A jednak. Finał MŚ 2026 w Nowym Jorku (tak naprawdę to w New Jersey)
More details: The bronze medal final will take place in Miami, and the semi-final games will take place in Atlanta and Dallas. The quarterfinal games will take place in Kansas City, Boston, Los Angeles and Miami. Dallas will host nine matches, the most of any city.
Jako, że za tydzień Super Bowl, to zapraszam do typowania oznaczonych i wszystkich zainteresowanych. W odpowiedzi podam wyniki z poprzednich tygodni. U mnie typ leci na Chiefs, 49ers nie mogą pozwolić sobie na taką grę jak z Lions i Packers, bo Chiefs to wykorzystają. Niechętnie chciałbym zwycięstwa 49ers, ale stawiam na obronę tytułu KC. W Polsce transmisja będzie na Polsat Sport
Scuderia Ferrari is pleased to announce that Lewis Hamilton will be joining the team in 2025, on a multi-year contract. https://t.co/moEMqUgzXH">pic.twitter.com/moEMqUgzXH
@Xxxbarca4ever 1. dojdzie do tego ruchu, wszyscy to potwierdzają 2. w jaki sposób oznaczałoby to pożegnanie Leclerca, który kilka dni temu podpisał kontrakt nowy? Lewis przychodzi za Sainza
Johnson is still only 37 and will be a hot head coaching candidate again next year. But first, he wants to take another shot at bringing a Lombardi Trophy to Detroit. https://t.co/lPg2Po33sx">pic.twitter.com/lPg2Po33sx
@D10SLEO wątpię. Musieliby go jakoś niesamowicie podbudować. Czuję że na WM dostanie walkę z Priestem. Jak dla mnie ktoś z trójki Drew, Sami, Gunther, Ew. Jakiś Triple Threat
No i wylądował. Dobrze, że jednak nie wygrał RR. Ciekawe co teraz na WM. Wysypał się Punk, Lesnara po tym pozwie też się nie spodziewam. Może Seth vs Gunther?
PWInsider has confirmed that CM Punk suffered a torn triceps during the Men's Royal Rumble match and is believed to be heading towards surgery after an appearance on tonight’s #WWERAW in Tampa. https://t.co/PGrQpDOVIF">pic.twitter.com/PGrQpDOVIF
Już za dwa tygodnie w Super Bowl LVIII będziemy mieli starcie San Francisco 49ers - Kansas City Chiefs, czyli rewanż za Super Bowl LIV. 49ers uporali się u siebie z Lions, choć bardziej to Lions ten mecz im oddali, a Chiefs pokonali na wyjeździe faworyzowanych Ravens. Chiefs będą starali się obronić tytuł, jako pierwsza drużyna od 19 lat, natomiast 49ers będą chcieli zdobyć swoje pierwsze trofeum od lat 90-tych. Super Bowl, którego chciałem najmniej, no ale cóż, zarówno Ravens, jak i Lions, nie potrafili przestać strzelać sobie w stopę
@lucas/catalan Punk i Bayley. Rocka się bym spodziewał jeśli w ME byłby 4-way, ale podobno ma być jako druga walka i w ME męski RR, więc tam albo Cody albo Punk. U Pań ewentualnie Becky, ale wolałbym Bayley, zasługuje na to
@negreanu akurat wyrzucić go nie mogli, bo jego umowa mówiła o tym, że odejdzie w momencie, śmierci albo rezygnacji, więc dobrze, że chociaż tutaj poszedł do rozum do głowy i nie robił już więcej syfu, bo już sponsorzy zaczęli odchodzić
0
@valdeq Myślę, że kombinacja właśnie złej strefy czasowej z rozmiarem stadionu zrobiła tu miejsce. Pod uwagę brane były właściwie tylko Dallas i NY
3
A jednak. Finał MŚ 2026 w Nowym Jorku (tak naprawdę to w New Jersey)
6
razem:
@Adran360 10-2
@Verema 7-5
@Vitoo 7-5
@ronni37 7-5
@Mistrzu888 7-5
@partymaker 6-0
@czółkovsky 6-6
@kamil295 6-6
zadafcb 6-6
@TaughtMule 5-1
@Kessie 5-7
fart 4-8
zeszły tydzień:
partymaker 2-0
Adran360 2-0
TaughtMule 2-0
zadafcb 1-1
ronni37 1-1
fart 1-1
czółkowski 1-1
verema 1-1
kamil295 1-1
Vitoo 1-1
Mistrzu888 1-1
Kessie 0-2
6
Jako, że za tydzień Super Bowl, to zapraszam do typowania oznaczonych i wszystkich zainteresowanych. W odpowiedzi podam wyniki z poprzednich tygodni. U mnie typ leci na Chiefs, 49ers nie mogą pozwolić sobie na taką grę jak z Lions i Packers, bo Chiefs to wykorzystają. Niechętnie chciałbym zwycięstwa 49ers, ale stawiam na obronę tytułu KC. W Polsce transmisja będzie na Polsat Sport
@fart
3
Absolutny klasyk
1
Oficjalnie
1
@MesQueUnClub96 może nie sport walki, ale zapraszam na futbol amerykański
4
@Xxxbarca4ever 1. dojdzie do tego ruchu, wszyscy to potwierdzają
2. w jaki sposób oznaczałoby to pożegnanie Leclerca, który kilka dni temu podpisał kontrakt nowy? Lewis przychodzi za Sainza
0
@Bykunn przejdzie. Nie wiem co miałoby się stać, żeby nie odszedł do Ferrari
4
coraz większe źródła informują o Hamiltonie w Ferrari
12
Co za informacja dla Lions. Johnson wydawał się pewniakiem do zostania HC. Od razu szanse Detroit w przyszłym sezonie wzrosły.
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @partymaker @Verema @TaughtMule @Adran360 @Vitoo @BartqRKO @marcinK0000
1
@D10SLEO wątpię. Musieliby go jakoś niesamowicie podbudować. Czuję że na WM dostanie walkę z Priestem. Jak dla mnie ktoś z trójki Drew, Sami, Gunther, Ew. Jakiś Triple Threat
3
No i wylądował. Dobrze, że jednak nie wygrał RR. Ciekawe co teraz na WM. Wysypał się Punk, Lesnara po tym pozwie też się nie spodziewam. Może Seth vs Gunther?
@FanBarcy22 @ArterkHD @Popitek12 @Transu96 @BorzyKrzys @PatrychoO @Klejnot_Nilu @negreanu @lucas/catalan
8
+ też był rok przestępny + w USA też były wybory prezydenckie Biden - Trump. It's not looking good bruv
@MesQueUnClub96 @fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @partymaker @BartqRKO @Verema @TaughtMule @Adran360
13
Już za dwa tygodnie w Super Bowl LVIII będziemy mieli starcie San Francisco 49ers - Kansas City Chiefs, czyli rewanż za Super Bowl LIV. 49ers uporali się u siebie z Lions, choć bardziej to Lions ten mecz im oddali, a Chiefs pokonali na wyjeździe faworyzowanych Ravens. Chiefs będą starali się obronić tytuł, jako pierwsza drużyna od 19 lat, natomiast 49ers będą chcieli zdobyć swoje pierwsze trofeum od lat 90-tych.
Super Bowl, którego chciałem najmniej, no ale cóż, zarówno Ravens, jak i Lions, nie potrafili przestać strzelać sobie w stopę
@FacioFCBARCA @fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Verema @Vitoo @partymaker @MesQueUnClub96 @TaughtMule
6
Purdy to jest w czepku urodzony...
3
Piękny początek Lions. Czyżby w finale Swift vs Eminem? :D
10
Kansas City Chiefs w Super Bowl. Zagrają ze zwycięzcą meczu 49ers - Lions, który za pól godziny
3
@MesQueUnClub96 piękny jest Lamar
6
Jedziemy Panowie!
2
@ArterkHD Big E nie wiadomo czy kiedykolwiek wróci, a Rey celował na Rumble, ale ogólnie miał mieć przerwę kilku miesięcy
0
@ArterkHD moze wszyscy po prostu kontuzjowani?
5
A Jade już wygląda jak gwiazda
6
Tak jest! Bayley :D
2
@lucas/catalan Punk i Bayley. Rocka się bym spodziewał jeśli w ME byłby 4-way, ale podobno ma być jako druga walka i w ME męski RR, więc tam albo Cody albo Punk. U Pań ewentualnie Becky, ale wolałbym Bayley, zasługuje na to
0
Prostopadła piłka do Viniciusa, a bramkarz Las Palmas wyszedł z bramki i wybił piłkę. To tak można? :O
0
@tadzik447 @Lisek oczywiście, ale na Słoneczku, w krótkim rękawku ciężko :D
3
Jednak Hiszpania ma swoje plusy. Można sobie w styczniu walnąć grilla :D
Smacznego wszystkim ❤️
0
@negreanu akurat wyrzucić go nie mogli, bo jego umowa mówiła o tym, że odejdzie w momencie, śmierci albo rezygnacji, więc dobrze, że chociaż tutaj poszedł do rozum do głowy i nie robił już więcej syfu, bo już sponsorzy zaczęli odchodzić
7
Oficjalnie: Vince McMahon odchodzi z WWE i z całego TKO
@PatrychoO @BartqRKO @Popitek12 @Transu96 @negreanu @BorzyKrzys @lucas/catalan