2

@barcowy1899 nisko spadło? Przecież skończyli na 3. i 4. miejscu

2

@michal26 dokładnie. Taka sama kara za rozwalenie komuś wyścigu, jak za przekroczenie prędkości o 0.1 km/h

9

No i Hamilton rozwalił wyścig rywalowi, zyskał poza torem i jeszcze żadnej pozycji nie stracił XD
Uwielbiam po prostu

0

@patrix211 a mi się akurat wyścig podoba

8

10 sekund minimum dla Hamiltona za to co zrobił. Co to w ogóle miało być?
Edit: 5 sekund tylko dostał XDDD
Rozwala mnie to. Niszczy komuś wyścig i właściwie nic na tym nie traci

0

@Mixtape XDDDDDDDDDDDDDDD

14

Zawsze ciary. College Football>>>


1

"Co więcej, według medów FC Barcelona nie będzie w tym sezonie używać już białego kompletu i wyjazdowym strojem będzie zaprezentowany dziś trzeci komplet." Według jakich mediów, bo ja nic znaleźć nie mogłem? Jedynie co, to informacja w oficjalnym komunikacie mówiąca, że to będzie wyjazdowy strój dla sekcji niepiłkarskich

12

Witamy ❤️


1

@KamQiX a to nie było od początku oczywiste? XD

8

Mamy to ❤️

0

No niezbyt dobre 5 minut dla Villarreal. Najpierw czerwo Pedrazy, teraz Sørloth schodzi z mięśniówką, a do tego karny właśnie dla Cádiz

0

@Kosiu ciekawe czy Yamalowi też bandyta kolano rozwali?

1

Uwaga. Na Eleven Sports 3 jeden z nielicznych przypadków, kiedy można zaobserwować Villarreal w wyjazdowych strojach

0

Mogło być lepiej, mogło być gorzej

0

E,G lub H poproszę

1

@Kidd VER
VER
RB
VER
VER, PER, LEC
Mniej

VER
LEC
ALO
OCO
HUL
BOT
TSU
ALB
NOR

2

A i brawa dla UEFA za zrobienie całego losowania na raz, a nie pół godziny przerwy między każdym koszykiem XD

0

@Tomek54321 dokładnie

2

Czyli Newcastle albo z nami, albo z Materacami, albo w grupie G, czyli kompletna grupa śmierci XD

1

@watysz bo City jest po naszej stronie

0

@catluck bo Porto musiało być po przeciwnej stronie jak Benfica

0

@Tomek54321 bo Porto musiało być w przeciwnej części jak my

0

@Krzysztof_Katalończyk bo Real nie może grać z nami jednego dnia, co by się zgadzał hajs z transmisji

0

@Sulimo niestety na obie drużyny spore szanse. Na Milan 25%, na Newcastle 33%

0

Czyli jest 1/3 szans na trafienie Newcastle z 4. koszyka

0

@Szmulek nie mogą trafić na PeSeHe

2

@mekston nie mogą

2

Czyli Real trafi na kogoś z trójki Bayern, Napoli, Benfica

0

@korni20 to tak nie działa XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?