Ciekawostka o Jerry World - stadionie, na którym dziś zagramy. Stadion jest klimatyzowany, a jako że ma on wysuwany dach, który oczywiście będzie dziś zamknięty (w Teksasie dzisiaj blisko 40 stopni) to At&T Stadium jest największym zamkniętym klimatyzowanym pomieszczeniem na Świecie https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13370702#comment-13370702
📍- Venue for tonight's El Clásico - AT&T Stadium in Dallas. https://t.co/vvGn7UpzBL">pic.twitter.com/vvGn7UpzBL
Dzisiejszy mecz rozegrany zostanie na At&T Stadium, znanym w USA jako Jerry World, od imienia najbardziej znanego właściciela w amerykańskich sportach - Jerry'ego Jones's, czyli właściciela miejscowych Dallas Cowboys. Stadion mogący pomieścić nawet 100 tysięcy widzów będziemy mogli oglądać na Mistrzostwach Świata w 2026, gdzie jest on jednym z głównych kandydatów do goszczenia Finału imprezy. Szkoda ino, że znów murawa nie jest na poziomie samego stadionu, no ale tak to jest, jako że stadiony NFL mają zazwyczaj inną nawierzchnię, więc na mecze piłki nożnej muszą na szybkości nową murawę wstawiać
📍- Venue for tonight's El Clásico - AT&T Stadium in Dallas. https://t.co/vvGn7UpzBL">pic.twitter.com/vvGn7UpzBL
A tak prezentuje się stadion, na którym w nocy zagramy - Sofi Stadium. To cudeńko za ponad 5 miliardów dolarów jest znane tutejszym fanom NFL, jako że na co dzień jest to dom Los Angeles Rams I Chargers, a do tego odbyło się tu Super Bowl LVI. W tym roku odbyła się tam Wrestlemania, a w przyszłości będzie ono też gościło m.in. Mistrzostwa Świata w 2026 czy Ceremonię Otwarcia IO w 2028. ❤️
SoFi stadium in Los Angeles, venue for Super Bowl LVI is the most expensive stadium in the world.
The 100 000 seater multi purpose stadium was built at a cost of 5.5 billion USD and opened in 2020.
It will also be used as the main venue for the 2028 Summer Olympics. https://t.co/qA13L08q2e">pic.twitter.com/qA13L08q2e
Dziś na naszym YT: - 11:00 Transferowy Młyn, w którym ogłosimy, gdzie wg nas będzie pracował Marek Papszun - 20:00 Kolegium Żużlowe o "popisach" Woffindena - 22:00 Goncalo Feio przerywa milczenie i kontratakuje. Eksluzywna rozmowa z @Marciniak_k!https://t.co/8GXwi7mf63">https://t.co/8GXwi7mf63
@gumaz bywałem i tak i tak, i wolę zdecydowanie solo. Oczywiście jeśli się ma partnerkę życiową to się idzie z nią, ale jak mam brać kogoś jako osobę towarzyszącą albo iść sam to idę sam. Na weselu zawsze kogoś znajdziesz do tańczenia, czy to ciotkę czy żonę kolegi czy kogokolwiek, ale nie musisz się nikim "opiekować". Bierzesz kogoś na wesele to musisz brać pod uwagę to, żeby ona się dobrze bawiła, itd., a tak to będąc sam odpalasz wrotki i nie patrzysz na innych. A nuż może kogoś spotkasz do tego. Więc ja jestem zwolennikiem chodzenia samemu na wesela. Pozdrawiam
@mekston mecze NHL i MLS średnio ogląda ok 300 tys. widzów. Przychodzi Messi, więc tutaj MLS może spokojnie już przed nich się wbić. Jeśli chodzi o MLB i NBA to jest to ok 1.5 mln oglądających, więc tutaj no już dalsza droga, ale nie niemożliwa w przyszłości. NFL to 16 mln, więc tutaj inna liga
@MesQueUnClub96 jest. Do tego pytanie było o oglądalność, gdzie NBA nie siedzi nawet w jednej sali z NFL, nie mówiąc o jednym stoliku. NBA na ten moment ma podobną oglądalność jak MLB, a patrząc na to jak baseball jest teoretycznie umierającym sportem od kilkunastu lat, to coś słabo koszykówce idzie jak na "najbardziej popularną dyscyplinę"
@FCB24 z NHL myślę spokojnie. MLB czy NBA jest szansa, ale to w dalszej przyszłości. Na korzyść MLS działa mniejsza liczba spotkań. Tak jak napisałeś, do NFL brak podjazdu
No i bardzo emocjonujące Q1. Ta zasada z różnymi mieszankami wydaje się być bardzo ciekawa, tutaj zadziałała zacnie. Wypadają Williamsy, Magnussen, Tsunoda i Russell (!)
5
@bartekvisca niestety. Stadiony do futbolu amerykańskiego zazwyczaj mają inną nawierzchnię, przez co na mecze piłkarskie robią murawę "na szybko"
7
Ciekawostka o Jerry World - stadionie, na którym dziś zagramy.
Stadion jest klimatyzowany, a jako że ma on wysuwany dach, który oczywiście będzie dziś zamknięty (w Teksasie dzisiaj blisko 40 stopni) to At&T Stadium jest największym zamkniętym klimatyzowanym pomieszczeniem na Świecie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13370702#comment-13370702
https://x.com/jcairetaserra/status/1685316036948590592
3
Alonso stwierdził, że nie chce mu się w urodziny męczyć, skoro i tak bez szans na punkty był
0
@RafiVeB ja się zgadzam, ale mówię tu z perspektywy FIA. No i może śmiertelnych nie było, ale wypadek Norrisa 2 lata temu był dość poważny
1
@Sulimo nie ma szans. Na pewno nie na SPA, patrząc na to ile niebezpiecznych, w tym śmiertelnych, wypadków było tam w ostatnich latach
6
A wystarczyło, że zaczęliby Sprint o czasie i by nie było problemu, bo chłopaki by już kończyli...
3
Dzisiejszy mecz rozegrany zostanie na At&T Stadium, znanym w USA jako Jerry World, od imienia najbardziej znanego właściciela w amerykańskich sportach - Jerry'ego Jones's, czyli właściciela miejscowych Dallas Cowboys. Stadion mogący pomieścić nawet 100 tysięcy widzów będziemy mogli oglądać na Mistrzostwach Świata w 2026, gdzie jest on jednym z głównych kandydatów do goszczenia Finału imprezy.
Szkoda ino, że znów murawa nie jest na poziomie samego stadionu, no ale tak to jest, jako że stadiony NFL mają zazwyczaj inną nawierzchnię, więc na mecze piłki nożnej muszą na szybkości nową murawę wstawiać
8
Tak jest! Motor blisko 6 punktów po 2 meczach, Górnik 2 pkt z ciężkimi przeciwnikami. Lubelszczyzna po awans ❤️
2
Max i GP. Oni są tacy uroczy... ❤️
1
@Kidd VER
LEC
HAM
ALO
OCO
HUL
ZHO
TSU
ALB
NOR
1
@Kidd VER
VER
RB
VER
VER PER NOR
VER
0
@Gall "wszystkich którzy z niej żyją" no może poza rolnikom, którym się właśnie żniwa zaczęły i potem ludziom, którzy będą płacili wyższe ceny
0
@paweldunajecfcb nooo ogólnie pogoda taka jak teraz byłaby super, ale tak z miesiąc temu. Teraz deszcz już nie bardzo jest komu potrzebny
19
A tak prezentuje się stadion, na którym w nocy zagramy - Sofi Stadium. To cudeńko za ponad 5 miliardów dolarów jest znane tutejszym fanom NFL, jako że na co dzień jest to dom Los Angeles Rams I Chargers, a do tego odbyło się tu Super Bowl LVI. W tym roku odbyła się tam Wrestlemania, a w przyszłości będzie ono też gościło m.in. Mistrzostwa Świata w 2026 czy Ceremonię Otwarcia IO w 2028. ❤️
2
Uhuhu
Feio odpalił wrotki. Będzie oglądane ❤️
8
@gumaz bywałem i tak i tak, i wolę zdecydowanie solo. Oczywiście jeśli się ma partnerkę życiową to się idzie z nią, ale jak mam brać kogoś jako osobę towarzyszącą albo iść sam to idę sam. Na weselu zawsze kogoś znajdziesz do tańczenia, czy to ciotkę czy żonę kolegi czy kogokolwiek, ale nie musisz się nikim "opiekować". Bierzesz kogoś na wesele to musisz brać pod uwagę to, żeby ona się dobrze bawiła, itd., a tak to będąc sam odpalasz wrotki i nie patrzysz na innych. A nuż może kogoś spotkasz do tego. Więc ja jestem zwolennikiem chodzenia samemu na wesela. Pozdrawiam
2
Fajnie, że w końcu deszcz przyszedł, ale kurde szkoda, że nie jakiś miesiąc temu, tylko teraz, kiedy się żniwa zaczynają :/
1
@ranger3120 Top 3 w historii. Absolutny majstersztyk
2
Kurła, ale co daje dobre rozegranie. Ten chujbas Drzyzga to przy Januszu nawet nie stał
2
Janusz a Drzyzga to jak Christensen a Alonso. Inna liga
2
Tak jest Górniczek!
W przyszłym sezonie dwie drużyny z Lubelszczyzny w Ekstraklasie ;)
3
@mekston mecze NHL i MLS średnio ogląda ok 300 tys. widzów. Przychodzi Messi, więc tutaj MLS może spokojnie już przed nich się wbić. Jeśli chodzi o MLB i NBA to jest to ok 1.5 mln oglądających, więc tutaj no już dalsza droga, ale nie niemożliwa w przyszłości. NFL to 16 mln, więc tutaj inna liga
2
@MesQueUnClub96 jest. Do tego pytanie było o oglądalność, gdzie NBA nie siedzi nawet w jednej sali z NFL, nie mówiąc o jednym stoliku. NBA na ten moment ma podobną oglądalność jak MLB, a patrząc na to jak baseball jest teoretycznie umierającym sportem od kilkunastu lat, to coś słabo koszykówce idzie jak na "najbardziej popularną dyscyplinę"
1
@MesQueUnClub96 bardziej popularne jest NFL. Koniec kropka
1
@mekston @Firestone oj przeceniacie oglądalność NHL w Stanach. Już teraz średnia oglądalność jednego meczu MLS i NHL jest właściwie identyczna
2
@FCB24 z NHL myślę spokojnie. MLB czy NBA jest szansa, ale to w dalszej przyszłości. Na korzyść MLS działa mniejsza liczba spotkań. Tak jak napisałeś, do NFL brak podjazdu
5
No i bardzo emocjonujące Q1. Ta zasada z różnymi mieszankami wydaje się być bardzo ciekawa, tutaj zadziałała zacnie.
Wypadają Williamsy, Magnussen, Tsunoda i Russell (!)
0
Czyli piątym kapitanem jest Dembele, a szóstym musi Ansu
1
@Kidd VER
LEC
HAM
ALO
OCO
MAG
BOT
TSU
ALB
NOR
1
@Kidd VER
VER
RB
VER
VER ALO PER
Nie