@wojtekfcb79 no ja na strefę kibica nigdy nie chodziłem, więc mi to nie przeszkadza, a przynajmniej nie muszę nic koło domu robić. Co do atmosfery, to zgoda, choć ja tutaj mówię raczej stricte o poziomie sportowym, o czym mogłem rzeczywiście wspomnieć
@wojtekfcb79 no nie powiedziałem, że najlepsze, tylko jedne z lepszych. Pewnie dlatego, że mecze są bardzo ciekawe, a tylu niespodzianek na Mundialu i emocji w samej fazie grupowej nie pamiętam, szczerze mówiąc
Na ten moment to obiektywnie jedne z lepszych Mistrzostw w historii (a przynajmniej w tym wieku), szczerze mówiąc (przynajmniej patrząc na fazę grupową). I gdzieś mam gadki o "recency bias", bo zazwyczaj w takich dyskusjach to ludziom właśnie nostalgia zasłania oczy, a potem słyszę, że 2010 był najlepszym Mundialem w historii XD
@MESSIah16 myślałem, że jedna część drabinki będzie śmieszna, ale że ta druga XD Przewidywałem, że żeby dostać się do półfinału Brazylia będzie musiała pokonać Portugalię i Hiszpanie, a tu luzik arbuzik. (choć piłka nie takie rzeczy widziała)
@Pedri16Future@lucca87 no dla mnie karny bardzo miękki, na pewno nie na VAR. Do tego brak czerwa dla Casha to też przecież błąd, czy ja coś pisałem o błędach tylko na naszą niekorzyść? No, a oprócz tego, cały mecz gwizdał po prostu każdy najmniejszy kontakt, przez co zakłócał płynność gry, a to też leży w kompetencjach sędziowskich
Jeśli Niemcy nie wyjdą z grupy to Portugalia ma taką autostradę do półfinału, że szok. Szwajcaria/Serbia/Kamerun w 1/8, a w 1/4 Maroko/Japonia/Kostaryka...
@VeB 1899 aktualnie jest 78. Najwięcej w 2014 i 1998 - 171. Jeśli chodzi o średnią, najwyższa to 5.38/mecz w 1954. Obecnie jest to 2.6 @ptrx wręcz przeciwnie. 2010 to drugi najgorszy mundial, jeśli chodzi o gole/mecz, w historii
Oczywiście sporo jest niespodzianek na tym Mundialu, i ogólnie MŚ są bardzo ciekawe, ale boję się, że potwierdzi się to czego się obawiałem przed Mundialem, czyli dysproporcja drabinek. Choć może w ostatniej kolejce spotkań i dziś trochę się zamiesza i te drabinki też się wyrównają trochę, żeby uniknąć autostrad do finału jak w Euro 2016 i MŚ 2018
2
@hayek jakie frajerstwo?
0
@wojtekfcb79 no ja na strefę kibica nigdy nie chodziłem, więc mi to nie przeszkadza, a przynajmniej nie muszę nic koło domu robić. Co do atmosfery, to zgoda, choć ja tutaj mówię raczej stricte o poziomie sportowym, o czym mogłem rzeczywiście wspomnieć
1
@wojtekfcb79 no nie powiedziałem, że najlepsze, tylko jedne z lepszych. Pewnie dlatego, że mecze są bardzo ciekawe, a tylu niespodzianek na Mundialu i emocji w samej fazie grupowej nie pamiętam, szczerze mówiąc
1
@MESSIah16 no to by trzeba Mundial przedłużyć o przynajmniej tydzień. Inaczej nie do wykonania
9
Na ten moment to obiektywnie jedne z lepszych Mistrzostw w historii (a przynajmniej w tym wieku), szczerze mówiąc (przynajmniej patrząc na fazę grupową). I gdzieś mam gadki o "recency bias", bo zazwyczaj w takich dyskusjach to ludziom właśnie nostalgia zasłania oczy, a potem słyszę, że 2010 był najlepszym Mundialem w historii XD
0
@MESSIah16 myślałem, że jedna część drabinki będzie śmieszna, ale że ta druga XD
Przewidywałem, że żeby dostać się do półfinału Brazylia będzie musiała pokonać Portugalię i Hiszpanie, a tu luzik arbuzik. (choć piłka nie takie rzeczy widziała)
10
Przewidywałem półfinał Urugwaj-Dania. No coś nie pykło XD
0
@MesQueUnClub96 no nie, ale oni na czas grali od kilkunastu minut. Gdzie im przecież remis dawał awans
1
Tam chłop zupełnie niekryty stał przy rzucie wolnym w polu karnym XD
0
Ghana też niezła. Zamiast skorzystać z tego, że Urugwaj całą drużyną w przodzie, to ci grają na czas. A im remis daje awans
0
No i teraz Urugwaj musi strzelić
1
@Kubavilla7 a gdzie on podważył tu karnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future @lucca87 no dla mnie karny bardzo miękki, na pewno nie na VAR. Do tego brak czerwa dla Casha to też przecież błąd, czy ja coś pisałem o błędach tylko na naszą niekorzyść? No, a oprócz tego, cały mecz gwizdał po prostu każdy najmniejszy kontakt, przez co zakłócał płynność gry, a to też leży w kompetencjach sędziowskich
1
Sędzia z naszego meczu z Arabią nie został wysłany dyscyplinarnie do domu, natomiast dostał mecz 1/8 XDDD
Śmiech na sali
0
No i raczej na pewno, po jednej stronie drabinki będą tylko 2 drużyny z Europy - Chorwacja i Holandia.
1
@Emhyr ale nie mogą sobie pozwolić na cacanki, bo gol dla Kostaryki ich wyrzuca
0
@Batys no wiesz, Hiszpania strzeli i Niemcy nadal w grze
6
Hiszpanie na wywalenie Niemców i łatwiejszą drabinkę ❤️
0
Jeśli Niemcy nie wyjdą z grupy to Portugalia ma taką autostradę do półfinału, że szok. Szwajcaria/Serbia/Kamerun w 1/8, a w 1/4 Maroko/Japonia/Kostaryka...
5
W końcu jakiś samobój na tych MŚ. Na Euro ostatnim to musi dwucyfrowa ilość ich była
0
@karci0 przecież ta grupa gra w 1/8 z grupą Hiszpanii
0
Mówiłem, że się zemszczą nietrafione sytuacje z Arabią
0
Co ten bramkarz Walii XD
3
@VeB 1899 aktualnie jest 78. Najwięcej w 2014 i 1998 - 171. Jeśli chodzi o średnią, najwyższa to 5.38/mecz w 1954. Obecnie jest to 2.6
@ptrx wręcz przeciwnie. 2010 to drugi najgorszy mundial, jeśli chodzi o gole/mecz, w historii
2
Zabandażowali mu łeb, wszedł na boisko, zagrał minutę i mu bandaż spadł XD
I chłop gra normalnie dalej :D
0
@kulek22 no oni właśnie mogą mieć wspomnianą autostradę
1
Oczywiście sporo jest niespodzianek na tym Mundialu, i ogólnie MŚ są bardzo ciekawe, ale boję się, że potwierdzi się to czego się obawiałem przed Mundialem, czyli dysproporcja drabinek. Choć może w ostatniej kolejce spotkań i dziś trochę się zamiesza i te drabinki też się wyrównają trochę, żeby uniknąć autostrad do finału jak w Euro 2016 i MŚ 2018
2
Identycznie złamał gościu linię XD
0
@The_Man remis Meksyku nam wystarczy, jeśli nie dostaniemy od Argentyny oklepu jakimiś 4 bramkami