4

@jurczak sorry ale co ty gadasz. Semedo był dramatyczny. Poza marnością w ataku w obronie nie trzymał pozycji i gubił krycie żeby nie wspomnieć, że czasem nawet nie chciało mu się wrać. Z drugiej strony Firpo. Głupie błędy mimo wszystko wslczył w gdy stracił robił wszystko, żeby naprawić. Można zagrać słabo, ale gdy walczysz i przynajmniej się starasz nie można cię krytykować. Drugi biegun to Semedo. Jedmu wystarczyło jedynie ambicji na bieganie do przodu. Dlatego Roberto obecnie jest 2 klasy wyżej. Przynajmniej w obronie nie daje tak ciała.

6

@FDJ w tej akcji Messi poszedl w prawo na 3 zawodników choć mial go wolnego po lewej. Mam nadzieję, że doceni to co zrobił bo widać było ze gdy grali już na luzie Dunczyk nie spalił się i trzymał ładnie linie spalonego. Poza tym dośrodkowanie, naprawdę znacząca zmiana.

4

@milker należałem do krytyków bo jak pokazał mecz Vidal przesunięty do przodu daje radę. Martin esktra się zaprezentował jednak. Zobaczymy co pokaże przy 0:0 i grze na ciśnieniu.

1

@barteq naprawdę dobry występ. Od dawien dawna ktoś pociągnął spod linii wzdluż bramki tylko na wsyawienie stopy. Fajnie też wygrał piłkę na odbitkę od obrońcy przy walce ciało w ciało (akcja na 5:0). Zobaczymy jak sobie poradzi przy 0:0 albo gorszmy wyniku.

1

Firpo choć kasztani to przynajniej walczy. Co robi Semedo w obronie to nie ma na to słów.

1

Cokolwiek zrobił by Puig w rozegraniu nie był by gorszy niż Rakitić. Busi i Chorwat razem na boisku to jest brak czegokolwiek. Zerknijcie też na Semedo. W przód zawsze idzie do obrony wracać jednak nie potrafi kompletnie. Zachowuje się jak by nie wiedział na jakiej pozycji gra.

1

@Rogo123 ma wrócić bo to wyciąga przciwnika. Właśnie brak sensownego zagrania po powrocie jest problemem. A właściwie problem tworzy brak ruchu w przodzie i środku.

0

Kur.....ja się pytam co nam od kilkunastu meczy przynosi rozgrywanie trójki do obronców w polu karny, poza ciągłymi stratami i problemami z rozporwadzeniem piłki oraz wejściem na połowę przeciwnika?

Ter Stegena też ponosi z tym trzymaniem. Człowiek jest całkowicie poza formą.

5

Już powinni gwizdać. 5 minuta a Barcelona nie wyszla z wlasnej polowy majac pilke pod pelna kontrola. Jestesmy tragiczni. Te rozgrywanie to jest dramat

0

I czy w taki sposób nie można było sobie odpuścić kupowania Dunczyka? Ale co tam 20 mln piechotą chodzi.

0

@marcin000019 raczej tragedia przykryta kurtuazja. Wszyscy sie tasuja tym jak wspaniale odpoczywa. Wiec jak gracz zarazbiajacy prawie sto milionów za sezon ma prawo odpoxzywania na boisku, to czego mozemy oczekiwać od zespołu? Walki? Ambicji? Po co, jak można odpocząć gdy trzeba zasuwać.
Niech era post Messi pezychodzi jak najszybciej bo ten klub tsk jak dzięki niemu osiągnął szczyt tak zaliczy czeluści rozpaczy.

0

@Suzu Mamy 3 atakujących. Czy nie mozna ich wymieniac? Czy Messi musi grac 100proc meczy? Czy nie mozna bylo wesprzec teamu Calledo albo wystawić na 3 atakujacego vidal/roberto/semedo?

3

Powiem tak. Nie powinno być mowy o aktywowaniu klauzuli poza oknem transferowym. Hipotetyczna sytuacja np z Realem kupujacym Neymara za 222, bo im się zachciało. W sezonie powinno być to niedopusCzalne i tylko za zgodą klubu macierzystego

0

@Naturopata tez bym sie pod tym podpisał

1

@Cadafaz oni potrzebują grać ciągle. A z Suarezem nie rotowali by nawet 50 na 50. Zwróć uwagę, że Luis potrafi nie istnieć przez 90 min a później pach pach. Haland jest za młody aby po prostu być zmiennikiem. Wybrał świetnie co widać po tym co pokazuje.

0

@pero1983 dla niego lepiej ze nie przyszedł do nas. Mówiło by się ze 19 latek z Salburga potrzebuje ogrania poznania ligi. Podnieta by była jak by dostal 20 min. A tam? Pach dwa mecze na obycie i pewnie porobienie wszelkich badan wydolnościowych i poustawianie go. I mają genialnego napastnika na lata.....albo maszynkę do kasy na 100mln +

0

@Jacob94 z jednej strony tak. Z drugiej strony budowanie wizerunku śmiesznej osoby wobec kolesia, który na pewno zwiąże się z "opozycją" w wyborach i może być jej sztandarową postacią ma jakiś cel. Przykładem jest tu Abidal. Czy piłkarsko ktokolwiek coś mu zarzuci? Ale czy w biznesie już jest taki krystaliczny?

1

@Uky86 w kwestii kwot transferowych masz rację. Natomiast wolał by napastnika w typie Mario Gomeza. Silnego umiejącego się zastawić, który dwa razy dotknie piłkę i coś z tego będzie. Dodatkowo który zrobi miejsce na środku Messiemu. Nie oszukujmy się. I tak najwięcej będzie zależało od Messiego. Skoro nie grają na Griezmanna prostopadłych piłek nowemu napastnikowi też nie będą.
No ale zobaczymy

0

@JackH Barca wyszła wtedy trójką w obronie lub jak wolisz 3 z DM przed środkowym obrońca, które to miejsce Busiego właśnie zajmował Puyol, w pomocy grali Iniesta, Xavi, Yaya od pierwszym minut.
https://www.fcbarca.com/26771-zemsta-rozkosza-bogow-real-madryt-fc-barcelona-2-6.html
Nawet można o tym zdaj się poczytać w książce: El Clasico. FC Barcelona kontra Real Madryt - Richarda Fitzpatricka. I o szalenstwie MoU gdy wyszło info z Pepe na DM.

0

@martool pewnie zawsze po to, że można wziąć pieniądze i nie zrobić nic, a pieniędzy oddać nie trzeba. Zlecenie zawsze ma jakieś potwierdzenie. Ale wiadomo, że nie zlecił tego podpisem Barto tylko jakiś pan Heniu z kotłowni.

0

@Jacob94 raczej nie o to chodzi. Jeśli mema przeciw Xaviemy robiono na zlecenie Barcy to w jakimś celu. A choć jwgo wypowiedź w swoim czasie była w obronie Interesu Barcy to też w dużych kręgach była odebrana jako śmieszne tłumaczenie sie z porażki

1

Oczywiście Panie Prezesie. Nie jest możliwe, żeby zrobiła to instytucja. Tylko człowiek z tej instytucji ja reprezentujący.

0

@Artuuuuur Przypomne tylko, że ekipa Rosella jako główny argument do walki z Laportą przyjeła przekręty finasowe i korupcję. Obiecali wytoczyć mu proces po zobaczeniu ksiąg to zrobili.......i największą zbrodnią Laporty były słynne zegarki. Też został uniewinniony a jednak ekipa Sandro nadal twierdzi, że to malwersant. Boże jakie to jest ironiczne. Patrzenie na to co mówią a co sami zrobili. Teraz te zegarki to jak bzyczenie komara gdzieś kilometr od nas.

0

@JackH Na takiej pozycji został wystawiony Puyol w tamtym meczu. Później jeszcze zostało to powtórzone kiedy MoU wystawił Pepe na DM a później wsciekał się, że to wypłyneło z szatni, a u nas powtórka.

0

@DJ6 piłeczka po stronie Barcy. Jęśli Zarząd jest niewinny nie powinnien się w ogóle odnosić i wnieść sprawę do sądu. Ale wiemy że tak się nie stanie. Cadena SER może nie ma dowodów czarno na białym w typie umowy na usługę. Ale firma której zlecono już coś ma. Maile, umowy, kontakty. Więc jak przeciw niej ruszyć do Sądu. Słabo to wygląda, bo jak napisałem taka firma która z obsługi Barcy czerpie pewnie grom zysku i reklamy przed innymi instytucjami raczej by nas sama z siebie nie chciala tym uszczęśliwiać.

0

@FDJ jak mogą iść do sądu jeśli coś zlecicili? Może Cadena SER nie ma wszystkiego na papierze czarno na białym, ale już firma która dostała zlecenie na pewno ma. Bo na gębę tego nie przyjęli prawda?
Piłeczka po stronie Barcy. Jeśli są nie winni nie powinni nic komentować. Dać se tydzien, dwa i wystąpić do sądu.

0

@DJ6 no i ja to rozumiem. Barcelona nie mogła powiedzieć nic innego. Bo co? Zrobiliśmy to? Ale logika podpowiada pytanie: Jeśli nie Barca zleciła to kto? Sami pro bono wpadli na taki genialny pomysł? Sprawa śmierdzi.

1

@Krzywy95 właśnie tak jechać na 17 i Collado z rezerw. Dodatkowo próbować Semedo Vidala na prawej ofensywie. Potrzeba matką wynalazku. A my ostatnio umiemy tylko marnotrawić pieniądze. I nie mówie o Dembele bo jego niszczą kontuzje.
Boże....gdybyś ty powiedział Guardioli, że nie można wystawić Puyola na DM. Nie można bo nie można. A on wystawił. I wygrał na Bernabeu 6:2. A tu trzeba ratować się kolesiem z znikąd. Zawodnikiem, który nie był by nawet 50 wyborem drużyny w normalnych warunkach. Za prawie 20 mln. Nim koleś zacznie grać to się sezon skonczy.

3

@Uky86 i dwa razy droższy i podobnie jak tamten po sezonie raczej nie dotknie murawy. Zresztą nie postawił bym 100 że zagra w większej liczbie niż 5 meczy. A 18 mln to jednak 18 mln. 1/5 LauTaro po którego niby mają ruszać. Po co teraz ten grajek? Nie wiadomo. Jak nam trzeba środkowego napastnika. Skrzydłowych mamy 3.

0

@kejdzi ok. Po części zgoda ale równie dobrze możemy spróbować Semedo/Roberto/Vidal w ofensywie na prawej stronie. Potrzeba matką wynalazku. Pisałem o tym w innym temacie. Z bocznego obroncy Cucurelli Getafe zrobiło ofensywnego skrzydłowego. Luca Digne w Evertonie jest posiadaczem najwiekszej liczby asyst w lidze zdaj się i ma drugą najwyższą średnią ocen za mecz w lidze. A u nas.....DOSTAWAŁ MINUTY. Jeśli komuś nie da się szansy na dłużej to nie ma co oceniać jego gry. Przykład Dembele. Koleś ma talen ale jak Fati słabe mecze przeplata dobrymi. Problemem Dembele jest to, że nie zagrał chyba więcej niż 4 meczy z rzędu więc nie ma rytmu. Z Fatim to jasna sprawa. Koleś jest jak dziecko. Messi był jak On. Ale miał wirtuozów. Miał tez mimo wszystko uśmiechniętego Rooniego który go wspierał. Kiedy ostatnio widzieliśmy aby Messi podszedł klepnął Fatiego. Pokazał mu czasem....spróbuj sam. Nie szukaj mnie w każdej akcji. I kiedy Fati czarował? Gdy miał środkowego napastnika atakującego światło bramki tak, że mógł iść do lini na dośrodkowanie, opcjonalnie zejść do środka na uderzenie. A teraz co? Tylko zejście bo gdy dostanie piłkę najczęściej jest najwyżej atakującym zawodnikiem.
Zobaczymy co zrobią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?