@Popitek12 jeśli rzeczywiście postawią na Kussa, to wielkie brawa dla Jumbo. Zasługuje chłop na to jak mało kto, a i Jumbo by miało wyczyn niesamowity. 3 wielkie Toury wygrane przez 3 różnych zawodników twojej drużyny
@Tomo1989 ogromna ucieczka dziś z wieloma czołowymi pomocnikami w tym głównie Kuss. Amerykanin będzie miał teraz sporą przewagę nad resztą z liczącej się czołówki. Do tego Remco mocno osłabł i straci @Medium Duńczyk miał tu być pomocnikiem Roglicia, ale liczę na to, tak jak @Popitek12 ,że może postawią na Kussa
1
@watysz bo City jest po naszej stronie
0
@catluck bo Porto musiało być po przeciwnej stronie jak Benfica
0
@Tomek54321 bo Porto musiało być w przeciwnej części jak my
0
@Krzysztof_Katalończyk bo Real nie może grać z nami jednego dnia, co by się zgadzał hajs z transmisji
0
@Sulimo niestety na obie drużyny spore szanse. Na Milan 25%, na Newcastle 33%
0
Czyli jest 1/3 szans na trafienie Newcastle z 4. koszyka
0
@Szmulek nie mogą trafić na PeSeHe
2
@mekston nie mogą
2
Czyli Real trafi na kogoś z trójki Bayern, Napoli, Benfica
0
@korni20 to tak nie działa XD
1
Obyśmy byli w jednej części z Feyenoordem, Benficą i Napoli. Wtedy dla Rządowych ktoś z trójki: PSG, Bayern, City
2
@Popitek12 jeśli rzeczywiście postawią na Kussa, to wielkie brawa dla Jumbo. Zasługuje chłop na to jak mało kto, a i Jumbo by miało wyczyn niesamowity. 3 wielkie Toury wygrane przez 3 różnych zawodników twojej drużyny
2
@Tomo1989 ogromna ucieczka dziś z wieloma czołowymi pomocnikami w tym głównie Kuss. Amerykanin będzie miał teraz sporą przewagę nad resztą z liczącej się czołówki. Do tego Remco mocno osłabł i straci
@Medium Duńczyk miał tu być pomocnikiem Roglicia, ale liczę na to, tak jak @Popitek12 ,że może postawią na Kussa
2
Świetny dziś etap Vuelty
9
Już za tydzień początek sezonu NFL ;)
@JackH @TaughtMule @Mistrzu888 @marcinK0000 @kamil295 @Adran360 @jakub87 @fart @Jagr @czółkovsky
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kompletnie ze łba mi Udine i Monchengladbach wypadło. Reszta dobrze
6
Dlaczego te głąby próbują co chwilę jakichś centrostrzałów?
2
@Jarema2000 zależy pewnie od tego, kiedy dokładnie się pojawiła czerwona flaga w systemie. W TV jest opóźnienie kilka sekund
0
I co teraz z Perezem? Trzeci, szósty?
0
Ale golazooo najlepszego chorwackiego pomocnika w historii
Edit: spalony
2
A na zapleczu Ekstraklasy drużyny z Lubelszczyzny na ten moment jedynie z jedną porażką, i to właśnie w derbach hehe
Po awans ❤️
5
No i piękne 5. miejsce Polek w sztafecie 4x100 ❤️
2
Ajajaj. Niewiele brakło Duplantisowi do rekordu
1
No i Hamilton a fuera ❤️
3
Plan na dziś
1
@Kidd VER
LEC
RUS
ALO
OCO
HUL
BOT
TSU
ALB
NOR
1
@Kidd VER
VER
RB
VER
VER PER RUS
2
3
Wszystkiego dobrego dla Bartków (i Jurków) obchodzących dziś imieniny ;) ❤️
1
Niestety Kasia Zdziebło z karą 3,5 minut i odpada tym samym z walki o medal :/