0

@Alan_fcbfan ale nadal będą mówić jaki to on "buk" i świetny zawodnik. Co z tego, że idzie do przodu jak jako obrońca nie wraca praktycznie do każdej kluczowej akcji idącej gdy pójdzie do przodu. Dramat.

0

442 z niebiegającym Messim i niebroniącym Surezem? W tym momencie Setien odwrócił Barce i wypiał się dla Bayernu. Przecież to będzie przez cały mecz wyglądało jak koncówka z Napoli. Gdzie Puig ? Vidal, Roberto, Busi są ok do przeszkadzania ale nie do rozegrania. Sam FdJ tego nie pociągnie. Setien to obłąkaniec. I mówiąc to przed meczem. Najwyżej będę sypał głowe popiołem. Ale oni pojadą skrzydłami tak, że głowa mała. A w środku mają fenomenalnego w grze głową, nogą i w zastawianiu się Lewandowskiego który potrafi dodatkowo robić miejsce wchodzącym z drugiego skrzydła.
Jak dla mnie możemy nie wychodzić do meczu w takim zestawieniu. Coś czuje że Setien będzie się ratował Puigiem (o ile będzie miał szanse na to ) w końcówce jak Valverde nie grającym Malcomem, który nagle miał być zbawcą.
Odnośnie trenera szkoda gadać. Miał zawodnika w formie. To mu podziękował ławką.

1

Wypożyczyć z opcją KONIECZNEGO wykupu za 60 mln bez względu na nic i będzie ok. Inaczej się nie zgodzą. Albo po prostu sprzedać za tyle jeśli dadzą. Bo tego wypożyczenia słabo widzę. Już Rafinhia miał zostać w Interze

0

@seba444 co znaczy krótka ławka rezerwowych? Jak się ma taką to się z niej korzysta. Pochetino płakał że miał jedynie Lucasa Moure? Nie. Grał czym miał. A u nas co? Trener Barcy B płakał? Nie. Zagrał tym czym miał. A ten pseudo fachowiec przebujał zawodników przez 90 min. MEssiego w pewnym momencie odcieło aż co było widoczne jak oparł ręce na kolanach i po prostu stał. Ale nie grajmy jednym składem. Po co nam super forma Puiga. Dajmy mu wakacje i olejmy. Tak budujmy gracza na kolejny sezon.
Kur....wole przegrać z Bayernem widząc grę jak w 1 połowie niż patrzeć na to co odwalali w 2. Ja rozumiem że ktoś powie taktyka. Ale co to miało wspólnego z taktyką jak zawodnicy jednej z najlepszych drużyn na świecie wybijają piłkę przed siebie na uwolnienie nie umiejąc jej rozrzucić. Tak to mogliśmy grać 9 na 11. A tu wystarczyło biegać. Ale jak widać bieganie to za dużo na tą drużne.

8

@alamoss akurat francuz to tyrał w defensywie i rozegraniu jak mało kto. Po jego zejściu nie wyprowadziliśmy dwóch akcji. Ale spoko. Natomiast Rakitić? Dobrze, że był ROberto we 2 było 1.5 i się ratowali.
O dziwo dziś pochwalę Semedo. Gubił krycie i to jego stroną szły groźne akcje. Ale dziś dobry mecz.

0

@Dripskydrip to chyba dobre prowo nie? Bo nawet Levanty wychodząc z piłką próbują kontrakować. A u nas nawet wybicia bramkarza było do nikogo bo nikogo nie było z przodu. Dobrze Kolega mówi, już mecz z Liverpoolem pokazał czym się kończy totalny brak kontroli meczu. A gdyby jeszcze Barca nie potrafiła grac piłką i była nastawiona na kontry to ok. A tu dramat. Gdyby padł gol Milika to byśmy popłynęli. Jak już nie raz. Wczoraj Mc pokazało jak się może skończyć takie granie. Real siadł i nie istnieli. Ale odżyli. U nas odżycie musi się wiązać z dramatem? W ogóle prowadzić 3:1 i drżeć o wynik? To o czymś świadczy.

0

@Damian_M innne czasy.....swoje robi. Ale to rola trenera pogadać. Luis, Leo gracie 60-65 na maksa później was zmieniamy. Tyle. Ale aż tyle. Lepiej było patrzeć jak Messi oparł ręce na kolanach i olał wszystko co się dzieje. A trener zmiane....w 90 min.

0

@Dripskydrip co ty bredzisz? Piękny mecz? W 1 połowie świetny. W drugiej gdyby wpadła jedna bramka to by nas zamietli. Nie potrafiliśmy od 70 min utrzymać 20 sekund piłki. Nie potrafiliśmy wyjść. Jedynie FdJ i Griezmann starali się rozgrywać i biegać. Semedo pociągnął z dwa razy i Roberto troche porozbijał. Reszta nie istniała.

2

@TeKa 1 połowa wyglądała świetnie. W 2 należało tylko zmieniać odpowiednie kafelki. Ale nie wielki trener zrobił zmiany w 90 min. I jeszcze zdjął Griza. Przecież to jedyny ofensywny gracz w 2 połowie który biegał poza momentami gdy szli do przodu. Wracał walczył. Ale co tam.....w momencie kiedy zszedł nie mieliśmy piłki dłużej niż 20 sekund.

1

@Alan_fcbfan właśnie za to powinni go pożegnać. Za to że chciał pokazać co znaczy. A nie znaczy nic. Nie potrafi zareagować. Nie potrafi nic. Kurczowo się trzyma swojego i tyle. Zmiana Suareza w 90 min. Na boga. Przecież to jest jakieś nieporozumienie.
Gdyby byli kibice wyszedł by wygwizdany. Jak można przez osatnie 20 min nie umieć utrzymać piłki 20 sekudn? Wykopywanie do Messiego który nie biega? Ktoś może kiedyś niech zobaczy, że on też powinnien się zmieniać. W pewnym momencie po prostu oparł ręce na kolanach i nawet nie patrzył co się dzieje. Mamy 5 zmian a koleś robi pół zmiany.

1

Moje oczy krwawią....ja pierd.....serio nie możemy utrzymać się 20 sekund przy piłce na CN?

3

Messi już nie ma siły człapać nawet. Na boga czego trzeba temu pseudo trenerowi?

1

@Damian_M nie przechodzi mi to przez usta ale ten człowiek to totalna porażka. Kur......on nie reaguje nawet na to co się dzieje. Messi z Suarezem chodzą od 55 minuty. Nie pomagają. W przodzie jeszcze się ruszą. To ten zdejmuje Griezmanna który tyrał w obronie. Ale to jest nasz trenrer. A co do Barcy B to szkoda gadać. Za to powinno się go na taczkach wywieźć. Po ...... w ogóle oni na tej ławce siedzą.

0

Setien podaj się do dymisji. Jesteś tragedią. Nie widzisz co dzieje się na boisku? Puig to oblig. Ktokolwiek kto będzie biegał

0

@kamilo0066 człowieku on jedyny z napastników biega obecnie i pomaga w rozegraniu. Bo jest dramat w środku.

0

Messi 1 połowa genialna ale teraz stoi...
Trzeba pomóc pobiegać.

1

Niech zdejmuje Suareza bo stoją z Messim. Griezmann może nie gra ale pracuje w defensywie

0

Fati i Puig w sumie to na już. Ktoś musi pobiegać.

1

@seba444 Widać pracuje. Bo Messi i Suarez nie wracają. Wychodzi ale standart nikt mu nie podaje.

0

60 min to moment kiedy Rakitic powinien zejść. Mamy kompletny brak kontroli srodka. Jak Fdj nie ruszy to jest dramat.

5

Powiem tak. 3:1 a ja nie mam pewności zwycięstwa....do czego to doszło...eh

1

Zawodnik meczu.

0

@Alan_fcbfan bo tam dostał sygnał ręka. W myśl nowych przepisów nie mogli uznać.

0

Była ręka i widać na powtórce.

0

@mejsinio była. Widać na powtórce. Na klatkę przyjął i odbiło się od ręki. Nowe przepisy i no gol

0

@seba444 przyjął na klatkę i odbiło się od ręki. Widać na powtórce. W myśl nowych przepisów nie było szans na uznanie.

0

ROberto niewidoczny bo odwala robotę za Rakitica eh...

0

Wszystko będzie szło stroną Semedo....

0

Najgorsze w tym wszystkim jest, że to teoretycznie taki niespodziewany środek pola.....tylko wszystkie gazety o tym wiedziały już rano.

19

Zawsze i to samo. Jak trwoga to Rakitica.
Kur.....no ręce opadają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?