0

Troche rezerwowym skladem graja ale zaczynaja ich cisnac.z malaga byly by ciekawsze mecze niz z tym Eibar

0

1-1.

0

malaga narazie w plecy.nastepny rywal jak awansuja .transmisja tvp sport

0

villa zamiast pedro.bo pedro to ostatnio co gra to co najwyzej nasza ekstraklasa

0

co ten pedro tu robi w pierwszym skladzie

0

JESZCZE TROCHE A W PUBLICZNYCH TELEWIZJACH TO CO NAJWYZEJ SZACHY BEDA.NIESTETY ALE BEZ JAKIEJS PLATFORMY TO CIEZKO COS POOGLADAC. JA MAM N-KE I NIE NARZEKAM WYBIERAM SOBIE SAM MECZ JAKI CHCE OGLADAC

0

O ILE WIEM TO KIBICE WYBIERAJA MECZE LIGI MISTRZOW W TVP TAK WIEC NIE MOZNA MIEC DO NICH PRETENSJI

0

Tylko N maja LM i LE od tego sezonu SERIE A a lige hiszpanska ogladam u brata tak wiec dla mnie to bez roznicy co i gdzie leci

0

OCZYWISCIE RAZEM Z MESSIM

0

Moze cos strzeli ale ja bym wolal zeby Villa w koncu zagral od poczatku i strzelil dwie bramki.

0

stoch

0

W tamtym sezonie puchar krola byl na sportklubie.Wiecie moze czy bedzie w tym sezonie tez?

0

A Ja ku... zaspalem i nie ogladalem

0

ja bym na stadionie betisu zrobil final. tez miesci [ponad 40 tys.

0

klubowe mistrzostwa swiatą bedą na orange sport

0

I niech tak zostanie . Do realu niech idzie . He he

0

Wkońcu pierwszy mecz w madrycie . Ciekawy sierpień sie zapowiada 2 razy real i porto . Cudownie :)

0

Powiedzmy sobie szczerze , Wszystkich młodych talentów napewno BARCA nie utrzyma ale trzeba wybrac tych najlepszych i wprowadzać ich stopniowo do drużyny.

0

Mam nadzieje ze tiago zostanie bo kiedys bedzie to samo z nim co teraz jest z ceskiem

0

Jedno dla mnie jest dziwne, dlaczego jak valdes zrobi błąd to wszyscy to pamiętają a jak iker w tamty sezonie puścił około 8 bramek przez jego błędy i w tym tez kilka to o tym nikt nie mowi . Bo to jest iker i zawsze bedzie najlepszy? Gowno prawda. Valdes jest juz na jego poziomie. Ale zeby to widziec trzeba patrzeć jak ktos broni a nie jak ktos sie nazywa albo jak bronił w kilka lat temu

0

ramos i alonso oni napewno nie zapomna bo najwiecej krzyczeli .no oprocz malpy marcelo i knura pepe ale ich nie bedzie.

0

45 baniek za kuna to za duzo. 30 to jest max

0

Damcio 145 . Czy Ty jestes normalny ?

0

W tym głosowaniu przed meczem iniesta byl gorszy niby od tego ozila. Smialem sie z tego przedtem i dalej sie smieje. Kto to wogole jest? He he .

0

Pisalem przed meczem ze real nie jest wcale taki dobry . Nawet kibice barcy mowili ze jest dobry a ja mowile ze wcale nie jest dobry. Teraz beda tracić dalej punkty bo maja kilka ciężkich meczy. Do tej Pory grali ze słabeuszami i nic wiecej. Mowilem juz to przed mecze i to sie potwierdziło. A najlepszą byla mina tego ich trenera moze sie nauczy teraz pokory i szacunku pajac jeden.

0

Nie ma o czym mówią krystynka moze sobie strzelac słabym drużynom w poważnych meczach jest zerem i nie dorasta do pięt Messiemu. Ramos to zwykły bydlak tak jak ten caly realek śmieszny

0

Pisalem przed meczem ze nie mieli żadnego poważnego meczu i ze nie sa tacy dobrzy jak niektórzy myślą. Pisalem tez ze BARCA spokojnie strzeli 4 albo 5 bramek. Teraz dzieci z krystynka beda płakać he he.

0

Ja ide juz ogladac bo w c+ jest transmisja od 20-30. VISCA EL BARCA. Jebac krystynke i cala reszte Tego niby dobrego realu. Dzis zobaczą co znaczy Fc Barcelona

0

Undertaker87. Ale popatrz co milan wtedy grał. Dopiero teraz będą mieli prawdziwy naprawde ciężki mecz i jestem pewien ze wygramy bez problemu. Chociaz serce mi wali jak nigdy

0

Skład idealny. Pierwszy prawdziwy mecz w tym sezonie realu i pierwsza porażka. Bez nerwów panowie spokojnie damy rade. Oni nie mieli jeszcze żadnego poważnego meczu i nie sa wcale tacy mocni jak niektórzy myślą:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?