yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha. Oni tak serio? Serio serio? Serio kur...... Chlopak nie pokazał w sparingachże jest to tej drużyny na przyszłość?
Kur.....to po co sprzedali Rakitica? przecież on na treningach przekonał każdego trenera. Każdy na niego stawiał. A co było w meczu....
Pewnie Puig slabo sie prezentuje na treningu. Ale w meczu robi więcej niż ci nasi wszyscy pomocnicy.
Kolejny sezon z Busim na rozegraniu... Zapowiada sie cudownie
0
@AxelF nie tyle głupi, co raczej drogi.
0
@norbo80 nie wiem. Coś tam musi być w wymogach. Liczba włochów. Obcokrajowców. Nie wiem.
2
Boże...zabukowałem busa w wypożyczalni. Gdyby Semedo trzeba było przewieźć na Wyspy to dzwońcie o każdej porze dnia i nocy.
0
Podpisali zerwali więc zapłacą. Po co robić sobie wszędzie plecy? Chyba że kontrakt zawierał coś innego.
1
Sam dopłacę do sprzedaży Semedo
0
Toć chyba oczywistym było, że nie podpiszą trenera na pół roku. Więc dali mu półtorej. A że zerwali.? To zapłacą. Barto do końca mówił, że nie zwolni trenera.
4
Na prawdę niech Koeman czyści ten skład. Nie ważne czy coś ugra. Jeśli rozbije klikę. Zrobi miejsce dla młodych. Wiadomo. Nie zagrają każdego meczu na 5. Jak będzie ciśnienie nogi się będą pętać. Ale ci chłopacy w meczu sparingowym pokazują więcej ambicji i chęci niż podstawowi gracze połowę zesżłego sezonu.
Konrad pokazuje, że można śmiało być spokojnym o lewą. Jak jeszcze by poszli po rozum do głowy i za rok pozbyli się Semedo a na prawą po prostu wzieli za darmo "naszego" Brazylijczyka z Betisu to może z tego coś być.
1
@marchisio10 dokładnie. Wystarczyło, że zszedł spowalniacz Busi i nagle piłka idzie jak w sznurku....bo jest ruch bez piłki. Można? Można!!!
1
Rozumiem sparing ale gra nie wygląda w obronie nic lepiej niż w zeszłym sezonie. Serio co raz bardziej skłaniam się aby płacić tym co mają odchodzić i wypychać ich na siłę. Grać świerzością i młodością jeśli nawet sezon będzie starcony i bez trofeuów. Bo tak to nadal będą problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.
0
@abram3k a to nie było by takie złe. Przynajmniej pewność że ich nie tafimy od razu poza grupą.
0
@toszman sytuacja wygląda tak, że jednak oddając tych zawodników oszczędzają miliony euro na kontrakcie. Można zostawić Vidala, Suareza, można było i Rakitica. Mieć 38 graczy z czego ~19 na trybunach i płacić za dwa zespoly albo nie. Inter ma w tym interese aby naciskać na Vidala by wymuszał darmowe zwolnienie. Bo po co płacić jak można pozyskać za darmo. Nie ma litości. A to Barca jest pod ścianą. Aczkolwiek i Suareza i Vidala bym zostawił. Kwestia tego czy nie wpłynie to negatywnie na drużynę. Myślę, że zdają sobie sprawę, że musza rozwalić pakę Messiemu by ten w końcu zaczął pracować.
Ale na razie słabo to idzie. Nawet przykład Rafy. Nie ma chętnych na niego za 16 mln a kibice na fcbarca.com płaczą, że chcą za niego tylko 16. A zapowiada się kolejny "transfer" do klubu na roczny wygasający kontrakt.
8
Nie rozumiem całego tego hejtu na SSuareza. Ma ważny kontrakt? Ma. Nie dostał satysfakcjonującej oferty? Najwidoczniej nie. Albo nie mógł spełnić warunku otrzymania obywatelstwa. Skąd nagle pomysł, że był by w stanie zdać egzamin z języka włoskiego? Więc może po prostu nie mógł przejść do tego Juve. Kolejna rzecz. Zawodnik ma świadomość, że może trafić na trybuny a jednak podejmuje ryzyko. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie zapłacić mu za rok kontraktu i podziękować. Nie muszą płacić za dwa. Bowiem tylo w przypadku rozegrania określonej liczby minut kontrakt z automatu się przedłuży. A skoro nie zagra to umowa zostanie rozwiązana. Proste? Proste. Ale Barca chce oszczędzać. Niestety chyba kosztem wszystkich. Już im VIdal pokazał, że nikt z klubem nie będzie się patyczkował. Nie dość, że go puścili to jeszcze zapłacili część kontraktu. I podobnie będzie z Suarezem.
0
@michalm21 zgadzam się. Jeśli to klub chce go wypchnąć na siłę to musi zapłacić. Inaczej niech próbują się dogadać z nim o obniżenie kontraktu na odejście itp.
On tak naprawdę nie musi nic robić poza stawianiem się na treningi. A to my żałośnie wyglądamy traktując tak gracza który zrobił wiele dla tej drużyny.
Chciał bym żeby odszeł i grał. Jak zostanie niech siedzi. A może się przyda. W sumie to nasz najlepszy napastnik ale z nim rewolucja się nie rozpocznie.
1
@Remi1899 wielu ludzi nie widzi gry Francuza, natomiast dostrzegają geniusz Semedo.
Prawda jest taka, że Griezmann stworzony jest do szybkiej gry a dodatkowo do walki w obronie. Jak się cofa można tylko podziwiać. Ale gra w przedzie w Barcie mu nie siedzi. Czym to spowodowane? Ciężko powiedzieć.
0
Przecież mówiło się o nim w kontekście 1 zespołu i ławki rezerwowych. A oddali za darmo? Albo mu się kontrakt skończył albo wraca po dwóch latach. W związku z tym, że nie mogą wypożyczyć na 2 lata może podpisali taką umowę? Przynajmniej mam taką nadzieję.....
3
Prawda jest taka, że powinny być zbierane z takimi danymi. Wiadomo, że będzie próba podważania podpisów. I walka na całego jak będzie blisko z głosami. Więc powinny być niezbędę. Jesteś Socios klub powinien móc się z tobą kontaktować w razie potrzeby.
3
Nie no jakoś dziwnie jest to liczone. Archaf kiedy został sprzedany? Skoro James za 27, Archaf 40, Oscara 13 i Havi Sanchez 3 to tu chyba brakuje do 100 mln. Poza tym czy Archafa można wliczyć w ten sezon? Podobnie jak naszego Carlesa Pereza? Chyba jednak nie. W rok kalendarzowy tak, ale nie w sezon.
Jednocześnie bilans ujemy Barcelony wynosi 9,5 mln w oparciu o podane dane. To nie ma klubu który wydał więcej, a raczej nie ma gorszego bilansu? Inter?
Ten artykuł jest chyba, taki trochę na wywołanie negatywnych emocji.
0
@Midast pokazał to w meczu z Bayernem biorąc czynny udział w 7 bramakch rywala. Pokazał to w meczu na Bernabeu gdzie po genialnej 1 połowie w drugiej zapomniał pobiec za atakującym, wychodząc za piłką wyżej niż broniący Brightwait.
Generalnie SPOKO koleś tylko czasem zapomina że jest obrońcą. Właściwie to w każdym meczu zapomina mu się czasem pobiec do obrony.
Nawet w najlepszym meczu sezonu gdzie zrobił dużo z przodu aka wywalczyłem karnego z Betisem i atakowałem naprawdę nieźle jego skrzydłem szła akcja za akcją, i sprokurował 2 karne (akurat to się może zdarzyć obrońcy, kwestia tego jakie to były karne).
Tak naprawdę to nie ma o czym mówić. Każdy kto spojrzy widzi, że koleś po prostu nie nadaje się do gry w obronie. Może skrzydłowy był by z niego spoko. Ale w obronie jest po prostu D R A M A T Y C Z N Y. Problem w tym, że jest OBROŃCĄ!.
1
@adaskooow jest i Broghtwiat i Suarez. Przecież ich nie sprzedadzą chyba że znajdą pieniądze na zapłacenie kupującym
1
@BartArt mea coulpa......wiedzialem ile ma Thiago ale że Wijnaldum pod 30.....to już nie taka okazja.
0
@SzahMatt Roberto trzeba szanować za pewien poziom przeciętności tam gdzie mu karzą grać. Tacy zawodnicy są niezbędni. Kiedy karzą mu wyłącznie bronić Alba ciągał lewym skrzydłem. Natomiast na pewno nie powinien grać na środku bo za bardzo podporządkowuje się oddaniu piłki Messiemu.
Natomiast pełna zgoda co do Semedo. Mam nadzieję że to ostatni jego rok w Barcie i przyjdzie Emerson z Betisu. Gorszym niż Semedo w obronie nie można być. Nawet Oleguer przy nim to instytucja.
0
@AdiBarca87 zatwierdzenie wotum nieufności sprawia, że tak naprawdę będziemy mieli grupki ludzi z "dupy". Będzie Font, Laporta z programem na kolanie i bez strategii. Nie na darmo kampanie przygotowuje się tyle czasu. Na ten moment mają czas popracować nad pomysłami, organizacją. Poza tym żaden z nich nie wie jak odpali Koeman. Czy będzie trzeba go żegnać czy z nim współpracować zbierając owoce jego pracy. Rewolucję wzniecić łatwo, ale ona później zjada swoje dzieci. Swojego czasu Rosell i Barto też wszczynali rewolucję. Obecnie mamy jej kres. Kiedyś Laporta w oparciu o dobrą pracę i szczęście w wybraniu Rijkarda na trenera (a ten trafieniem w transfery i wybuchem talentu R10) zbudował wielką Barcę. Nowi niech zrobią to samo. Tak jak chciałem zwolnienia Barto do praktycznie początku tego sezonu tak obecnie tego nie chcę. Niech na koniec kadencji zeżre "gówno" które narobił.
0
@wajcha mam nieodzowne wrażenie, że Messi i tak już odszedł. Po prostu poczeka ten rok w Barcelonie. I nic się nie zmieni. Przegrał na polu kontraktowo-klauzulowym więc musiał się wycofać ale wątpliwe aby podpisał nowy kontrakt jeśli Barca nie da mu więcej, a NIE POWINNA tego robić. Bo po prostu czasy się zmieniły i nikt nie powinien zarabiać tyle ile obecnie zarabia. No ale to moje prywatne zdanie, tak jak to, że jednak wolę aby zarząd dokończył pracę. I zobaczymy czy Barto odpowie swoim majątkiem.
0
@BartArt za stary, raczej za drogi.
0
@BartArt Pomysł z Umtitim popieram jak najbardziej. Nawet gdyby mieli płacić połowę pensji.
Thiago mówimy nie. Zbyt często kontuzjowany. Z drugiej strony Depay też miał zerwane więzadła krzyżowe.
3
Nie zbiorą. I dobrze. Kadencja skończy się w przyszłym roku. I nowy zarząd dostanie drużynę do organizacji przed nowym sezonem. W tym momencie pożegnanie władz skończy się niczym. Bo co mogą zrobić? Zwolić Koeman? I nic poza tym. Już wszystko załatwione. A należy liczyć się z tym że Barto pozwoli zrobić rewolucję Holendrowi i nie będzie mu przeszkadzać, bo to w sumie jego jedyna szansa na wyjście z twarzą.
0
@lukasz9197 prawda jest taka że obecność tak mnogiej liczby atakujących wstrzyma jego rozwój. Powinien grać dużo podobnie jak Trincao. A będzie się dzielił minutami. Chyba że Koeman mocno na niego postawi. Aczkolwiek na prawdę dużo za dużo do grania w przedzie.
0
W przodzie taki tłok że człowiek zastanawia się gdzie zmieszczą tego Depaya. Z przodu serio nie wiadomo kim grać. Naprawdę widac potrzebę wyzbycia się części zawodników bo choć b y chciał to nie podzieli. Źle a nawet bardzo źle wygląda to dla Trincao.
0
@Mroziu dokladnie tak samo uważam. Dsć trenować. Zapraszać na mecze z trybun. Podchodzić z szacunkiem. Ja rozumiem ze mamy w tym interes by on odszedł, ale on też taki ma skoro podpiszą tylko jeśli przyjdzie za darmo. Jeśli mamy płacić to niech idźe sobie zima