2

@Ptasior bo go pozdrawiam

0

@partymaker niekoniecznie. Chodzą ploty, że mogą zawalczyć na EC, bo Australia mocno na niego naciskała i podobno dobre kwoty rzucała
@Transu96

3

jest i goacik ;)


0

@Emhyr bo to generacyjny talent, nikogo takiego ten sport nie widział. A ranking jest jaki jest, bo ma 16 lat, więc nie miał kiedy punktów rankingowych nabić XD

0

@MesQueUnClub96 to mógł zagrać lepiej. Nawet jeśli, to masz jednego "ogórka" z 4. Bo chyba nie nazwiesz tak Crossa czy Littlera, który gra turniej na średniej 100, czy Humphriesa, który może zaraz być światową #1

0

@MesQueUnClub96 no to się zdecyduj. Bo raz piszesz, żę ogórki wcale nie grają potężnie, a raz porównujesz ich do Phila Taylora XD

1

@MesQueUnClub96 a może to oznacza, że wcale nie są z nich takie ogórki? XD

0

Komentarz usunięty

0

Jak tam silna psycha MVG? @MesQueUnClub96
Niesamowity Scott Williams! Piękny jest to turniej


2

16-latek luźna średnia 130 w secie XD

0

@gumaz Cross wcale nie gra źle. Dobey forma mutant po prostu

0

Chris Dobey idzie po majstra. W niesamowitej formie jest


0

Koncert Noworoczny jak zwykle TOP ❤️

1

Jazda Stephen Bunting!!! ❤️

2

Ale Ratajski dupy daje na podwójnych szczególnie teraz

2

Smith - Dobey kolejny mecz na kosmicznym poziomie. Chłopy obaj powyżej 120 średnie w drugim secie :O


3

Ale początek meczu Hempel - Bunting! Dart na najwyższym poziomie ❤️


4

@MarianoItalianoVero bo jest zajebistym i lepszym sportem, a koszykówka w USA nigdy nie była blisko. Baseball przez długie lata był od niej również popularniejszy
@HighestInTheRoom zajebisty sport, który obchodzi więcej ludzi niż ci się wydaje ;)

12

Oglądalność NFL i NBA w Boże Narodzenie


@fart @Jagr @TaughtMule @BartqRKO @Verema @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @Roni/VEB

3

"Et Verbum caro factum est et habitavit in nobis!"
Zdrowia i pogody ducha oraz wszelkich łask od Nowonarodzonego życzy Bartłomiej z rodziną ❤️

34

Spalić zburzyć Santiago Bernabeu, tego nie da się opisać i jeszcze w 90+ musiał strzelić. Pewnie to wszystko było zaplanowane, to czerwo Nacho, ta nadzieja w sercach Cules. Na 100% taktyka Ancelottiego żeby nas kibiców Barcelony zniszczyć psychicznie.
Pewnie z diabłem sypia w zamian za swoje szczęście. Vazquezowi cegły do butów 20kg włożyć ciekawe czy wyskoczy do główki, cwaniak jeden. W ogóle naszla mnie taka refleksja, może te cwaniaki z Madrytu rzeczywiście są tacy delikatni i padają o dotyku motyla, gdyż jest to cios nie to ustania. Może jakby Bellingham dostał lopata w plecy to by się złamał na pół? Kto wie?

1

@barcelonaLM chłop naprany jak PKS. Nic dziwnego

3

Piwny brzuszek, zarost, powoli robiące się zakola. A chłop rocznik 07 i właśnie zameldował się w drugiej rundzie MŚ XD


0

@DonCarletto L + ratio + didn't ask


2

@DonCarletto gdzie jak gdzie, ale na MŚ w Darcie nie można narzekać na brak emocji

3

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w Darta!

4

Ktoś wpada na Sylwestra?


10

Tymczasem oficjalnie NFL w przyszłym roku zagości w Brazylii, na stadionie Corinthians ;)
Pierwszy raz najlepsza liga futbolu amerykańskiego zagości w Ameryce Południowej


@fart @Jagr @Verema @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @jakub87 @Vitoo @TaughtMule @marcinK0000

0

@Scyzor97 akurat Przewodniczącym Klubu jest Tyszka

15

niezła Pani Przewodnicząca XD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?