2

@hayek jakie frajerstwo?

0

@wojtekfcb79 no ja na strefę kibica nigdy nie chodziłem, więc mi to nie przeszkadza, a przynajmniej nie muszę nic koło domu robić. Co do atmosfery, to zgoda, choć ja tutaj mówię raczej stricte o poziomie sportowym, o czym mogłem rzeczywiście wspomnieć

1

@wojtekfcb79 no nie powiedziałem, że najlepsze, tylko jedne z lepszych. Pewnie dlatego, że mecze są bardzo ciekawe, a tylu niespodzianek na Mundialu i emocji w samej fazie grupowej nie pamiętam, szczerze mówiąc

1

@MESSIah16 no to by trzeba Mundial przedłużyć o przynajmniej tydzień. Inaczej nie do wykonania

9

Na ten moment to obiektywnie jedne z lepszych Mistrzostw w historii (a przynajmniej w tym wieku), szczerze mówiąc (przynajmniej patrząc na fazę grupową). I gdzieś mam gadki o "recency bias", bo zazwyczaj w takich dyskusjach to ludziom właśnie nostalgia zasłania oczy, a potem słyszę, że 2010 był najlepszym Mundialem w historii XD

0

@MESSIah16 myślałem, że jedna część drabinki będzie śmieszna, ale że ta druga XD
Przewidywałem, że żeby dostać się do półfinału Brazylia będzie musiała pokonać Portugalię i Hiszpanie, a tu luzik arbuzik. (choć piłka nie takie rzeczy widziała)

10

Przewidywałem półfinał Urugwaj-Dania. No coś nie pykło XD

0

@MesQueUnClub96 no nie, ale oni na czas grali od kilkunastu minut. Gdzie im przecież remis dawał awans

1

Tam chłop zupełnie niekryty stał przy rzucie wolnym w polu karnym XD

0

Ghana też niezła. Zamiast skorzystać z tego, że Urugwaj całą drużyną w przodzie, to ci grają na czas. A im remis daje awans

0

No i teraz Urugwaj musi strzelić

1

@Kubavilla7 a gdzie on podważył tu karnego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future @lucca87 no dla mnie karny bardzo miękki, na pewno nie na VAR. Do tego brak czerwa dla Casha to też przecież błąd, czy ja coś pisałem o błędach tylko na naszą niekorzyść? No, a oprócz tego, cały mecz gwizdał po prostu każdy najmniejszy kontakt, przez co zakłócał płynność gry, a to też leży w kompetencjach sędziowskich

1

Sędzia z naszego meczu z Arabią nie został wysłany dyscyplinarnie do domu, natomiast dostał mecz 1/8 XDDD
Śmiech na sali


0

No i raczej na pewno, po jednej stronie drabinki będą tylko 2 drużyny z Europy - Chorwacja i Holandia.

1

@Emhyr ale nie mogą sobie pozwolić na cacanki, bo gol dla Kostaryki ich wyrzuca

0

@Batys no wiesz, Hiszpania strzeli i Niemcy nadal w grze

6

Hiszpanie na wywalenie Niemców i łatwiejszą drabinkę ❤️

0

Jeśli Niemcy nie wyjdą z grupy to Portugalia ma taką autostradę do półfinału, że szok. Szwajcaria/Serbia/Kamerun w 1/8, a w 1/4 Maroko/Japonia/Kostaryka...

5

W końcu jakiś samobój na tych MŚ. Na Euro ostatnim to musi dwucyfrowa ilość ich była

0

@karci0 przecież ta grupa gra w 1/8 z grupą Hiszpanii

0

Mówiłem, że się zemszczą nietrafione sytuacje z Arabią

0

Co ten bramkarz Walii XD

3

@VeB 1899 aktualnie jest 78. Najwięcej w 2014 i 1998 - 171. Jeśli chodzi o średnią, najwyższa to 5.38/mecz w 1954. Obecnie jest to 2.6
@ptrx wręcz przeciwnie. 2010 to drugi najgorszy mundial, jeśli chodzi o gole/mecz, w historii

2

Zabandażowali mu łeb, wszedł na boisko, zagrał minutę i mu bandaż spadł XD
I chłop gra normalnie dalej :D

0

@kulek22 no oni właśnie mogą mieć wspomnianą autostradę

1

Oczywiście sporo jest niespodzianek na tym Mundialu, i ogólnie MŚ są bardzo ciekawe, ale boję się, że potwierdzi się to czego się obawiałem przed Mundialem, czyli dysproporcja drabinek. Choć może w ostatniej kolejce spotkań i dziś trochę się zamiesza i te drabinki też się wyrównają trochę, żeby uniknąć autostrad do finału jak w Euro 2016 i MŚ 2018

2

Identycznie złamał gościu linię XD

0

@The_Man remis Meksyku nam wystarczy, jeśli nie dostaniemy od Argentyny oklepu jakimiś 4 bramkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?