yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@panczo nie rozumiem upszytku. Do dzisiaj nie zagrał w tym sezonie dobrego meczu. Natomiast dziś jak profesor. Widać, że dostał zadania stricte defensywne, a tu taka niespodzianka, że jeden z najlepszych pociągnięć po skrzydle mu wyszło. Takiego Semedo chyba każdy chce. Niestety jak nie gra to co zrobić.
1
Zastanawia mnie jedno. Czy Real boi się nas tak bardzo, że nie potrafi założyć pressingu na poziomie Levante? Dziś od dawien dawna w końcu potrafimy porozgrywać piłką od bramki.
0
@hank_moody na ten moment ważniejsze nie strać niż koniecznie strzelić.
0
@Filipfcb2000 no właśnie tej odwagi brak do zagrania 1vs1 albo z klepki. Raz pojechali z Grizem i było blisko.
0
@Wronczi10 Dorzucił bym Artka. Karny ku...za sam na sam ale pięknie rozgrywa. Szkoda że FdJ się nie dostosował. Boi się pójść z piłką. Miał fajną sytuacje na skrzydle. Było iść jak Sterling w pole karne. A może Carva by się odpalił.
Przeraża Busi z tym wysokim pressingiem.
Zawsze krytykuje Semedo. Nie wiem co mu powiedział trener. Ale niech mówi mu to samo przed każdym meczem.
0
@Bulos11 niech oni grają swoje a my.....zmuśmy Messiego do biegania i będzie dobrze.
10
Tak jak zawsze jade po Semedo to dzis jak profesor!
Dziwi słaba gra FdJ. Boi się pójść jeden na jeden. No i Messi nieobecny. Ale gra wygląda najlepiej za Setiena. Arthur super. Gdyby nie ta sam na sam :(
0
@Barthez_94 ponosi cię fantazja. Messi i Semedo na prawej to będzie pożywka dla szybkiego, technicznego Vinciusa. Wkręci biednego Semedo w ziemie.
Uważam, że dziś Semedo dostanie Stricte defensywne zadania i sporadycznie go z przodu zobaczyny. Szybkość Viniego + braki w pozycjonowaniu Semedo mogą nas zniszczyć.
5
Ktoś mi powie czemu Federacja upiera się albo na La(c)hao(s)za albo na Hernandeza Hernadeza? Przecież ci dwaj niszczą mecze.
0
Haha. Wykorzystać pomysły City? I kto niby ma u nas biegać do pressingu aby za chwilę być w obronie?
Liczę, że wygramy ale jednocześnie widzę już co Vincius zrobi na lewej z Semedo. Oby tylko dziś też się ślizgał
1
@JaCules1211 po jednym meczu cięzko ocenić. Wszedł przy 3.0 kidy grało się luźno i przyjemnie. Jak mecz będzie szedł jak z Napoli to nie sądzę by miał duzó do pokazania. A tu powiedzmy sobie szczerze. Będziemy mieli problemy z wyjściem z połowy
0
Brak Rakitica? Jakoś nie chce mi się wierzyć
1
@Greenalley jeśli chodzi o procenty i LM to od razu po meczu w Polsacie system wyliczył, że statystycznie biorąc wyniki historyczne LM Real ma 6proc szans na awans. Więc to chyba o czymś mówi. I powiem szczerze, że nie wiem czy powrót MU z PSg nie był jedynym udanym powrotem gdy zespół musiał strzelić na wyjeździe dwie bramki.
Ja tam nie mam hurra optymizmu. Raczje boje się, że skończy się jak historia z SPH i czerwoną kartką Valverde. Real to Real. Jak wyjdzie na luzie nie mając nic do stracenia możemy się wszyscy zdziwić. Aczkolwiek liczę na skuteczność ofensywy City
0
@kuz ty kup:
W momencie położenia ręki już się wyszarpuje przewracając i przewraca. Później nogi się krzyżują bo już je zostawia lecąc.
0
@tomFCB Barca chyba nie wygrała wiec co robi w gronie zwycięzców?
0
@kuz Jak nogami? Ręke na ramieniu mu położył. Był bym nawet skłonny powiedzieć, że nie było faulu w tym wypadku.
1
@GeraltzKatalonii ty widziałeś jak oni biegają .....na wyjeździe? Widziałeś pressing 4 graczy City na 3 obronców Realu? Co będzie na ich stadionie? Kim my mamy ich zaatakować? Stojącymi graczami? Na ten moment była by z nas miazga. Swoją droga zobczcie. My narzekamy na braki. Tam Guardiola wpuszcza DM za kontuzjowanego obronce i nie widać różnicy w grze obronnej. Ich wyprowadzenie to bajka. Może nie są idealni bo KDB to nie Messi i nie strzeli 30 bramek ale to co koleś robi dla zespołu to poezja.
0
@fcbarcafan19 Ale jednak robi wiatr na skrzydle. Jak mu dadzą takiego Semedo to go wkręci w ziemię.
0
Patrząc co Vincius robi na skrzydle w El Classico zabronił bym Semedo przekraczać połowy.
0
W pomocy mamy nadmiar. A ty i tak grasz choć w każdym meczu zaliczasz srednio 1.5 kluczowego podania do akcji sam na sam przeciwnika. Do rozegrania tez sie nie nadajesz vo wiekszość akcji spowalniasz wczoraj raz zagrales nieszablonowo i byla bramka. W lidze tez raz ruszyles i asysta 2 stopnia. To swiadczy ze po prostu nie pamietasz co grac choc masz przeblyski
0
Brawo Busi. Od razu kopnij w naszą bramkę. Po co się wysilac
1
Pytanie zasadnicze. Gdzie w tym meczu jest Messi. Czy w koncu mu się zachce rozegrać, pobiegać i w czymś pomóc. Żal mi Firpo. Koleś robi błędy ale paradoksalnie podaje piłki tak, żeby ktoś się po nie ruszył. Problemem jest, że wszyscy stoją i czekają na podania do nogi
0
@Matix90 niestety w ostatnim meczu wyszło....i trener łyknął. Rakitic powinien grac na DM na wyjazdach bo Busi jest za wolny i tyle. Obaj w składzie na drużynę ściskająca sie w 30 metrze sa po prostu za słabi. Zero kiwki w kierunku bramki. Zero przyspieszenia. Firpo gra za szeroko aby mu zagrać szybką piłkę na wybieg. No i mamy słabiznę.
Pytanie tylko gdzie jest w tym meczu MESSI? Znowu powiedzą, że odpoczywa? Koleś jest geniuszem, ale teraz ma niesamowity talent do całkowitego znikania w meczach LM. U siebie pewnie błyśnie. Ale na wyjeździe ani nie biega. Ani nie rozgrywa. Drama.
0
Barca powinna patrzeć jak się rozgrywa od bramki [pod pressingiem
0
Rakitic i Busi w jednej 11 to pernamentne spowalnianie gry.
0
Stawiam, że opcja Vidala jest dużo bardziej prawdopodobna niż Fatiego
I chyba dobrze. Osobiście wolal bym Rakitica/De Jonga na DM niż Busiego. Bo Napoli gra szybko i będzie z tego problem. No ale bądźmy dobrej myśli.
0
Być może w końcu ktoś odwalił kawał dobrej roboty w scooutingu. W momencie kiedy go kupowano kwota nie wydawała się adekwatna do ilości gry. Na ten moment natomiast prezentuje się bar o dobrze a dodatkowo gra....co nie było takie pewne, gdyż portugalczycy żyją z ogrywania i sprzedawania graczy. I już mogli kolejnego diamencika tworzyć.
Mnie martwi ciut młody wiek. W Barcelonie ostatnio młode transfery nie dostają regulanej szansy na gre. A to niestety jest wymóg konieczny.
0
@sokot powiem ci ze pierwsze wrażenie.... Znam człowieka. Ale bez włosów za huhu nie dopasował bym klona
0
Mimo wszystko trener ocenia dobrze sytucję. Może zapomniał o początku, który był dramatyczny. 5min bez wyjścia z połowy mając piłkę pod kontrolą. Ale później strzeliliśmy to co mieliśmy. Gdyby tak było wcześniej grali byśmy i w CdR i mieli byśmy lidera. Więc niech się to utrzyma.
2
@FDJ zgadzam się. Wychodziło bo nie było spiny i lekko się już grało. Jak za starych dobrych czasów.