6

Dzisiaj o 21 na Gillette Stadium klasyk futbolu uniwersyteckiego w Stanach, czyli mecz pomiędzy dwiema wojskowymi uczelniami - Navy (marynarka) i Army (wojsko). Jeden z najbardziej oczekiwanych meczów całego sezonu i piękna tradycja ❤️



@fart @Jagr @kamil295 @Mistrzu888 @TaughtMule @Vitoo @jakub87 @Adran360

1

Sołtys jak już coś zarzuci XD ❤️


25

Tranquilo Leo




0

CM Punk dzisiaj cudowny


7

Przyszli koledzy z ekipy ;)


6

Ale siadły dzisiaj, w święto, Flaczki poza granicami kraju. Pyszności. Pozdrawiam serdecznie ❤️

5

Bądź jak Taylor Swift. Zafascynuj się futbolem amerykańskim ❤️


@fart @Jagr @BartqRKO @Adran360 @kamil295 @Mistrzu888 @jakub87 @TaughtMule @Vitoo @BorzyKrzys

7

Jak widać kontuzje w NFL zbierają żniwo nie tylko wśród zawodników...


@fart @TaughtMule @Jagr @jakub87 @Mistrzu888 @kamil295 @Adran360

3

Wszelkiej pomyślności życzę wszystkim Andrzejom ❤️

0

@ZwyklyKibicBarcy04 nie zwróciłem uwagi, ale siedziałem pod sektorem gości, to może nie słyszałem, a były z naszej "żylety"

56

Dzisiaj swoje 124. urodziny obchodzi FC Barcelona ❤️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Czy sprzed TV też Gundogan tak mocno średnio dziś wygląda? Oczywiście nie wspominam tu o wybitnym występie naszego Robbena z Brazylii, bo to co on wyprawia to kryminał

4

Obserwacja z trybun. Kibice Barcelony nie lubią Pepe. Kibice Porto nie lubią Felixa

14

Nade mną kibice Porto. Trochę ich jest, ale uspokajam, drugiego Frankfurtu nie będzie, głównie siedzą w sektorze gości

41

Pozdrawiam serdecznie ze stolicy Katalonii. Może pogwiżdżemy sobie dziś na hymn LM? ❤️

3

Sceny w Michigan po pokonaniu Ohio State ❤️


3

Wybitna postać i super serial


3

Przypominam, że na Polsat Sport Premium 4 zaczyna się mecz NFL na Święto Dziękczynienia prosto z Detroit ;)


1

@FcPortoFan1999 patrząc na długoterminową prognozę niestety może zapłacić

9

A dzisiaj u Amerykańców Święto Dziękczynienia, czyli mamy futbol na tygodniu w przystępnych godzinach ;)
Dzisiaj o 18.30 Lions - Packers, a o 22.30 Cowboys - Commanders, w nocy natomiast mecz Seahawks - 49ers.
Mecz Lions - Packers będzie transmitowany na Polsat Sport Premium 4 ❤️


Do tego mamy specjalny mecz jutro w Black Friday. Jets - Dolphins o 21 naszego czasu

@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Jagr @Adran360 @jakub87 @TaughtMule @Vitoo @Verema @marcinK0000

2

@MichuZ44 dobrze, a jak wyglądała cała reszta sezonu, bo widzę sam pamiętasz tylko ostatnie 5 wyścigów? Niech będzie, że Monza i Silverstone na remis, choć nieprawda, bo z Monzy obaj wyjechali bez punktów, a z Silverstone Lewis z +25. No, ale spójrzmy ogólnie na "pecha" i "szczęście" w tamtym sezonie. W Baku Max jedzie na prowadzeniu, Lewis trzeci, Maxowi wybucha opona, Lewis zawala restart - z +8 dla Maxa, mamy remis w punktach. Na Węgrzech Max wywalony przez Bottasa. Przyjmijmy, że w normalnych warunkach Lewis by wygrał, max byłby drugi. Zamiast +7 dla Lewisa, było +16 dla niego. No i dodajmy Maxowi te punkty z Silverstone i niech będzie, dajmy Lewisowi za Monzę. Patrząc na stricte tempo, to Max to Mistrzostwo wygrywa już Katarze/Arabii

1

@MesQueUnClub96 XD
Zdrowi Celtics vs Zdrowi Bucks to rzeczywiście będzie złomowanie, ale chyba w drugą stronę

3

@Comentateiro byle zdrowie było i ewentualnie jakiś nabytek na ławkę typu Caruso i jestem spokojny o ten sezon

1

Przypominam to jak działa VAR. Główny sędzia nie może sobie sam sprawdzić sytuacji przy monitorze. Może tak uczynić, tylko jeśli zasugeruje to mu sędzia VAR. Czy jest to dobre rozwiązanie? Tu można dywagować. Jednak przy takich spornych sytuacjach nie miałbym pretensji do sędziego głównego, ale do sędziego VAR, bo to on tutaj ma władzę, aby głównego zaprosić do monitora.
Bardzo fajnie to Marciniak chyba w Hejt Parku opowiadał. Bo np. czym jest ewidentny błąd? Tu idealnym przykładem jest mecz Polska - Arabia z MŚ i karny dla Saudyjczyków. Dla mnie karny śmieszny i naciągany, kontakt był minimalny, więc dlaczego sędzia był w ogóle przywołany do VARu? A bo to wszystko zależy od tego co sędzia główny powie sędziemu VAR. Jeśli wtedy sędzia główny powiedziałby, że widział kontakt pomiędzy Polakiem a Saudyjczykiem, ale uznał go za niewystarczający to VAR nie mógłby interweniować. Natomiast, z tego co Marciniak mówił, sędzia powiedział, że nie było kontaktu, ale on jednak minimalny był. To już jest ewidentny błąd sędziego, ponieważ widział coś co nie miało miejsca, więc VAR miał obowiązek zawołać go do monitoru, a tam sędzia miał ocenić to czy kontakt był wystarczający.
To tak o tym, dlaczego Manzano, sam dla własnego spokoju, nie podszedł sobie do monitora? Krótka odpowiedź - bo nie mógł

1

@Rust_Cohle nie ma takiego czegoś jak podejście profilaktyczne. Jeśli sędzia VAR nie zauważył ewidentnego błędu sędziego głównego, to ten nie może sobie "profilaktycznie" sam pójść do monitorka

27

@capoN ja jestem od kilku miesięcy w Hiszpanii, no i może poza moim miastem, gdzie jest całkiem bezpiecznie, to nawet ja - stukilowy chłop, nocami kurde pewnie się nie czułem w takich miastach jak Madryt, Barcelona czy Las Palmas. O syfie i smrodzie w miastach to w ogóle nie wspominając. Do tego komunikacja publiczna w wielu miastach też dupy nie urywa, brak w wielu miejscach nocnej komunikacji (gdzie to kraj, który tętni nocnym życiem). Drogo też jest, i to nie tylko dla turystów, którzy w swoich krajach zarabiają mniej, ale dla miejscowych również. Na wczasy sobie pojechać fajnie, ale na dłuższą metę zostać bym tu na pewno nie chciał

2

@Kidd aj no udupił mnie ten jeden weekend zagapienia i brak typów. Podium by było... no ale nic, ostatni wyścig, trzeba spiąć dupsko

63

+1 dla tego tweeta. Ludzie w odpowiedziach się zesrali, a sami za granicą to byli ino na wczasach pewnie. Naprawdę nie rozumiem tej powszechnej ojkofobii w naszym kraju
https://x.com/zuchostop/status/1725998157065039959

3

De La Fuente cham przebrzydły, gad podły...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?