Packers get: 🏈Pick No. 13, a 2023 2nd-rd pick (No. 42), a 6th-rd pick (No. 207), a conditional 2024 2nd-rd pick that becomes a 1st if Rodgers plays 65 percent of the plays. https://t.co/Q2vUMfyZGH">pic.twitter.com/Q2vUMfyZGH
📹VIDEO | On April 19, 2005, just three days after his 78th birthday, Cardinal Joseph Ratzinger was elected Supreme Pontiff of the Catholic Church. This is how the world met Pope Benedict XVI. May he rest in peace! https://t.co/Ynoamn97n8">pic.twitter.com/Ynoamn97n8
Trzeba wiedzieć, kiedy zagrać najlepszy sezon w życiu. ;) A panowie Lamar, Herbert i Burrow zacierają rączki, bo oni są następni w kolejce. Eagles mądrze, pierwsi dali swojemu QB kontrakt, bo każdy następny raczej będzie rekordowy
Jalen Hurts został najlepiej opłacanym graczem w historii NFL❗
Joan Laporta: "7M euro, które zapłaciliśmy w ciągu 18 lat, było przeznaczone na raporty techniczne. Ceny rosną z biegiem lat. Wyobraź sobie liczbę raportów sporządzonych w ciągu tych 18 lat, jeśli mamy 629 w ciągu 4 lat." [@FCBtv]
Washington Commanders, musi najgorzej zarządzana drużyna w głównych sportach amerykańskich, zostanie sprzedana. Właściciel Dan Snyder ma już umowę z grupą, która jest właścicielem Philadelphia 76ers z NBA i NJ Devils z NHL. Umowa opiewa na ponad 6 miliardów USD.
Sources: #Commanders owner Dan Snyder and #76ers and #Devils owner Josh Harris have now reached an agreement on a sale to Harris’ group for .05B. It is not exclusive and not signed. But Harris appears to have won the bidding and a finalized sale is expected if all goes well. https://t.co/80kxzeH7mG">pic.twitter.com/80kxzeH7mG
Boston Bruins wygrali 63. mecz w sezonie zasadniczym, przy czym pobili absolutny rekord wszechczasów wynoszący 62 zwycięstwa. Co ciekawe ani Red Wings, ani Rays, którzy wcześniej posiadali ten rekord, nie wygrali w tamtych sezonach mistrzostwa. Ogólnie, najlepsze drużyny w NHL po sezonie zasadniczym, rzadko wygrywają na koniec sezonu mistrza. Oby w tym sezonie było inaczej (mówię to ja, jako fan Bruins)
@Ojciec5tkidzieci dobra oprawa to absolutna konieczność. Zgodzę się, że okres Wielkopostny, jak i Wielkanocny >>>>> Przez ostatnie kilka dni, no nie powiem, nie jedną łzę uroniłem, w niektórych momentach
@Bykunn nie. Drudzy nie są aktorami. Są wrestlerami. Ale zdecydowanie bliżej im do sportowców niż aktorów. Poza tym, nie zmienia to nic w dotychczasowej formule UFC i WWE
Oficjalnie: WWE sprzedane do grupy Endeavor! WWE i UFC będą ze sobą połączone jako jedna spółka. Jednak nadal będą normalnie funkcjonowały osobno jak dotychczas
Wow. Świetny Main Event. Jeden z lepszych w historii. Teraz serio już myślałem, że Roman przegra, ale jednak. Szkoda, ale miałem jakieś przeczucie, że Roman to może wygrać i rozumiem to. Ogólnie 2 noc słabsza musi od 1. całościowo, ale ta miała musi 2 najlepsze walki weekendu czyli ME i Triple Threat o IC. Ogólnie jedna z ulubionych WMek zdecydowanie. Ciekawe czy będziemy w przyszłości patrzeć na nią trochę jak na X-Seven (zachowując proporcje). Świetna gala z dziwnym zakończeniem, czy obronią się z tą decyzją
@Kazragore tak, wynik walki jest z góry ustalany. Jeśli chodzi o przebieg, to też jest on uzgadniany, tylko w różnym stopniu w zależności od walki i jej uczestników. Niektóre mają akcję po akcji rozpisane, a niektóre mają tylko ogólny zarys, a wszystkie spoty zawodnicy improwizują i uzgadniają między sobą na bieżąco
@PatrychoO potem tag team kobiet, IC, Bianca/Asuka, HiaC, Cody vs Roman. W takiej kolejności raczej będzie Jeszcze dzisiaj możemy zobaczyć Lashleya open challenge pewnie, no i klasa HoF się pokazać powinna
Już za godzinę początek drugiego dnia Wrestlemanii. Jeśli drugi dzień dopisze tak jak pierwszy, to będziemy mieli do czynienia z jedną z lepszych WM w historii
The official final full #WrestleMania 39 Night 2 card which goes down tonight:
8
Aaron Rodgers oficjalnie w Jets!
@fart @TaughtMule @kamil295 @Mistrzu888 @Jagr @Adran360 @BartqRKO @Verema @marcinK0000 @Vitoo
0
Co ten Wafel odpieprza?
1
No i zaczynamy Ronnie kontra Wafel ;)
2
@lukas5544 w USA jeden z najbardziej popularnych seriali w historii, ale u nas się właściwie o nim nie mówi - "Kroniki Seinfelda"
6
18 lat temu ❤️
0
@Jagr czasami jakieś skróty XFL obejrzę
10
Trzeba wiedzieć, kiedy zagrać najlepszy sezon w życiu. ;)
A panowie Lamar, Herbert i Burrow zacierają rączki, bo oni są następni w kolejce. Eagles mądrze, pierwsi dali swojemu QB kontrakt, bo każdy następny raczej będzie rekordowy
@fart @Adran360 @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000 @JackH @Verema @Jagr @Vitoo @BartqRKO
6
@Zoker
8
@ini_barca @Zoker wszystko fajnie, ino ta kwota jest za 18 lat, a liczba raportów jest z 4 lat
2
@pt9 skąd ci się niby wzięło te 50000?
7
2 lata temu. Ostatnie, na ten moment, trofeum Messiego w Barcelonie
https://x.com/Lionel30i/status/1515661351384981511
0
@poskus NFL - futbol amerykański
6
Washington Commanders, musi najgorzej zarządzana drużyna w głównych sportach amerykańskich, zostanie sprzedana. Właściciel Dan Snyder ma już umowę z grupą, która jest właścicielem Philadelphia 76ers z NBA i NJ Devils z NHL. Umowa opiewa na ponad 6 miliardów USD.
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Jagr @czółkovsky @Roni/VEB @KapiFCB @BartqRKO @Verema @Adran360
0
@FcPortoFan1999 Miśki lecą po mistrza ;)
0
@Jagr całkiem niezły rzut mu wyszedł ;)
7
Boston Bruins wygrali 63. mecz w sezonie zasadniczym, przy czym pobili absolutny rekord wszechczasów wynoszący 62 zwycięstwa. Co ciekawe ani Red Wings, ani Rays, którzy wcześniej posiadali ten rekord, nie wygrali w tamtych sezonach mistrzostwa. Ogólnie, najlepsze drużyny w NHL po sezonie zasadniczym, rzadko wygrywają na koniec sezonu mistrza. Oby w tym sezonie było inaczej (mówię to ja, jako fan Bruins)
@Jagr @fart @Roni/VEB
1
@Ojciec5tkidzieci dobra oprawa to absolutna konieczność. Zgodzę się, że okres Wielkopostny, jak i Wielkanocny >>>>>
Przez ostatnie kilka dni, no nie powiem, nie jedną łzę uroniłem, w niektórych momentach
36
Wesoły nam Dzień dziś nastał!
Chrystus Zmartwychwstał!
Błogosławionego Dnia wszystkim życzę ❤️
2
O zaiste Błogosławiona Noc ❤️
0
@FcPortoFan1999 jakby nie patrzeć, to Liturgia Wigilii Paschalnej jest najważniejszym i kulminacyjnym punktem Roku Liturgicznego
0
Widzę dobry mecz wybrałem do nie oglądania. Szkoda, że zamiast tego oglądałem popis Górnika w Łęcznej z Rakowem
0
@Bykunn nie. Drudzy nie są aktorami. Są wrestlerami. Ale zdecydowanie bliżej im do sportowców niż aktorów. Poza tym, nie zmienia to nic w dotychczasowej formule UFC i WWE
7
Oficjalnie: WWE sprzedane do grupy Endeavor! WWE i UFC będą ze sobą połączone jako jedna spółka. Jednak nadal będą normalnie funkcjonowały osobno jak dotychczas
@TaughtMule @FanBarcy22 @PatrychoO @MesQueUnClub96 @Transu96 @Popitek12 @tomekjd @Pawlak1992 @negreanu @Roni/VEB
2
Wow. Świetny Main Event. Jeden z lepszych w historii. Teraz serio już myślałem, że Roman przegra, ale jednak. Szkoda, ale miałem jakieś przeczucie, że Roman to może wygrać i rozumiem to. Ogólnie 2 noc słabsza musi od 1. całościowo, ale ta miała musi 2 najlepsze walki weekendu czyli ME i Triple Threat o IC. Ogólnie jedna z ulubionych WMek zdecydowanie. Ciekawe czy będziemy w przyszłości patrzeć na nią trochę jak na X-Seven (zachowując proporcje). Świetna gala z dziwnym zakończeniem, czy obronią się z tą decyzją
0
@Kazragore tak, wynik walki jest z góry ustalany. Jeśli chodzi o przebieg, to też jest on uzgadniany, tylko w różnym stopniu w zależności od walki i jej uczestników. Niektóre mają akcję po akcji rozpisane, a niektóre mają tylko ogólny zarys, a wszystkie spoty zawodnicy improwizują i uzgadniają między sobą na bieżąco
3
Banger. 5 gwiazdek. Cudeńko
I do tego zwycięstwo Gunthera ❤️
Leci po rekord Honky Tonk Mana
1
Zapychacze z głowy. Teraz banger after banger after banger after banger ❤️
1
@PatrychoO potem tag team kobiet, IC, Bianca/Asuka, HiaC, Cody vs Roman. W takiej kolejności raczej będzie
Jeszcze dzisiaj możemy zobaczyć Lashleya open challenge pewnie, no i klasa HoF się pokazać powinna
2
Już za godzinę początek drugiego dnia Wrestlemanii. Jeśli drugi dzień dopisze tak jak pierwszy, to będziemy mieli do czynienia z jedną z lepszych WM w historii
15
Błogosławionego Wielkiego Tygodnia Wszystkim ;)