0

Tzreba przyznać, ze Mingueza dobry dziś mecz.

2

Brawo Osmanie. POkazałeś jak powinien grać DM. Mija cię. Przeszkadzasz. Biegnie dalej, wycinasz z ziemią....a nie machasz ręCami jak niektórzy

0

Wow!!! I oto chodziło. Nawet Busiego tzreba pochwailić. Przyspieszył do skrzydła do Demba

0

Busi jest słaby ale dla Pijanica brak skali dzisiaj.

0

No i ok. Pedri jest. Jeszcze by się przydał Dest za Pijanica. Wtedy defensywa z obrońców a FDJ drugi DM

3

@PACO89 a co ma zrobić? Okiwać 5? Lepiej jak Busi grać nie do ale w Martina tak, że ten nie ma co z piłką zrobić albo wycofać do obrony? Puig to poza Dembele jedyny piłkarz dziś potrafiący dowrócić się z piłką do bramki przeciwnika

6

Dramatem jest to, że zawsze jaki "langet" nie trafi na pustą, a później przeciwnik z jedynej sytuacji strzeli. Eh.
Pijanić do natychmiastowej zmiany. Albo on albo Busi. To co dziś obaj pokazują jest dramatem do kwadratu.

2

@Alan_fcbfan + , dokładnie. Jedyny pomocni który gra. Pijanic to nie potrafi kopnąć choć rusza do przodu z piłką. Busquets zna tylko kierunek do tyłu.

0

Kur....czy ten człowiek potrafi ruszyć z piłką do przodu?
Zna w ogóle ten kierunek?

2

Środkowy obrońca Busi choć widzi, że idzie dośrodkowanie po co ma się ruszać? Lepiej wystawić rękę. Koleś jest fantastyczny w odbiorze wysoko na połowie. Ale w defensywie jest sabotażystą, że szkoda gadać.

0

Busi i jego wolna noga. Czy on nie rozumie że nie gwiżdżą mu już ciągłego kładzenia się.

2

@Maykello no właśnie krytykują bo nie dają, ale nie widzą że koleś rozgrywa co u naszych dawno nie miało miejsca. Tylko Busi troche spowalnia.

0

Ja je.....z 3 metrów w światło nie trafić?

1

Nie no gra Puiga wyglądała by dużo lepiej gdyby Busi umiał zagrać szybciej i sam rozegrać gdy ten mi zdobywa miejsce i oddaje piłkę.

0

@Rivaldinho11 ale czego? Kontroluje tępo gry, nieźle odbiera. Na ten moment naprawdę dobre zawody.

0

Dopiero zacząłem oglądać ale trochę skład przewietrzyło. Drama z tą kontuzją

1

As fajnie popłynął.
Dwa pozostałe Once de gala. Ale chyba tak będzie. Betis zbyt powanny rywal na swoim boisku.

0

Psg to jest niby każdym graczem zainteresowane. Emerson? Serio? Gdyby tak było nikt z Barcy nie chciał by puści za groszowe 20 mln z których dostanie 10mln (drugie weźmie Betis) do topowego klubu tylko samemu by się zainterwsował mając gracza za darmo.
Co do Messiego to wiadomo, że jest to gra pod LM i sianie niepokoju. Messi powiedział że po sezonie zdecyduje. A to że przedstawiciele pogadają? To pogadają. Sami jesteśmy sobie winni nie mając prezesa.

0

@cat_r37 ale on już swoją "drużynę zarządzającą" przedstawił

0

Człowiek raz powie prawdę i jeszcze za to dostanie.
Racjonalnie jak można coś obiecywać nie mając do tego podstaw? Jak możesz obiecać transfer Halaanda jak nie będziesz miał pieniędzy na Kucharczyka z polskiej ligi. Jak można obiecać przebudose i realizacje Espai Barca jak nie masz pewności kredytowania przez bank.
Laporta wypowiedział się już co planuje zrobić. Ale jeśli wystrzeli z czymś takim, to może jest tam gorzej niż wszystkim nam się wydaje?

2

O to chodzi lepiej zapobiegać i się przemęczyć niż powtarzać Dembele. Z drufiej strony masz super sezon jako młodzik. Wszystko wychodzi. Ludzie chwalą. Grasz znakomicie i pół roku w plecy

5

Z punktu widzenia całego meczu... Fenomenalnie.
Do ok 75 min niewidoczny. Aczkolwiek jak zawsze pracowity w defensywie.

0

@pasquda niby tak z tym ustawieniem tylko musisz do tego dołożyć ten czynnik, że to idzie nasza akcja. I w tym meczu środkowi obrońcy wychodzili wysoko. Tak więc Samu tutaj nie kryje a raczej asekuruje rozegrania. Griezmann fatalnie stracił piłkę i po zawodach. Nie zdążył skorygować. W momencie strsty musiał by zacząć biec jak mówisz. Ale wiadomo że bardziej spodziewał się dogrania do Soldado niż jego wypuszczenia mu za kołnierz

0

@Lati odstaje od swojej normy bramkowej. Po prostu mu nie siada. Przykładowo takie wejście z lewej strony pola karnego wczoraj i strzał. Dużo bramek tak zdobył, a w obecnym sezonie na 5/6 takich sytuacji, tylko jedna taka bramka. Zdarza się. Dobrze że bramki zaczynają się rozkładać, bo gdy on spuścił z tonu nikt nie zastąpił Suareza.

1

Ma koleś trochę racji. Doping czyni cuda.
Mieliśmy dużo szczęścia jak i oni.
5 akcji 3 bramki + setka. Co by nie powiedzieć Grenada od 2 sezonów jest cholernie mocna.

2

@zombie całkowita zgoda. Tym bardziej że to była połowa przeciwnika więc Soldado nawet nie musiał myśleć o spalonym tylko o tym by wbiec przed Umtitiego. Poza tym to bylo cholernie idealne zagranie.

7

Każdy kto choć raz grał w piłkę wie, że przy drugiej bramce Umtiti nie miał szans. Ustawiony wysoko. Piłka za kołnierz. Napastnik na pełnym gazie bez presji spalonego bo ruszał ze swojej połowy. A co najważniejsze IDEALNE podanie podkręcone w stronę środkowej części boiska. Soldado nie miał prawa przegrać tego z Umtitim. Z perspektywy wyniku powinniś podziękować że go nie dogonił bo Arujo pewnie by z czerwem tu skończył.
W momencie jak Soldafo ustawił się w linii biegu Umtitiwgo ten biegł już tylko w razie potrzeby wybicia wyrobionej piłki. Szans nie miał by i Usain Bolt.

Najgorsze. Cała obrona. Arujo nie był pof koniec pewny w interwencjach ale tu ratuje go to że praktycznie grał od bramki do bramki. Przekozak. W pewnym momencie widać było jak słania się na nogach.
Drugie najgorsze? FdJ. Jak zwykle uczestniczył w kluczowych momentach, ale poza tym Pedri sam rozgrywał praktycznie cały mecz. Dopiero wejście Puiga zbalansowało rozegranie. Bo Frankie na prawdę cieniznę pokazywał. Już Busi lepiej przyspieszał grę dzisiaj.

Najlepsze: Puig + Pedri razem na boisku. Aż serce rosło. Na początku widać problem Puiga ze znalezieniem graczy do gry "bieganej". Jak w końcu Pedri zaczął mu z Messim wychodzić do podań to mieliśmy naprawdę pokaz Tiki Taki. Gdyby ci młodzi chłopaczkowie mogli pograć 2-3 mecze razem właśnie na takie zagęszczające drużyny to wszystko szło by lepiej. Przy wsparciu Fdj wchodzącego z DM, albo Busiego do kontroli meczu mogła by być rewelacja. Tym bardziej że widać iż Puig rozgrywa jak Xavi, a Pedri robi tą różnicę ala Iniesta. Fakt że wtedy fizycznie środek wygląda słabo ale Pedri na ten moment jest też jednym z lepiej broniących.

No i najważniejsze. Wysoki pressing i całkowita dominacja nad meczem podczas walki o piłkę, ale również do 20/25 minuty. To czego nam brakuje to goleadora. Kogoś kto da 20+ bramek. Messi trochę oddstaje. Mamy sporo pecha przy wykańczaniu. Ale jeśli tak gra ma wyglądać to ja to kupuje. Nawet przy porażce 0:2, 1:2 nie mieli byśmy prawa powiedzieć że to był słaby mecz z naszej strony.

3

@Remi70 i tej roboty Duńczyka nikt nie widzi. To właśnie rola napastnika. Jeśli nie strzelasz robisz miejsce i odciągasz ludzi od środka. Pare razy ładnie się pokazał, blisko przy zgraniu Alby w pole karne.

2

I powiedział prawdę. I to taką jeszcze ubarwioną. 2/3 sezony przejściowe poświęcone na budowę zespołu i zbudowanie młodzieży, która wbiła się do składu. Dodatkowo próba odbicia od dna fiansowego i wtedy walka o tytuły.
Lata tłustych lat gdzie nie doceniało się LL i CdR bo niby tylko LM się liczy, sprawiają, że teraz przyjdzie pocierpieć.
Z Koemanem pewnie nic nie wygramy. Ale to jest niesamowity trener, z mocną pozycją w klubie poprzez swoją historię w nim. I prawdopodobnie najlepszy trener na przebudowę i czystkę.

3

Czy wy też macie wrażenie że Dest jest nietrzeźwy? Przy tej górnej piłce nawet nie wiedział gdzie leci :D:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?