
0
No właśnie co on chce tym udowodnić. można przegrać 3:0 bo Roma świetnie gra. będzie w styd ale byli by lepsi. Ale kuźwa co udowadniamy grając składem któremu nic nie idzie? Zmiany nic nie dadzą? Bez jaj trenerze
0
Czemu ci trenerzy są tak ograniczeni, ze jak nie idzie to chcą coś udowodnić? Przecież tu aż się prosi o zmiany. Cokolwiek zmienić w pomocy. Busi powinien zejsc albo Rakitic wejsc na drugiego DM