yoyo8412
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche rezerwowym skladem graja ale zaczynaja ich cisnac.z malaga byly by ciekawsze mecze niz z tym Eibar
0
1-1.
0
malaga narazie w plecy.nastepny rywal jak awansuja .transmisja tvp sport
0
villa zamiast pedro.bo pedro to ostatnio co gra to co najwyzej nasza ekstraklasa
0
co ten pedro tu robi w pierwszym skladzie
0
JESZCZE TROCHE A W PUBLICZNYCH TELEWIZJACH TO CO NAJWYZEJ SZACHY BEDA.NIESTETY ALE BEZ JAKIEJS PLATFORMY TO CIEZKO COS POOGLADAC. JA MAM N-KE I NIE NARZEKAM WYBIERAM SOBIE SAM MECZ JAKI CHCE OGLADAC
0
O ILE WIEM TO KIBICE WYBIERAJA MECZE LIGI MISTRZOW W TVP TAK WIEC NIE MOZNA MIEC DO NICH PRETENSJI
0
Tylko N maja LM i LE od tego sezonu SERIE A a lige hiszpanska ogladam u brata tak wiec dla mnie to bez roznicy co i gdzie leci
0
OCZYWISCIE RAZEM Z MESSIM
0
Moze cos strzeli ale ja bym wolal zeby Villa w koncu zagral od poczatku i strzelil dwie bramki.
0
stoch
0
W tamtym sezonie puchar krola byl na sportklubie.Wiecie moze czy bedzie w tym sezonie tez?
0
A Ja ku... zaspalem i nie ogladalem
0
ja bym na stadionie betisu zrobil final. tez miesci [ponad 40 tys.
0
klubowe mistrzostwa swiatą bedą na orange sport
0
I niech tak zostanie . Do realu niech idzie . He he
0
Wkońcu pierwszy mecz w madrycie . Ciekawy sierpień sie zapowiada 2 razy real i porto . Cudownie :)
0
Powiedzmy sobie szczerze , Wszystkich młodych talentów napewno BARCA nie utrzyma ale trzeba wybrac tych najlepszych i wprowadzać ich stopniowo do drużyny.
0
Mam nadzieje ze tiago zostanie bo kiedys bedzie to samo z nim co teraz jest z ceskiem
0
Jedno dla mnie jest dziwne, dlaczego jak valdes zrobi błąd to wszyscy to pamiętają a jak iker w tamty sezonie puścił około 8 bramek przez jego błędy i w tym tez kilka to o tym nikt nie mowi . Bo to jest iker i zawsze bedzie najlepszy? Gowno prawda. Valdes jest juz na jego poziomie. Ale zeby to widziec trzeba patrzeć jak ktos broni a nie jak ktos sie nazywa albo jak bronił w kilka lat temu
0
ramos i alonso oni napewno nie zapomna bo najwiecej krzyczeli .no oprocz malpy marcelo i knura pepe ale ich nie bedzie.
0
45 baniek za kuna to za duzo. 30 to jest max
0
Damcio 145 . Czy Ty jestes normalny ?
0
W tym głosowaniu przed meczem iniesta byl gorszy niby od tego ozila. Smialem sie z tego przedtem i dalej sie smieje. Kto to wogole jest? He he .
0
Pisalem przed meczem ze real nie jest wcale taki dobry . Nawet kibice barcy mowili ze jest dobry a ja mowile ze wcale nie jest dobry. Teraz beda tracić dalej punkty bo maja kilka ciężkich meczy. Do tej Pory grali ze słabeuszami i nic wiecej. Mowilem juz to przed mecze i to sie potwierdziło. A najlepszą byla mina tego ich trenera moze sie nauczy teraz pokory i szacunku pajac jeden.
0
Nie ma o czym mówią krystynka moze sobie strzelac słabym drużynom w poważnych meczach jest zerem i nie dorasta do pięt Messiemu. Ramos to zwykły bydlak tak jak ten caly realek śmieszny
0
Pisalem przed meczem ze nie mieli żadnego poważnego meczu i ze nie sa tacy dobrzy jak niektórzy myślą. Pisalem tez ze BARCA spokojnie strzeli 4 albo 5 bramek. Teraz dzieci z krystynka beda płakać he he.
0
Ja ide juz ogladac bo w c+ jest transmisja od 20-30. VISCA EL BARCA. Jebac krystynke i cala reszte Tego niby dobrego realu. Dzis zobaczą co znaczy Fc Barcelona
0
Undertaker87. Ale popatrz co milan wtedy grał. Dopiero teraz będą mieli prawdziwy naprawde ciężki mecz i jestem pewien ze wygramy bez problemu. Chociaz serce mi wali jak nigdy
0
Skład idealny. Pierwszy prawdziwy mecz w tym sezonie realu i pierwsza porażka. Bez nerwów panowie spokojnie damy rade. Oni nie mieli jeszcze żadnego poważnego meczu i nie sa wcale tacy mocni jak niektórzy myślą:)