yoyo8412
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NPREMIUM-na tym kanale jest mecz barcy i koniec juz tematu
0
czytelnik
jak bys mial troche pojecia to bys wiedzial ze zawsze transmituja hity na npremium a gorsze mecze na n sport(oczywisci teoretycznie slabsze mecze).a na tym etapie to juz nie ma slabszych meczu , tak jak jeden mecz i drugi dzisiejszy jest hitem
0
amadeusz-???????????????
0
W telewizji N kanaly n premium zostana wylaczone w czwartek
0
na tv trwam jest tez:)
0
zresztą dla mnie to nie problem mam n sport i n premium
0
nz N sport jest beyern-juve a psg-barca jest na Npremium
0
Wie ktos co z Thiago Silva?jakas powazna kontuzja czy skonczylo sie szczesliwie?
0
No juz koniec bo musze przypomniec ze w Borussi gra trzech polakow a mianowicie:Kuba Blaszczykowski,Robert Lewandowski i Lukasz Piszczek;)
0
juliancarax
Z tym Neymarem to sie z toba zgodze ,on nawet nie jest wart polowy tego co za niego chca.
0
Od meczu z Milanem wraca pressing, ktorego ostatnio brakowalo ,a co za tym idzie tworza sobie wiecej sytuacji.
0
No wiesz juz bardziej ewidentnych nie gwizdza ale bramkarz tez zrobil blad bo niepotrzenie tam wychodzil a KAKA tez to delikatnie wykorzystal.Ale napewno nikt nie bedzie mail pretensji do sedziego
0
LeB
Byl i nie byl ,mogl zagwizdac i tez nie musial
0
Przypominam ze w Borussi gra 3 Polakow a mianowicie:Robert Lewandowski, Kuba Blaszczykowski i Lukasz Piszczek
0
0
20 milionow to maks,
0
ja w koncu wracam ,po meczu z realem troche mnie ponioslo i napisalem kilka brzydkich slow na sedziego
0
Napisz komentarz...mam nadzieje ze juz jest po tym kryzysie z lutego ,
0
huj karnego nie zagwizdal
0
R10-masz racje tez tak uazam
0
Przypomnijmy że w Borussii Dortmund gra trzech naszych reprezentantów: Kuba Błaszczykowski, Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski.
0
czadek-ale ty nie wyraziles swojego zdania
0
czdek jak ja mialem 14 lat to ciebie na swiecie nie bylo zreszta nie masz pojecia o pilce i nie mam o czym z toba pisac.zegnam
0
aha i przypominam ze w borussii dortmund gra 3 polakow a mianowicie:robert lewandowski jakub bkaszczykowski i lukasz piszczek.
0
aaa,szkoda sie udzielac bo to co niektorzy pisza to jest zalosne.nie umiecie przegrac i przyznac ze real byl wczoraj lepszy
0
messi39-jak ty uwazasz ze pinto zawinil jakas bramke to nie masz zielonego pojecia
0
/antymadridistaFCB-ale wiekszosc to dzieci i mysla ze bedziemy zawsze i wszystko wygrywac.ale co zrobisz ,oni nie dopuszczaja mysly ze barca jest w danym czasie slabsza i moze przegrac
0
czadek- widze ze nie wiesz o co mi chodzi
0
zegnamy teraz panow sezonowcow i mozemy popisac bez nich normalnie i wypowiedziec swoje zdanie
0
czdek-moze on sercem byl za barca ale w twj sytuacji obiektywnie ocenil na co nas stac teraz i mial racje