8

Aaron Rodgers oficjalnie w Jets!


@fart @TaughtMule @kamil295 @Mistrzu888 @Jagr @Adran360 @BartqRKO @Verema @marcinK0000 @Vitoo

0

Co ten Wafel odpieprza?

1

No i zaczynamy Ronnie kontra Wafel ;)

2

@lukas5544 w USA jeden z najbardziej popularnych seriali w historii, ale u nas się właściwie o nim nie mówi - "Kroniki Seinfelda"

6

18 lat temu ❤️


0

@Jagr czasami jakieś skróty XFL obejrzę

10

Trzeba wiedzieć, kiedy zagrać najlepszy sezon w życiu. ;)
A panowie Lamar, Herbert i Burrow zacierają rączki, bo oni są następni w kolejce. Eagles mądrze, pierwsi dali swojemu QB kontrakt, bo każdy następny raczej będzie rekordowy


@fart @Adran360 @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000 @JackH @Verema @Jagr @Vitoo @BartqRKO

6

@Zoker

8

@ini_barca @Zoker wszystko fajnie, ino ta kwota jest za 18 lat, a liczba raportów jest z 4 lat

2

@pt9 skąd ci się niby wzięło te 50000?

7

2 lata temu. Ostatnie, na ten moment, trofeum Messiego w Barcelonie
https://x.com/Lionel30i/status/1515661351384981511

0

@poskus NFL - futbol amerykański

6

Washington Commanders, musi najgorzej zarządzana drużyna w głównych sportach amerykańskich, zostanie sprzedana. Właściciel Dan Snyder ma już umowę z grupą, która jest właścicielem Philadelphia 76ers z NBA i NJ Devils z NHL. Umowa opiewa na ponad 6 miliardów USD.


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Jagr @czółkovsky @Roni/VEB @KapiFCB @BartqRKO @Verema @Adran360

0

@FcPortoFan1999 Miśki lecą po mistrza ;)

0

@Jagr całkiem niezły rzut mu wyszedł ;)

7

Boston Bruins wygrali 63. mecz w sezonie zasadniczym, przy czym pobili absolutny rekord wszechczasów wynoszący 62 zwycięstwa. Co ciekawe ani Red Wings, ani Rays, którzy wcześniej posiadali ten rekord, nie wygrali w tamtych sezonach mistrzostwa. Ogólnie, najlepsze drużyny w NHL po sezonie zasadniczym, rzadko wygrywają na koniec sezonu mistrza. Oby w tym sezonie było inaczej (mówię to ja, jako fan Bruins)


@Jagr @fart @Roni/VEB

1

@Ojciec5tkidzieci dobra oprawa to absolutna konieczność. Zgodzę się, że okres Wielkopostny, jak i Wielkanocny >>>>>
Przez ostatnie kilka dni, no nie powiem, nie jedną łzę uroniłem, w niektórych momentach

36

Wesoły nam Dzień dziś nastał!
Chrystus Zmartwychwstał!
Błogosławionego Dnia wszystkim życzę ❤️

2

O zaiste Błogosławiona Noc ❤️


0

@FcPortoFan1999 jakby nie patrzeć, to Liturgia Wigilii Paschalnej jest najważniejszym i kulminacyjnym punktem Roku Liturgicznego

0

Widzę dobry mecz wybrałem do nie oglądania. Szkoda, że zamiast tego oglądałem popis Górnika w Łęcznej z Rakowem

0

@Bykunn nie. Drudzy nie są aktorami. Są wrestlerami. Ale zdecydowanie bliżej im do sportowców niż aktorów. Poza tym, nie zmienia to nic w dotychczasowej formule UFC i WWE

7

Oficjalnie: WWE sprzedane do grupy Endeavor! WWE i UFC będą ze sobą połączone jako jedna spółka. Jednak nadal będą normalnie funkcjonowały osobno jak dotychczas


@TaughtMule @FanBarcy22 @PatrychoO @MesQueUnClub96 @Transu96 @Popitek12 @tomekjd @Pawlak1992 @negreanu @Roni/VEB

2

Wow. Świetny Main Event. Jeden z lepszych w historii. Teraz serio już myślałem, że Roman przegra, ale jednak. Szkoda, ale miałem jakieś przeczucie, że Roman to może wygrać i rozumiem to. Ogólnie 2 noc słabsza musi od 1. całościowo, ale ta miała musi 2 najlepsze walki weekendu czyli ME i Triple Threat o IC. Ogólnie jedna z ulubionych WMek zdecydowanie. Ciekawe czy będziemy w przyszłości patrzeć na nią trochę jak na X-Seven (zachowując proporcje). Świetna gala z dziwnym zakończeniem, czy obronią się z tą decyzją


0

@Kazragore tak, wynik walki jest z góry ustalany. Jeśli chodzi o przebieg, to też jest on uzgadniany, tylko w różnym stopniu w zależności od walki i jej uczestników. Niektóre mają akcję po akcji rozpisane, a niektóre mają tylko ogólny zarys, a wszystkie spoty zawodnicy improwizują i uzgadniają między sobą na bieżąco

3

Banger. 5 gwiazdek. Cudeńko
I do tego zwycięstwo Gunthera ❤️
Leci po rekord Honky Tonk Mana


1

Zapychacze z głowy. Teraz banger after banger after banger after banger ❤️

1

@PatrychoO potem tag team kobiet, IC, Bianca/Asuka, HiaC, Cody vs Roman. W takiej kolejności raczej będzie
Jeszcze dzisiaj możemy zobaczyć Lashleya open challenge pewnie, no i klasa HoF się pokazać powinna

2

Już za godzinę początek drugiego dnia Wrestlemanii. Jeśli drugi dzień dopisze tak jak pierwszy, to będziemy mieli do czynienia z jedną z lepszych WM w historii


15

Błogosławionego Wielkiego Tygodnia Wszystkim ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?