0

@ptrx nawet jeśli sprawa tytułu będzie jasna to bitwa Ferrari, Mercedesa i Astona i ogólnie w reszcie stawki może być cudowna

1

Nie chcę mówić " a nie mówiłem", ale a nie mówiłem @Tomo1989 ;)
Pan Kierowca Fernando Alonso na podium!

0

Nando po podium!!!! Jazda!!!

1

Pan Kierowca Fernando Alonso!

1

@Deviler raczej na pewno. Ale to po przerwie reprezentacyjnej już

0

@Tomo1989 Aston Martin w FP2 był drugim najszybszym samochodem w tempie wyścigowym

7

Ale, ale Oponiarze mówili, że nowe regulacje nie działają i nie zbliżyły stawki :O


0

@Tomo1989 patrząc na to kto jest na P5 i P8 i jakie było tempo wyścigowe podczas FP2 - nie, nie można (oczywiście nie można stwierdzić, że status quo)

0

@Kondziubarca 4 belki niżej miał

4

Szacun za decyzje. Sam mówiłem przed skokiem domownikom, że bym o 4 obniżył.

0

@kewin w pierwszej rundzie to wszyscy tyle skakali. Patrz z jakiej belki skakał on, a z jakiej Kubacki np.

3

Żyła ze Stochem tu muszą lepiej skoczyć. Nie może być tak, że po dwóch pierwszych rundach jesteśmy poza pierwszą trójką

0

No i znowu warunki i belka zdecydują o Mistrzostwie

1

@Kidd 1. VER
2. VER
3. RB
4. VER
5. VER, PER, ALO
6. 2

1

@Kidd bardzo chętnie

0

@Azi Red Bull od czasów Marka Webbera

0

Tak jest! Górnik w półfinale PP ❤️

9

@Gaz tak to można napisać dosłownie o każdym zawodniku na Świecie

2

Ach to szczęście Alonso..
Przejechał dziś dwa kółka i mu połamali podłogę podczas pit-stopu XD (już naprawili)

0

@Maker0mnie film rozśmieszył, szczerze mówiąc. Rozkręca się powoli, ale druga część filmu bardzo spoko

2

Sceny z Ibrą w nowym Asteriksie i Obeliksie - złoto ❤️

3

Szkoda, że Lahoza nie ma tu w meczu BVB vs Chelsea

3

Spalony, ale po powtórkach to wyglądało jakby to Haaland bardziej go faulował XD

3

@HighestInTheRoom a co to za różnica? Przecież wiadomo, że więcej osób ogląda piłkę, szczególnie MŚ, czyli turniej rozgrywany co 4 lata. Takie pierdzielenie wśród fanów piłki jest niesamowite. Napisz coś o golfie, szachach, baseballu, odzywają się osoby, które to interesuje, a reszta siedzi cicho, ale wspomnij Broń Boże o futbolu amerykańskim, a szczególnie Super Bowl, to już ból dupy wchodzi i trzeba na siłę udowadniać wyższość nożnej nad FA, gdzie każdy wie, że więcej osób ogląda piłkę i nie potrzeba miliona tych samych komentarzy o "hehe handegg" "hehe reklamy" "a kto to ogląda?" za każdym razem, gdy się wspomni ino o NFL
A, i gwarantuję, że żaden mecz MŚ, poza finałem, nie miał większej oglądalności niż Super Bowl

1

@HighestInTheRoom poza Stanami ogląda ok. 100 mln osób

1

@Barca1992 NBA nie ma żadnego podjazdu do NFL. Nawet to futbolu uniwersyteckiego się nie umywa jeśli chodzi o oglądalność

9

Oglądalność Super Bowl. Ładnie ;)
Danych z Polski jeszcze nie ma


@fart @Verema @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Adran360 @Jagr @BartqRKO @Vitoo @Kessie

11

0

@Paradoks u mnie ze wzrokiem bardzo dobrze. Pozdrawiam ;*

0

@Paradoks zajebisty sport i tyle ;*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?