@Emhyr bo to generacyjny talent, nikogo takiego ten sport nie widział. A ranking jest jaki jest, bo ma 16 lat, więc nie miał kiedy punktów rankingowych nabić XD
@MesQueUnClub96 to mógł zagrać lepiej. Nawet jeśli, to masz jednego "ogórka" z 4. Bo chyba nie nazwiesz tak Crossa czy Littlera, który gra turniej na średniej 100, czy Humphriesa, który może zaraz być światową #1
@MarianoItalianoVero bo jest zajebistym i lepszym sportem, a koszykówka w USA nigdy nie była blisko. Baseball przez długie lata był od niej również popularniejszy @HighestInTheRoom zajebisty sport, który obchodzi więcej ludzi niż ci się wydaje ;)
Spalić zburzyć Santiago Bernabeu, tego nie da się opisać i jeszcze w 90+ musiał strzelić. Pewnie to wszystko było zaplanowane, to czerwo Nacho, ta nadzieja w sercach Cules. Na 100% taktyka Ancelottiego żeby nas kibiców Barcelony zniszczyć psychicznie. Pewnie z diabłem sypia w zamian za swoje szczęście. Vazquezowi cegły do butów 20kg włożyć ciekawe czy wyskoczy do główki, cwaniak jeden. W ogóle naszla mnie taka refleksja, może te cwaniaki z Madrytu rzeczywiście są tacy delikatni i padają o dotyku motyla, gdyż jest to cios nie to ustania. Może jakby Bellingham dostał lopata w plecy to by się złamał na pół? Kto wie?
Tymczasem oficjalnie NFL w przyszłym roku zagości w Brazylii, na stadionie Corinthians ;) Pierwszy raz najlepsza liga futbolu amerykańskiego zagości w Ameryce Południowej
In 2024, the NFL will play its first-ever game in Brazil! 🇧🇷
📣 @AM_Zukowska została wybrana nową Przewodniczącą Klubu Parlamentarnego Lewicy!
Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za dotychczasową pracę @KGawkowski, który już jutro obejmie funkcję Wicepremiera Rządu RP. https://t.co/UI9htasUli">pic.twitter.com/UI9htasUli
2
@Ptasior bo go pozdrawiam
0
@partymaker niekoniecznie. Chodzą ploty, że mogą zawalczyć na EC, bo Australia mocno na niego naciskała i podobno dobre kwoty rzucała
@Transu96
3
jest i goacik ;)
0
@Emhyr bo to generacyjny talent, nikogo takiego ten sport nie widział. A ranking jest jaki jest, bo ma 16 lat, więc nie miał kiedy punktów rankingowych nabić XD
0
@MesQueUnClub96 to mógł zagrać lepiej. Nawet jeśli, to masz jednego "ogórka" z 4. Bo chyba nie nazwiesz tak Crossa czy Littlera, który gra turniej na średniej 100, czy Humphriesa, który może zaraz być światową #1
0
@MesQueUnClub96 no to się zdecyduj. Bo raz piszesz, żę ogórki wcale nie grają potężnie, a raz porównujesz ich do Phila Taylora XD
1
@MesQueUnClub96 a może to oznacza, że wcale nie są z nich takie ogórki? XD
0
Komentarz usunięty
0
Jak tam silna psycha MVG? @MesQueUnClub96
Niesamowity Scott Williams! Piękny jest to turniej
2
16-latek luźna średnia 130 w secie XD
0
@gumaz Cross wcale nie gra źle. Dobey forma mutant po prostu
0
Chris Dobey idzie po majstra. W niesamowitej formie jest
0
Koncert Noworoczny jak zwykle TOP ❤️
1
Jazda Stephen Bunting!!! ❤️
2
Ale Ratajski dupy daje na podwójnych szczególnie teraz
2
Smith - Dobey kolejny mecz na kosmicznym poziomie. Chłopy obaj powyżej 120 średnie w drugim secie :O
3
Ale początek meczu Hempel - Bunting! Dart na najwyższym poziomie ❤️
4
@MarianoItalianoVero bo jest zajebistym i lepszym sportem, a koszykówka w USA nigdy nie była blisko. Baseball przez długie lata był od niej również popularniejszy
@HighestInTheRoom zajebisty sport, który obchodzi więcej ludzi niż ci się wydaje ;)
12
Oglądalność NFL i NBA w Boże Narodzenie
@fart @Jagr @TaughtMule @BartqRKO @Verema @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @Roni/VEB
3
"Et Verbum caro factum est et habitavit in nobis!"
Zdrowia i pogody ducha oraz wszelkich łask od Nowonarodzonego życzy Bartłomiej z rodziną ❤️
34
Spalić zburzyć Santiago Bernabeu, tego nie da się opisać i jeszcze w 90+ musiał strzelić. Pewnie to wszystko było zaplanowane, to czerwo Nacho, ta nadzieja w sercach Cules. Na 100% taktyka Ancelottiego żeby nas kibiców Barcelony zniszczyć psychicznie.
Pewnie z diabłem sypia w zamian za swoje szczęście. Vazquezowi cegły do butów 20kg włożyć ciekawe czy wyskoczy do główki, cwaniak jeden. W ogóle naszla mnie taka refleksja, może te cwaniaki z Madrytu rzeczywiście są tacy delikatni i padają o dotyku motyla, gdyż jest to cios nie to ustania. Może jakby Bellingham dostał lopata w plecy to by się złamał na pół? Kto wie?
1
@barcelonaLM chłop naprany jak PKS. Nic dziwnego
3
Piwny brzuszek, zarost, powoli robiące się zakola. A chłop rocznik 07 i właśnie zameldował się w drugiej rundzie MŚ XD
0
@DonCarletto L + ratio + didn't ask
2
@DonCarletto gdzie jak gdzie, ale na MŚ w Darcie nie można narzekać na brak emocji
3
Zaczynamy Mistrzostwa Świata w Darta!
4
Ktoś wpada na Sylwestra?
10
Tymczasem oficjalnie NFL w przyszłym roku zagości w Brazylii, na stadionie Corinthians ;)
Pierwszy raz najlepsza liga futbolu amerykańskiego zagości w Ameryce Południowej
@fart @Jagr @Verema @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @jakub87 @Vitoo @TaughtMule @marcinK0000
0
@Scyzor97 akurat Przewodniczącym Klubu jest Tyszka
15
niezła Pani Przewodnicząca XD