10 sekund minimum dla Hamiltona za to co zrobił. Co to w ogóle miało być? Edit: 5 sekund tylko dostał XDDD Rozwala mnie to. Niszczy komuś wyścig i właściwie nic na tym nie traci
Wrzucałem siatkarki z Nebraski do starego intra Chicago Bulls, ale nie ma rozpoczęcia sezonu sportu akademickiego bez futbolistów Virginia Tech wchodzących do „Enter Sandman”. Przepiękny coroczny klasyk ❤️ https://t.co/S3zkAOBt7m">pic.twitter.com/S3zkAOBt7m
"Co więcej, według medów FC Barcelona nie będzie w tym sezonie używać już białego kompletu i wyjazdowym strojem będzie zaprezentowany dziś trzeci komplet." Według jakich mediów, bo ja nic znaleźć nie mogłem? Jedynie co, to informacja w oficjalnym komunikacie mówiąca, że to będzie wyjazdowy strój dla sekcji niepiłkarskich
2
@barcowy1899 nisko spadło? Przecież skończyli na 3. i 4. miejscu
2
@michal26 dokładnie. Taka sama kara za rozwalenie komuś wyścigu, jak za przekroczenie prędkości o 0.1 km/h
9
No i Hamilton rozwalił wyścig rywalowi, zyskał poza torem i jeszcze żadnej pozycji nie stracił XD
Uwielbiam po prostu
0
@patrix211 a mi się akurat wyścig podoba
8
10 sekund minimum dla Hamiltona za to co zrobił. Co to w ogóle miało być?
Edit: 5 sekund tylko dostał XDDD
Rozwala mnie to. Niszczy komuś wyścig i właściwie nic na tym nie traci
0
@Mixtape XDDDDDDDDDDDDDDD
14
Zawsze ciary. College Football>>>
1
"Co więcej, według medów FC Barcelona nie będzie w tym sezonie używać już białego kompletu i wyjazdowym strojem będzie zaprezentowany dziś trzeci komplet." Według jakich mediów, bo ja nic znaleźć nie mogłem? Jedynie co, to informacja w oficjalnym komunikacie mówiąca, że to będzie wyjazdowy strój dla sekcji niepiłkarskich
12
Witamy ❤️
1
@KamQiX a to nie było od początku oczywiste? XD
8
Mamy to ❤️
0
No niezbyt dobre 5 minut dla Villarreal. Najpierw czerwo Pedrazy, teraz Sørloth schodzi z mięśniówką, a do tego karny właśnie dla Cádiz
0
@Kosiu ciekawe czy Yamalowi też bandyta kolano rozwali?
1
Uwaga. Na Eleven Sports 3 jeden z nielicznych przypadków, kiedy można zaobserwować Villarreal w wyjazdowych strojach
0
Mogło być lepiej, mogło być gorzej
0
E,G lub H poproszę
1
@Kidd VER
VER
RB
VER
VER, PER, LEC
Mniej
VER
LEC
ALO
OCO
HUL
BOT
TSU
ALB
NOR
2
A i brawa dla UEFA za zrobienie całego losowania na raz, a nie pół godziny przerwy między każdym koszykiem XD
0
@Tomek54321 dokładnie
2
Czyli Newcastle albo z nami, albo z Materacami, albo w grupie G, czyli kompletna grupa śmierci XD
1
@watysz bo City jest po naszej stronie
0
@catluck bo Porto musiało być po przeciwnej stronie jak Benfica
0
@Tomek54321 bo Porto musiało być w przeciwnej części jak my
0
@Krzysztof_Katalończyk bo Real nie może grać z nami jednego dnia, co by się zgadzał hajs z transmisji
0
@Sulimo niestety na obie drużyny spore szanse. Na Milan 25%, na Newcastle 33%
0
Czyli jest 1/3 szans na trafienie Newcastle z 4. koszyka
0
@Szmulek nie mogą trafić na PeSeHe
2
@mekston nie mogą
2
Czyli Real trafi na kogoś z trójki Bayern, Napoli, Benfica
0
@korni20 to tak nie działa XD