0

Chyba wypadało by wpuścić Vermalena

0

Jezu trenerze rusz skrzydła. Semdo schodzi. Wchodzi tam Roberto Na dwóch defensywnych Rakieta z Busim Paulinho wchodzi w miejsce rakitica

2

Prosta matematyka albo zaczniemy biegać albo odpadamy.
Nie ma innej opcji. W lidze można reezerwami. Tu trzeba pokazać aambicje bo już chyba poważnej gry nie zobaczymy dzisiaj.

0

Mowiono o golach, akcjach, zachowaniu Messiego. Nie badzcie hiookrytami. Przewrotka CRa zasluguje na pianie nad nia. Ustawila mecz. I zabila dwumecz. Byla wykonana perfekcyjnie. Kalsyk przewrotek bankowo do zapsiania w anałach historii, podobnie jak Rivaldo z Valencia, Rooney z MC, Dwight York z Barca. Po prostu nie ma co ujmowac tylko ze to Cristiano.

0

Tak ale jak w 2 meczu dostaniesz to nie grasz w półfinale pierwszego meczu. Więc ryzyko jest. jak sie skończy 7:0 to wiadomo, że można odpuścić. Gorzej jak się skończy 2:1

6

No to juz wiemy co sie zdarzy podczas finału CdR. I tak by sie zdarzylo. Ale teraz moc bedzie wieksza. Brawo panie Tebas. Nie ma jak to folac oliwy do ognia co?

0

No właśnie nie można pozwolić na to aby zabużało to równowagę płacową. Uczyć sie na błędach. Dawać większy początkowy kontrakt za wysoką klauzulę. Albo niższe zarobki za niższą. Ale place rzędu 10mln netto dla Umttitiego to żart. Jeśli była by taka potrzeba niech płacą klauzulę a za nią wpłacał bym klauzulę tego obrońcy z Sevilli. Skoro zrobiliśmy błąd kontraktowy to 2yciągnąć z niego wnioski.

0

Ograniczony, bo nie podzielam twojego poglądu?
Ograniczony jesteś Ty, bo nie masz żadnego argumentu na potwierdzenie swojej tezy, jak świetnym pomysłem jest kupowanie i wypożyczanie na tzw "ogranie". ŻADNEJ.
Bojan, Deulofeu, Tello, Montoya, Rafinhia, D. Suarez i wielu innych. Gdzie oni są po tych twoich wypożyczeniach wypożyczeniach? Nie wpomnę już o Marlonie, który się fajnie zapowiadał. I nieszczęsnym Douglasie. A co ty możesz podać za świetny przykład ogrywania? No właśnie. Chyba dyskusję należy zakończyć. Bo nie rozmawiamy na równym poziomie. Nie pozdrawiam.

0

Ty chyba nie widzisz co się dzieje w piłce. Wypożyczonymi graczami grają drużyny których nie stać na graczy. Taklie kluby jak Ajax nie będą grały wypożyczonym graczem bo na jego miejsce mają 2 perspektywicznych obserowanych i pewnie jednego w szkółce. Takie zespoły kręcą interesy na szkoleniu i sprzedawania piłkarzy. A tacy kibice jak ty żyją dalej bajką, że europejskie kluby to farma Barcelony z której bierze i daje i wszyscy się trzęsą aby tylko im ogrywać zawodników. Dalej nie pokazałeś tych wypożyczonych ogranych którzy wrócili do macierzystych klubów....no właśnie bo ich nie ma. Więc wróć do FM czy CM i kupuj na potęgę młode talenty do wypożyczania.

2

Paulinho więcej daje w meczach gdy mamy piłkę i może atakować bramkę a nie tworzyć rozegranie. Niestety pojawia nam się dysproporcja sił. Na prawej stronie pomocy jak nie gra Rakitioc nie ma kto rozgrywać. jak pokazał D.SUarez on sam potrafi ladnie pociągnąć ale jest stworzony do szybkiej gry a nie wbiegania na przeciwnika i oddawannia piłki w bok

0

Zgadzam się. Pique dziś był jak goryl we mgle. Pierwsza bramka jego. Krył.....krótki słupek? Była też chyba taka kontra Nzonziego w 2 połowie. Gdzie biegł między dwoma naszymi graczami a Pi que zamiast dać korka w jego stronę ciągle biegł przed nim jego tempem. Alba porywający w ataku i w obronie ale z Umtitim kompletnie się nie rozumieli.
W LM bądźmy spokojni o napad. I martwmy się obroną. Pierwsza połowa w wykonaniu Dembele super. Naprawdę widać, że potrafi wkęcić w ziemię. Ale brak mu prawdziwego prawego obrońcy. Cięzko to mówić ale Roberto gra poprawnie na skrzydle. Gdy schodzi do środka jest mega kreatywny. Przyspiesza, rozgrywa, prawa-lewa. Jak gra na skrzydle zazwyczaj jest cofnięty i boi się wjechać w pole karne.

0

Twój komentarz jest błyskotliwy. Najlepiej niech do do Barcy B kupią. Bo zawodnik to debil aby przychodzić do klubu, żeby dać się wypożyczyć. Tym bardziej z klubu grającego w LM, do jakiegoś nieliczącego się średniaka hiszpańskiego. Bo kto go wypożyczy? Sevilla, Valencia, Atletico?
Myśl.
Ilu graczy wypożyczonych w ostatnich latach grało na tyle dobrze aby wrócić do klubu i robić karierę? Casemiro w Realu, i nikt więcej. Reszta była na prawach pierwokupu. Gdzie sa nasze fantastyczne wypożyczenia? D. Suarez, Rafinia. Jakim trzeba być ignorantem aby nie rozumieć tego, że średniaki europejskie wolą grać swoimi bo może trafi się perełka i pójdzie za miliony niż ogrywać Barcelonie i innym takim klubom młode talenty. Najczęściej wypożyczenie kończy się tak, że zawodnik siedzi na lawie. A przy kontrakcie jaki Holender dostanie u nas to my jeszcze za to będziemy mu pensje placić. Bo raczej nie wypożyczający.
Jakaś dziwna moda nastała z kupowaniem i wypożyczanie. Ale tobie podobni będą trwali przy tym aby trwonić pieniądze na takie bzdurne transfery. Na szczęście Ajax to nie jakieś brazylijskie coś tam i jest w stanie za krocie młokosa pchnąć do Anglii.

0

Piękne wejście Denisa Suareza, który pociągnął zespół. Niestety pokazało to też, ze ten zawodnik nadaje się do szybkiej gry, a nie klepania w poprzek boiska. Szkoda, ze w ostatniej kontrze musiał zgrywać do boku do Luisa bo ten zwolnił.

0

Jeśli Umtiti odejdzie brałbym bo jest ograny. Natomiast wiek nie przekonuje. Za mlody. Mozecie mowic co chcecie ale nagle z doswiadczonego skladu nei zrobimy zespolu 21-23 latkow.

3

Uważam podobnie. Marc Cucurella na pewno była by to mega gratyfikacja dla niego. Jednak z drugiej strony Barca B potrzebuje go dużo bardziej. A utrzymanie zespołu w 2 lidze jest nawet ważniejsze niż posiadanie lewego obrońcy. Myślę, że przy sile prawej flanki jesteśmy w stanie spokojnie zagrać tam Semedo/Roberto z okrojonymi zadaniami ofensywnmi

0

Spokojnie czekać. Jeśłi jest dobry w końcu trafi do nas. Kupowanie i wypożyczanie jest bez sensu. Więcej nauczy się w takim Ajaxie niż w jakichś Las Palmasach.

3

Dla ciebie też był do momentu zobaczenia posta, że Barca się nim interesuje.
A prawda jest taka, że zakupy z Ameryki Płd. Są mało pewne. Mało kto daje szanse na ogranie zawodnikowi. I od razu mówie się o wypożyczeniach. Rzekoma gwiazd reprezentqcji Kolumbii Yerry Mina nie jest na tyle dobry by grqć wobec kontizji Pique. To po co nam takie transfery?
Arthur jeat noname do puki nie wyjdzie i nie pogra w Barcelonie. Bo juz widzieliśmy paru Brazylijczyków u nas o ktorych mozna powiedziec, ze BYLI.

3

Po wygraniu LL Barca odpuści wiec 100pkt nie ugra. Bedzie koncentracja na LM i dbanie o zawodników perzed MŚ. Wiec nie będą ryzykować tym bardziej, że mamy kim grać.
Myślę, że jeśli ktoś na coś się spina to na szpaler na CN

0

Niedoczytałem artykułu i chciałem napisać: A może Suarez z Paco i Messi sobie kompletnie odpocznie?
No i nie zagra. Może to i lepiej

1

W kalsyfikacji prowadzi Jonas z Benfiki. A nie jakies zalosne rankingi ligi. Niedlugo dojdzie do tego ze B3nfika bedzie msuiala strzelic dwie bramki wiecej aby wygrać

0

Co sie dzieje :D

0

Wszystko pięknie ale gdyby umiał przyśpieszyć grę to coś tych podań by wynikało. Zamiast tego mamy 130podań gdzie 120 jest na odległość 5 metrów w bok a 110 ze 120 dodatkowo do tyłu.
Od taka to to zakłamana statystyka

2

Grając 11 na 10 i będąc Barceloną? Mając Messiego Cou Suareza na boisku?
Ty tak serio?
Nie oczekuje 5:0. Nawet 2:0 nie. Ale grania.

1

Ręce same składają się do braw dla Eibaru.
Można być maluszkiem ale mieć i grać z ambicją.

0

Moje oczy płoną od tego co widzę. ja rozumiem, z emurawa,że przeciwnik. Ale to jest jakaś kpina po porostu jeśli oni nie potrafią podać na 3 metry. Nie czują, ze przeciwnik jest za plecami. Rakitic dostaje piłkę z 2 metrów i się zabija o własne nogi?

Zacznijcie grać bo wstyd przynosicie!!!!
Messi też mółby łaskawie ruszyć się po tym boisku albo z niego zejść.

0

I bardzo dobrze. Bo po obrażeniach ze strony Pique Espanyol może grać ostro na ambicji i ostro fizycznie. Obecnie mamy wazniejszy mecz przed nami. To spokojnie należy zagrać i zapomnieć. Na mecze walki właśnie rezerwowymi. A nie na "... Ujowe warunki" i lamaczy kosvi gwiazdami

2

Możecie mówić co chcecie. Ale karny byl jak nic. Pilka poszla by w swiatlo bramki a trafila w odstajaca reke. Karny ewidentny i rozmawiamy tylko o nim a nie calym sedziowaniu. Bo jak liniowy nie widzial spalonego Paco skoro stał an samej liinii spalonego to nie mam pojecia.
Alaves zasluzylo na remis. Z uwagi an to jak wygladal mecz szkoda ze wygralismy przez bledne decyzje sedziow ale wygralismy. To sie zdarza. Dopisalismy 3 pkt. Mam natomiast nadzieje ze im tego pkt nie zabraknie do utrzymania.

0

Tak, tak. Z pewnością to kierowało Barcą

0

Nie dla tego zawodnika. Juz dawno powinni się nauczyć, że jeśli kupować zawodnika to wyłącznie takiego który będzie miał możliwość wejścia do składu. A nie robić jakieś wynalazki.

Ciagle słyszy się o tych wypożyczeniach. A nie oszukujmy się, jeśli wypożyczony nie gra rewelacyjnie to nie gra w cale. Bo i po co? Jak ma grać srednio to lepiej inwestować w swoich piłkarzy. Dlatego większość wypożyczeń kończy się dla nas dramatycznie. Później dochodzi to tego, że praktycznie dopłacamy do zawodników aby tylko opuścili klub.

Na ten moment nie ma miejsca dla zawodnika bez "paszportu" w skłądzie. Miny nie wypożyczą bo w obronie mamy swietnego ale kontuzjowanego Vermalena. Więc Yerry pewnie pogra więcej niż on. Gdzie tu miejsce dla Artura w takim składzie.

1

Szacun dla kolesia, że mówi co myśli a nie tylko MESSI MESSI MESSI do porzygu. Z drugiej strony zaczyna się psychologniczna wojna o MŚ. Nie oszukujmy się. Piłka klubowa piłką klubową. Ale Brazylia chce upokorzyć resztę świata po laniu u siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?