0

@valdeq Myślę, że kombinacja właśnie złej strefy czasowej z rozmiarem stadionu zrobiła tu miejsce. Pod uwagę brane były właściwie tylko Dallas i NY

3

A jednak. Finał MŚ 2026 w Nowym Jorku (tak naprawdę to w New Jersey)


6

razem:
@Adran360 10-2
@Verema 7-5
@Vitoo 7-5
@ronni37 7-5
@Mistrzu888 7-5
@partymaker 6-0
@czółkovsky 6-6
@kamil295 6-6
zadafcb 6-6
@TaughtMule 5-1
@Kessie 5-7
fart 4-8

zeszły tydzień:
partymaker 2-0
Adran360 2-0
TaughtMule 2-0
zadafcb 1-1
ronni37 1-1
fart 1-1
czółkowski 1-1
verema 1-1
kamil295 1-1
Vitoo 1-1
Mistrzu888 1-1
Kessie 0-2

6

Jako, że za tydzień Super Bowl, to zapraszam do typowania oznaczonych i wszystkich zainteresowanych. W odpowiedzi podam wyniki z poprzednich tygodni. U mnie typ leci na Chiefs, 49ers nie mogą pozwolić sobie na taką grę jak z Lions i Packers, bo Chiefs to wykorzystają. Niechętnie chciałbym zwycięstwa 49ers, ale stawiam na obronę tytułu KC. W Polsce transmisja będzie na Polsat Sport


@fart

3

Absolutny klasyk


1

Oficjalnie


1

@MesQueUnClub96 może nie sport walki, ale zapraszam na futbol amerykański

4

@Xxxbarca4ever 1. dojdzie do tego ruchu, wszyscy to potwierdzają
2. w jaki sposób oznaczałoby to pożegnanie Leclerca, który kilka dni temu podpisał kontrakt nowy? Lewis przychodzi za Sainza

0

@Bykunn przejdzie. Nie wiem co miałoby się stać, żeby nie odszedł do Ferrari

4

coraz większe źródła informują o Hamiltonie w Ferrari


12

Co za informacja dla Lions. Johnson wydawał się pewniakiem do zostania HC. Od razu szanse Detroit w przyszłym sezonie wzrosły.


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @partymaker @Verema @TaughtMule @Adran360 @Vitoo @BartqRKO @marcinK0000

1

@D10SLEO wątpię. Musieliby go jakoś niesamowicie podbudować. Czuję że na WM dostanie walkę z Priestem. Jak dla mnie ktoś z trójki Drew, Sami, Gunther, Ew. Jakiś Triple Threat

3

No i wylądował. Dobrze, że jednak nie wygrał RR. Ciekawe co teraz na WM. Wysypał się Punk, Lesnara po tym pozwie też się nie spodziewam. Może Seth vs Gunther?


@FanBarcy22 @ArterkHD @Popitek12 @Transu96 @BorzyKrzys @PatrychoO @Klejnot_Nilu @negreanu @lucas/catalan

8

+ też był rok przestępny + w USA też były wybory prezydenckie Biden - Trump. It's not looking good bruv


@MesQueUnClub96 @fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @partymaker @BartqRKO @Verema @TaughtMule @Adran360

13

Już za dwa tygodnie w Super Bowl LVIII będziemy mieli starcie San Francisco 49ers - Kansas City Chiefs, czyli rewanż za Super Bowl LIV. 49ers uporali się u siebie z Lions, choć bardziej to Lions ten mecz im oddali, a Chiefs pokonali na wyjeździe faworyzowanych Ravens. Chiefs będą starali się obronić tytuł, jako pierwsza drużyna od 19 lat, natomiast 49ers będą chcieli zdobyć swoje pierwsze trofeum od lat 90-tych.
Super Bowl, którego chciałem najmniej, no ale cóż, zarówno Ravens, jak i Lions, nie potrafili przestać strzelać sobie w stopę

/photo/1
@FacioFCBARCA @fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Verema @Vitoo @partymaker @MesQueUnClub96 @TaughtMule

6

Purdy to jest w czepku urodzony...

3

Piękny początek Lions. Czyżby w finale Swift vs Eminem? :D


10

Kansas City Chiefs w Super Bowl. Zagrają ze zwycięzcą meczu 49ers - Lions, który za pól godziny

3

@MesQueUnClub96 piękny jest Lamar


6

Jedziemy Panowie!


2

@ArterkHD Big E nie wiadomo czy kiedykolwiek wróci, a Rey celował na Rumble, ale ogólnie miał mieć przerwę kilku miesięcy

0

@ArterkHD moze wszyscy po prostu kontuzjowani?

5

A Jade już wygląda jak gwiazda


6

Tak jest! Bayley :D


2

@lucas/catalan Punk i Bayley. Rocka się bym spodziewał jeśli w ME byłby 4-way, ale podobno ma być jako druga walka i w ME męski RR, więc tam albo Cody albo Punk. U Pań ewentualnie Becky, ale wolałbym Bayley, zasługuje na to

0

Prostopadła piłka do Viniciusa, a bramkarz Las Palmas wyszedł z bramki i wybił piłkę. To tak można? :O

0

@tadzik447 @Lisek oczywiście, ale na Słoneczku, w krótkim rękawku ciężko :D

3

Jednak Hiszpania ma swoje plusy. Można sobie w styczniu walnąć grilla :D
Smacznego wszystkim ❤️

0

@negreanu akurat wyrzucić go nie mogli, bo jego umowa mówiła o tym, że odejdzie w momencie, śmierci albo rezygnacji, więc dobrze, że chociaż tutaj poszedł do rozum do głowy i nie robił już więcej syfu, bo już sponsorzy zaczęli odchodzić

7

Oficjalnie: Vince McMahon odchodzi z WWE i z całego TKO


@PatrychoO @BartqRKO @Popitek12 @Transu96 @negreanu @BorzyKrzys @lucas/catalan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?