0

@Albatros GTA SA i FIFA 07

2

@MesQueUnClub96 2 z soboty na niedzielę i niedzieli na poniedziałek
@Doren01 oczywiście ;)

4

Stage Reveal Wrestlemanii ;)


@Pawlak1992 @Barca1992 @tomekjd @kryhaa @MesQueUnClub96 @PatrychoO @FCB24 @mordini123 @Transu96 @FanBarcy22

0

@Kidd VER
LEC
RUS
ALO
OCO
MAG
ZHO
TSU
ALB
NOR

0

@Kidd 1. VER
2. VER
3. RB
4. VER
5. VER ALO LEC
6. Jo

3

O proszę. Gramy w Senyerze


9

A już jutro początek sezonu Polskiej Futbol Ligi. Na początek mecze grupy północnej z derbami Warszawy na czele. Jeśli ktoś w stolicy jest to można jak najbardziej wpaść

/photo/1
@fart @czółkovsky @BartqRKO @Jagr @Adran360 @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @marcinK0000 @Vitoo

0

@Klejnot_Nilu pozwolę się nie zgodzić. Najlepsza karta od nie wiem kiedy. 3 z 4 walk, które wymieniłeś to typowe zapychacze (w tym Omos-Lesnar to walka na 3 minuty, gdzie atrakcją będzie F5 na dużym człowieku, a TT panów to ringowo będzie jedna z lepszych walk weekendu). Walka pań to przecież 2 największe kobiece legendy WWE, no i obecne gwiazdy jak Lynch czy Bayley (więc nie wiem gdzie tu niby dark match SmackDown). No i pozostaje 9 walk na wysokim poziomie

1

@FanBarcy22 @Pawlak1992 @mordini123 @FCB24 tak tak. Piszę tak, bo przez tą grafikę, dużo osób myśli, że będzie to ME, więc tak uspokajam ino

6

Poznaliśmy dni, podczas których odbędą się poszczególne walki Wrestlemanii ;)
(a i uspokajam, nie jest to kolejność walk. Cena vs Theory nie będzie na 99% ME pierwszego dnia)


@Pawlak1992 @Roni/VEB @Barca1992 @tomekjd @kryhaa @PatrychoO @negreanu @FCB24 @Transu96

3

@Jagr @fart @Piorun mecz Yanks vs Giants dziś na Viaplay. Ogólnie platforma będzie codziennie pokazywać chyba 2/3 mecze wybrane

7

Już dzisiaj o 19 początek sezonu MLB! Nowe przepisy w Spring Training skróciły spotkania o ok. 25 minut. Hype na sport po WBC zdecydowanie wzrósł. Moje przewidywania na World Series to Padres over Blue Jays ;)


@Jagr @czółkovsky @fart @Roni/VEB @Piorun @Kessie @Adran360 @mekston

1

Czemu piłkarze tak unikają jak ognia strzelania z tzw. Czuba/Kazika? Próbują jakichś technicznych, gównianych strzałów gdy mają źle ustawioną piłkę. Przecież momentami aż się prosi, żeby przypierdzielić z całej pety

4

Chłop co szluga kopcił XD

3

Przy tym geniuszu, to nawet hiszpańscy sędziowie wychodzą na tuzów


2

@FCB24 @tomekjd tego sobie i państwu życzę

7

Najlepszy tydzień dla fana Wrestlingu ;)


@negreanu @PatrychoO @Roni/VEB @Transu96 @Pawlak1992 @Barca1992

0

@LukaszFan zna, zna ;)

14

Japonia pokonała USA 3-2 i została Mistrzem Świata w Baseballu. Mecz zakończył się w najbardziej filmowy sposób z możliwych. W ostatnim pojedynku spotkania Shohei Ohtani - najlepszy zawodnik Świata wystrikeoutował Mike'a Trout'a - najlepszego zawodnika ostatniej dekady, i jednocześnie swojego kolegę z drużyny. Mecz ten był zapewne najbardziej oglądanym meczem tego sportu w historii, patrząc na to, że 3 mecze Japonii na tym turnieju już pobiły rekord w oglądalności meczu Baseballu. Turniej zdecydowanie można określić jako sukces, patrząc na to ile oczu przyciągnął. Fajnie, że najlepsi zawodnicy z USA (oprócz miotaczy) też wybrali się na WBC, co dodało turniejowi prestiżu. Pozdro dla wszystkich, którzy oglądali, trzymajcie się i widzimy się już za nieco ponad tydzień podczas sezonu MLB ;)




@fart @czółkovsky @Jagr @Kessie @Piorun @Roni/VEB

0

Jak ktoś nie śpi to niech odpala finał World Baseball Classic, Japonia vs USA. Mecz właśnie zaraz może się zdecydować na pojedynku dwóch najlepszych zawodników Świata

15

@Bykunn to, że spalony byk niewielki, nie znaczy, że nie był ewidentny. Jedno nie wyklucza drugiego. Jeśli piłka przekroczy linię o 2 cm to też może być to jednoczesne ewidentne, jak i niewielkie

5

USA spokojnie pokonało Kubę, natomiast Japonia po świetnym meczu uporała się z Meksykiem i w finale World Baseball Classic, będziemy mieli prawdziwy klasyk ;)
Japonia vs USA, Ohtani vs Trout, LFG!
Finał dzisiaj o północy ;)



@Piorun @fart @czółkovsky @Jagr

8

Jeszcze podium Nando przywrócone! Siuuuuuu

/photo/1

0

@RafiVeB 1. Czyli over-cut. Przypominam, że Leclerc tracił do Strolla 4 sekundy przed jego zjazdem, a wyjechał spokojnie przed nim
2. No, a co oni jasnowidze, że mieli wiedzieć, że za okrążenie SC będzie?

0

@RafiVeB przecież to była dobra decyzja. Over-cut zadziałał. Nie ich wina, że SC wbił okrążenie później. Rok temu na identycznej sytuacji zyskali, teraz stracili

0

No i kara Alonso zneutralizowana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

USA pokonało Wenezuelę w emocjonującym ćwierćfinale. Oto pary półfinałów WBC:
Dziś w nocy spotkanie USA - Kuba, jutro natomiast Japonia zmierzy się z Meksykiem

/photo/1

@Piorun @Jagr

1

@Ascend na tym torze jednak ciężej będzie zdecydowanie, ale na pewno będzie ciekawie

5

Sensacja! FDU pokonało Purdue. To dopiero drugi przypadek w historii March Madness, gdzie #16 pokonał #1


@fart @czółkovsky @BartqRKO @Encore @Mns21 @Roni/VEBVEB @takisobiektos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?