1

Mam Viaplay w pakiecie za 5zł do Canal+. Kurde szkoda. Fajna cena, odkąd mam to żadnych problemów technicznych, a człowiek se i F1 obejrzał, i Darta i MLB czasami, albo Barcelonę w LE (hehe). No i naprawdę mieli fajny pakiet seriali i filmów (o czym mało się mówi). Naprawdę szkoda

3

Ale jaja XD
Motocykl się zatrzymał na środku podjazdu i przytrzymał Vingegaarda, więc Duńczyk dziś raczej nie dogoni już ucieczki.
Niestety Rafał też słabnie, więc raczej bez szans na zwycięstwo etapowe. Choć teoretycznie jeszcze trochę do szczytu, potem zjazd i na koniec kilometrowa ścianka, ale no odstaje sporo. Jeśli chodzi o Pogacara to jego słowa mówią wszystko: "I'm dead" (choć niektórzy twierdzą, że to były słowa Rafała)


6

No to jest już definitywny koniec jeśli chodzi o generalkę w TdF. Pogacar kompletnie osłabł. Natomiast Rafał Majka ma szansę na zwycięstwo etapowe

1

@MesQueUnClub96 to byś się nie naoglądał, bo by gówno a nie uciekli XD

34

0

Vamossss Carlitos!

2

No i po meczu.....

2

No i Vingegaard nie dał się Pogacarowi i to on do wtorkowej czasówki przystąpi z pozycji lidera

1

Cholera. Ci nie mogą skończyć tego gema a w TdF kluczowe sekundy ważnego etapu

4

Kurła, każdy się w czasie wyrabia przy serwisie, a temu jedynemu zawsze wiatr w oczy

5

Zaczynamy podjazd pod niesamowite Col De Joux Plane ❤️
A potem bardzo wymagający zjazd. To może być jeden z najbardziej decydujących etapów tegorocznego TdF

16

Michał Kwiatkowski zwycięzcą 13. Etapu Tour De France!
Brawoooo Kwiato ❤️


3

Michał Kwiatkowski właśnie ruszył na etapie Tour De France i ma przewagę ok. pół minuty nad resztką uciekinierów na nieco ponad 10km do końca etapu.
Pchamy! ❤️

5

Victor Barbera ale golazo!


2

No i sympatyczna Tunezyjka ratuje pierwsze miejsce w rankingu (N)Igi Świątek ❤️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

No i emocjonujący finał Polskiej Ligi Futbolu kończy się takim samym wynikiem jak tegoroczny Super Bowl. Świetna walka Rebels, ale drużyna z Podlasia ostatnia miała piłkę i wykonała kopnięcie w ostatniej sekundzie na zwycięstwo. Lowlanders Białystok po raz drugi z rzędu futbolowym Mistrzem Polski!


@TaughtMule @kamil295 @fart @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @marcinK0000 @czółkovsky @Verema @JackH

0

@PatrychoO jakoś nigdy nie widziałem, żeby ludzie narzekali, że np. w F1 używa się angielskich określeń jak Pole Position czy Pit Stop. Dla mnie to absolutnie normalne, że niektóre określenia przychodzą razem ze sportem z kraju ojczystego

2

Mamy halftime w 18-tym Polish Bowl. Lowlanders Białystok remisują z Silesia Rebels 14-14. Bardzo fajne, wyrównane widowisko ;)


/photo/1

2

Zaczynamy Polish Bowl XVIII ;)


https://www.youtube.com/live/mr7JU51XdZw?feature=share

1

@mkord nie. Trzeci sezon grają już w ELF

9

Już za godzinę, o 16.30 początek 18-tej edycji Polish Bowl, czyli finału Polish Futbol Ligi, w którym zmierzą się Lowlanders Białystok i Silesia Rebels. Zdecydowanymi faworytami są zawodnicy z Podlasia. Mecz odbędzie się na stadionie Polonii Warszawa, a transmisja będzie na YT (link poniżej)
https://www.youtube.com/live/mr7JU51XdZw?feature=share


@fart @BartqRKO @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @czółkovsky

1

@Kidd VER
LEC
HAM
ALO
OCO
MAG
ZHO
TSU
ALB
NOR

1

@Kidd
VER
VER
RB
VER
VER PER ALO
Tak

1

@Rust_Cohle z charakteru? Messi i jego autyzm

0

Hamilton kara za limity toru na 17-tym okrążeniu XD

1

@Kidd VER
LEC
HAM
ALO
OCO
MAG
BOT
TSU
ALB
NOR

1

@Kidd VER
VER
RB
VER
VER ALO PER
VER

5

Wszelkiej pomyślności dla wszystkich Piotrów i Pawłów ❤️

0

@qbuteq nie śmierdzi, bo sam byłem w tej kolejce na miejscu 1.2 mln XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?