0

Z zubim to bedziemy zbierac tylko resztki z rynku transwerowego.kazdy kupi sobie kogo bedzie chcial a nam zostana resztki i bedzie tymi odpadami zapychal dziury tylko

4

no to cale szczescie ,bo jeszcze by go barcelona kupila i wtedy by byl dramat

0

ale nie bedzie.moze jedna z tych druzyn bedzie w polfinale bo napewno nie wiecej

0

479yyu

1

tylko czerwonym diablem

0

RightToPlayTMPL, zero mozgu

1

numer jeden jest dla £udziu Babki.la qesto loka

0

£udziu babka

0

thiago cionek jest do wyjecia.sam ekspert

0

mathieu to moze grac w barcelonie ale w fifie

1

Thiago drewno? to co powiesz o rasiaku?

0

jeszcze nie wiadomo bo przerwa ma trwac od 4-6 tygodni ale maja ryzykowac i przyspieszyc jego powrot po operacji

0

jeszcze wroci do formy i bedziecie zalowac jezeli zostanie sprzedany

0

panowie spokojnie z tym rudym.ruda jest moja:)

3

tak niech sprzedadza wszystkich i ja bede gral z moim psem.masakra

0

£udzia babka

0

ale napewno nie wybiegbie ewentualnie wyjdzie jak juz

1

przypominam ze w borusii gra 2 polakow a mianowicie piszczek i blaszczykowsku:) zawsze bylo 3

0

no i dombra

0

moze uda sie w koncu i zagraja jeden mecz dobry.

0

ja bym zostawl ville bo to swietny napastnik i jak zlapie forme to będzie z niego jeszcze pożytek a trzeba kupic obronce

0

tylko nie reina ,to juz wole boruca

0

tylko nie reina ,to jiz wole boruca

0

tito to swietny trener w jesieni za nim wyjechal do stanow to barca grala swietnie i w jednej rundzie wywalczyla praktycznie mistrzostwo,co wy ludzie chcecie od niego

0

cooooooooooooo

0

Po tym sezonie i tak juz nie bedzie go w realu tak wiec skonczy sie ta napinka

0

Ale to byla czysta IRONIA nie zauwazyles tego?

0

powiem tak :czy murinho przyznal kiedys ze jego druzyna byla slabsza i przegrala zasluzenie?NIE.Tak wiec odpowiedz na temat tego pana jest oczywista dla wszystkich

0

1-3///

0

no mecz swietny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?