1

@watysz bo City jest po naszej stronie

0

@catluck bo Porto musiało być po przeciwnej stronie jak Benfica

0

@Tomek54321 bo Porto musiało być w przeciwnej części jak my

0

@Krzysztof_Katalończyk bo Real nie może grać z nami jednego dnia, co by się zgadzał hajs z transmisji

0

@Sulimo niestety na obie drużyny spore szanse. Na Milan 25%, na Newcastle 33%

0

Czyli jest 1/3 szans na trafienie Newcastle z 4. koszyka

0

@Szmulek nie mogą trafić na PeSeHe

2

@mekston nie mogą

2

Czyli Real trafi na kogoś z trójki Bayern, Napoli, Benfica

0

@korni20 to tak nie działa XD

1

Obyśmy byli w jednej części z Feyenoordem, Benficą i Napoli. Wtedy dla Rządowych ktoś z trójki: PSG, Bayern, City

2

@Popitek12 jeśli rzeczywiście postawią na Kussa, to wielkie brawa dla Jumbo. Zasługuje chłop na to jak mało kto, a i Jumbo by miało wyczyn niesamowity. 3 wielkie Toury wygrane przez 3 różnych zawodników twojej drużyny

2

@Tomo1989 ogromna ucieczka dziś z wieloma czołowymi pomocnikami w tym głównie Kuss. Amerykanin będzie miał teraz sporą przewagę nad resztą z liczącej się czołówki. Do tego Remco mocno osłabł i straci
@Medium Duńczyk miał tu być pomocnikiem Roglicia, ale liczę na to, tak jak @Popitek12 ,że może postawią na Kussa

2

Świetny dziś etap Vuelty

9

Już za tydzień początek sezonu NFL ;)
@JackH @TaughtMule @Mistrzu888 @marcinK0000 @kamil295 @Adran360 @jakub87 @fart @Jagr @czółkovsky

/photo/1


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kompletnie ze łba mi Udine i Monchengladbach wypadło. Reszta dobrze

6

Dlaczego te głąby próbują co chwilę jakichś centrostrzałów?

2

@Jarema2000 zależy pewnie od tego, kiedy dokładnie się pojawiła czerwona flaga w systemie. W TV jest opóźnienie kilka sekund

0

I co teraz z Perezem? Trzeci, szósty?

0

Ale golazooo najlepszego chorwackiego pomocnika w historii
Edit: spalony

2

A na zapleczu Ekstraklasy drużyny z Lubelszczyzny na ten moment jedynie z jedną porażką, i to właśnie w derbach hehe
Po awans ❤️

5

No i piękne 5. miejsce Polek w sztafecie 4x100 ❤️

2

Ajajaj. Niewiele brakło Duplantisowi do rekordu

1

No i Hamilton a fuera ❤️

3

Plan na dziś


1

@Kidd VER
LEC
RUS
ALO
OCO
HUL
BOT
TSU
ALB
NOR

1

@Kidd VER
VER
RB
VER
VER PER RUS
2

3

Wszystkiego dobrego dla Bartków (i Jurków) obchodzących dziś imieniny ;) ❤️

1

Niestety Kasia Zdziebło z karą 3,5 minut i odpada tym samym z walki o medal :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?