0

NPREMIUM-na tym kanale jest mecz barcy i koniec juz tematu

0

czytelnik
jak bys mial troche pojecia to bys wiedzial ze zawsze transmituja hity na npremium a gorsze mecze na n sport(oczywisci teoretycznie slabsze mecze).a na tym etapie to juz nie ma slabszych meczu , tak jak jeden mecz i drugi dzisiejszy jest hitem

0

amadeusz-???????????????

0

W telewizji N kanaly n premium zostana wylaczone w czwartek

0

na tv trwam jest tez:)

0

zresztą dla mnie to nie problem mam n sport i n premium

0

nz N sport jest beyern-juve a psg-barca jest na Npremium

0

Wie ktos co z Thiago Silva?jakas powazna kontuzja czy skonczylo sie szczesliwie?

0

No juz koniec bo musze przypomniec ze w Borussi gra trzech polakow a mianowicie:Kuba Blaszczykowski,Robert Lewandowski i Lukasz Piszczek;)

0

juliancarax
Z tym Neymarem to sie z toba zgodze ,on nawet nie jest wart polowy tego co za niego chca.

0

Od meczu z Milanem wraca pressing, ktorego ostatnio brakowalo ,a co za tym idzie tworza sobie wiecej sytuacji.

0

No wiesz juz bardziej ewidentnych nie gwizdza ale bramkarz tez zrobil blad bo niepotrzenie tam wychodzil a KAKA tez to delikatnie wykorzystal.Ale napewno nikt nie bedzie mail pretensji do sedziego

0

LeB
Byl i nie byl ,mogl zagwizdac i tez nie musial

0

Przypominam ze w Borussi gra 3 Polakow a mianowicie:Robert Lewandowski, Kuba Blaszczykowski i Lukasz Piszczek

0

0

20 milionow to maks,

0

ja w koncu wracam ,po meczu z realem troche mnie ponioslo i napisalem kilka brzydkich slow na sedziego

0

Napisz komentarz...mam nadzieje ze juz jest po tym kryzysie z lutego ,

0

huj karnego nie zagwizdal

0

R10-masz racje tez tak uazam

0

Przypomnijmy że w Borussii Dortmund gra trzech naszych reprezentantów: Kuba Błaszczykowski, Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski.

0

czadek-ale ty nie wyraziles swojego zdania

0

czdek jak ja mialem 14 lat to ciebie na swiecie nie bylo zreszta nie masz pojecia o pilce i nie mam o czym z toba pisac.zegnam

0

aha i przypominam ze w borussii dortmund gra 3 polakow a mianowicie:robert lewandowski jakub bkaszczykowski i lukasz piszczek.

0

aaa,szkoda sie udzielac bo to co niektorzy pisza to jest zalosne.nie umiecie przegrac i przyznac ze real byl wczoraj lepszy

0

messi39-jak ty uwazasz ze pinto zawinil jakas bramke to nie masz zielonego pojecia

0

/antymadridistaFCB-ale wiekszosc to dzieci i mysla ze bedziemy zawsze i wszystko wygrywac.ale co zrobisz ,oni nie dopuszczaja mysly ze barca jest w danym czasie slabsza i moze przegrac

0

czadek- widze ze nie wiesz o co mi chodzi

0

zegnamy teraz panow sezonowcow i mozemy popisac bez nich normalnie i wypowiedziec swoje zdanie

0

czdek-moze on sercem byl za barca ale w twj sytuacji obiektywnie ocenil na co nas stac teraz i mial racje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?